Hoşgeldiniz!

mahrem

Choses Secrètes (Secret Things) fragman 02:12
Choses Secrètes (Secret Things) fragman 12.667 izlenme - 3 yıl önce Mahrem Şeyler (2002) fragmanı
Kadının Kocası Üzerinde 5 Hakkı! 08:20
Kadının Kocası Üzerinde 5 Hakkı! 4.393 izlenme - 3 yıl önce Kadının Kocası Üzerinde 5 Hakkı!
Fethullah Gülen'in Mahrem Odasına Girildi 02:33
Fethullah Gülen'in Mahrem Odasına Girildi 139 izlenme - 3 ay önce FETÖ'nün darbe girişimi kapsamında, örgütle bağlantılı olduğu iddiasıyla kayyum atanan İzmir'deki Yamanlar Koleji’ndeki odası görüntülendi.
Mini Etekli Kadınları Kameraya Çeken Sapık Yakalandı 02:38
Mini Etekli Kadınları Kameraya Çeken Sapık Yakalandı 622 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da hazırladığı düzenekle mini etekli kadınları görüntüleyen tacizci genç, suçüstü yakalandı.
Bende Kadınım Benimde Canım İstiyor 01:41
Bende Kadınım Benimde Canım İstiyor 755 izlenme - 4 yıl önce Tatmak İstiyor
Mahrem Sorulara Mahrem Cevaplar Kitabı 04:25
Mahrem Sorulara Mahrem Cevaplar Kitabı 265 izlenme - 2 yıl önce Henüz aklınıza bile gelmemiş soruları önce soran sonra da cevaplayanların hizmetimize sunduğu faydalı eser. Kadın, erkek eşit midir, muta nikahı nedir, gibi soruları cevaplarken Kıbrıs'a tatile giden kızlardan dahi bahseden bir kitap...
confidences trop ıntimes 01:25
confidences trop ıntimes 458 izlenme - 6 yıl önce parisli güzel bir kadın bir gün yanlış bir odaya girer ve kendini iki kişinin yaşamını sonsuza dek değiştirecek olan baş döndürücü bir psikolojik gizemin içinde bulur genç ve bedbin anna bir gün yanlış bir kapıyı çalar ve psikolog sandığı william faber adındaki mali danışmana evliliğiyle ilgili sorunlarını anlatmaya başlar. william sessiz sakin çekingen orta yaşlı bekr bir adamdır. hl çocukluğunu geçirdiği evde oturmaktadır ve babasının kurduğu muhasebe şirketinin başındadır. anna'nı
Mahrem Sorulara Mahrem Cevaplar Kitabı 04:25
Mahrem Sorulara Mahrem Cevaplar Kitabı 145 izlenme - 1 yıl önce Henüz aklınıza bile gelmemiş soruları önce soran sonra da cevaplayanların hizmetimize sunduğu faydalı eser. Kadın, erkek eşit midir, muta nikahı nedir, gibi soruları cevaplarken Kıbrıs'a tatile giden kızlardan dahi bahseden bir kitap...
tuqbam seni seviyorum. iyiqi varsın 04:01
tuqbam seni seviyorum. iyiqi varsın 250 izlenme - 5 yıl önce tuqbam seni seviyorum. herseyimsin bitanem iyiqi varsın.
akraba ziyareti sıla-i rahm nasıl olmalı 10:28
akraba ziyareti sıla-i rahm nasıl olmalı 257 izlenme - 6 yıl önce huzuradogru sohbette geçen konular akrabayı ziyaretin önemi hediyeleşmek affetmenin önemi dargınlığın kötülüğü ana babaya hizmetin önemi sıla-i rahm..
Kadınlar Çocuklarının Yanında Nasıl Giyinmelidir (Ebdest İçerir) 01:28
Kadınlar Çocuklarının Yanında Nasıl Giyinmelidir (Ebdest İçerir) 91 izlenme - 2 yıl önce Yobazlık üzerine uzun yıllar ortadoğu'da ihtisas yapmış hocamız kadınların çocuklarının yanında nasıl giyinmesi gerektiğine dair cemaatini aydınlatıyor. Şükür Bugünde Yobazlığımızı Kimse Elimizden Alamadı. İzleyelim Efendim.
Mahrem Hüseyin Muşmal 02:34
Mahrem Hüseyin Muşmal 86 izlenme - 6 yıl önce mahrem hüseyin muşmal
Neymar'ın Videosunu Çeken Hemşire Kovuldu 00:25
Neymar'ın Videosunu Çeken Hemşire Kovuldu 51 izlenme - 2 yıl önce Chintia isimli hemşire, geçirdiği sakatlık sonrası hastanelerine getirilen Neymar'ı videoya alıp sosyal medyada paylaşınca işinden oldu.
Erdoğan: 05:44
Erdoğan: 44 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "30 Martta, sandıkta milletten cevaplarını aldılar ama uslanmadılar.
Ahmet Davutoğlu'ndan Musul Açıklaması 02:15
Ahmet Davutoğlu'ndan Musul Açıklaması 23 izlenme - 2 yıl önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Irak ve Türkiye’nin dost ve kardeş ülke olduğunu belirtt,.
Cumhurbaşkanlığı seçime doğru - CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ahmet Kaya - 02:47
Cumhurbaşkanlığı seçime doğru - CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ahmet Kaya - 10 izlenme - 2 yıl önce CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ahmet Kaya, Trabzon Havaalanı Dış Hatlar Terminali'nde kurulan sandıklarda, kameraların altında oy kullanıldığını iddia etti.
Yaş ve Cinsiyet Paylaşımı Etkiliyor 04:39
Yaş ve Cinsiyet Paylaşımı Etkiliyor 11 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Üniversitesi'nde (AÜ) 15-24 yaş arasındaki 449 kişiyle yapılan "Gençlerin sosyal paylaşım ağlarında sosyalleşme ve kimlik inşası süreçleri" çalışmada Facebook üzerinde mahremiyet, bilgi paylaşımı, beğeni gibi unsurların yaşa ve cinsiyete göre değiştiği tespit edildi.
Kurtulmuş: 'Kayıtların Montaj Olduğunu Zaten Biliyorduk' 03:21
Kurtulmuş: 'Kayıtların Montaj Olduğunu Zaten Biliyorduk' 10 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, ses kayıtlarının montaj olması ile ilgili olarak “Bunların böyle olduğunu zaten biliyorduk” dedi.