Hoşgeldiniz!

mahsur

Viyana Havalimanı'nda Türk Yolcular Mahsur Bırakıldı 00:50
Viyana Havalimanı'nda Türk Yolcular Mahsur Bırakıldı 4.833 izlenme - 2 ay önce İstanbul-Londra seferini yapan British Airlines firmasına ait yolcu uçağı, havada arıza yapması nedeniyle Viyana Havaalanı'na zorunlu iniş yaptı. Uçakta bulunan 249 yolcu bekleme salonunda uzun süre tutulduktan sonra, havayolu şirketinin belirlediği otellere yerleştirildi. Ancak çoğunluğu Türk olan 49 yolcu, Schengen vizesi olmadığı gerekçesiyle otellere gönderilmeyerek havaalanında mahsur bırakıldı.Viyana Havalimanı'nda Türk yolcular mahsur bırakıldı
Asansörde Mahsur Kalan Çarşaflı Kadın ile Şortlu Adamın Çarpıcı Öyküsü 03:37
Asansörde Mahsur Kalan Çarşaflı Kadın ile Şortlu Adamın Çarpıcı Öyküsü 25.300 izlenme - 1 yıl önce İnsanların ön yargılarını ve birbirlerine yaklaşımlarını konu alan kısa filmin çarpıcı finali, izleyenlere bazı şeyleri bir daha düşündürtüyor. İnsanların üzerindeki kıyafetler onlar hakkında bir yargıya varmamız açısından önemli bir yer tutuyor. Bu yargılarımızda bazen yanılıyor, bazen ise haklı çıkıyoruz. Ama kıyafetler özellikle dini ya da sembolik bir anlam taşıyorsa bir ön yargı sebebi olduğu kesin. Biri ile kendi isteğiniz dışında bir yerde baş başa kalmak veya mahsur kalmak zaten gergin bir durumdur. Hele ki bu kişilerden biri erkek, diğeri çarşaflı bir kadın ise durum hepten içinden çıkılmaz bir hal alır.
asansörde 41 saat mahsur kalan ishal adam 03:05
asansörde 41 saat mahsur kalan ishal adam 7.396 izlenme - 5 yıl önce
egemen sekmen - kalbinde mahsur kaldım egemenonlin 03:43
egemen sekmen - kalbinde mahsur kaldım egemenonlin 3.419 izlenme - 6 yıl önce söz- HAKKI YALÇIN müzik- TANER DEMİRALP
Buzda Mahsur Kalan Köpeği Kurtarmak 01:20
Buzda Mahsur Kalan Köpeği Kurtarmak 1.573 izlenme - 3 yıl önce
Mahsur Kalan Tır Böyle Yuvarlandı! 00:49
Mahsur Kalan Tır Böyle Yuvarlandı! 765 izlenme - 2 yıl önce Çamur'da mahsur kalan tır'ı kurtarma çabaları kötü sonuçlandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
yürüyen merdivende mahsur kalmak =) 02:01
yürüyen merdivende mahsur kalmak =) 2.705 izlenme - 7 yıl önce yürüyen merdivende mahsur kalmak
4 x 4 araba mutlaka izleyin 00:44
4 x 4 araba mutlaka izleyin 2.737 izlenme - 6 yıl önce kahraman maraş koc ovası koyu dedeler mezrasında şiddetli kışı kara şahınle yendik.bizi izleyen dostlara engın selamlarımlaaa._!!!!
Hastaya Ulaşma Mücadelesi 01:07
Hastaya Ulaşma Mücadelesi 304 izlenme - 9 ay önce Rize'de sağlık ekipleri, kar nedeniyle köydeki evinde mahsur kalan kalp hastasına, önlerine çıkan 'kamyonet ve ağaç engellerini' de aşarak ulaşabildi.
ozan ulusoy kalbinde mahsur kaldım 03:29
ozan ulusoy kalbinde mahsur kaldım 2.055 izlenme - 6 yıl önce ozan ulusoy şüpheli 2010 albümü kalbinde mahsur kaldım şarkısıwww.ozanulusoy.com
Asansörde Kalan Çinlinin Dramı 03:48
Asansörde Kalan Çinlinin Dramı 635 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerde ki Çinli taşımaya uğraştığı tanımlayamadığım uzun cisimlerle asansörde kalınca ne yapacağını şaşırıyor. Panik havasıyla yüzünde oluşan ifadeye acırsınız.
Tuvalette Mahsur Kalan Çocuk 01:31
Tuvalette Mahsur Kalan Çocuk 1.090 izlenme - 6 yıl önce
baha - mahsur kaldım 04:06
baha - mahsur kaldım 1.031 izlenme - 5 yıl önce baha - mahsur kaldım
Adada Kalan Adam  Ekran Koruyucu - Windows 95 05:52
Adada Kalan Adam Ekran Koruyucu - Windows 95 321 izlenme - 1 yıl önce Johnny Castaway: The story! Şu ekran koruyucularla nostalji yapma furyasına bende "adada kalan adam" ile katılıyorum. Windows 95 işletim sistemli ilk bilgisayarımda bunu açıp çizgifilm niyetine izlerdim zamanında, hey gidi günler.
Mahsur Kalan Tırın Yuvarlanması 00:49
Mahsur Kalan Tırın Yuvarlanması 277 izlenme - 2 yıl önce Çamurda mahsur kalan tırı kurtarma çabaları kötü sonuçlandı.
Klimalı Durakta Mahsur Kalan Vatandaşlar 04:34
Klimalı Durakta Mahsur Kalan Vatandaşlar 307 izlenme - 2 yıl önce Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin şehrin çeşitli yerlerine yaptırdığı klimalı ve otomatik kapılı durakların birisinin kapısı sıkışmış,içeride mahsur kalan üç hanım kardeşimiz sıkıntılı anlar yaşamışlar.Tabii DHA bunu da kaçırmamış
 Su dolan alt geçitte mahsur kaldılar 04:19
Su dolan alt geçitte mahsur kaldılar 417 izlenme - 3 yıl önce Bayrampaşa’da bir alt geçidin suyla dolması nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Alt geçitte mahsur kalan bir minibüs ve kamyonet itfaiye ekipleri tarafından çekildi.
Mahsur Ark - Sende Bizdensin 04:01
Mahsur Ark - Sende Bizdensin 586 izlenme - 4 yıl önce Mahsur Ark - Sende Bizdensin
asansörde 41 saat mahsur kalan ishal adam 03:05
asansörde 41 saat mahsur kalan ishal adam 451 izlenme - 5 yıl önce http
transformice bakımda mahsur kaldık 00:45
transformice bakımda mahsur kaldık 390 izlenme - 5 yıl önce transformice bakımda mahsur kaldık transformice haber kanalı...ve şuan bağlatımız oyun ile kesildi!
Seydişehir Antalya yolu kardan kapandı
Seydişehir Antalya yolu kardan kapandı 486 izlenme - 5 yıl önce Antalya yolu ulaşıma kapandı 300 araç yolda mahsur kaldı seydişehir antalya yolu kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı. içanadolu yu akdenize bağlayan seydişehir antalya yolu yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapandı. kapanan yolda yaklaşık 300 araç mahsur kaldı. dün akşam saatlerinden bu yana devam eden ve seydişehir antalya yolu 20 ile 25nci kilometreler arasında etkili olan kar yağışı çekici türü araçlar yolun trafiğe kapanmasına neden oldu. kapanan yolda araçlardan dolayı temizleme çalışma
agacta kalmıs adam 00:53
agacta kalmıs adam 899 izlenme - 10 yıl önce agaca cıkmasını bilen.... inmesinide bilmeli..!
Dağda Keçi Kurtarma Operasyonu 01:47
Dağda Keçi Kurtarma Operasyonu 145 izlenme - 2 yıl önce Kahramanmaraş’ta dağda mahsur kalan keçi, yapılan kurtarma operasyonuyla sahibine teslim edildi. Soğuk kış dağ keçilerini bile zorlamaya başladı, işte onlardan birisi de böyle kurtarıldı.
anne ayı çıldırdı 01:02
anne ayı çıldırdı 387 izlenme - 5 yıl önce abd'de amatör şekilde görüntülenen ve anne ayının küçük bir fidanda mahsur kalan yavrusunu kurtarmaya çalıştığı anlar
Genç Kız Dağda Mahsur Kaldı 03:37
Genç Kız Dağda Mahsur Kaldı 333 izlenme - 3 yıl önce Genç Kız Dağda Mahsur Kaldı
Çatıda Mahsur Kalan İnek - Yozgat 04:45
Çatıda Mahsur Kalan İnek - Yozgat 158 izlenme - 2 yıl önce Yozgat'ın Çekerek İlçesine Bağlı Kurtağılı Köyünde Bir İnek Çatıda Mahsur Kalıyor Ve Köylülerin Uğraşı Sonucu Kurtuluyor Efenim İzliyoruz.
asansörde mahsur kalan ishal adam (komik) 03:05
asansörde mahsur kalan ishal adam (komik) 287 izlenme - 4 yıl önce asansörde mahsur kalan ishal adam(komik)
Çatıda Mahsur Kalan İnek - Yozgat 04:45
Çatıda Mahsur Kalan İnek - Yozgat 88 izlenme - 2 yıl önce Yozgat'ın çekerek ilçesine bağlı Kurtağılı köyünde bir inek çatıda mahsur kalıyor ve köylülerin uğraşı sonucu kurtuluyor efenim izliyoruz.
Harika Değirmenci'nin Fırtına Filminde Söylediği Şarkı 02:26
Harika Değirmenci'nin Fırtına Filminde Söylediği Şarkı 132 izlenme - 1 yıl önce Başrollerini Kadir İnanır ve 1975 yılı Türkiye güzeli Harika Değirmenci'nin paylaştığı ıssız bir adada mahsur kalan balıkçı ile zengin ve bir o kadar da küstah güzel bir kızın başından geçenlerin anlatıldığı Lost dizisine ilham kaynağı olduğunu sandığımız 1977 yapımı fimde Harika Değirmenci'nin seslendirdiği filmle aynı adı taşıyan ve plak olarakta piyasaya sürülen şarkı...
Show Haber O Madene Girdi 04:50
Show Haber O Madene Girdi 189 izlenme - 2 yıl önce Tüm Türkiye'nin duaları, gözü, kulağı 18 madencinin mahsur kaldığı Karaman'da! O madene sadece Show Haber indi... Ekiplerin canlarını dişlerine takarak yaptığı kurtarma çalışmalarını görüntüledi. İşte Serkan Kaya'nın özel haberi.