Hoşgeldiniz!

mahsur kalmak

Ağaçtaki Topunu Almak İsterken Mahsur Kaldı 00:49
Ağaçtaki Topunu Almak İsterken Mahsur Kaldı 1.056 izlenme - 2 hafta önce Malatya'da ağaçta asılı kalan topu almak için ağaca çıkan ve burada mahsur kalan 16 yaşındaki genci itfaiye ekipleri kurtardı. Basharik Mahallesi Bulut Sokak üzerinde arkadaşlarıyla oynayan Miraç Yazıcıoğlu'nun topu 4 katlı bir apartmanın yanında bulunan ağacın tepesine kaçtı. Topu bulunduğu yerden almak isterken ağaca çıkan genç, bastığı dalın kırılması dolayısıyla mahsur kaldı. Durumun itfaiye ekiplerine bildirilmesi üzerine, olay yerine gelen itfaiye görevlileri, araçlarının merdivenini açarak hem Yazıcıoğlu'nu hem de dallar arasına sıkışan topunu kurtardı. Vatandaşlar, genci indirirken itfaiye ekiplerini alkışlayarak teşekkür etti.
yürüyen merdivende mahsur kalmak =) 02:01
yürüyen merdivende mahsur kalmak =) 2.709 izlenme - 7 yıl önce yürüyen merdivende mahsur kalmak
Klimalı Durakta Mahsur Kalan Vatandaşlar 04:34
Klimalı Durakta Mahsur Kalan Vatandaşlar 351 izlenme - 2 yıl önce Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin şehrin çeşitli yerlerine yaptırdığı klimalı ve otomatik kapılı durakların birisinin kapısı sıkışmış,içeride mahsur kalan üç hanım kardeşimiz sıkıntılı anlar yaşamışlar.Tabii DHA bunu da kaçırmamış
Metin Feyzioğlu'nun Soma'da Asansörde Mahsur Kalması 02:06
Metin Feyzioğlu'nun Soma'da Asansörde Mahsur Kalması 96 izlenme - 1 yıl önce Manisa’nın Soma ilçesinde düzenlenen bir programa katılmak üzere ilçeye gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, belediye hizmet binasındaki asansörde kısa süreli mahsur kaldı. Bir Gazeteci ve kameramanın da bulunduğu asansördeki görüntüler kadar ironik konuşmalar da komik anların yaşanmasına sebep oldu. Aman Allah beterinden saklasın efendim. İzleyelim..
Bebek Salıncağında Mahsur Kalmak 01:20
Bebek Salıncağında Mahsur Kalmak 48 izlenme - 1 yıl önce İskoçya'nın Uddingston kentindeki bir parkta görüntüdeki genç kız, küçük çocuklar için yapılmış plastik salıncağa sıkışmış. Arkadaşlarının kurtarma çabası da fayda etmeyince itfaiye aranmış. İtfaiye görevlileri genç kızı önce baş aşağı çevirmiş, ardından da sıkıştığı yerden kurtulana kadar sallamış.
İşe Başladığı Gün Madende Mahsur Kaldı 01:18
İşe Başladığı Gün Madende Mahsur Kaldı 52 izlenme - 2 yıl önce Ermenek ilçesindeki kömür ocağında mahsur kalan 18 işçiden Osman Çoksöyler'in işe, kazanın gerçekleştiği gün başladığı bildirildi...
Mahsur kalan dağcının kurtarılma anı 02:25
Mahsur kalan dağcının kurtarılma anı 38 izlenme - 2 yıl önce Yoğun tipi nedeniyle Bozdağ'da mahsur kalan ve arama kurtarma ekiplerinin çalışması sonucu ulaşılan 19 dağcı, İzmir'in Ödemiş ilçesine ulaştırıldı.
Düz Normal Öyle Yaşayan Yamaç Mahsuru Konyalı 04:28
Düz Normal Öyle Yaşayan Yamaç Mahsuru Konyalı 37 izlenme - 2 yıl önce Yiğidin harman olduğu bir diyar da Konya'dır. Köyün gençleri bayram tatilini fırsat bilerek kendilerini dağa taşa atmışlar tırmanmışlar etmişler düz normal yaşamaktan sıkıldıkları için tabi. Hoş bayırda kesmemiş onları mahsur kaldıkları yerde de düz normal yaşamışlar. Ova düz olunca yaşamda düz normal oluyor sağlık olsun.
banyoda mahsur kalmak 00:41
banyoda mahsur kalmak 46 izlenme - 4 yıl önce banyoda mahsur kalmak
Eğlence Treninde 24 Metre Yüksekte Mahsur Kaldılar 00:38
Eğlence Treninde 24 Metre Yüksekte Mahsur Kaldılar 24 izlenme - 2 yıl önce Eğlence Treninde 24 Metre Yüksekte Mahsur Kaldılar
Yaylada Hayvanlarıyla Mahsur Kalan Çobanı Afad Kurtardı 01:05
Yaylada Hayvanlarıyla Mahsur Kalan Çobanı Afad Kurtardı 30 izlenme - 2 yıl önce Artvin'de kar ve tipi nedeniyle yaklaşık 250 küçükbaş hayvanıyla yaylada mahur kalan çoban, AFAD ekiplerinin çalışması sonucu kurtarıldı.
Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması 00:27
Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması 22 izlenme - 2 yıl önce Madencilerden Hüseyin Çolak'ın babası Mehmet Çolak, DNA testi için kan örneği verdikten sonra Ermenek Devlet Hastanesinden ayrıldı.
Stranded Deep #TÜRKÇE# Yeni Update ile Beraber Neler Geldi 27:57
Stranded Deep #TÜRKÇE# Yeni Update ile Beraber Neler Geldi 32 izlenme - 1 yıl önce Stranded deep için yayınlanmış olan 0.03 güncellemesi ile neler yenilendi onları incelemeye çalıştım, iyi seyirler Oyunları Ucuza Almak İçin: • https//www.g2a.com/r/yabancioyuncu Takipte Kalmak İçin: • twitter https://twitter.com/YabanciOyuncu • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • youtube https://www.youtube.com/channel/UChFiy3vBTdbFLiziqZCxmug