Hoşgeldiniz!

Maika Monroe

It Follows (2014) Fragman 01:08
It Follows (2014) Fragman 8.767 izlenme - 3 yıl önce 27 Şubat 2015'te İngiltere'de vizyona girmesi beklenen korku filmi It Follows'un fragmanı. David Robert Mitchell'ın yönettiği filmde genç oyuncu Maika Monroe başrolde karşımızda.
It Follows (2015) Fragman 02:25
It Follows (2015) Fragman 3.793 izlenme - 3 yıl önce Jay, yaşıtları gibi günlerini yakın arkadaşları ve ailesiyle geçiren sıradan bir gençtir. Bir gün hoşlandığı gençle birlikte şehir dışındaki bir harabeye gider ve sonrasında kendini baygın vaziyette bulur. Jay'in sıradan hayatı bu an itibarıyla deneyimlemeye başladığı tuhaf sanrılarla kabusa dönüşür. Peşinde birileri ya da bir şeyler tarafından izlendiğine emindir ve arkadaşlarıyla bir araya gelip kendini izleyen ürkütücü şeyden kurtulmanın bir yolunu bulmak zorundadır. David Robert Mitchell'ın Cannes Film Festivali'nde övgüyle karşılanan filminin başrollerinde Linda Boston, Heather Fairbanks ve Aldante Foster bulunuyor.
Bu Film Peşinizi Bırakmayacak: 01:59
Bu Film Peşinizi Bırakmayacak: "It Follows" 359 izlenme - 3 yıl önce David Robert Mitchell'in yeni filmi "It Follows" tüm korku filmi klişelerini silecek. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/haberlercom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
The Bling Ring (2013) – Fragmanı 00:55
The Bling Ring (2013) – Fragmanı 429 izlenme - 5 yıl önce Gerçek Olaylardan Esinlenip, Bir Grup Şöhret Meraklısı Genç, İnterneti Kullanarak Ünlü Kişilerin İzini Sürerler. Amaçları Bu Kişilerin Evlerini Soymaktır. Utangaç Ve Beceriksiz Zack, Okul Arkadaşları Tarafından Kabul Görmek İster. İlk Bakışta Hoş Görünen Ama Aslında Hain Biri Olan Natalie İle Yakınlaşır. Birlikte Zengin Ve Ünlülerin Dolabından Alışveriş Yapmaya Başladıklarında Zack İçin İstediği Popülerite Gelir. Çok Geçmeden Hırsızlık Yaparlarken Yakalanma Korkusunun Tehdidi Altında Çok Sayıda Pahalı Giysiler, Ayakkabılar Ve Giysilerin Sahibi Olmaya Başlarlar. Bu Gençlerin Suçları Medyanın Dikkatini Çekmeye Başlar.