Hoşgeldiniz!

majorette

Matcbox Ve Majorette İş Makinaları 06:01
Matcbox Ve Majorette İş Makinaları 3.492 izlenme - 6 yıl önce matcbox ve majorette
matcbox ve majorette iş makinaları.. 06:01
matcbox ve majorette iş makinaları.. 2.079 izlenme - 7 yıl önce iş makinaları
matcbox ve majorette kamyonet ve panelvanlar 02:56
matcbox ve majorette kamyonet ve panelvanlar 804 izlenme - 7 yıl önce ......koleksiyonumuzun yolculuğu 1973 yılında zeki ekinci tarafından van da başlatılıp günümüze kadar gelmiştir. çoğu son anda yok olma noktasında iken kurtarılmış ve koleksiyona kazandırılmıştır. birçoğu koleksiyoncuları bile kıskandıracak niteliklere sahiptir. 250 civarındaki araçlarımızın çoğunluğunu matchbox ve majorette marka araçlardan oluşmaktadır. bir çoğu çok iyi korunmuş olmasına karşın bir kısmı son anada kurtarılarak koleksiyona kazandırılmıştır.
Matcbox Ve Majorette Araçlar 09:39
Matcbox Ve Majorette Araçlar 701 izlenme - 6 yıl önce matcbox ve majorette arabalar
matcbox ve majorette araba koleksiyonu 09:39
matcbox ve majorette araba koleksiyonu 535 izlenme - 7 yıl önce 250 civarındaki araçlarımızın çoğunluğunu matchbox ve majorette marka araçlardan oluşmaktadır. bir çoğu çok iyi korunmuş olmasına karşın bir kısmı son anada kurtarılarak koleksiyona kazandırılmıştır.
matcbox ve majorette askeri araçalar 02:48
matcbox ve majorette askeri araçalar 336 izlenme - 6 yıl önce matcbox ve majorette askeri araçlar...
matcbox ve majorette motorsiklet ve otobüsler 01:43
matcbox ve majorette motorsiklet ve otobüsler 391 izlenme - 7 yıl önce ......koleksiyonumuzun yolculuğu 1973 yılında zeki ekinci tarafından van ’da başlatılıp günümüze kadar gelmiştir. çoğu son anda yok olma noktasında iken kurtarılmış ve koleksiyona kazandırılmıştır. birçoğu koleksiyoncuları bile kıskandıracak niteliklere sahiptir. 250 civarındaki araçlarımızın çoğunluğunu matchbox ve majorette marka araçlardan oluşmaktadır. bir çoğu çok iyi korunmuş olmasına karşın bir kısmı son anada kurtarılarak koleksiyona kazandırılmıştır.