Hoşgeldiniz!

Makas Atma Videoları İzle

Psikopat Su 00:59
Psikopat Su 6.643 izlenme - 12 ay önce Makas, yarış, drift, arabalar ve trafik kazaları ile ilgili diğer videolarımız için kanalımıza göz atmayı ve abone olmayı unutmayın.
Yok Daha Neler! 05:52
Yok Daha Neler! 5.565 izlenme - 2 yıl önce Adam tırların kamyonların arasından feci geçişler yapıyor...
Makas Atarken Takla Atan Trafik Canavarı 00:29
Makas Atarken Takla Atan Trafik Canavarı 283 izlenme - 5 ay önce Edinilen bilgilere göre olay, dün akşam E-5 Karayolu Bahçelievler istikametinde meydana geldi. E-5’te makas atarak hızla ilerleyen bir otomobil, bir süre sonra kazaya karıştı. Bir araca arkadan çarpan otomobil, takla attı. O anlar başka bir otomobilde bulunanlar tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde otomobil trafikte hızla ilerliyor. Bir anda sol şeride geçmeye çalışan otomobil, önündeki araca çarpıyor ve takla atıyor.
ölümden önce arabayla son makas atma 00:22
ölümden önce arabayla son makas atma 2.659 izlenme - 6 yıl önce
Makasçılara Selam Damara Devam 00:22
Makasçılara Selam Damara Devam 620 izlenme - 4 yıl önce Otomobilleri ile makas yapan tamponları tozunu alan hız düşkünü gençler damar parça eşliğinde kamyona bindirdi. ALLAH AKIL VERSİN KİMLİBİLİR NE OLDU SONRASIN...
 Japonya'da Makas Atmaya Kalkan Arabanın Faciya Yol Açması 00:52
Japonya'da Makas Atmaya Kalkan Arabanın Faciya Yol Açması 133 izlenme - 3 yıl önce Yapılan küçücük bir hata diğer şeritteki normal bir şekilde seyreden tıra kadar gidiyor.
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 03:46
Scooterla Trafiği Koklayan Adam 67 izlenme - 2 yıl önce Bazı insanların trafikte rahatlık adına neden motorsikletleri, scooterları kullandığının bence bir kanıtıdır bu video. Eleman artık hatim etmiş trafiği, araçları. Ülkemizde yaygın olmamasının sebebini halen anlayamıyorum.