Hoşgeldiniz!

Makas Atmak Videoları İzle

Makasa Makasla Cevap Veren BMW 00:22
Makasa Makasla Cevap Veren BMW 21.581 izlenme - 3 ay önce Trafikteki en büyük tehlikedir makas atmak. BMW'li sürücü trafikta ilelerken arkasına makas atarak yaklaşan sürücüyü görünce oda gaza gelip makas atıyor.
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 02:47
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 16.813 izlenme - 3 ay önce İnsan hayatını tehlikeye atan trafik magandaları bu sefer sivil polis aracına denk geliyor ve kovalamaca başlıyor.
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) 00:13
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) 7.591 izlenme - 4 ay önce Modifiyeci gençler toplanıp İstanbul yollarında ilerlerken Honda S2000'i olan genç müthiş bir makasa imza atıyor.
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 01:06
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 37.574 izlenme - 3 yıl önce N'oolmuş, bir şey olmamış. Adam güzelce kontrol etmiş. Güzel kardeşimiz çıkmış otobana güzel arabasıyla hız denemesi yapmak istemiş ama Tanrı galiba o an bir hız denemesi istememş onun adına. Her şeyin hayırlısı be gardaşş. Nasip.
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 03:34
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 8.580 izlenme - 1 yıl önce İstanbul trafiğinde yoğun olmasına rağmen aldırış etmeden baba parasıyla aldığı bu arabayla umarsızca makas atan canlı. bunu buraya yükledim ben izlerken iyi ve sağlam küfür edip rahatladım.. sizin de aynı yolu izleyip rahatlamanızı istedim. buyrun.
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 04:02
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 11.453 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların gözde arabası Volkswagen Scirocco sahibi bir genç arkadaş. Arabayı almış olmanın heyecanı ile piyasaya yapmaya çalışır. Açar müziğini makaslamaya başlar araçları. 3:36ya dikkat...
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 12:01
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 10.594 izlenme - 2 yıl önce Birisinin Honda S2000 diğerinin Corvette olduğunu tahmin ettiğim iki araba ile kafadarlar yolda hiç bir trafik kuralına uymayarak insan hayatını hiçe sayarak (görmemişlikten olsa gerek video da çekerek.) egolarını tatmin ediyorlar. Videonun 02:00 sularında kadraja giren transit ticari hünerlerini gösterek ''zengin züppesi oktaylardan ''aslında imkanım olsa neler neler yaparım'' mesajını vererek uzaklaşması biz halk tabakasının takdirine muteber olmuştur. Aslında psikolokların ihtisas alanına girebilecek bir tip var bağırmak suretiyle küfür söylerek ortama iyiden iyiye gerilim havası veren yancı tipler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59833/tofas-sahin-hastaligi-yanlamak-kufur-icerir İstanbul'lu küfür edince bir şey yok, Sivas'lı sövünce aauv. Ne var a.q
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 10:10
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 8.568 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da makas atarken diğer arabaları hiçe sayan ve sonunda kaza yapan gençleri izliyoruz .
Trafikte Makas Atarken Feci Kaza 00:27
Trafikte Makas Atarken Feci Kaza 5.198 izlenme - 2 yıl önce Çılgın sürücü trafik kurallarını hiçe sayarak aracıyla son sürat makas yaparken tırın altında kalarak feci şekilde can verdi.
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 8.259 izlenme - 3 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Böyle Makas Terzide Yok 00:06
Böyle Makas Terzide Yok 2.998 izlenme - 2 yıl önce Makas atmayı abartan bu arkadaşımız ölümle yaşam arasındaki ince çizgiye makas atmaya çalışmış ve başarılı olmuş.
Formula 1 Aracı İle Makas Atmak 00:32
Formula 1 Aracı İle Makas Atmak 2.537 izlenme - 2 yıl önce Amatör bir kamera tarafından kaydedilen görüntülerde arkadan gelen bir yarış arabası trafikte makas atarak ilerliyor 05.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Formula 1 Aracı İle Makas Atmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Makas Atarken Ölümden Dönmek 00:47
Makas Atarken Ölümden Dönmek 3.863 izlenme - 2 yıl önce İstanbul trafiğinde station wagon Passat ile çılgınca makas atan sürücünün ölümle burun buruna geldiği anlar kameraya böyle yansıdı.
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 02:25
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 1.244 izlenme - 9 ay önce Trafikte makas atıp adrenalin yaşamak isteyen sürücü gece gece trafiği birbirine katıp hem kendi canını hiçe sayıyor hemde başkalarının canını.
Azraile Makas Atan Türk 02:16
Azraile Makas Atan Türk 3.764 izlenme - 3 yıl önce Bu çılgın arkadaşımız İstanbul trafiğinde makas atıyor. Attığı makaslar o kadar tehlikeli ki kaza yapması an meselesi.
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 00:40
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 2.027 izlenme - 2 yıl önce Bir gerizekalı elemanın yapmış olduğu hatalar zincirinde asıl olan trafikte kendi halinde arabasında bulunan insana olur. Makas sovu adlı facebook sayfasında ise makas atan elemana geçmiş olsun dileklerinde bulunulmuş. Ben de diyorum ki umarım bu kazayı sağ salim atlatırsın ve bir dahaki sefere duvara toslayıp daha bir acı içerisinde can verirsin.
Bayandan Makas Show 01:04
Bayandan Makas Show 1.770 izlenme - 2 yıl önce Şimdiye kadar trafikte makas atıp tehlikeli hareketler sergileyen erkek sürücüleri izledik. Şimdi karşımızda bir bayan sürücü var ,bakalım erkek sürücüleri arattıracak mı?
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 00:22
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 2.626 izlenme - 2 yıl önce Bir trafik canavarı makas atarak yapmış olduğu hatalar zincirine bir de kaza yapmasını eklemiş.Trafikte görmek istemediğimiz hareketler.
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 11:46
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 985 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Scirocco yine bir makas atma merakı. Bu seferki gece çekim, bu sever ki daha bir amatörce. Makas atana sağlam cezalar geliyor, fazla gaza gelmeyelim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/166205/volkswagen-scirocco-ile-makas-atmak
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 1.392 izlenme - 3 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Trafikte Makas Manyaklığı 07:15
Trafikte Makas Manyaklığı 782 izlenme - 2 yıl önce Yoğun trafikte üst üste yaptığı tehlikeli manevralarla hayatımızı kasteden dallamalardan birisi daha. Bu dallama bu türde gördüğüm videolar içerisinde en fazla tehlikelisi. İyi seyirler..
Makas Atmayı Farklı Bir Boyuta Taşıyan Eleman 00:10
Makas Atmayı Farklı Bir Boyuta Taşıyan Eleman 172 izlenme - 6 ay önce Trafikte çılgınca makas atan sürücüleri defalarca izledik. Bu makas atmak ise diğerlerinden çok farklı.
Subaru Makas 01:28
Subaru Makas 2.603 izlenme - 4 yıl önce Subarudan İnanılmaz Makas,böylesini İlk Defa Göreceksiniz,,
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 860 izlenme - 2 yıl önce Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.
Makas Atarken Kaza Yapan Ergenler 00:45
Makas Atarken Kaza Yapan Ergenler 280 izlenme - 6 ay önce Çılgın sürücü trafik kurallarını hiçe sayarak aracıyla son sürat makas yaparken iki aracın arasında geçmek istiyor ama alan dar olunca kaza kaçınılmaz oluyor.
Nissan 350 Z'ye Kafa Tutan Linea 02:28
Nissan 350 Z'ye Kafa Tutan Linea 207 izlenme - 8 ay önce Nissan'ın güç ve performans gösterisi 350 Z modelini bilmeyen yoktur. Trafikte makas ata ata giden bir Nissan 350 Z'ye bir anda gaza gelip Fiat Linez kafa tutmaya başlıyor.
E-5 te Makas Atmak 02:16
E-5 te Makas Atmak 714 izlenme - 3 yıl önce E-5te kendinden emin şekilde ilerleyen arkadaş izlerken ben çarptım diyilesi ama bir o kadarda kazalara davetkar bir video ile karşınızda. Yolda size makas atan hızlı arabaların içinden bir video... :D
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 444 izlenme - 3 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Türkiyede Böyle Makas Atan Yok 08:00
Türkiyede Böyle Makas Atan Yok 443 izlenme - 3 yıl önce Bu adamın trafikte girdiği yerlere yaptığı hızlara inanamayacaksınız. Böyle bir makas şov daha önce izlemediniz.
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 01:06
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 494 izlenme - 2 yıl önce Güzel kardeşimiz çıkmış otobana güzel arabasıyla hız denemesi yapmak istemiş ama Tanrı galiba o an bir hız denemesi istememş onun adına. Her şeyin hayırlısı be gardaşş. Nasip. Ayrıca N'oolmuş, bir şey olmamış. Adam güzelce kontrol etmiş işte.