Hoşgeldiniz!

makas atmak

Makas Atarken Şansı Yaver Giden Sürücü 00:21
Makas Atarken Şansı Yaver Giden Sürücü 15.282 izlenme - 1 yıl önce Otoyolda hızlı bir şekilde makas atarak ilerleyen sürücü bir ara emniyet şeridine doğru yönelmiş tam iki aracın arasında kalacakken aracı iğne deliğinden geçirmiş.
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 01:06
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 38.488 izlenme - 8 yıl önce N'oolmuş, bir şey olmamış. Adam güzelce kontrol etmiş. Güzel kardeşimiz çıkmış otobana güzel arabasıyla hız denemesi yapmak istemiş ama Tanrı galiba o an bir hız denemesi istememş onun adına. Her şeyin hayırlısı be gardaşş. Nasip.
Makasa Makasla Cevap Veren BMW 00:22
Makasa Makasla Cevap Veren BMW 23.885 izlenme - 6 yıl önce Trafikteki en büyük tehlikedir makas atmak. BMW'li sürücü trafikta ilelerken arkasına makas atarak yaklaşan sürücüyü görünce oda gaza gelip makas atıyor.
Polise Selektör Yapan Polo 01:04
Polise Selektör Yapan Polo 17.050 izlenme - 5 yıl önce Ankara trafiğinde araçlara makas atarak ilerleyen polo sahibi sürücü önüne çıkan audi marka araca selektör yapmış ve ağzının payını almış.
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 02:47
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 19.944 izlenme - 6 yıl önce İnsan hayatını tehlikeye atan trafik magandaları bu sefer sivil polis aracına denk geliyor ve kovalamaca başlıyor.
Makas Atarken Devrilen Otobüs 01:04
Makas Atarken Devrilen Otobüs 6.789 izlenme - 2 yıl önce Dikkatsiz sürücülerin yaptığın hatalar sonucu meydana gelen kazalar. Dünyanın her yerinde gerçekleşen trafik kazalarını kanalımdan ücretsiz izleyebilirsiniz....
İğne Deliklerinden Geçen Sürücü 00:36
İğne Deliklerinden Geçen Sürücü 5.278 izlenme - 3 yıl önce Trafikte makas atmayı her ne kadar onaylamasak da bu sürücü arabası ile öyle yerlerden geçmiş ki , inanılmazı başarmış.
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 12:01
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 20.667 izlenme - 7 yıl önce Birisinin Honda S2000 diğerinin Corvette olduğunu tahmin ettiğim iki araba ile kafadarlar yolda hiç bir trafik kuralına uymayarak insan hayatını hiçe sayarak (görmemişlikten olsa gerek video da çekerek.) egolarını tatmin ediyorlar. Videonun 02:00 sularında kadraja giren transit ticari hünerlerini gösterek ''zengin züppesi oktaylardan ''aslında imkanım olsa neler neler yaparım'' mesajını vererek uzaklaşması biz halk tabakasının takdirine muteber olmuştur. Aslında psikolokların ihtisas alanına girebilecek bir tip var bağırmak suretiyle küfür söylerek ortama iyiden iyiye gerilim havası veren yancı tipler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59833/tofas-sahin-hastaligi-yanlamak-kufur-icerir İstanbul'lu küfür edince bir şey yok, Sivas'lı sövünce aauv. Ne var a.q
Makas Atarken Kaza Yapan Porsche 00:24
Makas Atarken Kaza Yapan Porsche 537 izlenme - 4 ay önce Otoyolda hız ilerleyen Porsche sürücüsü makas atmaya başlamış. Sağ şeritten en sol şeride geçtiği sırada direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve kaza yapmış.
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 04:02
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 12.379 izlenme - 8 yıl önce Son zamanların gözde arabası Volkswagen Scirocco sahibi bir genç arkadaş. Arabayı almış olmanın heyecanı ile piyasaya yapmaya çalışır. Açar müziğini makaslamaya başlar araçları. 3:36ya dikkat...
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) 00:13
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) 8.545 izlenme - 6 yıl önce Modifiyeci gençler toplanıp İstanbul yollarında ilerlerken Honda S2000'i olan genç müthiş bir makasa imza atıyor.
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 03:34
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 9.580 izlenme - 7 yıl önce İstanbul trafiğinde yoğun olmasına rağmen aldırış etmeden baba parasıyla aldığı bu arabayla umarsızca makas atan canlı. bunu buraya yükledim ben izlerken iyi ve sağlam küfür edip rahatladım.. sizin de aynı yolu izleyip rahatlamanızı istedim. buyrun.
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 9.952 izlenme - 8 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Tofaş İle Harbi Makas Atan Genç 00:15
Tofaş İle Harbi Makas Atan Genç 5.624 izlenme - 5 yıl önce Şimdiye kadar trafikte çılgınca makas atan bir çok araç izledik. Ancak bu tofaş sahibi genç duruma son noktayı koymuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 10:10
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 9.729 izlenme - 8 yıl önce İstanbul'da makas atarken diğer arabaları hiçe sayan ve sonunda kaza yapan gençleri izliyoruz .
Trafikte Makas Atan Sürücünün Sonu Kötü Bitti 00:15
Trafikte Makas Atan Sürücünün Sonu Kötü Bitti 435 izlenme - 6 ay önce Hem kendi hem de trafikteki insanların canını tehlikeye atan bir maganda, makas atıp ilerlerken bir önüne çıkan kamyonete çarpmış.
Trafikte Makas Atarak İlerleyen Motosikletlinin Kazası 00:35
Trafikte Makas Atarak İlerleyen Motosikletlinin Kazası 174 izlenme - 3 ay önce Motosiklet sürücüleri trafikte tehlikeli şekilde makas atarak ilerlerken, içlerinden biri direksiyon hakimiyetini kaybedip düşmüş.
Son Makasına Ramak Kalan Sürücü 00:19
Son Makasına Ramak Kalan Sürücü 2.580 izlenme - 3 yıl önce Trafikte seyir halindeki arabaların arasında cayır cayır makas atan sürücü bir arabaya çarpmak üzereyken son anda yırtmış.
Ambulans ile Makasta Kapışmak 00:22
Ambulans ile Makasta Kapışmak 4.370 izlenme - 5 yıl önce Trafikte makas atan magandalar kervanına bir ambulans sürücüsü de katılmış. Hatta bir araçta ona uyup kapışmaya başlamışlar.
Azraile Makas Atan Türk 02:16
Azraile Makas Atan Türk 6.106 izlenme - 8 yıl önce Bu çılgın arkadaşımız İstanbul trafiğinde makas atıyor. Attığı makaslar o kadar tehlikeli ki kaza yapması an meselesi.
Makas Atarken Ölümden Dönmek 00:47
Makas Atarken Ölümden Dönmek 4.497 izlenme - 8 yıl önce İstanbul trafiğinde station wagon Passat ile çılgınca makas atan sürücünün ölümle burun buruna geldiği anlar kameraya böyle yansıdı.
Makas Atarken Heyecanlanan Lada 00:12
Makas Atarken Heyecanlanan Lada 677 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da bir araç kamerasına yansıyan görüntüde makas atarak ilerleyen Lada sürücüsü ani fren yapınca direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve takla atmış.
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 02:25
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 3.373 izlenme - 6 yıl önce Trafikte makas atıp adrenalin yaşamak isteyen sürücü gece gece trafiği birbirine katıp hem kendi canını hiçe sayıyor hemde başkalarının canını.
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 00:40
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 2.755 izlenme - 8 yıl önce Bir gerizekalı elemanın yapmış olduğu hatalar zincirinde asıl olan trafikte kendi halinde arabasında bulunan insana olur. Makas sovu adlı facebook sayfasında ise makas atan elemana geçmiş olsun dileklerinde bulunulmuş. Ben de diyorum ki umarım bu kazayı sağ salim atlatırsın ve bir dahaki sefere duvara toslayıp daha bir acı içerisinde can verirsin.
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 11:46
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 1.980 izlenme - 7 yıl önce Yine bir Scirocco yine bir makas atma merakı. Bu seferki gece çekim, bu sever ki daha bir amatörce. Makas atana sağlam cezalar geliyor, fazla gaza gelmeyelim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/166205/volkswagen-scirocco-ile-makas-atmak
Trafikte Makas Manyaklığı 07:15
Trafikte Makas Manyaklığı 1.947 izlenme - 7 yıl önce Yoğun trafikte üst üste yaptığı tehlikeli manevralarla hayatımızı kasteden dallamalardan birisi daha. Bu dallama bu türde gördüğüm videolar içerisinde en fazla tehlikelisi. İyi seyirler..
Makas Atarken Taklaya Gelmek 00:44
Makas Atarken Taklaya Gelmek 348 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da otoyolda hızla ilerleyen sürücü, önüne çıkan araçları makas atarak geçmek istemiş. Ancak direksiyon hakimiyetini kaybedip kaza yapmış.
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 00:22
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 3.058 izlenme - 8 yıl önce Bir trafik canavarı makas atarak yapmış olduğu hatalar zincirine bir de kaza yapmasını eklemiş.Trafikte görmek istemediğimiz hareketler.
Nereden Geldiği Anlaşılmayan Taksi 00:14
Nereden Geldiği Anlaşılmayan Taksi 519 izlenme - 2 yıl önce Rusya trafiğinde aracı ile makas atarak ilerleyen taksi sürücüsü , yan yana giden iki arabanın yanından bir anda çıkınca sürücülerine zor anlar yaşatmış.