Hoşgeldiniz!

makas atmak

Tofaş İle Harbi Makas Atan Genç 00:15
Tofaş İle Harbi Makas Atan Genç 5.143 izlenme - 1 hafta önce Şimdiye kadar trafikte çılgınca makas atan bir çok araç izledik. Ancak bu tofaş sahibi genç duruma son noktayı koymuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
Makas Atarken Refüjlere Giren Bmw Sürücüsü 01:24
Makas Atarken Refüjlere Giren Bmw Sürücüsü 15.706 izlenme - 3 ay önce Trafikte tehlike saçan makas hastası sürücüler hem kendi canlarını hemde trafikteki diğer canları hiçe sayıyor. BMW'si ile trafikte makas atan bu adam şimdilik kazayı ucuz atlatmış.
Makasa Makasla Cevap Veren BMW 00:22
Makasa Makasla Cevap Veren BMW 22.677 izlenme - 10 ay önce Trafikteki en büyük tehlikedir makas atmak. BMW'li sürücü trafikta ilelerken arkasına makas atarak yaklaşan sürücüyü görünce oda gaza gelip makas atıyor.
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 02:47
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 19.397 izlenme - 10 ay önce İnsan hayatını tehlikeye atan trafik magandaları bu sefer sivil polis aracına denk geliyor ve kovalamaca başlıyor.
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 01:06
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 37.979 izlenme - 3 yıl önce N'oolmuş, bir şey olmamış. Adam güzelce kontrol etmiş. Güzel kardeşimiz çıkmış otobana güzel arabasıyla hız denemesi yapmak istemiş ama Tanrı galiba o an bir hız denemesi istememş onun adına. Her şeyin hayırlısı be gardaşş. Nasip.
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) 00:13
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) 8.048 izlenme - 10 ay önce Modifiyeci gençler toplanıp İstanbul yollarında ilerlerken Honda S2000'i olan genç müthiş bir makasa imza atıyor.
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 12:01
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 17.153 izlenme - 2 yıl önce Birisinin Honda S2000 diğerinin Corvette olduğunu tahmin ettiğim iki araba ile kafadarlar yolda hiç bir trafik kuralına uymayarak insan hayatını hiçe sayarak (görmemişlikten olsa gerek video da çekerek.) egolarını tatmin ediyorlar. Videonun 02:00 sularında kadraja giren transit ticari hünerlerini gösterek ''zengin züppesi oktaylardan ''aslında imkanım olsa neler neler yaparım'' mesajını vererek uzaklaşması biz halk tabakasının takdirine muteber olmuştur. Aslında psikolokların ihtisas alanına girebilecek bir tip var bağırmak suretiyle küfür söylerek ortama iyiden iyiye gerilim havası veren yancı tipler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59833/tofas-sahin-hastaligi-yanlamak-kufur-icerir İstanbul'lu küfür edince bir şey yok, Sivas'lı sövünce aauv. Ne var a.q
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 04:02
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 11.762 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların gözde arabası Volkswagen Scirocco sahibi bir genç arkadaş. Arabayı almış olmanın heyecanı ile piyasaya yapmaya çalışır. Açar müziğini makaslamaya başlar araçları. 3:36ya dikkat...
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 03:34
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 8.907 izlenme - 2 yıl önce İstanbul trafiğinde yoğun olmasına rağmen aldırış etmeden baba parasıyla aldığı bu arabayla umarsızca makas atan canlı. bunu buraya yükledim ben izlerken iyi ve sağlam küfür edip rahatladım.. sizin de aynı yolu izleyip rahatlamanızı istedim. buyrun.
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 10:10
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 8.957 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da makas atarken diğer arabaları hiçe sayan ve sonunda kaza yapan gençleri izliyoruz .
Trafikte Makas Atarken Feci Kaza 00:27
Trafikte Makas Atarken Feci Kaza 5.280 izlenme - 3 yıl önce Çılgın sürücü trafik kurallarını hiçe sayarak aracıyla son sürat makas yaparken tırın altında kalarak feci şekilde can verdi.
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 8.913 izlenme - 4 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Böyle Makas Terzide Yok 00:06
Böyle Makas Terzide Yok 3.038 izlenme - 2 yıl önce Makas atmayı abartan bu arkadaşımız ölümle yaşam arasındaki ince çizgiye makas atmaya çalışmış ve başarılı olmuş.
Formula 1 Aracı İle Makas Atmak 00:32
Formula 1 Aracı İle Makas Atmak 2.582 izlenme - 2 yıl önce Amatör bir kamera tarafından kaydedilen görüntülerde arkadan gelen bir yarış arabası trafikte makas atarak ilerliyor 05.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Formula 1 Aracı İle Makas Atmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Makas Atarken Ölümden Dönmek 00:47
Makas Atarken Ölümden Dönmek 4.115 izlenme - 3 yıl önce İstanbul trafiğinde station wagon Passat ile çılgınca makas atan sürücünün ölümle burun buruna geldiği anlar kameraya böyle yansıdı.
Azraile Makas Atan Türk 02:16
Azraile Makas Atan Türk 4.068 izlenme - 3 yıl önce Bu çılgın arkadaşımız İstanbul trafiğinde makas atıyor. Attığı makaslar o kadar tehlikeli ki kaza yapması an meselesi.
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 02:25
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 1.630 izlenme - 1 yıl önce Trafikte makas atıp adrenalin yaşamak isteyen sürücü gece gece trafiği birbirine katıp hem kendi canını hiçe sayıyor hemde başkalarının canını.
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 00:40
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 2.257 izlenme - 3 yıl önce Bir gerizekalı elemanın yapmış olduğu hatalar zincirinde asıl olan trafikte kendi halinde arabasında bulunan insana olur. Makas sovu adlı facebook sayfasında ise makas atan elemana geçmiş olsun dileklerinde bulunulmuş. Ben de diyorum ki umarım bu kazayı sağ salim atlatırsın ve bir dahaki sefere duvara toslayıp daha bir acı içerisinde can verirsin.
Bayandan Makas Show 01:04
Bayandan Makas Show 1.790 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye kadar trafikte makas atıp tehlikeli hareketler sergileyen erkek sürücüleri izledik. Şimdi karşımızda bir bayan sürücü var ,bakalım erkek sürücüleri arattıracak mı?
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 00:22
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 2.793 izlenme - 3 yıl önce Bir trafik canavarı makas atarak yapmış olduğu hatalar zincirine bir de kaza yapmasını eklemiş.Trafikte görmek istemediğimiz hareketler.
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 11:46
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 1.197 izlenme - 2 yıl önce Yine bir Scirocco yine bir makas atma merakı. Bu seferki gece çekim, bu sever ki daha bir amatörce. Makas atana sağlam cezalar geliyor, fazla gaza gelmeyelim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/166205/volkswagen-scirocco-ile-makas-atmak
Ölümüne Makas Atan Genç 01:49
Ölümüne Makas Atan Genç 212 izlenme - 5 ay önce Nissan 350Z marka aracı ile trafikte makas atan genç bu anları bir de kamera ile kayda almış. Trafik canavarının bu tehlikeli anlarını izliyoruz. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Trafikte Makas Manyaklığı 07:15
Trafikte Makas Manyaklığı 954 izlenme - 2 yıl önce Yoğun trafikte üst üste yaptığı tehlikeli manevralarla hayatımızı kasteden dallamalardan birisi daha. Bu dallama bu türde gördüğüm videolar içerisinde en fazla tehlikelisi. İyi seyirler..
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 1.478 izlenme - 3 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 1.160 izlenme - 2 yıl önce Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.
Subaru Makas 01:28
Subaru Makas 2.613 izlenme - 5 yıl önce Subarudan İnanılmaz Makas,böylesini İlk Defa Göreceksiniz,,
Makas Atarken Kaza Yapan Ergenler 00:45
Makas Atarken Kaza Yapan Ergenler 510 izlenme - 1 yıl önce Çılgın sürücü trafik kurallarını hiçe sayarak aracıyla son sürat makas yaparken iki aracın arasında geçmek istiyor ama alan dar olunca kaza kaçınılmaz oluyor.
E-5 te Makas Atmak 02:16
E-5 te Makas Atmak 824 izlenme - 3 yıl önce E-5te kendinden emin şekilde ilerleyen arkadaş izlerken ben çarptım diyilesi ama bir o kadarda kazalara davetkar bir video ile karşınızda. Yolda size makas atan hızlı arabaların içinden bir video... :D
Makas Atmayı Farklı Bir Boyuta Taşıyan Eleman 00:10
Makas Atmayı Farklı Bir Boyuta Taşıyan Eleman 177 izlenme - 1 yıl önce Trafikte çılgınca makas atan sürücüleri defalarca izledik. Bu makas atmak ise diğerlerinden çok farklı.
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 450 izlenme - 3 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.