Hoşgeldiniz!

makas atmak

Makas Atarken Şansı Yaver Giden Sürücü 00:21
Makas Atarken Şansı Yaver Giden Sürücü 15.217 izlenme - 1 ay önce Otoyolda hızlı bir şekilde makas atarak ilerleyen sürücü bir ara emniyet şeridine doğru yönelmiş tam iki aracın arasında kalacakken aracı iğne deliğinden geçirmiş.
Makas Atarken Devrilen Otobüs 01:04
Makas Atarken Devrilen Otobüs 6.537 izlenme - 1 yıl önce Dikkatsiz sürücülerin yaptığın hatalar sonucu meydana gelen kazalar. Dünyanın her yerinde gerçekleşen trafik kazalarını kanalımdan ücretsiz izleyebilirsiniz....
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 01:06
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 38.481 izlenme - 7 yıl önce N'oolmuş, bir şey olmamış. Adam güzelce kontrol etmiş. Güzel kardeşimiz çıkmış otobana güzel arabasıyla hız denemesi yapmak istemiş ama Tanrı galiba o an bir hız denemesi istememş onun adına. Her şeyin hayırlısı be gardaşş. Nasip.
Makasa Makasla Cevap Veren BMW 00:22
Makasa Makasla Cevap Veren BMW 23.772 izlenme - 5 yıl önce Trafikteki en büyük tehlikedir makas atmak. BMW'li sürücü trafikta ilelerken arkasına makas atarak yaklaşan sürücüyü görünce oda gaza gelip makas atıyor.
Polise Selektör Yapan Polo 01:04
Polise Selektör Yapan Polo 17.023 izlenme - 4 yıl önce Ankara trafiğinde araçlara makas atarak ilerleyen polo sahibi sürücü önüne çıkan audi marka araca selektör yapmış ve ağzının payını almış.
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 02:47
Makas Atarken Polise Denk Gelen Gençler 19.935 izlenme - 5 yıl önce İnsan hayatını tehlikeye atan trafik magandaları bu sefer sivil polis aracına denk geliyor ve kovalamaca başlıyor.
İğne Deliklerinden Geçen Sürücü 00:36
İğne Deliklerinden Geçen Sürücü 5.276 izlenme - 2 yıl önce Trafikte makas atmayı her ne kadar onaylamasak da bu sürücü arabası ile öyle yerlerden geçmiş ki , inanılmazı başarmış.
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 12:01
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 20.443 izlenme - 6 yıl önce Birisinin Honda S2000 diğerinin Corvette olduğunu tahmin ettiğim iki araba ile kafadarlar yolda hiç bir trafik kuralına uymayarak insan hayatını hiçe sayarak (görmemişlikten olsa gerek video da çekerek.) egolarını tatmin ediyorlar. Videonun 02:00 sularında kadraja giren transit ticari hünerlerini gösterek ''zengin züppesi oktaylardan ''aslında imkanım olsa neler neler yaparım'' mesajını vererek uzaklaşması biz halk tabakasının takdirine muteber olmuştur. Aslında psikolokların ihtisas alanına girebilecek bir tip var bağırmak suretiyle küfür söylerek ortama iyiden iyiye gerilim havası veren yancı tipler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59833/tofas-sahin-hastaligi-yanlamak-kufur-icerir İstanbul'lu küfür edince bir şey yok, Sivas'lı sövünce aauv. Ne var a.q
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 04:02
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 12.284 izlenme - 7 yıl önce Son zamanların gözde arabası Volkswagen Scirocco sahibi bir genç arkadaş. Arabayı almış olmanın heyecanı ile piyasaya yapmaya çalışır. Açar müziğini makaslamaya başlar araçları. 3:36ya dikkat...
Makas Atarken Taklaya Gelmek 00:44
Makas Atarken Taklaya Gelmek 340 izlenme - 3 ay önce Rusya'da otoyolda hızla ilerleyen sürücü, önüne çıkan araçları makas atarak geçmek istemiş. Ancak direksiyon hakimiyetini kaybedip kaza yapmış.
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) 00:13
Honda S2000'in Makası İle Gaza Gelen Eleman (Küfür İçerir) 8.421 izlenme - 5 yıl önce Modifiyeci gençler toplanıp İstanbul yollarında ilerlerken Honda S2000'i olan genç müthiş bir makasa imza atıyor.
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 03:34
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 9.517 izlenme - 6 yıl önce İstanbul trafiğinde yoğun olmasına rağmen aldırış etmeden baba parasıyla aldığı bu arabayla umarsızca makas atan canlı. bunu buraya yükledim ben izlerken iyi ve sağlam küfür edip rahatladım.. sizin de aynı yolu izleyip rahatlamanızı istedim. buyrun.
Son Makasına Ramak Kalan Sürücü 00:19
Son Makasına Ramak Kalan Sürücü 2.578 izlenme - 2 yıl önce Trafikte seyir halindeki arabaların arasında cayır cayır makas atan sürücü bir arabaya çarpmak üzereyken son anda yırtmış.
Tofaş İle Harbi Makas Atan Genç 00:15
Tofaş İle Harbi Makas Atan Genç 5.617 izlenme - 4 yıl önce Şimdiye kadar trafikte çılgınca makas atan bir çok araç izledik. Ancak bu tofaş sahibi genç duruma son noktayı koymuş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 9.722 izlenme - 7 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 10:10
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 9.548 izlenme - 7 yıl önce İstanbul'da makas atarken diğer arabaları hiçe sayan ve sonunda kaza yapan gençleri izliyoruz .
Ambulans ile Makasta Kapışmak 00:22
Ambulans ile Makasta Kapışmak 4.357 izlenme - 4 yıl önce Trafikte makas atan magandalar kervanına bir ambulans sürücüsü de katılmış. Hatta bir araçta ona uyup kapışmaya başlamışlar.
Makas Atarken Heyecanlanan Lada 00:12
Makas Atarken Heyecanlanan Lada 668 izlenme - 1 yıl önce Rusya'da bir araç kamerasına yansıyan görüntüde makas atarak ilerleyen Lada sürücüsü ani fren yapınca direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve takla atmış.
Azraile Makas Atan Türk 02:16
Azraile Makas Atan Türk 5.749 izlenme - 7 yıl önce Bu çılgın arkadaşımız İstanbul trafiğinde makas atıyor. Attığı makaslar o kadar tehlikeli ki kaza yapması an meselesi.
Nereden Geldiği Anlaşılmayan Taksi 00:14
Nereden Geldiği Anlaşılmayan Taksi 503 izlenme - 1 yıl önce Rusya trafiğinde aracı ile makas atarak ilerleyen taksi sürücüsü , yan yana giden iki arabanın yanından bir anda çıkınca sürücülerine zor anlar yaşatmış.
Makas Atarken Ölümden Dönmek 00:47
Makas Atarken Ölümden Dönmek 4.428 izlenme - 7 yıl önce İstanbul trafiğinde station wagon Passat ile çılgınca makas atan sürücünün ölümle burun buruna geldiği anlar kameraya böyle yansıdı.
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 00:40
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 2.750 izlenme - 7 yıl önce Bir gerizekalı elemanın yapmış olduğu hatalar zincirinde asıl olan trafikte kendi halinde arabasında bulunan insana olur. Makas sovu adlı facebook sayfasında ise makas atan elemana geçmiş olsun dileklerinde bulunulmuş. Ben de diyorum ki umarım bu kazayı sağ salim atlatırsın ve bir dahaki sefere duvara toslayıp daha bir acı içerisinde can verirsin.
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 02:25
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 3.058 izlenme - 5 yıl önce Trafikte makas atıp adrenalin yaşamak isteyen sürücü gece gece trafiği birbirine katıp hem kendi canını hiçe sayıyor hemde başkalarının canını.
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 11:46
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 1.967 izlenme - 6 yıl önce Yine bir Scirocco yine bir makas atma merakı. Bu seferki gece çekim, bu sever ki daha bir amatörce. Makas atana sağlam cezalar geliyor, fazla gaza gelmeyelim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/166205/volkswagen-scirocco-ile-makas-atmak
Trafikte Makas Manyaklığı 07:15
Trafikte Makas Manyaklığı 1.944 izlenme - 6 yıl önce Yoğun trafikte üst üste yaptığı tehlikeli manevralarla hayatımızı kasteden dallamalardan birisi daha. Bu dallama bu türde gördüğüm videolar içerisinde en fazla tehlikelisi. İyi seyirler..
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 00:22
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 2.980 izlenme - 7 yıl önce Bir trafik canavarı makas atarak yapmış olduğu hatalar zincirine bir de kaza yapmasını eklemiş.Trafikte görmek istemediğimiz hareketler.
Makas Atarken Polise Patlatan Lada 00:24
Makas Atarken Polise Patlatan Lada 556 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da bir Lada sürücüsü trafikte makas atarken direksiyon hakimiyetini kaybetmiş ve bir polis arabasına çarpmış.
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 1.833 izlenme - 7 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet İle Makas Atmak 1.630 izlenme - 6 yıl önce Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.