Hoşgeldiniz!

Makas Atmak Videoları İzle

İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 01:06
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 37.190 izlenme - 2 yıl önce N'oolmuş, bir şey olmamış. Adam güzelce kontrol etmiş. Güzel kardeşimiz çıkmış otobana güzel arabasıyla hız denemesi yapmak istemiş ama Tanrı galiba o an bir hız denemesi istememş onun adına. Her şeyin hayırlısı be gardaşş. Nasip.
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 03:34
Makas Atan Trafik Canavarı - İstanbul 8.229 izlenme - 1 yıl önce İstanbul trafiğinde yoğun olmasına rağmen aldırış etmeden baba parasıyla aldığı bu arabayla umarsızca makas atan canlı. bunu buraya yükledim ben izlerken iyi ve sağlam küfür edip rahatladım.. sizin de aynı yolu izleyip rahatlamanızı istedim. buyrun.
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 04:02
Volkswagen Scirocco İle Makas Atmak 11.183 izlenme - 2 yıl önce Son zamanların gözde arabası Volkswagen Scirocco sahibi bir genç arkadaş. Arabayı almış olmanın heyecanı ile piyasaya yapmaya çalışır. Açar müziğini makaslamaya başlar araçları. 3:36ya dikkat...
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 10:10
İstanbul'da Ölümüne Makas Ve Kaza Anı 8.344 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da makas atarken diğer arabaları hiçe sayan ve sonunda kaza yapan gençleri izliyoruz .
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma :) 8.016 izlenme - 3 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Trafikte Makas Atarken Feci Kaza 00:27
Trafikte Makas Atarken Feci Kaza 5.156 izlenme - 2 yıl önce Çılgın sürücü trafik kurallarını hiçe sayarak aracıyla son sürat makas yaparken tırın altında kalarak feci şekilde can verdi.
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 02:25
Gece Ölümüne Makas Atan Adam 903 izlenme - 5 ay önce Trafikte makas atıp adrenalin yaşamak isteyen sürücü gece gece trafiği birbirine katıp hem kendi canını hiçe sayıyor hemde başkalarının canını.
Makas Atarken Ölümden Dönmek 00:47
Makas Atarken Ölümden Dönmek 3.730 izlenme - 2 yıl önce İstanbul trafiğinde station wagon Passat ile çılgınca makas atan sürücünün ölümle burun buruna geldiği anlar kameraya böyle yansıdı.
Böyle Makas Terzide Yok 00:06
Böyle Makas Terzide Yok 2.969 izlenme - 1 yıl önce Makas atmayı abartan bu arkadaşımız ölümle yaşam arasındaki ince çizgiye makas atmaya çalışmış ve başarılı olmuş.
Formula 1 Aracı İle Makas Atmak 00:32
Formula 1 Aracı İle Makas Atmak 2.516 izlenme - 2 yıl önce Amatör bir kamera tarafından kaydedilen görüntülerde arkadan gelen bir yarış arabası trafikte makas atarak ilerliyor 05.08.2015 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Formula 1 Aracı İle Makas Atmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Azraile Makas Atan Türk 02:16
Azraile Makas Atan Türk 3.613 izlenme - 2 yıl önce Bu çılgın arkadaşımız İstanbul trafiğinde makas atıyor. Attığı makaslar o kadar tehlikeli ki kaza yapması an meselesi.
Makas Atmayı Farklı Bir Boyuta Taşıyan Eleman 00:10
Makas Atmayı Farklı Bir Boyuta Taşıyan Eleman 171 izlenme - 1 ay önce Trafikte çılgınca makas atan sürücüleri defalarca izledik. Bu makas atmak ise diğerlerinden çok farklı.
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 12:01
İstanbul Trafiğinde Makas Atanlara Kafa Tutan Transit 3.263 izlenme - 1 yıl önce Birisinin Honda S2000 diğerinin Corvette olduğunu tahmin ettiğim iki araba ile kafadarlar yolda hiç bir trafik kuralına uymayarak insan hayatını hiçe sayarak (görmemişlikten olsa gerek video da çekerek.) egolarını tatmin ediyorlar. Videonun 02:00 sularında kadraja giren transit ticari hünerlerini gösterek ''zengin züppesi oktaylardan ''aslında imkanım olsa neler neler yaparım'' mesajını vererek uzaklaşması biz halk tabakasının takdirine muteber olmuştur. Aslında psikolokların ihtisas alanına girebilecek bir tip var bağırmak suretiyle küfür söylerek ortama iyiden iyiye gerilim havası veren yancı tipler... http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/59833/tofas-sahin-hastaligi-yanlamak-kufur-icerir İstanbul'lu küfür edince bir şey yok, Sivas'lı sövünce aauv. Ne var a.q
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 00:22
Trafikte Makas Atarken Kaza Yapmak 2.564 izlenme - 2 yıl önce Bir trafik canavarı makas atarak yapmış olduğu hatalar zincirine bir de kaza yapmasını eklemiş.Trafikte görmek istemediğimiz hareketler.
Bayandan Makas Show 01:04
Bayandan Makas Show 1.753 izlenme - 2 yıl önce Şimdiye kadar trafikte makas atıp tehlikeli hareketler sergileyen erkek sürücüleri izledik. Şimdi karşımızda bir bayan sürücü var ,bakalım erkek sürücüleri arattıracak mı?
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 00:40
Trafikte Makas Atarken Ebesini Gören Eleman 1.813 izlenme - 2 yıl önce Bir gerizekalı elemanın yapmış olduğu hatalar zincirinde asıl olan trafikte kendi halinde arabasında bulunan insana olur. Makas sovu adlı facebook sayfasında ise makas atan elemana geçmiş olsun dileklerinde bulunulmuş. Ben de diyorum ki umarım bu kazayı sağ salim atlatırsın ve bir dahaki sefere duvara toslayıp daha bir acı içerisinde can verirsin.
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 11:46
Volkswagen Scirocco ile Makas Atmak - Vol 2 794 izlenme - 1 yıl önce Yine bir Scirocco yine bir makas atma merakı. Bu seferki gece çekim, bu sever ki daha bir amatörce. Makas atana sağlam cezalar geliyor, fazla gaza gelmeyelim. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/166205/volkswagen-scirocco-ile-makas-atmak
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 1.312 izlenme - 2 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Trafikte Makas Manyaklığı 07:15
Trafikte Makas Manyaklığı 671 izlenme - 1 yıl önce Yoğun trafikte üst üste yaptığı tehlikeli manevralarla hayatımızı kasteden dallamalardan birisi daha. Bu dallama bu türde gördüğüm videolar içerisinde en fazla tehlikelisi. İyi seyirler..
Nissan 350 Z'ye Kafa Tutan Linea 02:28
Nissan 350 Z'ye Kafa Tutan Linea 191 izlenme - 4 ay önce Nissan'ın güç ve performans gösterisi 350 Z modelini bilmeyen yoktur. Trafikte makas ata ata giden bir Nissan 350 Z'ye bir anda gaza gelip Fiat Linez kafa tutmaya başlıyor.
Makas Atarken Kaza Yapan Ergenler 00:45
Makas Atarken Kaza Yapan Ergenler 110 izlenme - 2 ay önce Çılgın sürücü trafik kurallarını hiçe sayarak aracıyla son sürat makas yaparken iki aracın arasında geçmek istiyor ama alan dar olunca kaza kaçınılmaz oluyor.
Subaru Makas 01:28
Subaru Makas 2.588 izlenme - 4 yıl önce Subarudan İnanılmaz Makas,böylesini İlk Defa Göreceksiniz,,
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet ile Makas Atmak 16:01
İstanbul Trafiğinde Motorsiklet ile Makas Atmak 643 izlenme - 1 yıl önce Ersin Yücesan adlı adrenalin tutkunu arkadaşımızın olayı biraz abartıp trafiği nasıl allak bullak ettiğini izleyeceğiz. Polis otosu yanından geçişe dikkat edelim.
E-5 te Makas Atmak 02:16
E-5 te Makas Atmak 628 izlenme - 2 yıl önce E-5te kendinden emin şekilde ilerleyen arkadaş izlerken ben çarptım diyilesi ama bir o kadarda kazalara davetkar bir video ile karşınızda. Yolda size makas atan hızlı arabaların içinden bir video... :D
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 02:02
İsmet Ben Bayılıyorum Yalvarırım Makas Atma 439 izlenme - 2 yıl önce 180 200 arası hızla makasa giren arkadaşlar harbiden işin nasıl napıldığını gösteriyor. Markasını modelini çakamadım gerçi arabanın ama kullanan hacı arabayı çözmüş. Sondaki ayılıp bayılan herife bi şey olmamıştır umarım.
Türkiyede Böyle Makas Atan Yok 08:00
Türkiyede Böyle Makas Atan Yok 443 izlenme - 2 yıl önce Bu adamın trafikte girdiği yerlere yaptığı hızlara inanamayacaksınız. Böyle bir makas şov daha önce izlemediniz.
Makas Dediler Attık 00:15
Makas Dediler Attık 390 izlenme - 3 yıl önce Makas Dediler Attık
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 01:06
İbre 330'dayken Lastik Patlarsa? 351 izlenme - 2 yıl önce Güzel kardeşimiz çıkmış otobana güzel arabasıyla hız denemesi yapmak istemiş ama Tanrı galiba o an bir hız denemesi istememş onun adına. Her şeyin hayırlısı be gardaşş. Nasip. Ayrıca N'oolmuş, bir şey olmamış. Adam güzelce kontrol etmiş işte.
Time Lapse Makas Atmak 00:32
Time Lapse Makas Atmak 214 izlenme - 2 yıl önce Time Lapse Makas Atmak Instagram'ın iOS kullanıcılarına özel olarak yayınladığı Hyperlapse adlı uygulama, bir sanat yönetmeni gibi zaman geçişi (time-lapse) videoları çekmenizi sağlıyor. Herkesin fotoğrafçı olmasını sağlayan Instagram, şimdi de tüm iPhone kullanıcılarını birer yönetmen yapmayı hedefliyor. Ayrı bir uygulama olarak yayınlanan Hyperlapse, son dönemde oldukça meşhur olan zaman geçişi (time-lapse) videolarını kolayca hazırlamanızı sağlıyor. Normalde farklı zamanlarda çekilen fotoğrafları arka arkaya ekleyerek zamanın hızlı geçişini sahneleyen time-lapse videolarının yanı sıra, Hyperlapse videoları ise kameranın hareketliliği ile dinamik bir görüntü yakalıyor. Seyir halindeki bir araçta ya da hareketli bir tripod üzerinde çekilen görüntüler sonradan arka arkaya ekleniyor. Ancak bu işlemler son kullanıcılar için çok fazla vakit gerektiriyor.
BMW M5 İle Yanlayarak Makas Atmak 00:13
BMW M5 İle Yanlayarak Makas Atmak 184 izlenme - 2 yıl önce Çılgın sürücü Bmw m5 ile Levent Büyükdere Caddesi Sarıyer yönünde, onlarca aracın arasında tehlikeli bir şekilde şerit değiştirerek ilerleyen lüks bir araç çevredeki araçlardaki sürücü ve yolculara korku dolu anlar yaşattı.