Hoşgeldiniz!

makineli tüfek

Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 01:10
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 6.725 izlenme - 6 ay önce Yüzlerce merminin namludan çıkışından sonra ısınmaya başlayan makineli tüfek susturucusu eridi!
Minicik Kıza Bixi Kullandırtmak 00:29
Minicik Kıza Bixi Kullandırtmak 4.631 izlenme - 2 yıl önce Bir baba tarafında eline makineli tüfek verilen küçük kız, boyundan büyük aletin başına geçerek babasının 'öldür, öldür' emirleriyle sağa sola ateş ediyor. Babasının tüm dediklerini oyun oynuyormuş gibi yapan küçük kızın tüfeği kullanmakta hiç de zorlanmadığı dikkatlerden kaçmıyor.
bu doğum makineli tüfek gibi 00:28
bu doğum makineli tüfek gibi 14.258 izlenme - 9 yıl önce bu doğum olamaz :d
İri Göğüslerin Makineli Tüfek İle İmtihanı 00:10
İri Göğüslerin Makineli Tüfek İle İmtihanı 352 izlenme - 3 ay önce Göğüsleri abartı derecesinde büyük olan hatun eline aldığı makineli tüfek ile atış yapmış. Atıştan en çok göğüsleri etkilenmiş. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kartondan Hafif Makineli Tüfek Yapmak 07:22
Kartondan Hafif Makineli Tüfek Yapmak 229 izlenme - 6 ay önce Pratik malzemelerle makineli tüfek yapan yetenekli adamın marifeti. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
27.000 Jul Güçle Mermi Atan Ev Yapımı Makineli Tüfek 04:36
27.000 Jul Güçle Mermi Atan Ev Yapımı Makineli Tüfek 887 izlenme - 2 yıl önce 3B yazıcılar ile yapılmış silahlara alışmıştık ancak bu defa bir Youtube kullanıcısı evinde hiç 3B yazıcı kullanmadan inanılmaz güce sahip bir elektromanyetik makineli tüfek üretti. Alüminyum mermileri saatte 80 kilometrelik bir hızla atabilen makinenin videosunu ekte görebilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 01:10
Makineli Tüfek Susturucusunun Erimesi 226 izlenme - 6 ay önce M249 model makineli tüfeğin namlusundan seri şekilde çıkan mermiler namludaki susturucuyu eritmiş...
Makineli Tüfekle Tanışan Suriyeli 00:33
Makineli Tüfekle Tanışan Suriyeli 934 izlenme - 3 yıl önce Şu içerikteki abimizi izledikten sonra bu abimize baktım da çok moralim bozuldu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/117296/rambo-taliban
1. Dünya Savaşı - Büyük Siper Savaşları (Batı Cephesi) 03:30
1. Dünya Savaşı - Büyük Siper Savaşları (Batı Cephesi) 848 izlenme - 3 yıl önce 1. ve 2. Dünya Savaşları arasındaki en büyük farklardan biri siper savaşlarıdır. 1. Dünya Savaş'ının büyük çoğunluğu siperler arasında kanlı çatışmalarla geçmiştir. Askerlerin yüzde 10 gibi bir kısmı da bu siperlerde hayatlarına veda etmişlerdir. Siper savaşları özellikle batı cephelerinde (Çanakkale cephesi de dahil) en korkunç boyutlarına ulaşmıştır. Milyonların hayatlarına mal olan bu siperler sayesinde iki taraf yıllarca birbirine üstünlük kuramazken, savaşı kilitlenme noktasına getirmiştir. Öyle ki, ön taraftaki savunma hatlarının gerisinde de tahkimatlar yapılıyor ve siper sayısı peşi sıra artırılıyordu. Taraflardan biri düşman hattını yardığında, ilerleyemeden, gerideki savunma siperleri tarafından geri püskürtülüyordu. Bu yüzden daha sonraları (2. Dünya Savaş'ında) bir Alman savaş doktrini olan Yıldırım Savaşları denilen hareketli savunmaya dayalı bir sisteme geçilmiştir. Bu sistem cephe hattında direk taarruzu gerektiren iyi arazi, iyi hava desteği, iyi lojistik ve iyi eşgüdüm koşullarını temel alır. Bu taktik ile ilk başarısızlık 2. Dünya Savaş'ında Sovyetler karşısında alınmıştır.
Maschinengewehr 42 - MG42 00:42
Maschinengewehr 42 - MG42 274 izlenme - 3 yıl önce Call of Duty'de komradların Stalingrad ve Berlin sokaklarında "DERİZ A EMCİĞ FORTİ TUĞ" diye bağırmalarına sebep olan efsanevi silah.İzliyoruz efenim..
4 Yaşında Makinalı Tüfek Kullanan Suriyeli Çocuk 00:36
4 Yaşında Makinalı Tüfek Kullanan Suriyeli Çocuk 378 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli çocuk makineli tüfek kullanmayı uygulamalı olarak öğreniyor.
Düğünde Eğlence Olsun Diye Roketatar Attılar 01:04
Düğünde Eğlence Olsun Diye Roketatar Attılar 200 izlenme - 2 yıl önce Düğünde eğlence olsun diye roketatar attılar Kuzey Irak'taki düğünde erkek tarafı makineli tüfekle ateş edince kız tarafı da roket atarak karşılık verdi.
Drone ile Havadan Makineli Tüfek Etkinliği 02:15
Drone ile Havadan Makineli Tüfek Etkinliği 246 izlenme - 2 yıl önce Amerika'nın en büyük makineli tüfek etkinliğin Knob Creek, Kentucky'de gerçekleşti. Binlerce merminin aynı anda ateş etmesiyle patlayan variller ortaya sanki bir film setindeymişsiniz gibi bir hava kattı. O anlar bir drone ile havadan görüntülendi. Bu etkinlik yılda 2 kez yapılıyor ve yaklaşık 20.000 kişi katılıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Makineli Tüfek Kullanan Küçük Kız 00:32
Makineli Tüfek Kullanan Küçük Kız 291 izlenme - 2 yıl önce İlk izlediğimde baya şaşırmıştım. Küçük peşmergemiz ilk olarak Apo'ya sonra Kobani'ye selam çakıyor ve makineli tüfeğiyle IŞİD'e gözdağı veriyor. Görüntüler aslında çok trajikomik, savaşın ciddiyetini anlayacak yaşta değil daha.Büyük ihtimalle bunu da bir oyun zannediyor ve eğleniyor. Babası da öyle..
Askerin Ağzıyla Terörist Taralaması 00:24
Askerin Ağzıyla Terörist Taralaması 56 izlenme - 6 ay önce Tendürek Dağı'nda intikaldeyiz, baktım teröristler verdim mermiyi ağzına başladım taramaya diyen asker kamerayı arkadaşına çevirmiş ve eğlence başlamış.
Küçük Kız Makineli Tüfekle Işid Avında 01:05
Küçük Kız Makineli Tüfekle Işid Avında 249 izlenme - 3 yıl önce Küçük Kız Makineli Tüfekle Işid Avında Peşmerge, minik kızının eline makineli tüfek vererek 'öldür' emriyle ateş etmesini istedi.
Makineli Tüfeği Ateşlemeye Çalışmak 00:50
Makineli Tüfeği Ateşlemeye Çalışmak 231 izlenme - 3 yıl önce 50 kalibrelik makineli tüfeği ateşlemeye çalışan adam. Acemiye ateşli silah verilirse olacağı bu olur. Allah'tan kimseyi vurmadı ))
iPhone 6S'i Makineli Tüfekle Vurup Delik Deşik Etmek 03:02
iPhone 6S'i Makineli Tüfekle Vurup Delik Deşik Etmek 154 izlenme - 2 yıl önce İşte yeni çıkan telefonu vurmayla ilgili yeni bir video bu sefer iphone 6s hedef silah makineli tüfek bakalım neler olacak Yeni videolar için kanalıma baone olun
 Makineli tüfek taşıyan robotlar ABD askerlerine yardım edecek 01:37
Makineli tüfek taşıyan robotlar ABD askerlerine yardım edecek 196 izlenme - 4 yıl önce ABD ordusu M240 makineli tüfek taşıyan robotları test ediyor. Georgia eyaletindeki Fort Benning askeri üssünde gerçek mermi kullanılarak yapılan tatbikatta silahlı robotların prototipleri test edildi.90 metre mesafeden uzaktan tek kişi tarafından kumanda edilebilen robotlar, termal görüntüleme teknolojisiyle düşman askerlerini tespit edip ateş açabiliyor.Tekerlek ya da palet üzerinde hareket edilebilen ve küçük bir tanka benzeyen robotların üzerine farklı silahlar monte edilebiliyor.Savunma sanayiinde faaliyet gösteren dört şirketin işbirliği ile geliştirilen robota “CaMEL” adı verildi. Robota otomatik silahlar, tanksavar ve bomba atar gibi silahlar yerleştirilebiliyor. 13 litre yakıtla 24 saat kullanılabilen robot, 3,5 kilometre uzaktaki hedefleri, gündüz teleskop, gece termal görüntüleme ile tespit edebiliyor. Helikopter ya da uçakla çatışma bölgesine bırakılabilen robot, tablet bilgisayara benzeyen bir kumanda ile kontrol ediliyor. Robotu kumanda eden asker, robotun üzerine yerleştirilen kamera aracılığıyla, elindeki tabletten hedefleri görebiliyor. Robotlar, uydu bağlantısıyla, yüzlerce kilometre uzaktan da kontrol edilebiliyor.
Jelibon Ayı Tüfekle Taranırsa 05:50
Jelibon Ayı Tüfekle Taranırsa 76 izlenme - 1 yıl önce Jelibon Ayı Tüfekle Taranırsa 50 Cal ismi verilen taramalı tüfek ile jelibon ayıcık taranırsa ne olur izleyeceğiz.
iPhone 6S Makineli Tüfekle Taramak 03:02
iPhone 6S Makineli Tüfekle Taramak 85 izlenme - 2 yıl önce iPhone 6S piyasaya sürüldüğünden beri başına gelmeyen kalmadı. Farklı deneylere tabi tutulan bu telefon bu defa da otomatik silahla tarandı. Rus yapımı PK makineli tüfekle iPhone 6S üzerinde deneme yapan YouTube kullanıcısı Richard Ryan telefonu paramparça etti.
Düğün Magandalığında Level Atlayan Adam 01:27
Düğün Magandalığında Level Atlayan Adam 32 izlenme - 8 ay önce Bir Çerkez düğününde silah sıka sıka düğün evine gelen gelin konvoyundan bir adam arabasının bagajından çıkardığı bixi marka makineli tüfeği ateşlemesi oldukça ilginç.
Makineli tüfek gibi adam 00:07
Makineli tüfek gibi adam 81 izlenme - 4 yıl önce Makineli tüfek gibi yumruk atan adam. 20.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Makineli tüfek gibi adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
4 Yaşındaki Suriyeli Çocuk Makineli Tüfek Kullanıyor 00:50
4 Yaşındaki Suriyeli Çocuk Makineli Tüfek Kullanıyor 77 izlenme - 4 yıl önce 4 Yaşındaki Suriyeli Çocuk Makineli Tüfek Kullanıyor