Hoşgeldiniz!

makyaj önerileri

Far ile pratik ruj nasıl yapılır? 01:11
Far ile pratik ruj nasıl yapılır? 4.361 izlenme - 2 yıl önce Far kullanarak ruj yapabilirsiniz! Detayları videomuzda. Güzellik ve bakım konusunda harika fikirler için bizi takip etmeye devam edin. http://migrostv.migros.com.tr/
Zikzak Rimel Uygulaması 01:14
Zikzak Rimel Uygulaması 396 izlenme - 2 yıl önce Bu öneriler harika bir makyaj için size ilham verecek! Güzellik ve Bir Ece‘den gelen önerimiz; Zikzak rimel uygulaması. Güzellik-bakım ve makyaj konusunda püf noktaları, etkili öneriler ve harika fikirler için bizi takip etmeye devam edin.
Doğru Pudra Kullanımı 01:39
Doğru Pudra Kullanımı 660 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/dogru-pudra-kullanimi-2/ Yaz mevsiminin sonuna yaklaştığımız bu günlerde havalar serinlemeye başladı. Cildimiz de bu mevsim değişikliğinin etkisini hissediyor tabii ki… Sonbahar mevsiminde kullanabileceğiniz en doğru pudrayı nasıl seçeceğiniz videomuzda. Bu videolar da ilginizi çekebilir; allık ve ruj nasıl kullanılır, gece makyajı nasıl yapılır, gizli göz makyajı nasıl yapılır?
Allık ve Ruj Kullanımı 01:05
Allık ve Ruj Kullanımı 823 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/allik-ve-ruj-kullanimi/ Allık ve ruj kullanımı makyajdaki en hassas noktalardandır. Allığınızda ya da rujunuzda yapacağınız yanlış uygulamalar makyajınızı bozacağı gibi, doğru uygulamalar da makyajınızı taçlandıracaktır. “Dudak kalemi nasıl çekilir?” ve “Tam olarak allık nereye sürülür?“ merak ediyorsanız videomuza buyurun!
Çatlayan Oje 01:24
Çatlayan Oje 594 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/catlayan-oje/ Bu oje farklı oje… Çatlayan oje ile farklı tırnak motifleri yapabilirsiniz. Biz sarı zeminde siyah denedik. “İddialı olmayı severim, tırnak süsleme sanatına da bayılırım” diyenlerdenseniz, videomuza göz atın deriz!
Renkli Göz Makyajı 02:54
Renkli Göz Makyajı 600 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/renkli-goz-makyaji/ Havalı bir makyaj yapıyoruz! Bir kadının güzelliğini en çok ortaya çıkaran nokta gözleridir tartışmasız. Siz de renkli göz makyajı ile bakışlarınıza gizem katabilirsiniz. Makyaj önerilerimizden bir diğeri olan bu videodan ilham alarak, sevdiğiniz renklerle yapacağınız göz makyajları da kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlayabilir.
Güzellik ve Bir Ece ile; Aydınlatıcı Nasıl Uygulanır? 00:57
Güzellik ve Bir Ece ile; Aydınlatıcı Nasıl Uygulanır? 206 izlenme - 2 yıl önce “Güzellik ve Bir Ece” çok özel püf noktalarıyla MigrosTV’de! Aydınlatıcı uygulayabileceğiniz bölgeler nelerdir ve yüz bölgesine aydınlatıcı nasıl uygulanır? Kısa sürede etkili bir makyaj yapmak için bu yöntemi uygulayabilirsiniz! Makyaj ve güzellik konusunda kendine özel gösterenlere iyi gelecek öneriler, fikirler ve püf noktaları için bizi takip etmeye devam edin.
Beach Club Makyajı 02:02
Beach Club Makyajı 96 izlenme - 2 yıl önce Güzellik ve Bir Ece MigrosTV'de! Güzellik-bakım ve makyaj konusunda püf noktaları, etkili öneriler ve harika fikirler için bizi takip etmeye devam edin!
Beyaz Go?z Kalemi Nasıl Çekilir? 01:03
Beyaz Go?z Kalemi Nasıl Çekilir? 23 izlenme - 2 yıl önce Güzellik ve Bir Ece MigrosTV'de! Güzellik-bakım ve makyaj konusunda püf noktaları, etkili öneriler ve harika fikirler için bizi takip etmeye devam edin!