Hoşgeldiniz!

Makyaj Temizleme Suyu Videoları İzle

Barbie İzle -  Barbie Bebekleri İçin Makyaj Temizleme Losyonu - Evciliktv 06:01
Barbie İzle - Barbie Bebekleri İçin Makyaj Temizleme Losyonu - Evciliktv "kendin Yap" 16.777 izlenme - 1 yıl önce Barbie oyuncak bebekleri için yeni bir "Kendin Yap" Barbie bebeklerinizin makyajını silmek için videodaki makyaj temizleme suyunu kullanabilirsiniz.
Bitenler | 2015 | Merve SEVİL 11:14
Bitenler | 2015 | Merve SEVİL 421 izlenme - 1 yıl önce Uzuuun zamandır biriktirdim biten ürünler hakkında sonunda yorumlarımı sizlerle paylaşıyorum. Hızlı abonelik için ; http://goo.gl/tJyMmz Kanalıma ABONE OLmayı lütfen unutmayın :) DETAYLAR AŞAĞIDA. Bahsettiğim Ürünler ; Flormar Oje Kurutucu Diadermine Çift Fazlı Göz Makyaj Temizleyicisi Victoria's Secret Midnight Dare Vücut Spreyi Loreal Triple Active Fresh Gel-Cream Nemlendirici Loreal Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu Loreal Elseve Mucizevi Yağ Nivea Duşta Vücut Kremi Cala Aloe Veralı Makyaj Temizleme Mendili Watsons Gel Hand Soap El Sabunu Watsons Cream Hand Soap El Sabunu Maybelline Affinitone 24H Fondöten I Love Rasberry & Blackberry Vücut Kremi Avon Natural Lip Balm Lila Kutu Alışveriş Kodu : http://www.lilakutu.com/&ref=9m2f... Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil http://www.izlesene.com/kanal/mervess... Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir.
Yüz Temizlerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar | Merve SEVİL 03:16
Yüz Temizlerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar | Merve SEVİL 131 izlenme - 1 yıl önce Makyaj yapmayı çok seviyoruz ancak iş cilt temizliğine gelince bir çoğumuz çok fazla önem göstermiyoruz. Aslında çok fazla çaba göstermeden, küçük tüyolarla kolay bir şekilde cilt bakımımızın üstesinden gelebiliriz. Umarım keyifli bir video olmuştur. LÜTFEN KUTUCUĞU GENİŞLETİNİZ ! ABONE OL tuşuna basarak abone olabilirsiniz. Bana ulaşmak için ; SNAPCHAT : Mervessevil http://www.twitter.com/mervesssevil http://www.instagram.com/mervessevil Pr & İletişim : mrvsvl@gmail.com Videolarım : Kendin Yap Videoları : https://goo.gl/jzZYWp Makyaj Videoları : https://goo.gl/eRn1TP İnceleme Videoları : https://goo.gl/zZzYcw Saç Modelleri : https://goo.gl/RAx96I VLOG Videoları : https://goo.gl/0U2vix Favoriler : https://goo.gl/B9UnLJ Alışveriş : https://goo.gl/LFwP4k TAG Videoları : https://goo.gl/T2Miq6 Bu video Canon 60D 18-55 mm Lens ile çekilmiştir.
L'Oréal Paris - Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 00:45
L'Oréal Paris - Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu 56 izlenme - 2 yıl önce Sebi Bebi'yi hep makyaj yaparken gördünüz. Peki makyajını nasıl çıkarıyor merak ediyor musunuz? Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile artık makyajınızı kolayca çıkaracaksınız.
Makyajını nasıl kusursuz temizleyebilirsin? 01:27
Makyajını nasıl kusursuz temizleyebilirsin? 26 izlenme - 2 yıl önce Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu ile makyajdan geriye kalan arınmış ve rahatlamış bir cilt!