Hoşgeldiniz!

Makyaj Yapmak Videoları İzle

Keçeli Kalemle Makyaj Yapmak 08:59
Keçeli Kalemle Makyaj Yapmak 298 izlenme - 1 ay önce Gün geçmiyor ki Youtube da izlenme kasmak için değişik değişik şeyler olmayagörsün. Keçeli kalemleri hazırlayın kızlar yüzümüze tablo çizeceğiz!
1 dakikada makyaj yapmak 00:59
1 dakikada makyaj yapmak 854 izlenme - 4 yıl önce Makyaj hiç bu kadar kolay olmamıştı
Mükemmel Bir Mezuniyet Balosu Makyajı 13:54
Mükemmel Bir Mezuniyet Balosu Makyajı 253 izlenme - 2 yıl önce Mezuniyet için makyaj modeli arıyorsanız, evde kendinizin de yapabileceğini unutmayın. Önemli olan doğru malzemeleri kullanmak. Bu videoda güzel bir makyaj örneği ve nasıl yapılacağı anlatılıyor. Dünyaca ünlü NikkieTutorials kanalından.
Nasıl Makyaj Yapılır 04:28
Nasıl Makyaj Yapılır 181 izlenme - 2 yıl önce Burada da sıkça görmeye başladığımız makyaj videolarının şimdiye kadarki en gerçekçisi olan video, ülkemizde nadir bulunan, cesaret, zeka ve konuşma yeteneğini bir arada bünyesinde bulduran bir kişi tarafından yapılmış.
Yılbaşı Makyajı Nasıl Yapılır 14:11
Yılbaşı Makyajı Nasıl Yapılır 209 izlenme - 2 yıl önce Yılbaşı makyajınızı yapmanın püf noktaları KULLANILAN ÜRÜNLER: MAC - Studio Fix fondöten (NC15) MAC - Pro Longwear kapatıcı (NW15) MUFE - HD pudra MUFE - Aqua Brow (20) Essence - şeffaf kaş jeli MAC - Painterly Paintpot MUFE - Aqua Black krem far MUFE - 04 mat siyah far (Midnight Glow palet) MAC - Copperplate far MUFE - 127 kahverengi far (Midnight Glow palet) MUFE - Glitter (numarasi yazmiyor) MAC - Fix+ MUFE - Snow White far (Midnight Glow palet) MUFE - Aqua Liner MUFE - Smoky Lash rimel Maybelline - Falsies Feather Look rimel MAC - MSF Natural (Medium Dark) Nars - Mata Hari allık MAC - Shroom far KIKO - ruj Maybelline - Age Rewind kapatici (light) BANA ULAŞIN! instagram.com/itsmeduyguxo Mail: duyguozaslan.pr@gmail.com (Sadece Firmalar için)
Metroda Makyaj Yapmak 04:00
Metroda Makyaj Yapmak 12 izlenme - 2 ay önce Metrolar Şehir trafiğinde hayat kurtaran toplu taşıma araçları, işe gidebilmek için her sabah erkenden kalkıp yollara düşüyoruz, makyaj yapmak için de biraz daha erken kalkmaya hiç isteğimiz olmuyor bu yüzden ben de ufak dokunuşlarla çok kısa sürede metroda bile ufak dokunuşlarla nasıl bakımlı görünebiliriz? İzliyoruz...
Cara Delevingne Tarzı Makyaj Yapmak 02:56
Cara Delevingne Tarzı Makyaj Yapmak 148 izlenme - 3 yıl önce seksi model cara delevingne nasıl makyaj yapıyor ? işte cara delevingne makyaj tüyoları
Yılbaşı Gecesi Makyajımızın Daha Kalıcı Olması İçi 00:30
Yılbaşı Gecesi Makyajımızın Daha Kalıcı Olması İçi 249 izlenme - 7 yıl önce
Pürüzsüz Ten Makyajı Nasıl Yapılır? 00:47
Pürüzsüz Ten Makyajı Nasıl Yapılır? 4 izlenme - 7 ay önce Pürüzsüz Ten Makyajı Nasıl Yapılır? Pürüzsüz ten makyajı porselen makyajdır. Alt tabaka bazlarla güçlendirilip, kapatılması gereken yerler kapatılarak üzerine yeniden fondoten pudra gibi üst malzemeler uygulanarak pürüzsüz bir makyaj elde edilir.