Hoşgeldiniz!

mala bağlamak

Mala Bağlayan Damat Adayı 03:13
Mala Bağlayan Damat Adayı 4.614 izlenme - 3 yıl önce "Mala" ya da mala bağlamak... Olayı özetliyor aslında.. Teeey Adanalardan kendisi için kalkıp gelen, ve şivesiyle güzelliğini bir level düşüren kadındaki sıcaklığı hisseden damat adayı, hissettiği sıcaklığı karşısında görünce mala bağlıyor. Kurduğum cümleyi okuduğumda bir an ben de mala bağlamış gibi hissediyorum.. UU beybi güzel bir hareketlenme oldu bende..
Kaza Sonrası Mala Bağlamak 00:35
Kaza Sonrası Mala Bağlamak 1.647 izlenme - 3 yıl önce Kaza sonrası şokuyla mala bağlamak bu olmalı. Kaza yaptık ama değdi diyor adam, içerde nasıl fantastik bir ortam var idiyse artık siz düşünün. Nasıl bir mokoko ortamıysa, kaza yaptığına değiyor.
Mala Bağlayan Kadın 00:29
Mala Bağlayan Kadın 3.709 izlenme - 3 yıl önce mala bağlayan adamdan sonra yeni bir BJK TV röportajı. mala bağlayan kadın karşımızda. tabi arkada pakito çalmadığı için aynı tadı vermiyor. mükemmel, üç, yok.
Mala Bağlayan Komşu Teyze: Part 1/2 04:15
Mala Bağlayan Komşu Teyze: Part 1/2 1.543 izlenme - 4 yıl önce Bu teyze adamı öldürür yaa :))
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak 02:02
Kitty'nin Karşısında Mala Bağlamak 996 izlenme - 3 yıl önce Blog TV'nin poşet ile suratını yakan gençten sonra 2. ünlüsü de gelmiş oldu. İngiliz Kitty ile canlı yayın şovlarına devam eden 'Chymera' nickli ergen, Türk Blog TV tarihinin en fazla izlenen üyesi durumuna geldi. Binlerce kişinin izlediği, adına yüzlerce entry girilen 'Chymera', Anadolu İngilizcesi ile güzeller güzelini güldürmeyi başarıyor. 'Chymera'nın bi sonraki şovu ile beraber, ailesi ve akrabalarıyla olan yeni ilişki durumu da merak ediliyor.
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 03:26
Sony Kendisine Oyun Yolladı Diye Sevinçten Mala Bağlamak 457 izlenme - 3 yıl önce The Last Of Us oyunuyla ilgili Türkçe içerikli video bakınırken denk geldiğim Oğuz Sasi adlı bu arkadaş Sony'nin kendisine "exclusive" oyun yollamasına çok sevindiğinden midir yoksa normal hali bu olduğu için midir bilinmez garip garip hallere girmiş videoda... Kendini Komik Zanneden Genç'in sitede gürültü kirliliği yaptığı bu zor dönemlerde ibret alınması ve bu tarz videoların çekilmemesi hususunda etkili bir örnek...
Mala Bağlatan Penaltı Vuruşu 00:16
Mala Bağlatan Penaltı Vuruşu 338 izlenme - 3 yıl önce Gördüğüm en enteresan penaltı vuruşunu sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. Allah düşmanımın başına vermesin.
10.000 Kaplan Gücünde Gazete Katlamak 01:34
10.000 Kaplan Gücünde Gazete Katlamak 301 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Alcan'ın sunduğu Ülkede Bu Sabah programında reytinglerden yararlanıp sanal reklam almamak için Hürriyet gazetesini kese kağıdı katlar gibi katlamaya çalışan ve sırıtarak izleyicilere açıklayan spiker.
Renault Reklamı - İşin Aslı 2 01:16
Renault Reklamı - İşin Aslı 2 231 izlenme - 3 yıl önce Iki kişi olarak başlayan bu macera apartman görevlisinin de dahil olmasıyla tüm hızıyla devam ediyor. Umarım tadında bırakırlar... İlk reklam için tıklayınız; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/44307/renault-reklami---isin-asli
Justin Bieber'ın Hayranları Karşısında Mala Bağlaması 04:59
Justin Bieber'ın Hayranları Karşısında Mala Bağlaması 265 izlenme - 2 yıl önce Genç kızların sevgilisi Justin'in bir konserinde verdigi tepki. Bi şok, bi mala bağlama, bi şeyin kafası böyle... Birlikte izliyoruz.
Evde Toplanıp Mala Bağlamak   Dikkat Liseli İçerir 00:22
Evde Toplanıp Mala Bağlamak Dikkat Liseli İçerir 120 izlenme - 5 yıl önce Evde Toplanıp Mala Bağlamak Dikkat Liseli İçerir
Şiir Sonunda Mala Bağlamak 00:38
Şiir Sonunda Mala Bağlamak 96 izlenme - 5 yıl önce Şiir Sonunda Mala Bağlamak
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak 00:17
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak 74 izlenme - 6 yıl önce Patlamadan Sonra Mala Bağlamak
Tango Yaparken Mala Bağlamak 00:10
Tango Yaparken Mala Bağlamak 22 izlenme - 1 yıl önce Tango Yaparken Mala Bağlamak