Hoşgeldiniz!

Mala Bağlayan Videoları İzle

Sigarayı Yutup Havalı Korna Sesi Çıkaran Iraklı Adam 01:00
Sigarayı Yutup Havalı Korna Sesi Çıkaran Iraklı Adam 63.640 izlenme - 2 yıl önce Iraklı bir vatandaşın cep telefonu ile çekilen bu görüntüsü epey bir garibime gitti...Ve bende sizlerle paylaşma gereği duydum...Iraklı esmer arkadaş askerden aldığı sigarayı önce yutuyor daha sonra tekrar çıkarıp sigarayı bu sefer ateşliyor, ateşlediği sigarayı hızlı bir şekilde tekrar yutan Iraklı şovunu kendisine özgü takla atarak ve havalı korna sesi çıkartarak şovuna son veriyor.
Röpörtaj Verirken Mala Bağlayan Teyze 01:12
Röpörtaj Verirken Mala Bağlayan Teyze 25.529 izlenme - 7 yıl önce
Nereden Nereyi Bağlayan Dayı 00:32
Nereden Nereyi Bağlayan Dayı 1.895 izlenme - 5 ay önce Dayının sokak röportajında kentsel dönüşümle ilgili sorulan soruyu askerliği ile başlayıp kentsel dönüşüme bağlaması oldukça ilginç.
Mala Bağlayan Ak Amca 00:11
Mala Bağlayan Ak Amca 4.413 izlenme - 2 yıl önce Mala Bağlayan Adam ve Mala Bağlayan Kadın dan sonra koleksiyonun bir eksik parçasını daha bulduk.Görüntüler kısa ama uzun versiyonunu da bulacağımızı ümit ediyor.Mala Bağlayan Teyze, Mala Bağlayan Nine, Mala Bağlayan Dede... gibi eksikleri de bulup Mala Bağlayan ailesinin tüm fertlerini bir araya getirmek istiyoruz.
mala bağlayan adam! 00:46
mala bağlayan adam! 7.316 izlenme - 8 yıl önce -_-x-_-
Mala Bağlayan Damat Adayı 03:13
Mala Bağlayan Damat Adayı 3.941 izlenme - 2 yıl önce "Mala" ya da mala bağlamak... Olayı özetliyor aslında.. Teeey Adanalardan kendisi için kalkıp gelen, ve şivesiyle güzelliğini bir level düşüren kadındaki sıcaklığı hisseden damat adayı, hissettiği sıcaklığı karşısında görünce mala bağlıyor. Kurduğum cümleyi okuduğumda bir an ben de mala bağlamış gibi hissediyorum.. UU beybi güzel bir hareketlenme oldu bende..
Mala Bağlayan Gomşu Teyze 01:13
Mala Bağlayan Gomşu Teyze 4.980 izlenme - 4 yıl önce Mala Bağlayan Gomşu Teyze, Komik, Komik Sohbet, Kamera Görünce Mala Bağlayanlar, Yaran Videolar, Güldüren Videolar, Komik Videolar....ferdi Yelol Şavşatli
Mala Bağlayan Gomşu Teyze 01:12
Mala Bağlayan Gomşu Teyze 4.642 izlenme - 5 yıl önce Mala bağlayan gomşu teyze, komik, komik sohbet, kamera görünce mala bağlayanlar, yaran videolar, güldüren videolar, komik videolar....
Kamera Karşısında Mala Bağlayan Adam 00:40
Kamera Karşısında Mala Bağlayan Adam 4.914 izlenme - 2 yıl önce BJK TV'nin mikrofonunu gören abinin beyine oksijen gitmemesi sonucunda mala bağladığı anlar... Herkes 15 dakikalığına da olsa ünlü oluyor işte.
Dedeye Sahip Çıkalım Remix 01:25
Dedeye Sahip Çıkalım Remix 2.807 izlenme - 2 yıl önce Mala bağlayan komşu teyzenin (a.k.a. dedeye sahip çıkalım) remiksi. Kendi çalışmamdır. Orijinal videosu için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/28447/dedeye-sahip-cikalim
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda 01:07
Mala Bağlayan Kolormatik Amca - Artist Ne Arar La Bazarda 3.685 izlenme - 2 yıl önce İşsiz amcalar ve okumayan yiğitlerin ellerini arkadan kavuşturmak suretiyle muhtar misali volta attıkları, "bu 5 para etmez aga, ooo araba şahane, 4 teker olsun yeter be hacı" gibi geyiklerle akşamı ettikleri araba pazarlarından kolormatik gözlüğü ile objektiflere takılan bu amcayı Freud'yen dil sürçmesinde "artiz" tavırları ile izliyoruz. Adminin notu: İşbu içerik Akdeniz sahillerindeki yatında meyve kokteylini içip, hatunlarla dans eden adminimiz Hoanes tarafından gönderilmiş ve başka bir tatlıdilli admin arkadaşı tarafından siteye eklenmiştir.
Kastamonu TV -  Siz Nerenin Nesinin Neyin Oluyonuz? 00:23
Kastamonu TV - Siz Nerenin Nesinin Neyin Oluyonuz? 1.464 izlenme - 2 yıl önce Kastamonu'nun yerel televizyon kanalındaki bir programda sunucu amcaya mikrofonu uzatıyor, amcamız da ortaya yeni bir mala bağlayan amca vakası çıkartıyor. Benim memleketimin insanı severim aynı zamanda amca kanalda gösterilen Kastamonu spor maçlarınında donduğundan yakınıyor kendisine aynen katılıyor, hak veriyorum.
yemek görünce mala bağlayan bebek 02:03
yemek görünce mala bağlayan bebek 2.635 izlenme - 5 yıl önce
Herkesin Bir Popisi Vardır 00:20
Herkesin Bir Popisi Vardır 1.899 izlenme - 2 yıl önce Ben diyorum arkadaşım var bu İstiklal'de bir şeyler. Havasından mıdır suyundan mıdır bilemem ama röportaj yapan mallaşıyor. Aslına bakarsanız kardeşimiz haklı, Herkes kendi popisinden kendisi sorumludur. Herkesin popisine kimse karışamaz. "Herkes kendi düşüncelerini kendiler paylaşmalı"
Mala Bağlayan Kadın 00:29
Mala Bağlayan Kadın 2.663 izlenme - 2 yıl önce mala bağlayan adamdan sonra yeni bir BJK TV röportajı. mala bağlayan kadın karşımızda. tabi arkada pakito çalmadığı için aynı tadı vermiyor. mükemmel, üç, yok.
Mikrofon Görünce Mala Bağlayan Adam 00:30
Mikrofon Görünce Mala Bağlayan Adam 1.449 izlenme - 2 yıl önce İnsanımız kamera, mikrofon gördü mü? ' Ulan ben de şurdan el sallayım yakınlara havam olur 'dercesine kamera önüne atlar. Bunun birçok örneğini daha önce gördüğümüz gibi, mikrofon uzatılınca da ne yapacağını şaşırır, mala bağlar. (Y.A.Ş) Yüksek Askeri Şüra kararını yanlış anlayan, bazardaki artiz misali: "Ben 70 yaşındayım" diyen amcamız geliyor şimdi.
Bjk Tv - Mala Bağlayan Kadın 00:29
Bjk Tv - Mala Bağlayan Kadın 2.884 izlenme - 8 yıl önce bjk tv - mala bağlayan kadın
Mala Bağlayan Adam - Bosna Versiyonu 00:42
Mala Bağlayan Adam - Bosna Versiyonu 827 izlenme - 2 yıl önce Bosna'da mala bağlayan bu kişi, kameradan mı yoksa sarhoş olduğundan mı bilinmez, Beşiktaşlı mala bağlayan abimiz gibi sorulan sorulara bilmeden ve düşünmeden cevaplar veriyor. Kafası hayrolsun.
mala bağlayan teyze 02:32
mala bağlayan teyze 1.345 izlenme - 6 yıl önce dedeye yardım edelim
Annemler İnanamayacak - Mala Bağlamak - Kim Milyoner Olmak İster 00:49
Annemler İnanamayacak - Mala Bağlamak - Kim Milyoner Olmak İster 844 izlenme - 2 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşam yayınlanan bölümünde Sabancı Üniversitesi'nde öğrenim gören Gözde Yalçın, neye uğradığını şaşırdı. İlk soruda elenen Yalçın, kendini gülmekten alamadı!
MFÖ Sorusunu EMF Diye Anlayıp Mala Bağlayan Adam 00:29
MFÖ Sorusunu EMF Diye Anlayıp Mala Bağlayan Adam 936 izlenme - 2 yıl önce Amcamız soruyu çok güzel anlamış. EMF hakkında bilgi vermek istiyor ama onun hakkında da bilgisi yok. Eee napsım amcamda bi güzel yediriyor sıvazlıyor..
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak 00:17
Patlamadan Sonra Mala Bağlamak 939 izlenme - 3 yıl önce Geçenlerde Eskişehir'in "Teksan" denilen oto tamirciler ve tornacılar sitesinde kimsayasal madde üretimi yapan fabrikada, henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana gelmiş ve 4 vatandaşımız hayatını kaybetmişti. Olaydan sonra bir gazeteci de patlamanın nasıl olduğunu öğrenmek için çevredekilerle röportaj yapmak ister. Ancak röportaj yapacak daha başka yetkili ve etkili bir kimse bulamamış olacak ki tamamen olaydan bihaber -ki biz öyle olduğunu ümit ediyoruz- birisine sorusunu sorar ve olaylar gelişir. Uyarı: Abinin cevabı bünyede kısa süreli şok etkisi yapabilir.
mala bağlayan gomşu teyze 01:12
mala bağlayan gomşu teyze 1.966 izlenme - 5 yıl önce uhahaha komedi yaw ... bizi takip etmeye devam diyoruz begen ve paylaş lütfen...
Kardeş Ne Diyorsun Sen & Obama Basın Toplantısı 00:37
Kardeş Ne Diyorsun Sen & Obama Basın Toplantısı 612 izlenme - 2 yıl önce Bobiler'den yine oturaklı bi çalışma, Obama ve Mala Bağlayan Man basın toplantısında, farklı bişey yok orjinal videosundan ama ortama iyi monte etmişler ve mimikler iyi oturmuş, izleyek...
Artist Ne Arar La Bazarda - Basın Açıklaması 05:32
Artist Ne Arar La Bazarda - Basın Açıklaması 510 izlenme - 2 yıl önce Yaptığı baş yapıtın keşfedilmesiyle yeni bir akıma öncülük eden artiz amcamız, Toplumda Artist veya Pazar kelimesi geçen espirilerin yönünü değiştirmiştir. Bu büyük yapıtın belgesel filmi tadındaki açıklamasıyla bazarcılık ve artizlik gibi terimlere de değiniyor.
Futbol Maçında Mala Bağlamak - Milan Baros 00:10
Futbol Maçında Mala Bağlamak - Milan Baros 571 izlenme - 2 yıl önce Centilmenlik böyle bişey herhalde, ispanyol oyuncular Baros'a topu gösteriyor sonra onu kendi haline bırakıyorlar. Eminiz bir gün topun nerede olduğunu anlayacaktır.
Canlı Yayında Mala Bağlayan Adam 00:41
Canlı Yayında Mala Bağlayan Adam 1.302 izlenme - 7 yıl önce
Mala Bağlayan Kadın 00:29
Mala Bağlayan Kadın 527 izlenme - 3 yıl önce mala bağlayan adamdan sonra yeni bir BJK TV röportajı. mala bağlayan kadın karşımızda. tabi arkada pakito çalmadığı için aynı tadı vermiyor. mükemmel, üç, yok.
Mala Bağlayan Gomşu Teyze 01:13
Mala Bağlayan Gomşu Teyze 578 izlenme - 4 yıl önce Mala Bağlayan Gomşu Teyze, Komik, Komik Sohbet, Kamera Görünce Mala Bağlayanlar, Yaran Videolar, Güldüren Videolar, Komik Videolar....
Canlı Yayında Mala Bağlayan Adam From Amerika 00:34
Canlı Yayında Mala Bağlayan Adam From Amerika 288 izlenme - 2 yıl önce Canlı yayında röportaja çıkınca; bir heyecan, bir kıpırtı olur. O anda ne söyleyeceğimizi unutur, saçmalarız. Türkiye'deki örneklerinden sonra buna ne demeli. Mallık insanın doğasında var ama canlı yayına çıkınca ortaya çıkıyor. Türkiye'deki diğer örnekleri için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16148/mala-baglayan-kolormatik-amca---artist-ne-arar-la-bazarda http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5148/mala-baglayan-ak-amca http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3038/mala-baglayan-kadin http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2654/kamera-karsisinda-mala-baglayan-adam