Hoşgeldiniz!

malabadi

pilli bebek - malabadi köprüsü 03:22
pilli bebek - malabadi köprüsü 13.344 izlenme - 7 yıl önce
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 03:06
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 6.437 izlenme - 6 yıl önce
Oduna Yaslayıp Kucak Dansı Yapan Dayı 04:34
Oduna Yaslayıp Kucak Dansı Yapan Dayı 2.723 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar yine bir kına gecesi ile karşınızdayız. Burdurlu Veli dayı, Hükümetin önünden geçtim topal oyununu sergiliyor. Dayımızı site ahalisi olarak hem izliyoruz, hem alkışlıyoruz.
Malabadi - Bu Kadar Olmaz 04:48
Malabadi - Bu Kadar Olmaz 437 izlenme - 12 ay önce Şarkı Sözleri: Bu kadar olmaz Bu hayat böyle yaşanmaz Bu kadar olmaz Bu hayat sensiz olamaz Bu kadar olmaz Bu kadar olmaz Bu hayat böyle burada kalmaz Bu kadar olmaz Bu hayat böyle yaşanmaz Bu kadar olmaz Bu hayat sensiz olamaz Bu kadar olmaz Bu kadar olmaz Bu hayat böyle burada kalmaz Bu hayatta neler oluyor Sebepsiz yıkımlar her tarafı yıkıp geçiyor Yakıyor , yıkıyor , harcıyor Sessiz olan sen Gece çırpınırken İçindeki sen çaresizce arıyor Sensin o sensin o sensin o Bazen koşar giderim Bazen kaybolup giderim Hayat bende fazla durmaz Sabrımca yaşar gider Özlediğimce dilerim Hayat bana fazla koymaz Malabadi'nin, Ada Müzik etiketiyle yayınlanan "Malabadi" albümünde yer alan "Bu Kadar Olmaz" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
silvan ve hassuni 06:46
silvan ve hassuni 1.264 izlenme - 9 yıl önce yukarı mezopotamya uygarlıkları içinde silva ve hassuni
Pilli Bebek - Malabadi Köprüsü - 2000 03:22
Pilli Bebek - Malabadi Köprüsü - 2000 915 izlenme - 7 yıl önce pilli bebek - malabadi köprüsü - 2000 uyandırmadan isimli albümlerinden
Malabadi Köprüsü - Selçuk Alagöz 03:11
Malabadi Köprüsü - Selçuk Alagöz 216 izlenme - 2 yıl önce Bazı şarkılar vardır insanları uzaklara daldırır, içini ferahlatır ve buram buram nostalji kokar, işte bu parça da hikayesiyle, melodisiyle, sözleriyle bize o havayı yaşatıyor.
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 03:06
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 385 izlenme - 3 yıl önce Tek Suçum Seni Sevmekmiş © 1999 Esen Müzik
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 03:05
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 411 izlenme - 5 yıl önce
Batman İli Tanıtım Filmi 04:24
Batman İli Tanıtım Filmi 189 izlenme - 2 yıl önce Batman, zengin tarihini gözler önüne seren antik yerleşim alanlarıyla ve bereketli topraklarıyla gezginler tarafından gün geçtikçe daha fazla ilgi görmektedir. Güneydoğu Anadolu illerinden biri olan Batman, birbirinden keyifli ve gizemli bir yolculuk sunuyor gezginlere. Bu yolculukta mağaralar, kiliseler, manastırlar, doğal güzellikler keşfederek Batman'ı daha fazla keşfetme isteği uyanıyor. Bu yazımızda Batman'ın gezilmesi ve görülmesi gereken tarihi değerlerini sizlerle paylaşacağız. Hasankeyf Ören Yeri: Çok eski bir yerleşim alanı olan Hasankeyf Ören Yeri, yıl boyu birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ören yeri hem doğal güzelliği hem de tarihi değerleriyle Batman'da keşfetmeniz gereken yerlerin ilk sıralarındadır. Bölgedeki derin kanyonlar ve vadilerle dolu olan Hasankeyf Ören Yeri tüm tarihi kalıntılarıyla beğeninizi kazanacak bir gezi olacak. Hasankeyf Mağaraları: Eski dönemlerde insanların korunmak ve barınmak için kullandığı mağaralar yaklaşık 4000 civarındadır. Hasankeyf Mağaraları; Sümerler, Babilliler ve Asurlular tarafından da kullanılmıştır. Hasankeyf'e gelen turistlerin keşfetmeden geçmediği Hasankeyf Mağaraları'nı Batman gezilecek yerler listenize dahil etmelisiniz. Yol Geçen Hanı: Doğal bir mağara oluşumu olan Yol Geçen Hanı, Hasankeyf Kalesi'nin arkasında yer almaktadır. Eski dönemlerde insanlar tarafından ulaşım için kullanılan bir mağara olup, günümüzde şehrin en çok ziyaret edilen noktalarından biri olmuştur. Mor Aho Manastırı: Hangi dönem ve kim tarafından yapıldığı kesin olarak bilinmeyen Mor Aho Manastırı, Batman'ın tarihini gözler önüne seren kalıntılardan sadece biridir. Hasankeyf'e 10 kilometrelik bir mesafede bulunuyor manastır. Yapımında moloz taş ve kesme taş ve sönmüş kireç taşı kullanılmıştır. Köprüler: Birbirinden farklı dönemlerde yapılmış olan ve günümüze sağlam bir şekilde gelen köprülere sahiptir Batman. Malabadi Köprüsü, Memikan Köprüsü, On Kemerli DDY Köprüsü görmenizi önerdiğimiz tarihi köprüler arasındadır. Keyifli ve keşiflerle dolu bir Batman gezisi dileriz.
Malabadi Köprüsünün Hikayesi 02:10
Malabadi Köprüsünün Hikayesi 220 izlenme - 3 yıl önce Malabadi Köprüsünün hikayesini bu küçük kardeşimizden hep beraber dinleyip, öğrenelim bilgilenelim ve aydınlanalım.
eski şarkilar-selçuk alagöz-malabadi köprüsü 03:11
eski şarkilar-selçuk alagöz-malabadi köprüsü 370 izlenme - 6 yıl önce
Eskiden Bu Köprü Yokken 00:59
Eskiden Bu Köprü Yokken 194 izlenme - 3 yıl önce Mode XL grubundan tanıdığımız VEYasin'in malabadi köpsünün hikayesini anlatan çocuğu nasıl bir yeteneğe dönüştürdüğünü izliyoruz..
Batman'da Gezilecek Yerler 02:02
Batman'da Gezilecek Yerler 118 izlenme - 2 yıl önce Batman, zengin tarihini gözler önüne seren antik yerleşim alanlarıyla ve bereketli topraklarıyla gezginler tarafından gün geçtikçe daha fazla ilgi görmektedir. Güneydoğu Anadolu illerinden biri olan Batman, birbirinden keyifli ve gizemli bir yolculuk sunuyor gezginlere. Bu yolculukta mağaralar, kiliseler, manastırlar, doğal güzellikler keşfederek Batman'ı daha fazla keşfetme isteği uyanıyor. Bu yazımızda Batman'ın gezilmesi ve görülmesi gereken tarihi değerlerini sizlerle paylaşacağız. Hasankeyf Ören Yeri: Çok eski bir yerleşim alanı olan Hasankeyf Ören Yeri, yıl boyu birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ören yeri hem doğal güzelliği hem de tarihi değerleriyle Batman'da keşfetmeniz gereken yerlerin ilk sıralarındadır. Bölgedeki derin kanyonlar ve vadilerle dolu olan Hasankeyf Ören Yeri tüm tarihi kalıntılarıyla beğeninizi kazanacak bir gezi olacak. Hasankeyf Mağaraları: Eski dönemlerde insanların korunmak ve barınmak için kullandığı mağaralar yaklaşık 4000 civarındadır. Hasankeyf Mağaraları; Sümerler, Babilliler ve Asurlular tarafından da kullanılmıştır. Hasankeyf'e gelen turistlerin keşfetmeden geçmediği Hasankeyf Mağaraları'nı Batman gezilecek yerler listenize dahil etmelisiniz. Yol Geçen Hanı: Doğal bir mağara oluşumu olan Yol Geçen Hanı, Hasankeyf Kalesi'nin arkasında yer almaktadır. Eski dönemlerde insanlar tarafından ulaşım için kullanılan bir mağara olup, günümüzde şehrin en çok ziyaret edilen noktalarından biri olmuştur. Mor Aho Manastırı: Hangi dönem ve kim tarafından yapıldığı kesin olarak bilinmeyen Mor Aho Manastırı, Batman'ın tarihini gözler önüne seren kalıntılardan sadece biridir. Hasankeyf'e 10 kilometrelik bir mesafede bulunuyor manastır. Yapımında moloz taş ve kesme taş ve sönmüş kireç taşı kullanılmıştır. Köprüler: Birbirinden farklı dönemlerde yapılmış olan ve günümüze sağlam bir şekilde gelen köprülere sahiptir Batman. Malabadi Köprüsü, Memikan Köprüsü, On Kemerli DDY Köprüsü görmenizi önerdiğimiz tarihi köprüler arasındadır. Keyifli ve keşiflerle dolu bir Batman gezisi dileriz.
Selçuk Alagöz - Malabadi Köprüsü / Deliyim Seviyorum (45'lik) 06:48
Selçuk Alagöz - Malabadi Köprüsü / Deliyim Seviyorum (45'lik) 12 izlenme - 2 ay önce SELÇUK ALAGÖZ - MALABADİ KÖPRÜSÜ / DELİYİM SEVİYORUM (ODEON MÜZİK YAPIM - 1975) Şarkı Listesi: 1. Malabadi Köprüsü 00:00 2. Deliyim Seviyorum 02:55 Download Linkleri: TTNET Müzik: https://www.ttnetmuzik.com.tr/sa/355977 iTunes: https://itunes.apple.com/tr/album/malabadi-koprusu-single/id992825622?l=tr
malabadi efsaneleri 03:46
malabadi efsaneleri 279 izlenme - 8 yıl önce dostun için gerektiği gun hiç duşunmeden oleceksin işte uğruna olunecek dostlar inhar_21@hotmail.com
Çeşitli Sanatçılar - Malabadi Köprüsü 02:59
Çeşitli Sanatçılar - Malabadi Köprüsü 192 izlenme - 5 yıl önce
Yusuf 00:45
Yusuf 60 izlenme - 7 yıl önce
Malabadi Hatırası 06:18
Malabadi Hatırası 113 izlenme - 8 yıl önce geldİĞİn İçİn çok teŞekkur ederİm dostum İnŞallah İlerde gene gelİr daha guzel gunler geçİrİrİz inhar_21@hotmail.com
Yusuf Cambaz Malabadi Hatırası 04:25
Yusuf Cambaz Malabadi Hatırası 59 izlenme - 6 yıl önce küskünlüğüm hayata değil...içindeki beş para etmez kişilere....bıkkınlığım ise o insanların yüzüne baqmak zorunda kalmamdır..