Hoşgeldiniz!

malabadi köprüsü

Oduna Yaslayıp Kucak Dansı Yapan Dayı 04:34
Oduna Yaslayıp Kucak Dansı Yapan Dayı 2.609 izlenme - 1 yıl önce Evet arkadaşlar yine bir kına gecesi ile karşınızdayız. Burdurlu Veli dayı, Hükümetin önünden geçtim topal oyununu sergiliyor. Dayımızı site ahalisi olarak hem izliyoruz, hem alkışlıyoruz.
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 03:06
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 6.234 izlenme - 5 yıl önce
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 03:06
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 108 izlenme - 12 ay önce http://www.muratgogebakan.com.tr http://fb.com/muratgogebakan http://twitter.com/gogebakanmurat
Malabadi Köprüsü - Selçuk Alagöz 03:11
Malabadi Köprüsü - Selçuk Alagöz 150 izlenme - 1 yıl önce Bazı şarkılar vardır insanları uzaklara daldırır, içini ferahlatır ve buram buram nostalji kokar, işte bu parça da hikayesiyle, melodisiyle, sözleriyle bize o havayı yaşatıyor.
pilli bebek - malabadi köprüsü - 2000 03:22
pilli bebek - malabadi köprüsü - 2000 910 izlenme - 6 yıl önce pilli bebek - malabadi köprüsü - 2000 uyandırmadan isimli albümlerinden
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 03:06
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 349 izlenme - 2 yıl önce Tek Suçum Seni Sevmekmiş © 1999 Esen Müzik
Eskiden Bu Köprü Yokken 00:59
Eskiden Bu Köprü Yokken 177 izlenme - 2 yıl önce Mode XL grubundan tanıdığımız VEYasin'in malabadi köpsünün hikayesini anlatan çocuğu nasıl bir yeteneğe dönüştürdüğünü izliyoruz..
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 03:05
Murat Göğebakan - Malabadi Köprüsü 409 izlenme - 5 yıl önce
Batman İli Tanıtım Filmi 04:24
Batman İli Tanıtım Filmi 130 izlenme - 1 yıl önce Batman, zengin tarihini gözler önüne seren antik yerleşim alanlarıyla ve bereketli topraklarıyla gezginler tarafından gün geçtikçe daha fazla ilgi görmektedir. Güneydoğu Anadolu illerinden biri olan Batman, birbirinden keyifli ve gizemli bir yolculuk sunuyor gezginlere. Bu yolculukta mağaralar, kiliseler, manastırlar, doğal güzellikler keşfederek Batman'ı daha fazla keşfetme isteği uyanıyor. Bu yazımızda Batman'ın gezilmesi ve görülmesi gereken tarihi değerlerini sizlerle paylaşacağız. Hasankeyf Ören Yeri: Çok eski bir yerleşim alanı olan Hasankeyf Ören Yeri, yıl boyu birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ören yeri hem doğal güzelliği hem de tarihi değerleriyle Batman'da keşfetmeniz gereken yerlerin ilk sıralarındadır. Bölgedeki derin kanyonlar ve vadilerle dolu olan Hasankeyf Ören Yeri tüm tarihi kalıntılarıyla beğeninizi kazanacak bir gezi olacak. Hasankeyf Mağaraları: Eski dönemlerde insanların korunmak ve barınmak için kullandığı mağaralar yaklaşık 4000 civarındadır. Hasankeyf Mağaraları; Sümerler, Babilliler ve Asurlular tarafından da kullanılmıştır. Hasankeyf'e gelen turistlerin keşfetmeden geçmediği Hasankeyf Mağaraları'nı Batman gezilecek yerler listenize dahil etmelisiniz. Yol Geçen Hanı: Doğal bir mağara oluşumu olan Yol Geçen Hanı, Hasankeyf Kalesi'nin arkasında yer almaktadır. Eski dönemlerde insanlar tarafından ulaşım için kullanılan bir mağara olup, günümüzde şehrin en çok ziyaret edilen noktalarından biri olmuştur. Mor Aho Manastırı: Hangi dönem ve kim tarafından yapıldığı kesin olarak bilinmeyen Mor Aho Manastırı, Batman'ın tarihini gözler önüne seren kalıntılardan sadece biridir. Hasankeyf'e 10 kilometrelik bir mesafede bulunuyor manastır. Yapımında moloz taş ve kesme taş ve sönmüş kireç taşı kullanılmıştır. Köprüler: Birbirinden farklı dönemlerde yapılmış olan ve günümüze sağlam bir şekilde gelen köprülere sahiptir Batman. Malabadi Köprüsü, Memikan Köprüsü, On Kemerli DDY Köprüsü görmenizi önerdiğimiz tarihi köprüler arasındadır. Keyifli ve keşiflerle dolu bir Batman gezisi dileriz.
Malabadi Köprüsü (Murat Göğebakan) 03:06
Malabadi Köprüsü (Murat Göğebakan) 58 izlenme - 11 ay önce Tek Suçum Seni Sevmekmiş © 1999 ESEN MÜZİK
eski şarkilar-selçuk alagöz-malabadi köprüsü 03:11
eski şarkilar-selçuk alagöz-malabadi köprüsü 364 izlenme - 5 yıl önce
Batman'da Gezilecek Yerler 02:02
Batman'da Gezilecek Yerler 80 izlenme - 1 yıl önce Batman, zengin tarihini gözler önüne seren antik yerleşim alanlarıyla ve bereketli topraklarıyla gezginler tarafından gün geçtikçe daha fazla ilgi görmektedir. Güneydoğu Anadolu illerinden biri olan Batman, birbirinden keyifli ve gizemli bir yolculuk sunuyor gezginlere. Bu yolculukta mağaralar, kiliseler, manastırlar, doğal güzellikler keşfederek Batman'ı daha fazla keşfetme isteği uyanıyor. Bu yazımızda Batman'ın gezilmesi ve görülmesi gereken tarihi değerlerini sizlerle paylaşacağız. Hasankeyf Ören Yeri: Çok eski bir yerleşim alanı olan Hasankeyf Ören Yeri, yıl boyu birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ören yeri hem doğal güzelliği hem de tarihi değerleriyle Batman'da keşfetmeniz gereken yerlerin ilk sıralarındadır. Bölgedeki derin kanyonlar ve vadilerle dolu olan Hasankeyf Ören Yeri tüm tarihi kalıntılarıyla beğeninizi kazanacak bir gezi olacak. Hasankeyf Mağaraları: Eski dönemlerde insanların korunmak ve barınmak için kullandığı mağaralar yaklaşık 4000 civarındadır. Hasankeyf Mağaraları; Sümerler, Babilliler ve Asurlular tarafından da kullanılmıştır. Hasankeyf'e gelen turistlerin keşfetmeden geçmediği Hasankeyf Mağaraları'nı Batman gezilecek yerler listenize dahil etmelisiniz. Yol Geçen Hanı: Doğal bir mağara oluşumu olan Yol Geçen Hanı, Hasankeyf Kalesi'nin arkasında yer almaktadır. Eski dönemlerde insanlar tarafından ulaşım için kullanılan bir mağara olup, günümüzde şehrin en çok ziyaret edilen noktalarından biri olmuştur. Mor Aho Manastırı: Hangi dönem ve kim tarafından yapıldığı kesin olarak bilinmeyen Mor Aho Manastırı, Batman'ın tarihini gözler önüne seren kalıntılardan sadece biridir. Hasankeyf'e 10 kilometrelik bir mesafede bulunuyor manastır. Yapımında moloz taş ve kesme taş ve sönmüş kireç taşı kullanılmıştır. Köprüler: Birbirinden farklı dönemlerde yapılmış olan ve günümüze sağlam bir şekilde gelen köprülere sahiptir Batman. Malabadi Köprüsü, Memikan Köprüsü, On Kemerli DDY Köprüsü görmenizi önerdiğimiz tarihi köprüler arasındadır. Keyifli ve keşiflerle dolu bir Batman gezisi dileriz.
Çeşitli Sanatçılar - Malabadi Köprüsü 02:59
Çeşitli Sanatçılar - Malabadi Köprüsü 188 izlenme - 5 yıl önce