Hoşgeldiniz!

malcolm

Korkunç Bir Film 5 (Scary Movie 5) Türkçe Altyazılı Fragman 02:12
Korkunç Bir Film 5 (Scary Movie 5) Türkçe Altyazılı Fragman 21.561 izlenme - 5 yıl önce 12 Nisan 2013'te Sinemalarda... Dan ve Jody mutlu bir evlilik sürdürürken her şey vahşi bir yaşam süren çocuklarının eve gelmesiyle değişecektir. Bu durum kendi iş hayatlarına da yansıyınca çocukların "Mama" diye adlandırdıkları ruhun evden uzaklaştırılmasına karar verirler. Tanışacakları uzman ruh çıkarıcılar ile bu ruhtan kurtulmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
malcolm x 02:46
malcolm x 9.606 izlenme - 7 yıl önce babası ku klux klan tarafından öldürülen malcolm çağdaşı bir çok zenci gibi umutsuz ve zor bir çocukluk geçirir. neticesinde hayatı günlük yaşayan hedonist bir hırsıza dönüşür. sonunda hapise girdiğinde islam öğretisi kendisini yeniden tanımlamasına yardımcı olur. burada dahil olduğu toplulukta kendini bulur ve yükselmeye başlar. hapisten çıkınca malcolm adeta bir mesih işlevi yüklenir ve kendilerini birer suçlu yapan toplumsal adaletsizliğe başkaldırır.
Playboy Güzeli Bridget Malcolm 01:41
Playboy Güzeli Bridget Malcolm 2.587 izlenme - 1 yıl önce Playboy Güzeli Bridget Malcolm Behind the Scenes with Miss January Bridget Malcolm Bridget Malcolm, also known as Playboy's Miss January isn't typically a hard-partying girl. But in honor of our first issue of the new year, the Australian beauty gets ready for a night out, then decides she can have plenty of rowdy fun on her own. Watch as Malcolm gives you a glimpse behind the scenes of her shoot. Spoiler: You'll never look at a mirror ball again the same way, and that's a good thing.
Malcolm in the Middle - Convention - Toplantı 22:19
Malcolm in the Middle - Convention - Toplantı 3.463 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık ve sıradan gibi görünen bir Amerikan ailesinin ortanca çocuğu olan Malcolm’ın etrafında şekillenen “Malcolm in the Middle" oldukça keyifli bir aile komedisi. İlk zamanlar yaşıtları gibi normal bir hayat süren Malcolm’un (Frankie Muniz) hayatı IQ’sunun normalin üstünde çıkmasıyla birdenbire değişmeye başlar. Okulda özel bir sınıfa alınan Malcom “Dahi Çocuk” olmanın getirdiği avantajları ve dezavantajları birlikte yaşamaktadır. Malcolm zeki olmasına karşın fazla sosyal ve kızlarla arası iyi olan bir tip değildir. Bunu aşmak için de elinden geleni yapmaktadır. Malcolm’un ailesi de pek öyle normal tipler değildir. Büyük ağabeyi Francis (Christopher Masterson) anne baskısından çok çekmiş, askeri okulda okumak zorunda kalmış sorunlu bir gençtir, küçük ağabeyi Reese (Justin Berfield) tam bir baş belasıdır. Okulun kabadayısı ve de en aptal öğrencisidir. Küçük kardeşi Dewey (Erik Per Sullivan) ise ailenin en anormal karakteri herhalde.Annesi Luis (Jane Kaczmarek) görüp görebileceğiniz en çılgın annelerden. Tam bir disiplin delisi ve çocuklara etmediğini bırakmıyor. Verdiği cezalar, ceza literatüründe kendisine geniş bir şekilde yer bulmuş durumda. Ailenin babası Hal (Bryan Cranston) kendi halinde tam bir orta sınıf vatandaş. Gençliğinde iyi bir eğitim alamamış ve hali hazırda ufak bir şirkette çalışmakta. Hayattan fazlaca bir beklentisi yok, ufak şeylerden mutlu olmasını biliyor.
Time After Time (1979) Fragman 02:53
Time After Time (1979) Fragman 1.464 izlenme - 2 yıl önce 1979 yapımı Time After Time filminin fragmanı. Filmde Malcolm McDowell ve Mary Steenburgen başrolde.
Malcolm'un Jaoel'e Kurdugu Tuzak 00:59
Malcolm'un Jaoel'e Kurdugu Tuzak 3.988 izlenme - 9 yıl önce malcolm isimli oyuncu jaoel (eski adıyla eye4you) isimli suraya kesilince kendisi video cekimi yapıp hızlandırma yapmıstır.zaten ts konusmalarında da bunu belirtmiştir.izleyiniz.bu videoda sped hiles mi var yoksa hizlandırılma mı var?bunu 1 aylık oyuncu bile net bişekilde anlar.yorum size kalmıs
Malcolm in the Middle - Dinner Out 22:13
Malcolm in the Middle - Dinner Out 1.434 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık ve sıradan gibi görünen bir Amerikan ailesinin ortanca çocuğu olan Malcolm’ın etrafında şekillenen “Malcolm in the Middle" oldukça keyifli bir aile komedisi. İlk zamanlar yaşıtları gibi normal bir hayat süren Malcolm’un (Frankie Muniz) hayatı IQ’sunun normalin üstünde çıkmasıyla birdenbire değişmeye başlar. Okulda özel bir sınıfa alınan Malcom “Dahi Çocuk” olmanın getirdiği avantajları ve dezavantajları birlikte yaşamaktadır. Malcolm zeki olmasına karşın fazla sosyal ve kızlarla arası iyi olan bir tip değildir. Bunu aşmak için de elinden geleni yapmaktadır. Malcolm’un ailesi de pek öyle normal tipler değildir. Büyük ağabeyi Francis (Christopher Masterson) anne baskısından çok çekmiş, askeri okulda okumak zorunda kalmış sorunlu bir gençtir, küçük ağabeyi Reese (Justin Berfield) tam bir baş belasıdır. Okulun kabadayısı ve de en aptal öğrencisidir. Küçük kardeşi Dewey (Erik Per Sullivan) ise ailenin en anormal karakteri herhalde.Annesi Luis (Jane Kaczmarek) görüp görebileceğiniz en çılgın annelerden. Tam bir disiplin delisi ve çocuklara etmediğini bırakmıyor. Verdiği cezalar, ceza literatüründe kendisine geniş bir şekilde yer bulmuş durumda. Ailenin babası Hal (Bryan Cranston) kendi halinde tam bir orta sınıf vatandaş. Gençliğinde iyi bir eğitim alamamış ve hali hazırda ufak bir şirkette çalışmakta. Hayattan fazlaca bir beklentisi yok, ufak şeylerden mutlu olmasını biliyor.
Scary Movie 5 Fragman 02:10
Scary Movie 5 Fragman 4.359 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Simon Rex, Ashley Tisdale, Charlie Sheen gibi isimlerin yer aldığı komedi türündeki Scary Movie 5 filminin resmi fragmanı.
Malcolm in the Middle - Therapy 22:00
Malcolm in the Middle - Therapy 1.213 izlenme - 3 yıl önce Kalabalık ve sıradan gibi görünen bir Amerikan ailesinin ortanca çocuğu olan Malcolm’ın etrafında şekillenen “Malcolm in the Middle" oldukça keyifli bir aile komedisi. İlk zamanlar yaşıtları gibi normal bir hayat süren Malcolm’un (Frankie Muniz) hayatı IQ’sunun normalin üstünde çıkmasıyla birdenbire değişmeye başlar. Okulda özel bir sınıfa alınan Malcom “Dahi Çocuk” olmanın getirdiği avantajları ve dezavantajları birlikte yaşamaktadır. Malcolm zeki olmasına karşın fazla sosyal ve kızlarla arası iyi olan bir tip değildir. Bunu aşmak için de elinden geleni yapmaktadır. Malcolm’un ailesi de pek öyle normal tipler değildir. Büyük ağabeyi Francis (Christopher Masterson) anne baskısından çok çekmiş, askeri okulda okumak zorunda kalmış sorunlu bir gençtir, küçük ağabeyi Reese (Justin Berfield) tam bir baş belasıdır. Okulun kabadayısı ve de en aptal öğrencisidir. Küçük kardeşi Dewey (Erik Per Sullivan) ise ailenin en anormal karakteri herhalde.Annesi Luis (Jane Kaczmarek) görüp görebileceğiniz en çılgın annelerden. Tam bir disiplin delisi ve çocuklara etmediğini bırakmıyor. Verdiği cezalar, ceza literatüründe kendisine geniş bir şekilde yer bulmuş durumda. Ailenin babası Hal (Bryan Cranston) kendi halinde tam bir orta sınıf vatandaş. Gençliğinde iyi bir eğitim alamamış ve hali hazırda ufak bir şirkette çalışmakta. Hayattan fazlaca bir beklentisi yok, ufak şeylerden mutlu olmasını biliyor.
Antiviral (Virüs) Fragmanı 01:51
Antiviral (Virüs) Fragmanı 2.557 izlenme - 4 yıl önce :Brandon Cronenberg'ün ilk yönetmenlik deneyimi Antiviral bilim kurgu/korku türünün kendinden emin bir örneği. Caleb Landry-Jones kendisini işine fazla kaptırmış bir biyoloji teknisyeni rolüyle hafif çatlak bir karakteri canlandırıyor. Film sonuna kadar tahrik edici bir etkiye sahip. Antiviral izlenilesi bir yeteneğin merak uyandırıcı ilk deneyimini temsil ediyor...
illegal44 lv:86 02:16
illegal44 lv:86 4.120 izlenme - 8 yıl önce illegal44 86 lwl olduktan sonra hazırlanan video su 3perfect, 2grand master la oyuna devam etmektedır.
Free Fall (2014) Fragman 01:51
Free Fall (2014) Fragman 1.226 izlenme - 4 yıl önce Malcolm McDowell ve D.B. Sweeney'in başrolleri paylaştığı, 2014 yapımı gerilim filmi Free Fall'un fragmanı. Filmi Malek Akkad yönetiyor.
Malcolm X - Hac Dönüşü Yaptığı Konuşma 01:07
Malcolm X - Hac Dönüşü Yaptığı Konuşma 794 izlenme - 3 yıl önce Malcolm X'in Hac dönüşü, 21 Mayıs 1964'de yaptığı konuşma. Bu video'da fikirlerinin değiştiğini anlayabilirsiniz. Arşivimden bir video'dur, iyi seyirler.
Tupac   Changes 04:31
Tupac Changes 967 izlenme - 6 yıl önce malcolm x türkçe altyazili
Otomatik Portakal – Yoga Öğretmeninin Ölümü 04:21
Otomatik Portakal – Yoga Öğretmeninin Ölümü 1.032 izlenme - 4 yıl önce Geleceğin Britanyasında, ilaç bağımlısı bir çete her gece şiddet gösterilerinde bulunmaktadır. Adam dövüp, hırsızlık yapıp insanlara tecavüz etmektedir. Bir gece çetenin başı Alex diğerleri tarafından polise ihbar edilir. Hapse giren Alex'in cezasını hafifletmesi için önünde bir seçenek vardır: Bir deneye tabi tutulmak. Sonrasında Alex'in hayatı tümüyle değişecektir.
Malcolm X Belgeseli 43:18
Malcolm X Belgeseli 494 izlenme - 6 yıl önce Malcolm X Belgeseli
Breaking Bad - Sezon 5 - Alternatif Son 03:39
Breaking Bad - Sezon 5 - Alternatif Son 395 izlenme - 3 yıl önce Breaking Bad'in sonunu Bryan Cranston un daha önce rol aldığı Malcolm in the Middle'a bağlayarak alternatif bir son hazırlamışlar. Keyifli Seyirler.
Otomatik Portakal – Ayakkabı Yalama Sahnesi 01:08
Otomatik Portakal – Ayakkabı Yalama Sahnesi 821 izlenme - 4 yıl önce Geleceğin Britanyasında, ilaç bağımlısı bir çete her gece şiddet gösterilerinde bulunmaktadır. Adam dövüp, hırsızlık yapıp insanlara tecavüz etmektedir. Bir gece çetenin başı Alex diğerleri tarafından polise ihbar edilir. Hapse giren Alex'in cezasını hafifletmesi için önünde bir seçenek vardır: Bir deneye tabi tutulmak. Sonrasında Alex'in hayatı tümüyle değişecektir.
Kids vs Monsters (2015) Fragman 01:19
Kids vs Monsters (2015) Fragman 193 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Kids vs Monsters filminin fragmanı. Filmde Elaine Hendrix ve Malcolm McDowell oynuyor.
Malcolm X - Kimsin Sen 01:41
Malcolm X - Kimsin Sen 350 izlenme - 3 yıl önce Malcolm X'in 4 Nisan 1964'de yaptığı konuşmadır. Arşivimden bir video'dur, iyi seyirler.
malcolm in the middle fragmanı 1 01:50
malcolm in the middle fragmanı 1 676 izlenme - 7 yıl önce kalabalık bir ailenin aşırı zeki çocukları 'malcolm'ın etrafında gelişen komik olayların işlendiği bir dizi.
Malcolm in The Middle - Jenerik 00:29
Malcolm in The Middle - Jenerik 295 izlenme - 3 yıl önce 2000-2006 yılları arasında cnbc-e de yayınlanan nostaljik Amerikan dizilerinden biridir. İlk bakışta çocuk dizisi gibi görünse de zekice espriler barındıran, eğlenceli, izlemesi zevk veren başarılı bir sitcomdur. Dizinin etrafında şekillendiği zeki dostumuz Malcolm; manyak abileri Francis ve Reese'in yanı sıra arızalı küçük kardeşi Dewey ile de uğraşmak zorundadır. Bu çocukları idare edecek olan ebeveynlerin de normal olması beklenemez tabi ki de. Anne Luis; bizim canım annelerimizin bumerang terlikle evlat avlama yöntemlerinden bir haber olsa gerek, kendince cezalarıyla disiplin sağlama peşindedir. Baba Hal ise anneye göre pasif, orta halli bir vatandaştır. Kısaca her karakter kendi içinde apayrı bir kafayı yaşamaktadır. Gene olsa gene izleriz herhalde.
Pool Girl 02:06
Pool Girl 616 izlenme - 5 yıl önce Havuzları temizleyerek para kazanmaya çalışan Hugo’nun müşterileri çoğu sorunlu kişiliklere sahiptir. Havuz temizleyicisi genç bayan ölümle pençeleşen müşterisine aşık olur. Yer yer melodrama göz kırpan bir komedi..
Malcolm X - Oxford Birleşme Müzakeresi (1964) 12:38
Malcolm X - Oxford Birleşme Müzakeresi (1964) 293 izlenme - 3 yıl önce Malcolm X (Malik el-Şahbaz) ABD'li siyasetçi, siyahi hakları savunucusu. Amerika tarihinde büyük bir yeri olan siyahilerin günümüzdeki haklarına sahip olmalarına büyük bir katkısı olan müslüman lider. İlk başta 1952 yılında Elijah Muhammad önderliğindeki 'Siyahi Müslümanlar Hareketi' örgütüne üye oldu. 1964 yılında Hac'a gittikten sonra Elijah Muhammad ile fikir ayrılıkları yaşadı ve yine bu sene 'Afrika - Amerika Birliği' örgütünü kurdu. 1965 yılında yaptığı bir konuşma sırasında suikaste uğrayarak hayatını kaybetti. Bu videoda ise 1964 yılında Oxford'da yaptığı konuşmasını sizlerle paylaşıyorum. Büyük lidere saygılarımla.
Malcolm X - Ev Zencisi & Tarla Zencisi - House Negro & Field Negro 04:57
Malcolm X - Ev Zencisi & Tarla Zencisi - House Negro & Field Negro 293 izlenme - 3 yıl önce Malcolm X'in 23 Ocak 1963'te yaptığı, "Ev Zencisi V Tarla Zencisi" adlı konuşması. Arşivimden bir video'dur, iyi seyirler.
malcolm in the middle fragmanı 2 00:11
malcolm in the middle fragmanı 2 459 izlenme - 7 yıl önce kalabalık bir ailenin aşırı zeki çocukları 'malcolm'ın etrafında gelişen komik olayların işlendiği bir dizi.
Malcolm X Hac Dönüşü Açiklama Yapiyor 01:07
Malcolm X Hac Dönüşü Açiklama Yapiyor 261 izlenme - 6 yıl önce
Tupac Changes  - Malcolm X 04:31
Tupac Changes - Malcolm X 137 izlenme - 3 yıl önce Malcolm X, çok istemesine rağmen, üniversiteye gidemeyince, küçük yaşta çalışmaya başlar. Michigan ve Boston derken, kendini birden Harlem'de bulur. Bir siyah olarak, ona verilen yaşama biçimi, onu sonunda hapishaneye düşürür. Üniversiteyi Harlem sokaklarında tamamladığını ve doktora tezini de hapishanede hazırladığını uzun uzun anlatır. O okuma açlığını hapishanede giderir. Hapishane kütüphanesindeki kitapları tek tek okur. Hapishane yılları için: "Bir insanın düşünmeye ihtiyacı varsa, gidebileceği en iyi yer, bana sorulursa, üniversiteden sonra hapishanedir" demiştir. Başlangıçta, ilk Siyah Müslüman hareketinin öncüsü Elijah Muhammed'in bağlısı olarak ırkçı düşünceler taşıyorken, daha sonra bu düşünceleri değişti. Artık kendisini İslam'ın sömürgecilik ve ırkçılık karşıtı evrensel mesajını tüm dünyaya iletmeye adamıştı. Bu amacını kitleler çapında gerçekleştirmeye çalıştığı toplantılarından birinde suikasta uğrayıp, 21 Şubat 1965'de öldürüldü. X, Manhattan'da bulunan Audubon Balo salonunda konuşma yaparken bir kişi "Zenci, ellerini cebimden çek!" ("Nigger, get your hand outta my pocket!") şeklinde bağırdı. Bu bağırma üzerine korumalar adama yönelirken, bu kişi daha hızlı davrandı ve namlusu kesilmiş tüfekle Malcolm X'i göğsünden vurdu. Başka yere konuşlanmış diğer iki arkadaşı ile birlikte X'i 16 kez vurdular. Salonda bulunanlar suikastçılardan birini yakalayıp darp ettilerse de diğer ikisi profesyonelce olay yerinden kaçtı. Malcolm X, aldığı yaralarla kısa sürede hayatını kaybetti. Cinayet zanlısı olarak Talmadge Hayer adındaki, ama Thomas Hagan olarak bilinen ve kendisini Müslüman olarak tanıtan Siyah şahıs tutuklandı. Diğer zanlılar Norman Butler ve Thomas Johnson ile birlikte üç kişi yargılandılar. Yargılamada kimi suçlamalar düştü, suikastı başkasının işlediği tezleri ortaya atıldı. Ama bu üç zanlı hayatına devam etti. Şu an Hayer; Mücahid Halim olarak tanınmakta, Butler; Muhammad Abdül Aziz olarak tanınmakta ve Harlem Camisi başkanlığını yürütmektedir. Johnson ise Halil İslam ismini almıştır. rat-a-tat-tat-tat-tat that's the way it is!
Avustralya Başbakanı'nın Dilenciye 5 Dolar Vermesi 00:28
Avustralya Başbakanı'nın Dilenciye 5 Dolar Vermesi 59 izlenme - 2 yıl önce Avustralya Başbakanı Malcolm Turnbull'un bir dilenciye 5 dolar vermesi ülkede tartışma konusu oldu. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Malcolm X : Kimsin Sen? (Türkçe Altyazılı) 01:41
Malcolm X : Kimsin Sen? (Türkçe Altyazılı) 124 izlenme - 4 yıl önce malcolm x in, zenci tarihinin ve dilinin beyaz tarafından yok edilişine vurgu yaptığı ateşli bir konuşmasıdır.