Hoşgeldiniz!

Maldiv Videoları İzle

Yavru Köpek Balığı İle Tehlikeli Oyun 01:18
Yavru Köpek Balığı İle Tehlikeli Oyun 453 izlenme - 2 yıl önce Maldivler'de Kıyıdaki Yavru Köpek Balıklarına Yaklaşan Adam, Bulaştığı Canlının Köpek Balığı Olduğunu Isırıklarından Anladı.
Fatih Terim: Buse Çok Ağladı, Nikahı Kıydık 03:25
Fatih Terim: Buse Çok Ağladı, Nikahı Kıydık 195 izlenme - 3 yıl önce Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, kızı Buse'nin çok ağladığını ifade ederken "Biz de dayanamadık ve nikahı kıydık." dedi.
Gezimanya.com - Maldiv Adaları 1 03:26
Gezimanya.com - Maldiv Adaları 1 44 izlenme - 2 yıl önce Maldivler - 1 Tanıtım Videosu.
Gezimanya.com - Maldiv Adaları 2 02:20
Gezimanya.com - Maldiv Adaları 2 28 izlenme - 2 yıl önce Maldiv Adaları - 2 Tanıtım Videosu.
Fatih Terim: Buse Çok Ağladı, Nikahı Kıydık 03:25
Fatih Terim: Buse Çok Ağladı, Nikahı Kıydık 67 izlenme - 3 yıl önce Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, kızı Buse'nin çok ağladığını ifade ederken "Biz de dayanamadık ve nikahı kıydık." dedi.
Maldiv Otellerinde Yeme-İçme Opsiyonları Neler? 02:23
Maldiv Otellerinde Yeme-İçme Opsiyonları Neler? 20 izlenme - 1 yıl önce Maldivler'de yeme-içme opsiyonları otellerdeki konaklama şekillerine göre değişir. Otel kalitesi arttıkça verilen yemek hizmetinin kalitesi düşer. Maldivler bir okyanus ülkesi olduğu için deniz ürünleri oldukça yaygındır. Bunun yanı sıra otellerin hepsi uluslararası mutfağa sahiptir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Filistin İlk Kez Asya Kupası'nda 00:54
Filistin İlk Kez Asya Kupası'nda 42 izlenme - 3 yıl önce Filistin Milli Futbol Takımı ilk kez Asya Kupasına katılma hakkı kazandı, halk milli takımın başarısını kutlamak için sokaklara döküldü.
Maldiv Otellerinde Yeme-İçme Opsiyonları Neler? 02:22
Maldiv Otellerinde Yeme-İçme Opsiyonları Neler? 6 izlenme - 1 yıl önce Maldivler'de yeme-içme opsiyonları otellerdeki konaklama şekillerine göre değişir. Otel kalitesi arttıkça verilen yemek hizmetinin kalitesi düşer. Maldivler bir okyanus ülkesi olduğu için deniz ürünleri oldukça yaygındır. Bunun yanı sıra otellerin hepsi uluslararası mutfağa sahiptir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."