Hoşgeldiniz!

malezya

Malezya 1-3 Barcelona (Maç Özeti) 03:08
Malezya 1-3 Barcelona (Maç Özeti) 209.101 izlenme - 4 yıl önce Malezya 1-3 Barcelona-Hazırlık Maçı-Maç Sonucu Maçın Golleri: 41 Amri Yahyah Cesc Fàbregas 33 Neymar 43 Piqué 75
Malezya'dan Sıradan Bir Şampuan Reklamı 00:14
Malezya'dan Sıradan Bir Şampuan Reklamı 9.263 izlenme - 3 ay önce Özgürlükler ülkesi malezyadan aşırı yaratıcı bir reklam izliyoruz. Neyse ki özgür, laik, güzel bir ülkede yaşıyoruz arkadaşlar. Her sabah hjab üzerinden kafamızı yıkadığımızı düşünmek dahi istemiyorum. İslam vallahi kolaylık dini.
Ribbit (2014) Fragman 01:29
Ribbit (2014) Fragman 54.467 izlenme - 3 yıl önce Ribbit adlı bir kurbağanın hikayesi etrafında gelişen 2014 Malezya yapımı animasyon Ribbit'in fragmanı.
Trende Türbanlılara Çıplak Pozlar Veren Adam Malezya'da Sosyal Deney 04:42
Trende Türbanlılara Çıplak Pozlar Veren Adam Malezya'da Sosyal Deney 2.865 izlenme - 2 ay önce Genellikle renkli desenli ve ipek kumaştan yapılan türban, eşarba göre biraz daha büyük boyutludur ve şeffaf değildir. Türban saçın görünmesini engelleyecek şekilde takılan pamuklu kumaştan bir bonenin üzerinden bağlanır. Geleneksel başörtüsünden farklı olarak türban, çok sayıda toplu iğne ile sabitlenir. Türbanın bağlanma şeklinin geleneksel başörtüsünden ayrılan en önemli özelliği, saçın tek bir telinin bile gözükmemesine dikkat edilmesidir Video VictorCrazy'den alınmıştır. https://www.instagram.com/viktorcrazy1/
Malezya Şampuan Reklamı  2 01:00
Malezya Şampuan Reklamı 2 2.298 izlenme - 3 ay önce Aynı markanın bu 2. reklamından anladığımız kadarı ile saçların görünmesi günahsa da, flört etmek değil.
Malezyalıların Hayatını Değiştiren Türk Zekası 00:47
Malezyalıların Hayatını Değiştiren Türk Zekası 14.980 izlenme - 1 yıl önce Bekir Develi'nin müthiş Türk zekası ile yaptığı bu öneriden sonra Malezya halkının hayatı değişti.
Malezya Yolcu Uçağının Düşme Anı 00:50
Malezya Yolcu Uçağının Düşme Anı 20.182 izlenme - 3 yıl önce Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağı 10 bin metre irtifadayken karadan havaya füze saldırısına uğradı. Rusya Ukrayna sınırı yakınlarında düşen uçakta 280'i yolcu, 15'i müettebat, toplam 295 kişi hayatını kaybetti. Ukrayna İçişleri Bakanlığı Amsterdam'dan Kuala Lumpur'a giden yolcu uçağının Rusya sınırına 60 kilometre uzaklıkta düştüğünü açıkladı. Ukrayna ve Rusya birbirini suçladı. Olay sonra Rusya lideri Putin'le ABD Başkanı Obama arasında bir telefon görüşmesi gerçekleştirildi. Malezya Başbakanı Najib Razak, Malezya Havayolları’n ait yolcu uçağının düşmesi haberini alınca şoke olduğunu açıkladı. Rus resmi haber ajansı İtar-Tass'ın bildirdiğine göre, Malezya Havayolları'na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağı, Rusya sınırından 60 kilometre uzakta Ukrayna topraklarına düştü. Uçağın içinde 280 yolcu ve 15 mürettebat olduğu belirtildi. Uçağın, Amsterdam-Kuala Lumpur seferini yaptığı sırada 10 bin metre yükseklikte Rusya hava sahasına girmeden hemen önce düştüğü kaydedildi. YOĞUN ÇATIŞMALARIN YAŞANDIĞI BÖLGE Rus basınında yer alan haberlerde, uçağın Ukrayna ordusu ile ayrılıkçılar arasında yoğun çatışmaların yaşandığı bölgede düştüğü belirtiliyor. BUK FÜZESİYLE VURULDU İDDİASI Rus İnterfaks haber ajansı, Malezya Havayolları’nın Boeing tipi yolcu uçağının vurulduğunu iddia etti. Ajansa konuşan ismini açıklamayan bir yetkili, uçağın 'BUK' füzesiyle vurulduğunu söyledi.
Kız Çocuklarına Yılanlı İşkence (+18) 00:30
Kız Çocuklarına Yılanlı İşkence (+18) 4.903 izlenme - 9 ay önce Malezya'da çekilen bu görüntülerde kız öğrenciler yılan ve suyla dolu bir çukurda çığlık çığlığa bağrışıyor. Çukurdan çıkmak isteyen çocuklara ise su sıkıldığı görülüyor. Eğitim adı altınya yapılan işkence dünyada büyük tepki topladı. Alıntı : http://www.milliyet.com.tr/
Malezya Savaş Sırasında Taktiksel Namaz 03:31
Malezya Savaş Sırasında Taktiksel Namaz 7.963 izlenme - 2 yıl önce Peygamberimiz harp süresinde namaz kılmamış olsa da görüntüdeki askerler bunu kendileri için ciddi bir eksiklik olarak görmüş olmalı ki namazlarını bırakmamışlar. Kendilerini kutlarım, Kuran'a göre bir namaz olmuş, mesela ayakta durmuşlar ve elimizi nereye koyacağız derdine düşmemişler.
239 Kişi Taşıyan Yolcu Uçağı Denize Çakıldı 01:29
239 Kişi Taşıyan Yolcu Uçağı Denize Çakıldı 12.522 izlenme - 3 yıl önce Malezya Havayolları'nın 239 kişi taşıyan yolcu uçağı, Tho Chu adası yakınlarında denize çakıldı. Malezya Havayolları'na ait 239 kişi taşıyan yolcu uçağının Tho Chu adası yakınlarında denize çakıldığı öğrenildi. Vietnam'da yayımlanan Tuoi Tre gazetesinin donanma komutanına dayandırdığı habere göre, Malezya Havayolları'na ait 239 kişi taşıyan yolcu uçağı Tho Chu adası yakınlarında denize çakıldı. YOLCULAR ARASINDA BİR BEBEK DE VARDI Kuala Lumpur - Pekin uçuşunu yapmakta olan MH370 sefer sayılı Boing 777-200 tipi yolcu uçağıyla bağlantı yerel saatle gece 2.40'ta (TSİ 20.40) kesilmişti. Kalkıştan yaklaşık iki saat sonra deniz üzerindeyken radarda kaybolan uçakta, 1'i bebek olmak üzere 227 yolcu ile 12 mürettebat bulunuyordu. Çin devlet televizyonu CCTV'ye göre, 13 ayrı ülke vatandaşı taşıyan uçak, kaybolduğu sırada Vietnam hava kontrol sahasındaydı. Malezya Havayolları'nın yayımladığı bilgilere göre, uçakta Türk vatandaşı bulunmuyor. Uçaktakilerin büyük çoğunluğunu Çin vatandaşları oluşturuyor. Söz konusu uçak 11 yıl 10 aydır serviste, 53 yaşındaki kaptan pilot ise 18365 saatlik uçuş tecrübesine sahip.
Filistin İlahi Grubu - Malezya İlahi Ya Taiba 04:02
Filistin İlahi Grubu - Malezya İlahi Ya Taiba 15.395 izlenme - 4 yıl önce Filistin İlahi Grubu - Malezya İlahi Ya Taiba
Kral Kobranın Eve Girme Çabası 01:08
Kral Kobranın Eve Girme Çabası 212 izlenme - 1 ay önce Malezya'da bir evin bahçesinde bulunan ayakkabı rafından çıkan yaklaşık 3 metre uzunluğundaki dev kral kobra evin kapısından içeri girmeye çalışmış. Bir delikten içeri girmeyi başaran kobra daha sonra eve gelen itfaiye ekiplerince yakalanarak götürülmüş.
Yürüyen Merdivenin Gazabına Uğrayan Malezyalılar 00:54
Yürüyen Merdivenin Gazabına Uğrayan Malezyalılar 5.176 izlenme - 2 yıl önce Malezya'da yürüyen merdivene aşırı ağırlık bindiği için merdiven bir anda tersine çalışmaya başladı ve üzerinde kim varsa herkesi savurdu.
marco simoncelli'nin kaza anı 00:24
marco simoncelli'nin kaza anı 3.860 izlenme - 6 yıl önce marco simoncelli'nin kaza anımalezya motogp23.10.2011
Malezya Yolcu Uçağının Düşme Anı 00:54
Malezya Yolcu Uçağının Düşme Anı 3.244 izlenme - 3 yıl önce Malezya Havayolları'na ait yolcu uçağı 10 bin metre irtifadayken karadan havaya füze saldırısına uğradı. Rusya Ukrayna sınırı yakınlarında düşen uçakta 280'i yolcu, 15'i müettebat, toplam 295 kişi hayatını kaybetti. Ukrayna İçişleri Bakanlığı Amsterdam'dan Kuala Lumpur'a giden yolcu uçağının Rusya sınırına 60 kilometre uzaklıkta düştüğünü açıkladı. Ukrayna ve Rusya birbirini suçladı. Olay sonra Rusya lideri Putin'le ABD Başkanı Obama arasında bir telefon görüşmesi gerçekleştirildi. Malezya Başbakanı Najib Razak, Malezya Havayolları’n ait yolcu uçağının düşmesi haberini alınca şoke olduğunu açıkladı. Rus resmi haber ajansı İtar-Tass'ın bildirdiğine göre, Malezya Havayolları'na ait Boeing 777 tipi yolcu uçağı, Rusya sınırından 60 kilometre uzakta Ukrayna topraklarına düştü. Uçağın içinde 280 yolcu ve 15 mürettebat olduğu belirtildi. Uçağın, Amsterdam-Kuala Lumpur seferini yaptığı sırada 10 bin metre yükseklikte Rusya hava sahasına girmeden hemen önce düştüğü kaydedildi. YOĞUN ÇATIŞMALARIN YAŞANDIĞI BÖLGE Rus basınında yer alan haberlerde, uçağın Ukrayna ordusu ile ayrılıkçılar arasında yoğun çatışmaların yaşandığı bölgede düştüğü belirtiliyor. BUK FÜZESİYLE VURULDU İDDİASI Rus İnterfaks haber ajansı, Malezya Havayolları’nın Boeing tipi yolcu uçağının vurulduğunu iddia etti. Ajansa konuşan ismini açıklamayan bir yetkili, uçağın 'BUK' füzesiyle vurulduğunu söyledi.
Yetenekli Sanatçıdan 20 Bin Çekirdek ile Portre Yapımı 02:00
Yetenekli Sanatçıdan 20 Bin Çekirdek ile Portre Yapımı 470 izlenme - 6 ay önce Çinli sanatçı Ai Weiwei'nin bir sergisinde yaptığı konuşmadan etkilenen Malezyalı sanatçı Red Hong Yi 20 bin adet çekirdek kullanarak portre yaptı. 'Çekirdek evde tüketilen bir şeydir ama aynı zamanda evrimsel bir semboldür' sözlerinden ilham aldığı Çinli sanatçının portresini yapan Red Hong Yi'nin o çalışması. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bu Arabaya Bakan Bir Daha Bakıyor 00:56
Bu Arabaya Bakan Bir Daha Bakıyor 172 izlenme - 3 ay önce Malezya'da bir iş adamı 13 yaşından beri biriktirdiği 5000 parçalı oyuncak araba koleksiyonunu Jaguar marka arabasında taşımaya karar verdi. Verdiği ilginç kararla 4600 adet oyuncak arabayı, Jaguar arabasına tutkalla monte etti. Alışılagelmişin dışındaki kaplama görenleri hayrete düşürüyor. Sokaklarda ilginç arabasıyla gezen iş adamının arabasına bakanlar dönüp bir daha bakıyor.
Ombak Rindu (2011) Fragman 02:06
Ombak Rindu (2011) Fragman 1.039 izlenme - 1 yıl önce 2011 yapımı Malezya filmi Ombak Rindu'nun fragmanı. Filmi Osman Ali yönetiyor. Maya Karin ve Aaron Aziz oynuyor.
Yeteneksizsiniz Çin Yarışmasında Dans Eden 3 Yaşındaki Çocuk 09:32
Yeteneksizsiniz Çin Yarışmasında Dans Eden 3 Yaşındaki Çocuk 1.697 izlenme - 3 yıl önce Adorable adındaki 3 yaşındaki Çinli çocuk yaptığı danslar ve sempatik tipiyle izleyenleri mutlu etti.Ben 42 yaşındayım böyle dans edemiyorum.Tebrikler Adorable
marco simoncelli.malezya motogp 2011 17:17
marco simoncelli.malezya motogp 2011 2.572 izlenme - 6 yıl önce marko simoncelli'nin kaza geçirerek hayatını kaybettiği 2 tur'da biten malezya yarışı23.10.2011
Dünya Tarihinin En Korkunç 15 Uçak Faciası 04:15
Dünya Tarihinin En Korkunç 15 Uçak Faciası 1.735 izlenme - 2 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 uçak kazaları ile ilgili aramalar uçak kazaları belgeseli uçak kazaları görüntüleri uçak kazaları video uçak kazaları raporu uçak kazaları türkiye gemi kazaları helikopter kazaları uçak kazaları resimleri uçak kazaları türkiye ile ilgili aramalar uçak kazaları 2009 thy uçak kazaları uçak kazaları 2010 türkiyede uçak kazaları uçak kazaları cnn uçak kazaları haber uçak kazaları news türkiye deki uçak kazaları ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Malezya Burgeri 04:13
Malezya Burgeri 1.613 izlenme - 4 yıl önce Geçen günkü "hiroshima usülü okonomiyaki" videosunda japonların nasıl "pizza" yaptığını görmüştük. Bu videoda da Malezyalıların nasıl hamburger hazırladığını görüp, izlerken "asyalılar meğer yumurtayı ne çok seviyorlarmış" diye düşünebilirsiniz.
Youtuberlar Malezya Cipslerini Tadıyor - Oha Diyorum 03:38
Youtuberlar Malezya Cipslerini Tadıyor - Oha Diyorum 1.040 izlenme - 1 yıl önce Türk Youtuber'lar stüdyomuza konuk oldu ve ilginç Malezya cipslerini tattı. Bu videoda yer alan Youtuber arkadaşlarımızın kanallarına şimdi abone olabilirsiniz: Burak Oyunda: https://goo.gl/ojaZHw Meryem Can: https://goo.gl/qmLo78 Cansu Akın: https://goo.gl/GJt4qS Ağır Sağlam: https://goo.gl/7iIvJh Elif Yalçın: https://goo.gl/Pafw1A Bir şeyleri tattığımız tüm videolar tam şurada: https://goo.gl/MXKxZs Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Munafik (2016) Fragman 01:44
Munafik (2016) Fragman 229 izlenme - 6 ay önce 2016 Malezya yapımı Munafik filminin fragmanı. Filmi yazan ve yöneten, aynı zamanda başrolünde oynayan isim Syamsul Yusof.
Malezya Yolcu Uçağı Düştü! 298 Ölü 02:02
Malezya Yolcu Uçağı Düştü! 298 Ölü 1.156 izlenme - 3 yıl önce Malezya Havayollarına ait bir yolcu uçağı Rusya-Ukrayna sınırında düştü. Çok geçmeden bunun bir kaza olmadığı ortaya çıktı.
Malezya Uçağının Düşme Anı 00:54
Malezya Uçağının Düşme Anı 919 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna'nın doğusunda füzeyle vurulan Malezya yolcu uçağının yere düşme anında alev topuna dönüşmesi amatör kamerayla kaydedildi. Ukrayna İçişleri Bakanlığı, Amsterdam'dan Kuala Lumpur'a doğru giden Malezya Havayollarına ait uçakta bulunan 280 yolcu ile 15 mürettebattan kurtulan olmadığını açıkladı. Bakanlık, orduyla Rusya yanlısı ayrılıkçıların çatışmalarına sahne olan Donetks kentine yakın Grabovo kasabasında düşen uçağın 10 bin metre irtifadayken vurulduğunu duyurdu. Ukrayna ve Rusya yanlısı ayrılıkçılar, uçağın düşürülmesiyle ilgili olarak birbirlerini suçluyor.
Malezya Ordusundan Savaş Sırasında Namaz 02:46
Malezya Ordusundan Savaş Sırasında Namaz 529 izlenme - 2 yıl önce Malezya ordusu, gerçekleştirdiği tatbikatta namaz kılmayı da ihmal etmedi. Askerler 3 saf oluştururken ilk iki saf namazını kılarken en arkadaki askerlerde gelecek tehlikelere karşı onları korudu.
Malezya Liginde Atılan Bir Acayip Frikik Golü! 01:02
Malezya Liginde Atılan Bir Acayip Frikik Golü! 489 izlenme - 1 yıl önce Malezya Ligi'de çok acayip bir gole sahne oldu. Penang takımında forma giyen Faiz Subri attığı frikik golüyle sosyal medyada günün konusu oldu.
Valentino Rossi, Malezya Moto GP'de Yarış Esnasında Marc Marquez'e Tekme Attı! 00:27
Valentino Rossi, Malezya Moto GP'de Yarış Esnasında Marc Marquez'e Tekme Attı! 619 izlenme - 2 yıl önce Malezya Grand Prix MotoGP'de bugünkü yarışta Valentino Rossi bir viraj esnasında çok yaklaşan rakibi Marc Marquez'i sol bacağı ile iterek düşmesine neden oldu. Bakalım yarış koordinatörlüğü bu hareket sonrası ne karar verecek.
Malezyalı Oyuncudan Harika Frikik 00:40
Malezyalı Oyuncudan Harika Frikik 715 izlenme - 3 yıl önce Malezya ile Tayland arasında oynanan Suzuki Kupası maçında Malezya forması giyen Mohq Rahim çok şık bir frikik golüne imza attı.