Hoşgeldiniz!

malım

BBC Türkiye Belgeselinin Tamamı - Ali Ağaoğlu İçerir 58:55
BBC Türkiye Belgeselinin Tamamı - Ali Ağaoğlu İçerir 5.857 izlenme - 1 yıl önce BBC kanalının "Turkey with Simon Reeve" adlı belgeselinde Simon Reeve adlı gazeteci Türkiye'yi geziyor. Bu gezide İstanbul, Antalya, Konya ve Suriye sınırı bölgesindeki şehirleri gezen Reeve, Türkiye'deki iktidara ağır eleştirilerde bulunuyor. Belgeselin bir bölümünde İstanbul'da Ali Ağaoğlu'nun evine konuk olan gazeteci, Ağaoğlu'nun bütün zenginliğini gözler önüne seriyor. Özellikle yatak odasına girdiklerinde bu çantalar ve ayakkabılar sana ait değil mi? Diyerek sevgilisinin eşyalarını gösterip espiri yapan muhabire Ağaoğlu: Onlar benim değil, onları kullananlar benim malım, diyerek yanıt veriyor.
Sevcan Orhan - Güvenme Dünyada Malım Var Diye 05:16
Sevcan Orhan - Güvenme Dünyada Malım Var Diye 2.680 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Özdemir
(Al Yazmalım) 04:40
(Al Yazmalım) 1.584 izlenme - 9 yıl önce al yazmalim
Sezgin Coşkun - Be Malım 04:11
Sezgin Coşkun - Be Malım 796 izlenme - 6 yıl önce
Güvenme Dünyada Malım Var Diye 05:03
Güvenme Dünyada Malım Var Diye 459 izlenme - 6 yıl önce MURAT KELEŞ GÜVENME DÜNYADA MALIM VAR DİYE
Serap Ağyer - Güvenme Dünyada Malım Var Diye 05:13
Serap Ağyer - Güvenme Dünyada Malım Var Diye 645 izlenme - 6 yıl önce Serap Ağyer - Güvenme Dünyada Malım Var Diye
Onur Akgül - Güvenme Dünyada Malım Var Diye 05:47
Onur Akgül - Güvenme Dünyada Malım Var Diye 267 izlenme - 3 yıl önce Onur Akgül - Güvenme Dünyada Malım Var Diye www.facebook.com/kelkitliserhat2 Serhat Akman (Kelkitliserhat)
Yalçın Çakır - Ben Öküzüm, Malım 01:49
Yalçın Çakır - Ben Öküzüm, Malım 94 izlenme - 3 yıl önce Yalçın Abi'nin toplar damarına basan ayı kadın, abimizin kombo şeklinde itiraflar döktürmesine sebep oluyor. Ben didim hacı, sinir var bu adamda.
Kız Arkadaşıma Ayrılma Şakası (Seviştik) 07:08
Kız Arkadaşıma Ayrılma Şakası (Seviştik) 68 izlenme - 12 ay önce Kesinlikle clickbait olmayan bir başka video. Kız arkadaşıma şaka yaptım ve sonunda çılgınca seviştik. Yorgun argın yazıyorum bunları. Daha fazlası için abone olmayı, beğenmeyi, paylaşmayı ve yorum bırakmayı unutmayın! Konsol oyun satışı ve takası için; bit.ly/konsoloyun Ucuza oyunun adresi; http://bit.ly/2gbk93s Zenginler el atsın, gelirler düştü; https://www.patreon.com/TeasyCat LootCrate; http://bit.ly/TeasyLoot Canlı yayınlar; http://www.twitch.tv/teasycat Twitter; https://twitter.com/erenminareci Instagram; https://instagram.com/erenminareci/
Malım Ben 04:20
Malım Ben 68 izlenme - 6 yıl önce Cenabet bir oda boşluğu, durduramadığım gençliğim ve boşa akıp giden çocuklarım...
Ali Kaya - Oy Malım 01:25
Ali Kaya - Oy Malım 38 izlenme - 6 yıl önce
RABBİM DUALRIMI KABUL ET ALLAHU EKBER KANIM MALIM CANIM HAYATIM HERŞEYİM YALNIZ SANA FEDADIR 03:46
RABBİM DUALRIMI KABUL ET ALLAHU EKBER KANIM MALIM CANIM HAYATIM HERŞEYİM YALNIZ SANA FEDADIR 10 izlenme - 2 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA