Hoşgeldiniz!

Maliye Videoları İzle

Binali Yıldırım'ın El Vermeli-Almalı Fıkrası 02:51
Binali Yıldırım'ın El Vermeli-Almalı Fıkrası 4.437 izlenme - 8 ay önce Başbakan Binali Yıldırım Çankaya Köşkünde Türkiye İhracatçılar Meclisi Üyelerini Maliye Bakanı Nihat Zeybek üzerinden şakalar yaparak salonu kahkahaya boğdu. -Yahu Sen Maliye Bakanı mısın?
Kemal Unakıtan Vefat Etti 01:00
Kemal Unakıtan Vefat Etti 3.337 izlenme - 5 ay önce Son dakika haberi... Eski maliye bakanı Kemal Unakıtan, 70 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Son dakika haberi.... Ak Parti hükümetlerinde 3 dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan, hayatını kaybetti. 70 yaşındaki Unakıtan, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. BÖBREK NAKLİ OLDU Kemal Unakıtan, son yıllarda kalbi ve böbreğiyle ilgili sağlık sorunları yaşadı. 2009 yılında ABD'de by-pass operasyonu geçirdi. 2013 yılında Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde böbrek nakli oldu. KEMAL UNAKITAN KİMDİR? Kemal Unakıtan kimdir... 1946 yılında Edirne'inin Süloğlu ilçesine bağlı Domurcalı köyünde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Edirne'de tamamladı. 1968 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ( Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)'nden mezun oldu. Üniversite eğitiminin ardından Maliye Bakanlığı'nda Hesap Uzmanı olarak göreve başladı. SEKA Genel Müdür Muavinliği ve 1976-1978 yılları arasında SEKA Genel Müdürlüğü yaptı. Daha sonra özel sektöre geçti; çeşitli sanayi kuruluşlarında, finans kurumlarında ( Albaraka Türk Finans Kurumu), dış ticaret şirketlerinde Genel Müdürlük, Yönetim Kurulu üyeliği ve Yöneticilik yaptı. Evli ve 3 çocuk babasıdır ve İngilizce bilmektedir. KEMAL UNAKITAN AK PARTİ'DEN SİYASETE GİRDİ Recep Tayyip Erdoğan'ın talebiyle onun yerine aday olarak 2002 yılında TBMM'ye girdikten sonra yine Erdoğan'ın inisiyatifiyle Abdullah Gül başbakanlığındaki 58. Hükümette Maliye Bakanlığı'na getirildi. Erdoğan'ın Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nı Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'den alarak, kendisine bağlamasıyla özelleştirmenin de patronu oldu. Farklı tavır ve uygulamalarıyla sürekli olarak 'ilgi ve tepki' nedeni oldu ve gazetelere manşet oldu. Hakkında Ekim 2005, Şubat 2006 ve Mart 2006 tarihlerinde verilen üç ayrı gensoru önergesi de, TBMM Genel Kurulu'nda reddedildi. 22 Temmuz 2007 tarihinde Ak Parti'den Eskişehir milletvekili seçilen Unakıtan, 60. hükümette de Maliye Bakanı olarak görev aldı ancak 1 Mayıs 2009 tarihinde yapılan kabine değişikliği sonucu bu görevi Mehmet Şimşek'e devretti ve kendisi kabine dışında kaldı.c
Kemal Unakıtan Vefat Etti 01:55
Kemal Unakıtan Vefat Etti 866 izlenme - 5 ay önce Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hayatını kaybetti Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Üç dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan 70 yaşındaydı Ak Parti hükümetlerinde 3 dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan, yaşamını yitirdi. 70 yaşındaki Unakıtan, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. HASTALIĞINI BÖYLE AÇIKLAMIŞTI Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, böbrek nakline kadar uzanan rahatsızlığının sebebini bu sözlerle açıklamıştı. Unakıtan Bakanlığı döneminde bir dönem besin zehirlenmesi yaşadığını, ardından vücudunun susuz kalması sonucu böbreklerinin iflas ettiğini söylemişti.
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 01:53
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 2.531 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da düzenlenen Finans Zirvesi'nde konuşan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, önemli açıklamalarda bulundu. "Kürdüm, Maliye Bakanıyım, bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyorum" diyen Şimşek "Bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyor olmam, fırsat eşitliği ile Türkiye'yi diğer ülkelerden ayırıyor" diye konuştu.
Açık Sınıf - Maliye Politikası 1, Trt Okul & Aöf 20:18
Açık Sınıf - Maliye Politikası 1, Trt Okul & Aöf 1.714 izlenme - 3 yıl önce Açıköğretim Maliye Politikası 1 Dersi Açık Sınıf Ders Anlatım Videosu. Ünite : 1-1.
KPSS Dersleri Maliye 11 28:44
KPSS Dersleri Maliye 11 1.223 izlenme - 3 yıl önce KPSS Dersleri Maliye 11
Maliyet Yönetimi 1. Ünite Açık Öğretim Fakültesi 41:27
Maliyet Yönetimi 1. Ünite Açık Öğretim Fakültesi 573 izlenme - 3 yıl önce Maliyet Yönetimi 1. Ünite Açık Öğretim Fakültesi
Kemal Unakıtan - Açık Bırakılan Mikrofon 02:33
Kemal Unakıtan - Açık Bırakılan Mikrofon 619 izlenme - 2 yıl önce Eşinin "Rabbim Cleveland dedi." sözleriyle akıllardan silinmeyecek, dönemin Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın yine dönemin güvenilirliği akıllardan silinmeye başladığı CNN haberi. Mikrofon aşık unutulur ve ülke paylaşılır.
Binali Yıldırım'dan Maliye Fıkrası 00:59
Binali Yıldırım'dan Maliye Fıkrası 100 izlenme - 8 ay önce Binali Yıldırım ihracatçılar ile yaptığı buluşmada Maliye Bakanlığı'na dair anlattığı fıkra salonda gülüşmelere neden oldu.
Bakan Naci Ağbal, Demirözü İlçesinde Vatandaşlarla Buluştu 06:05
Bakan Naci Ağbal, Demirözü İlçesinde Vatandaşlarla Buluştu 1 izlenme - 1 hafta önce Bakan Naci Ağbal, Demirözü ilçesinde vatandaşlarla buluştuBAYBURT - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'un Demirözü İlçesinde vatandaşlarla buluştu.
Açık Sınıf - Maliye Politikası 1 - Trt Okul & Aöf 21:06
Açık Sınıf - Maliye Politikası 1 - Trt Okul & Aöf 293 izlenme - 3 yıl önce Açıköğretim Maliye Politikası 1 Dersi Açık Sınıf Ders Anlatım Videosu. Ünite : 9-2.
Maliye Bakanı Ağbal Referandumun Bütçesini Açıkladı 01:26
Maliye Bakanı Ağbal Referandumun Bütçesini Açıkladı 21 izlenme - 2 ay önce
Maliye Bakanı Ağbal - ABD'ye Yapılan Uçuşlara Getirilen Elektronik Cihaz Yasağı 05:09
Maliye Bakanı Ağbal - ABD'ye Yapılan Uçuşlara Getirilen Elektronik Cihaz Yasağı 0 izlenme - 3 gün önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, ABD'ye yapılan doğrudan uçuşlara getirilen elektronik cihaz yasağına ilişkin, "Enteresandır ki bakıyorsunuz bugün, THY'nin İstanbul çıkışlı uçaklarına ABD'ye gittiğinde laptop yasağı getiriliyor.
KPSS Dersleri Kamu Gelirleri Tanımı ve Genel Ayrımı 37:04
KPSS Dersleri Kamu Gelirleri Tanımı ve Genel Ayrımı 240 izlenme - 3 yıl önce KPSS Dersleri Kamu Gelirleri Tanımı ve Genel Ayrımı
Bakan Ağbal: 05:29
Bakan Ağbal: "Vergi Bürokrasisini Kökünden Kazıyacağız" 1 izlenme - 2 hafta önce Bakan Ağbal: "Vergi bürokrasisini kökünden kazıyacağız" Bakan Ağbal, Konya SMMMO'nun düzenlediği istişare toplantısına katıldıKONYA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının düzenlediği "Meslekte İtibar, Ülkede İstikrar" konulu istişare toplantısına katıldı.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 05:22
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Artık Millet Sözün Tek Sahibi Olacak" 3 izlenme - 6 gün önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Artık millet sözün tek sahibi olacak" "Futbolda jübile var da siyasette yok mu?"ÇORUM - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Anayasa değişikliğinin 14 yılda yapılan hizmetlerin tamamını taçlandıracağını belirterek, "Siyasete bereket getirecek, istikrar getirecek.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 06:41
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Getirdiğimiz Sistem Sizi Çok Daha Güçlü Kılacak" 1 izlenme - 2 hafta önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Getirdiğimiz sistem sizi çok daha güçlü kılacak" "Türkiye bu yapılanları karşılıksız bırakmaz, yapılanların karşılığını misliyle verir"KONYA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, AK Parti Konya İl Teşkilatının referandum çalışmaları kapsamında Akören, Güneysınır ve Çumra...
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 226 izlenme - 2 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını Ziyaret Etti 06:25
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını Ziyaret Etti 7 izlenme - 3 hafta önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını ziyaret etti "Global kriz sonrasında Türkiye'nin büyüme oranları olağanüstü" "Hükümetin tarafında bir yargı istemiyoruz, herkese karşı tarafsız olsun"KOCAELİ - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Mevcut anayasada olağanüstü yetkileri olan bir...
Kriz teğet mi geçti dediniz? Burası Antalya... 05:00
Kriz teğet mi geçti dediniz? Burası Antalya... 690 izlenme - 8 yıl önce Emekli bir vatandaşımıza uzatılan mikrofon, bir anda çoğunluğun sesi oluveriyor. Cüzdanında 1 Kuruş dahi yok! Kriz teğet geçti mi dediniz? Burası Antalya...
Öztürk Serengil - İşte Vergi İşte Maliye 02:23
Öztürk Serengil - İşte Vergi İşte Maliye 135 izlenme - 2 yıl önce Sayan plak gururla sunar. Bir Barış Manço şarkısı olan "işte hendek işte deve" den yola çıkılarak yapılmış, komik ötesi Öztürk Serengil şarkısı. İçinde zamanın devletine ve yönetiminede dokundurmalar var.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 04:42
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Avrupa'da Hortlayan, Irkçılık, İslamafobiya ve Türk Düşmanlığı Var" 3 izlenme - 2 hafta önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Avrupa'da hortlayan, ırkçılık, islamafobiya ve Türk düşmanlığı var" "Dünya'da güç dengeleri batıdan doğuya kayıyor" "Global medya bu ülkenin cumhurbaşkanı, başbakanı bu ülkede ne yapıyor diye takip ediyor"EDİRNE - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Hollanda'da Dışişleri...
Uludağ Üniversitesi İİBF Tanıtım Filmi 05:46
Uludağ Üniversitesi İİBF Tanıtım Filmi 151 izlenme - 2 yıl önce Mezunum olduğum okula ahde vefa niteliğinde yüklenmiştir. Gerek Akademik gerekse sosyal olarak çok donanımlı bireyler olarak mezun olacağınıza eminim. iyi seyirler..
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta 04:10
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta "Demokrasi Nöbeti"Ne Katıldı 37 izlenme - 8 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu alçaklar, hainler ekmek yedikleri, nefes aldıkları, yaşadıkları bu memlekete ihanet ettiler.
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 01:30
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 156 izlenme - 2 yıl önce 1000 odalı olarak inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili tartışmalara şimdi de 'Cumhurbaşkanlığı konutu' eklendi. Sarayın hemen yanında inşaatı devam eden rezidansın 250 odalı olması bekleniyor. İnşaat tamamlanınca Erdoğan ve ailesi bu konuta taşınacak.
2008 Şarkışla Maliye Mezunları 03:14
2008 Şarkışla Maliye Mezunları 246 izlenme - 9 yıl önce ne sizi unutacak kadar zaman gececek, ne de gecen zaman sizi unutturmaya yetecek. birakip gitsek de unuturuz sanmayın, zaman alismayi ogretir unutmayi asla ...
Mehmet Şimşek - Dolar'ın Durumu O Kadar da Kötü Değil 00:48
Mehmet Şimşek - Dolar'ın Durumu O Kadar da Kötü Değil 62 izlenme - 2 yıl önce Dolardaki rekor artışla ilgili Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'ten ilginç bir değerlendirme geldi. Şimşek, "Bu çok dramatik bir yükseliş ama durum o kadar kötü değil'' dedi.
Maliye Memurluğu 00:06
Maliye Memurluğu 69 izlenme - 3 yıl önce Maliyeyi Kazandı Ama Satış Memuru Oldu
Efsane Müftü-Hakkari Konserinden Kareler-1 02:03
Efsane Müftü-Hakkari Konserinden Kareler-1 168 izlenme - 6 yıl önce kamuoyunda "popstar müftü" müzisyen müftü" sıradışı müftü " ünvanları ile tanınan tsm yorumcusu ve aydın din adamı çukurca eski müftüsü adnan zeki bıyık hakkari'de vergiyi teşvik konseri vermişti.sevgili hocamız burada maliyecilerden oluşan müstesna bir de thm korosu kurmuş şefliğini yapmıştı.memleketin böyle kültür adamlarına ihtiyacı çok...kendisini çok seviyoruz....popstar müftü fanları
AK Parti'nin Oyunun Düşük Çıktığı Araştırma Şirketine Maliye Baskını 00:17
AK Parti'nin Oyunun Düşük Çıktığı Araştırma Şirketine Maliye Baskını 64 izlenme - 2 yıl önce AK Parti'nin oyu yüzde 40'ın altında çıkan kamuoyu araştırmasını yayınlayan Gezici Araştırma Merkezi'ne maliye müfettişleri baskın yaptı.