Hoşgeldiniz!

maliye

Motorlu Taşıtlar Vergisinin Zamlanması 01:06
Motorlu Taşıtlar Vergisinin Zamlanması 2.742 izlenme - 5 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, 1 Ocak 2018’den itibaren MTV’de sistem değişeceğini ve vergi tutarlarında yüzde 40 artışa gidileceğini açıkladı. Bakan Ağbal'ın duyurusuna göre, MTV'deki yüzde 40'lık zamla birlikte 1.6 motor olan orta üst sınıf bir otomobilin MTV’si 1.035 TL’den 1.450 TL’ye çıkacak.
Binali Yıldırım'ın El Vermeli-Almalı Fıkrası 02:51
Binali Yıldırım'ın El Vermeli-Almalı Fıkrası 4.516 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Binali Yıldırım Çankaya Köşkünde Türkiye İhracatçılar Meclisi Üyelerini Maliye Bakanı Nihat Zeybek üzerinden şakalar yaparak salonu kahkahaya boğdu. -Yahu Sen Maliye Bakanı mısın?
Kemal Unakıtan Vefat Etti 01:00
Kemal Unakıtan Vefat Etti 3.407 izlenme - 1 yıl önce Son dakika haberi... Eski maliye bakanı Kemal Unakıtan, 70 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Son dakika haberi.... Ak Parti hükümetlerinde 3 dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan, hayatını kaybetti. 70 yaşındaki Unakıtan, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. BÖBREK NAKLİ OLDU Kemal Unakıtan, son yıllarda kalbi ve böbreğiyle ilgili sağlık sorunları yaşadı. 2009 yılında ABD'de by-pass operasyonu geçirdi. 2013 yılında Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde böbrek nakli oldu. KEMAL UNAKITAN KİMDİR? Kemal Unakıtan kimdir... 1946 yılında Edirne'inin Süloğlu ilçesine bağlı Domurcalı köyünde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Edirne'de tamamladı. 1968 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ( Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)'nden mezun oldu. Üniversite eğitiminin ardından Maliye Bakanlığı'nda Hesap Uzmanı olarak göreve başladı. SEKA Genel Müdür Muavinliği ve 1976-1978 yılları arasında SEKA Genel Müdürlüğü yaptı. Daha sonra özel sektöre geçti; çeşitli sanayi kuruluşlarında, finans kurumlarında ( Albaraka Türk Finans Kurumu), dış ticaret şirketlerinde Genel Müdürlük, Yönetim Kurulu üyeliği ve Yöneticilik yaptı. Evli ve 3 çocuk babasıdır ve İngilizce bilmektedir. KEMAL UNAKITAN AK PARTİ'DEN SİYASETE GİRDİ Recep Tayyip Erdoğan'ın talebiyle onun yerine aday olarak 2002 yılında TBMM'ye girdikten sonra yine Erdoğan'ın inisiyatifiyle Abdullah Gül başbakanlığındaki 58. Hükümette Maliye Bakanlığı'na getirildi. Erdoğan'ın Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nı Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'den alarak, kendisine bağlamasıyla özelleştirmenin de patronu oldu. Farklı tavır ve uygulamalarıyla sürekli olarak 'ilgi ve tepki' nedeni oldu ve gazetelere manşet oldu. Hakkında Ekim 2005, Şubat 2006 ve Mart 2006 tarihlerinde verilen üç ayrı gensoru önergesi de, TBMM Genel Kurulu'nda reddedildi. 22 Temmuz 2007 tarihinde Ak Parti'den Eskişehir milletvekili seçilen Unakıtan, 60. hükümette de Maliye Bakanı olarak görev aldı ancak 1 Mayıs 2009 tarihinde yapılan kabine değişikliği sonucu bu görevi Mehmet Şimşek'e devretti ve kendisi kabine dışında kaldı.c
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 01:53
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 2.549 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da düzenlenen Finans Zirvesi'nde konuşan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, önemli açıklamalarda bulundu. "Kürdüm, Maliye Bakanıyım, bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyorum" diyen Şimşek "Bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyor olmam, fırsat eşitliği ile Türkiye'yi diğer ülkelerden ayırıyor" diye konuştu.
Açık Sınıf - Maliye Politikası 1, Trt Okul & Aöf 20:18
Açık Sınıf - Maliye Politikası 1, Trt Okul & Aöf 1.838 izlenme - 4 yıl önce Açıköğretim Maliye Politikası 1 Dersi Açık Sınıf Ders Anlatım Videosu. Ünite : 1-1.
Kemal Unakıtan Vefat Etti 01:55
Kemal Unakıtan Vefat Etti 867 izlenme - 1 yıl önce Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hayatını kaybetti Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Üç dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan 70 yaşındaydı Ak Parti hükümetlerinde 3 dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan, yaşamını yitirdi. 70 yaşındaki Unakıtan, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. HASTALIĞINI BÖYLE AÇIKLAMIŞTI Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, böbrek nakline kadar uzanan rahatsızlığının sebebini bu sözlerle açıklamıştı. Unakıtan Bakanlığı döneminde bir dönem besin zehirlenmesi yaşadığını, ardından vücudunun susuz kalması sonucu böbreklerinin iflas ettiğini söylemişti.
Ben Hep 100 Liralık Alıyorum - 2 Dakikada Akaryakıt Zamlarına Tepkiler 01:57
Ben Hep 100 Liralık Alıyorum - 2 Dakikada Akaryakıt Zamlarına Tepkiler 159 izlenme - 3 ay önce Benzin 5,60'ı, motorin ise 5 tl'yi geçti. Arada indirim yapılsa da, zamların karşısında dikkate alınamayacak seviyede. Son 3 yılda yapılan zamlar sonrası vatandaşın tepkileri... Youtube Kanalımız: sonra n'oldu?
KPSS Dersleri Maliye 11 28:44
KPSS Dersleri Maliye 11 1.276 izlenme - 4 yıl önce KPSS Dersleri Maliye 11
Maliyet Yönetimi 1. Ünite Açık Öğretim Fakültesi 41:27
Maliyet Yönetimi 1. Ünite Açık Öğretim Fakültesi 625 izlenme - 4 yıl önce Maliyet Yönetimi 1. Ünite Açık Öğretim Fakültesi
Kemal Unakıtan - Açık Bırakılan Mikrofon 02:33
Kemal Unakıtan - Açık Bırakılan Mikrofon 695 izlenme - 3 yıl önce Eşinin "Rabbim Cleveland dedi." sözleriyle akıllardan silinmeyecek, dönemin Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın yine dönemin güvenilirliği akıllardan silinmeye başladığı CNN haberi. Mikrofon aşık unutulur ve ülke paylaşılır.
Unakıtan Arap Saçı Gafı 01:17
Unakıtan Arap Saçı Gafı 2.026 izlenme - 10 yıl önce malıye bakanı arap saçı gafı:)
Açık Sınıf - Maliye Politikası 1 - Trt Okul & Aöf 21:06
Açık Sınıf - Maliye Politikası 1 - Trt Okul & Aöf 317 izlenme - 4 yıl önce Açıköğretim Maliye Politikası 1 Dersi Açık Sınıf Ders Anlatım Videosu. Ünite : 9-2.
Başbakan Yardımcısı Akdağ ve Maliye Bakanı Ağbal, Erzurum'da 05:55
Başbakan Yardımcısı Akdağ ve Maliye Bakanı Ağbal, Erzurum'da 8 izlenme - 3 hafta önce Başbakan Yardımcısı Akdağ ve Maliye Bakanı Ağbal, Erzurum'da Başbakan Yardımcısı Akdağ: "İş yapma kolaylığını, yatırım ortamını iyileştirmeyle ilgili olarak TBMM'ye iki kanun teklifi sevk ettik" Maliye Bakanı Ağbal: "Türkiye'de güçlü bir siyasi iktidar var.
Binali Yıldırım'dan Maliye Fıkrası 00:59
Binali Yıldırım'dan Maliye Fıkrası 112 izlenme - 2 yıl önce Binali Yıldırım ihracatçılar ile yaptığı buluşmada Maliye Bakanlığı'na dair anlattığı fıkra salonda gülüşmelere neden oldu.
KPSS Dersleri Kamu Gelirleri Tanımı ve Genel Ayrımı 37:04
KPSS Dersleri Kamu Gelirleri Tanımı ve Genel Ayrımı 258 izlenme - 4 yıl önce KPSS Dersleri Kamu Gelirleri Tanımı ve Genel Ayrımı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan MTV Zammı Açıklaması 02:06
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan MTV Zammı Açıklaması 37 izlenme - 5 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MTV zammına ilişkin, “Şuandaki zam oranını Bakanlar Kurulumuz tekrar değerlendirirse o değerlendirmeden sonra ne yapılabilir, hükümetimizin takdiridir” demiş.
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 237 izlenme - 3 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Kriz teğet mi geçti dediniz? Burası Antalya... 05:00
Kriz teğet mi geçti dediniz? Burası Antalya... 691 izlenme - 8 yıl önce Emekli bir vatandaşımıza uzatılan mikrofon, bir anda çoğunluğun sesi oluveriyor. Cüzdanında 1 Kuruş dahi yok! Kriz teğet geçti mi dediniz? Burası Antalya...
Uludağ Üniversitesi İİBF Tanıtım Filmi 05:46
Uludağ Üniversitesi İİBF Tanıtım Filmi 222 izlenme - 3 yıl önce Mezunum olduğum okula ahde vefa niteliğinde yüklenmiştir. Gerek Akademik gerekse sosyal olarak çok donanımlı bireyler olarak mezun olacağınıza eminim. iyi seyirler..
Öztürk Serengil - İşte Vergi İşte Maliye 02:23
Öztürk Serengil - İşte Vergi İşte Maliye 159 izlenme - 3 yıl önce Sayan plak gururla sunar. Bir Barış Manço şarkısı olan "işte hendek işte deve" den yola çıkılarak yapılmış, komik ötesi Öztürk Serengil şarkısı. İçinde zamanın devletine ve yönetiminede dokundurmalar var.
2008 Şarkışla Maliye Mezunları 03:14
2008 Şarkışla Maliye Mezunları 247 izlenme - 10 yıl önce ne sizi unutacak kadar zaman gececek, ne de gecen zaman sizi unutturmaya yetecek. birakip gitsek de unuturuz sanmayın, zaman alismayi ogretir unutmayi asla ...
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 01:30
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 170 izlenme - 3 yıl önce 1000 odalı olarak inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili tartışmalara şimdi de 'Cumhurbaşkanlığı konutu' eklendi. Sarayın hemen yanında inşaatı devam eden rezidansın 250 odalı olması bekleniyor. İnşaat tamamlanınca Erdoğan ve ailesi bu konuta taşınacak.
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Amcasının Cenaze Törenine Katıldı 04:34
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Amcasının Cenaze Törenine Katıldı 10 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, amcasının cenaze törenine katıldıÇORUM - Maliye Bakanı Naci Ağbal, önceki gün Almanya'da hayatını kaybeden amcası Ahmet Ağbal'ın Çorum'daki cenaze törenine katıldı.
Efsane Müftü-Hakkari Konserinden Kareler-1 02:03
Efsane Müftü-Hakkari Konserinden Kareler-1 168 izlenme - 7 yıl önce kamuoyunda "popstar müftü" müzisyen müftü" sıradışı müftü " ünvanları ile tanınan tsm yorumcusu ve aydın din adamı çukurca eski müftüsü adnan zeki bıyık hakkari'de vergiyi teşvik konseri vermişti.sevgili hocamız burada maliyecilerden oluşan müstesna bir de thm korosu kurmuş şefliğini yapmıştı.memleketin böyle kültür adamlarına ihtiyacı çok...kendisini çok seviyoruz....popstar müftü fanları
Mehmet Şimşek - Dolar'ın Durumu O Kadar da Kötü Değil 00:48
Mehmet Şimşek - Dolar'ın Durumu O Kadar da Kötü Değil 74 izlenme - 2 yıl önce Dolardaki rekor artışla ilgili Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'ten ilginç bir değerlendirme geldi. Şimşek, "Bu çok dramatik bir yükseliş ama durum o kadar kötü değil'' dedi.
Maliye Memurluğu 00:06
Maliye Memurluğu 70 izlenme - 4 yıl önce Maliyeyi Kazandı Ama Satış Memuru Oldu
Murat Güzelli - Kurum Sınavları Maliye'de Neler Sorulur 04:32
Murat Güzelli - Kurum Sınavları Maliye'de Neler Sorulur 70 izlenme - 3 yıl önce Gelir Uzman Yardımcılığı, Mali Hizmetler, Vergi Müfettişliği, Göç, SGK başta tüm kurum uzman yardımcılığı ve müfettişlik sınavları, Banka Müfettişlik sınavla...
AK Parti'nin Oyunun Düşük Çıktığı Araştırma Şirketine Maliye Baskını 00:17
AK Parti'nin Oyunun Düşük Çıktığı Araştırma Şirketine Maliye Baskını 64 izlenme - 3 yıl önce AK Parti'nin oyu yüzde 40'ın altında çıkan kamuoyu araştırmasını yayınlayan Gezici Araştırma Merkezi'ne maliye müfettişleri baskın yaptı.
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta 04:10
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta "Demokrasi Nöbeti"Ne Katıldı 38 izlenme - 2 yıl önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu alçaklar, hainler ekmek yedikleri, nefes aldıkları, yaşadıkları bu memlekete ihanet ettiler.
BBC Bülteni Sırasında Avlanan Örümcek 2 00:37
BBC Bülteni Sırasında Avlanan Örümcek 2 81 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de muhalefetteki İşçi Partisi'nin gölge maliye bakanı Ed Balls BBC televizyonunun haber kanalının konuğuydu. Hükümetin maliye politikalarının tartışıldığı röportaj sırasında kameranın objektifi önünde bir örümcek belirdi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/215352/bbc-bulteni-sirasinda-avlanan-orumcek