Hoşgeldiniz!

Maliye Bakanı Videoları İzle

Kemal Unakıtan Vefat Etti 01:00
Kemal Unakıtan Vefat Etti 3.347 izlenme - 8 ay önce Son dakika haberi... Eski maliye bakanı Kemal Unakıtan, 70 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Son dakika haberi.... Ak Parti hükümetlerinde 3 dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan, hayatını kaybetti. 70 yaşındaki Unakıtan, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. BÖBREK NAKLİ OLDU Kemal Unakıtan, son yıllarda kalbi ve böbreğiyle ilgili sağlık sorunları yaşadı. 2009 yılında ABD'de by-pass operasyonu geçirdi. 2013 yılında Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde böbrek nakli oldu. KEMAL UNAKITAN KİMDİR? Kemal Unakıtan kimdir... 1946 yılında Edirne'inin Süloğlu ilçesine bağlı Domurcalı köyünde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Edirne'de tamamladı. 1968 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ( Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)'nden mezun oldu. Üniversite eğitiminin ardından Maliye Bakanlığı'nda Hesap Uzmanı olarak göreve başladı. SEKA Genel Müdür Muavinliği ve 1976-1978 yılları arasında SEKA Genel Müdürlüğü yaptı. Daha sonra özel sektöre geçti; çeşitli sanayi kuruluşlarında, finans kurumlarında ( Albaraka Türk Finans Kurumu), dış ticaret şirketlerinde Genel Müdürlük, Yönetim Kurulu üyeliği ve Yöneticilik yaptı. Evli ve 3 çocuk babasıdır ve İngilizce bilmektedir. KEMAL UNAKITAN AK PARTİ'DEN SİYASETE GİRDİ Recep Tayyip Erdoğan'ın talebiyle onun yerine aday olarak 2002 yılında TBMM'ye girdikten sonra yine Erdoğan'ın inisiyatifiyle Abdullah Gül başbakanlığındaki 58. Hükümette Maliye Bakanlığı'na getirildi. Erdoğan'ın Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nı Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'den alarak, kendisine bağlamasıyla özelleştirmenin de patronu oldu. Farklı tavır ve uygulamalarıyla sürekli olarak 'ilgi ve tepki' nedeni oldu ve gazetelere manşet oldu. Hakkında Ekim 2005, Şubat 2006 ve Mart 2006 tarihlerinde verilen üç ayrı gensoru önergesi de, TBMM Genel Kurulu'nda reddedildi. 22 Temmuz 2007 tarihinde Ak Parti'den Eskişehir milletvekili seçilen Unakıtan, 60. hükümette de Maliye Bakanı olarak görev aldı ancak 1 Mayıs 2009 tarihinde yapılan kabine değişikliği sonucu bu görevi Mehmet Şimşek'e devretti ve kendisi kabine dışında kaldı.c
Binali Yıldırım'ın El Vermeli-Almalı Fıkrası 02:51
Binali Yıldırım'ın El Vermeli-Almalı Fıkrası 4.467 izlenme - 10 ay önce Başbakan Binali Yıldırım Çankaya Köşkünde Türkiye İhracatçılar Meclisi Üyelerini Maliye Bakanı Nihat Zeybek üzerinden şakalar yaparak salonu kahkahaya boğdu. -Yahu Sen Maliye Bakanı mısın?
Kemal Unakıtan Vefat Etti 01:55
Kemal Unakıtan Vefat Etti 867 izlenme - 8 ay önce Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hayatını kaybetti Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Üç dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan 70 yaşındaydı Ak Parti hükümetlerinde 3 dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan, yaşamını yitirdi. 70 yaşındaki Unakıtan, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. HASTALIĞINI BÖYLE AÇIKLAMIŞTI Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, böbrek nakline kadar uzanan rahatsızlığının sebebini bu sözlerle açıklamıştı. Unakıtan Bakanlığı döneminde bir dönem besin zehirlenmesi yaşadığını, ardından vücudunun susuz kalması sonucu böbreklerinin iflas ettiğini söylemişti.
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 01:53
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 2.535 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da düzenlenen Finans Zirvesi'nde konuşan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, önemli açıklamalarda bulundu. "Kürdüm, Maliye Bakanıyım, bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyorum" diyen Şimşek "Bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyor olmam, fırsat eşitliği ile Türkiye'yi diğer ülkelerden ayırıyor" diye konuştu.
Kemal Unakıtan - Açık Bırakılan Mikrofon 02:33
Kemal Unakıtan - Açık Bırakılan Mikrofon 639 izlenme - 3 yıl önce Eşinin "Rabbim Cleveland dedi." sözleriyle akıllardan silinmeyecek, dönemin Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın yine dönemin güvenilirliği akıllardan silinmeye başladığı CNN haberi. Mikrofon aşık unutulur ve ülke paylaşılır.
Unakıtan Arap Saçı Gafı 01:17
Unakıtan Arap Saçı Gafı 2.025 izlenme - 9 yıl önce malıye bakanı arap saçı gafı:)
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 227 izlenme - 3 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Maliye Bakanı Ağbal Referandumun Bütçesini Açıkladı 01:26
Maliye Bakanı Ağbal Referandumun Bütçesini Açıkladı 21 izlenme - 5 ay önce
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 01:30
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 158 izlenme - 3 yıl önce 1000 odalı olarak inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili tartışmalara şimdi de 'Cumhurbaşkanlığı konutu' eklendi. Sarayın hemen yanında inşaatı devam eden rezidansın 250 odalı olması bekleniyor. İnşaat tamamlanınca Erdoğan ve ailesi bu konuta taşınacak.
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta 04:10
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta "Demokrasi Nöbeti"Ne Katıldı 37 izlenme - 11 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu alçaklar, hainler ekmek yedikleri, nefes aldıkları, yaşadıkları bu memlekete ihanet ettiler.
Bakan Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi 11'inci Bilgi Evinin Açılışını Yaptı 04:59
Bakan Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi 11'inci Bilgi Evinin Açılışını Yaptı 8 izlenme - 3 ay önce Bakan Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi 11'inci bilgi evinin açılışını yaptı Başkan Temel Karadeniz: "Çocuklara yatırım yapmamız gerektiğinin farkındayız"İSTANBUL - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 11'inci bilgi evi olan Kanarya Bilgi Evi, Aile...
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 06:41
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Getirdiğimiz Sistem Sizi Çok Daha Güçlü Kılacak" 10 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Getirdiğimiz sistem sizi çok daha güçlü kılacak" "Türkiye bu yapılanları karşılıksız bırakmaz, yapılanların karşılığını misliyle verir"KONYA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, AK Parti Konya İl Teşkilatının referandum çalışmaları kapsamında Akören, Güneysınır ve Çumra...
Bakan Ağbal: 05:29
Bakan Ağbal: "Vergi Bürokrasisini Kökünden Kazıyacağız" 9 izlenme - 3 ay önce Bakan Ağbal: "Vergi bürokrasisini kökünden kazıyacağız" Bakan Ağbal, Konya SMMMO'nun düzenlediği istişare toplantısına katıldıKONYA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının düzenlediği "Meslekte İtibar, Ülkede İstikrar" konulu istişare toplantısına katıldı.
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta 02:37
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta 35 izlenme - 1 yıl önce Naci Ağbal'ın esnaf ziyaretinden görseller Ağbal'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile telefonla görüşmesi Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta Ağbal, vatandaşların Bayburt ile İstanbul'un kardeş şehir olması isteğini, cep telefonundan ulaştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'a ileterek, bu konuda çalışma başlatılmasını sağladı Maliye Bakanı Naci Ağbal, vatandaşların Bayburt ile İstanbul'un kardeş şehir olması isteğini, cep telefonundan ulaştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a ileterek, bu konuda çalışma başlatılmasını sağladı.
Bakan Naci Ağbal, Demirözü İlçesinde Vatandaşlarla Buluştu 06:05
Bakan Naci Ağbal, Demirözü İlçesinde Vatandaşlarla Buluştu 7 izlenme - 3 ay önce Bakan Naci Ağbal, Demirözü ilçesinde vatandaşlarla buluştuBAYBURT - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'un Demirözü İlçesinde vatandaşlarla buluştu.
BBC Bülteni Sırasında Avlanan Örümcek 2 00:37
BBC Bülteni Sırasında Avlanan Örümcek 2 78 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de muhalefetteki İşçi Partisi'nin gölge maliye bakanı Ed Balls BBC televizyonunun haber kanalının konuğuydu. Hükümetin maliye politikalarının tartışıldığı röportaj sırasında kameranın objektifi önünde bir örümcek belirdi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/215352/bbc-bulteni-sirasinda-avlanan-orumcek
Maliye Bakanı Naci Ağbal Bayburt'ta 04:36
Maliye Bakanı Naci Ağbal Bayburt'ta 1 izlenme - 2 hafta önce Maliye Bakanı Naci Ağbal Bayburt'taBAYBURT - Maliye Bakanı Naci Ağbal bir takım incelemelerde bulunmak üzere memleketi Bayburt'ta geldi.
Naci Ağbal - Mavi Marmara Gemisine Yönelik Saldırıda Şehit Olanların Ailelerine Tazminat Ödenmesi 02:58
Naci Ağbal - Mavi Marmara Gemisine Yönelik Saldırıda Şehit Olanların Ailelerine Tazminat Ödenmesi 1 izlenme - 2 hafta önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, Mavi Marmara gemisine yönelik saldırıda şehit olanların ailelerine tazminat ödenmesine ilişkin, "Önümüzdeki hafta inşallah Adalet Bakanlığımız ailelerle görüşecek, ardından çok süratli şekilde komisyon çalışmasını tamamladıktan sonra Maliye Bakanlığı olarak biz de...
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını Ziyaret Etti 06:25
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını Ziyaret Etti 7 izlenme - 4 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını ziyaret etti "Global kriz sonrasında Türkiye'nin büyüme oranları olağanüstü" "Hükümetin tarafında bir yargı istemiyoruz, herkese karşı tarafsız olsun"KOCAELİ - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Mevcut anayasada olağanüstü yetkileri olan bir...
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 05:22
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Artık Millet Sözün Tek Sahibi Olacak" 4 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Artık millet sözün tek sahibi olacak" "Futbolda jübile var da siyasette yok mu?"ÇORUM - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Anayasa değişikliğinin 14 yılda yapılan hizmetlerin tamamını taçlandıracağını belirterek, "Siyasete bereket getirecek, istikrar getirecek.
Maliye Bakanı Ağbal: 06:04
Maliye Bakanı Ağbal: "Bir Mehmetçik Ölür, Şehit Olur, Bin Mehmetçik Doğar" 1 izlenme - 3 hafta önce Maliye Bakanı Ağbal: "Bir Mehmetçik ölür, şehit olur, bin Mehmetçik doğar"KİLİS - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "En son terör yuvası en son terör inini yıkılana kadar yok olana kadar bu mücadele devam edeceğiz.
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek İle Orta Vadeli Program Canlı Yayında Açıklandı 01:10:14
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek İle Orta Vadeli Program Canlı Yayında Açıklandı 28 izlenme - 1 yıl önce 2016-2018 dönemi Orta Vadeli Programı, Başbakan Yardımcısı Mehmet ŞİMŞEK, Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ ve Maliye Bakanı Naci AĞBAL'ın katılımları ile Kalkınma Bakanlığında açıklandı.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 05:07
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "İnşallah 16 Nisanda Piyasanın da İstediği ve Ekonominin de İhtiyacı Olan. 3 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "İnşallah 16 Nisanda piyasanın da istediği ve ekonominin de ihtiyacı olan halk oylamasında başarılı sonucu hep beraber yakalayacağız" "Referandumdan çıkacak olumlu netice piyasada iş yapan herkesi mutlu edecek"AFYONKARAHİSAR - Maliye Bakanı Naci Ağbal, 16 Nisanda...
Bakan Ağbal: 01:24
Bakan Ağbal: "Avrupa'daki Birtakım Vatandaşlar da PKK'sı da Deaş'ı da Fetö'sü de Sus Pus Olacak,... 3 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Her yüzyılda bir lider gelir, bu defa Rabbim İslam ümmeti için de bu milet için de Recep Tayyip Erdoğan'ı nasip etmiş.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 04:42
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Avrupa'da Hortlayan, Irkçılık, İslamafobiya ve Türk Düşmanlığı Var" 3 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Avrupa'da hortlayan, ırkçılık, islamafobiya ve Türk düşmanlığı var" "Dünya'da güç dengeleri batıdan doğuya kayıyor" "Global medya bu ülkenin cumhurbaşkanı, başbakanı bu ülkede ne yapıyor diye takip ediyor"EDİRNE - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Hollanda'da Dışişleri...
Bakan Ağbal Ankara Sanayi Odası İstihdam Ödül Törenine Katıldı 07:43
Bakan Ağbal Ankara Sanayi Odası İstihdam Ödül Törenine Katıldı 2 izlenme - 2 ay önce Bakan Ağbal Ankara Sanayi Odası istihdam ödül törenine katıldıANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Ankara Sanayi Odası istihdam ödül töreninde konuştu.
01:51
"Bakan Amca Bana 20 Tl Verir Misin?" 59 izlenme - 4 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere geldikleri Hakkari'den ayrıldı.
Maliye Bakanı Ağbal 04:33
Maliye Bakanı Ağbal "Kararsız" Vatandaşların Sorularını Yanıtladı 2 izlenme - 2 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Burada tek adam sisteminin olduğu bir sistemden bahsetmek mümkün değil. Cumhurbaşkanı üzerindeki bütün denetim yetkileri aynen var." dedi.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 05:00
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Bugün, Türkiye'nin 2000'li Yılların, Kriz Yıllarının Olduğu Noktada Bir.. 1 izlenme - 1 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Bugün, Türkiye'nin 2000'li yılların, kriz yıllarının olduğu noktada bir Anadolu yaklaşımına ihtiyacı da yoktur"ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bugün, Türkiye'nin 2000'li yılların, kriz yıllarının olduğu noktada bir Anadolu yaklaşımına ihtiyacı da yoktur, onu da...
Maliye Bakanı Naci Ağbal (Kimyasal Saldırı) 03:00
Maliye Bakanı Naci Ağbal (Kimyasal Saldırı) "Bütün Dünyanın Ayağı Kalkması Gereken Bir Hadise Oldu" 2 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal (Kimyasal Saldırı) "Bütün dünyanın ayağı kalkması gereken bir hadise oldu" " Suriye İdlib'de rejim masum insanların üzerine kimyasal silahla saldırdı"AFYONKARAHİSAR - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Suriye İdlib'de rejim güçleri tarafından sivillere yönelik...