Hoşgeldiniz!

maliye bakanı

Motorlu Taşıtlar Vergisinin Zamlanması 01:06
Motorlu Taşıtlar Vergisinin Zamlanması 2.737 izlenme - 4 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, 1 Ocak 2018’den itibaren MTV’de sistem değişeceğini ve vergi tutarlarında yüzde 40 artışa gidileceğini açıkladı. Bakan Ağbal'ın duyurusuna göre, MTV'deki yüzde 40'lık zamla birlikte 1.6 motor olan orta üst sınıf bir otomobilin MTV’si 1.035 TL’den 1.450 TL’ye çıkacak.
Kemal Unakıtan Vefat Etti 01:00
Kemal Unakıtan Vefat Etti 3.399 izlenme - 1 yıl önce Son dakika haberi... Eski maliye bakanı Kemal Unakıtan, 70 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Son dakika haberi.... Ak Parti hükümetlerinde 3 dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan, hayatını kaybetti. 70 yaşındaki Unakıtan, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. BÖBREK NAKLİ OLDU Kemal Unakıtan, son yıllarda kalbi ve böbreğiyle ilgili sağlık sorunları yaşadı. 2009 yılında ABD'de by-pass operasyonu geçirdi. 2013 yılında Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde böbrek nakli oldu. KEMAL UNAKITAN KİMDİR? Kemal Unakıtan kimdir... 1946 yılında Edirne'inin Süloğlu ilçesine bağlı Domurcalı köyünde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Edirne'de tamamladı. 1968 yılında Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ( Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)'nden mezun oldu. Üniversite eğitiminin ardından Maliye Bakanlığı'nda Hesap Uzmanı olarak göreve başladı. SEKA Genel Müdür Muavinliği ve 1976-1978 yılları arasında SEKA Genel Müdürlüğü yaptı. Daha sonra özel sektöre geçti; çeşitli sanayi kuruluşlarında, finans kurumlarında ( Albaraka Türk Finans Kurumu), dış ticaret şirketlerinde Genel Müdürlük, Yönetim Kurulu üyeliği ve Yöneticilik yaptı. Evli ve 3 çocuk babasıdır ve İngilizce bilmektedir. KEMAL UNAKITAN AK PARTİ'DEN SİYASETE GİRDİ Recep Tayyip Erdoğan'ın talebiyle onun yerine aday olarak 2002 yılında TBMM'ye girdikten sonra yine Erdoğan'ın inisiyatifiyle Abdullah Gül başbakanlığındaki 58. Hükümette Maliye Bakanlığı'na getirildi. Erdoğan'ın Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nı Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'den alarak, kendisine bağlamasıyla özelleştirmenin de patronu oldu. Farklı tavır ve uygulamalarıyla sürekli olarak 'ilgi ve tepki' nedeni oldu ve gazetelere manşet oldu. Hakkında Ekim 2005, Şubat 2006 ve Mart 2006 tarihlerinde verilen üç ayrı gensoru önergesi de, TBMM Genel Kurulu'nda reddedildi. 22 Temmuz 2007 tarihinde Ak Parti'den Eskişehir milletvekili seçilen Unakıtan, 60. hükümette de Maliye Bakanı olarak görev aldı ancak 1 Mayıs 2009 tarihinde yapılan kabine değişikliği sonucu bu görevi Mehmet Şimşek'e devretti ve kendisi kabine dışında kaldı.c
Binali Yıldırım'ın El Vermeli-Almalı Fıkrası 02:51
Binali Yıldırım'ın El Vermeli-Almalı Fıkrası 4.505 izlenme - 1 yıl önce Başbakan Binali Yıldırım Çankaya Köşkünde Türkiye İhracatçılar Meclisi Üyelerini Maliye Bakanı Nihat Zeybek üzerinden şakalar yaparak salonu kahkahaya boğdu. -Yahu Sen Maliye Bakanı mısın?
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 01:53
Kürdüm, Maliye Bakanıyım - Mehmet Şimşek 2.546 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da düzenlenen Finans Zirvesi'nde konuşan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, önemli açıklamalarda bulundu. "Kürdüm, Maliye Bakanıyım, bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyorum" diyen Şimşek "Bu güzel ülkeme bu hizmeti yapıyor olmam, fırsat eşitliği ile Türkiye'yi diğer ülkelerden ayırıyor" diye konuştu.
Kemal Unakıtan Vefat Etti 01:55
Kemal Unakıtan Vefat Etti 867 izlenme - 1 yıl önce Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan hayatını kaybetti Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan tedavi gördüğü hastanede vefat etti. Üç dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan 70 yaşındaydı Ak Parti hükümetlerinde 3 dönem Maliye Bakanlığı yapan Kemal Unakıtan, yaşamını yitirdi. 70 yaşındaki Unakıtan, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. HASTALIĞINI BÖYLE AÇIKLAMIŞTI Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, böbrek nakline kadar uzanan rahatsızlığının sebebini bu sözlerle açıklamıştı. Unakıtan Bakanlığı döneminde bir dönem besin zehirlenmesi yaşadığını, ardından vücudunun susuz kalması sonucu böbreklerinin iflas ettiğini söylemişti.
Kemal Unakıtan - Açık Bırakılan Mikrofon 02:33
Kemal Unakıtan - Açık Bırakılan Mikrofon 688 izlenme - 3 yıl önce Eşinin "Rabbim Cleveland dedi." sözleriyle akıllardan silinmeyecek, dönemin Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın yine dönemin güvenilirliği akıllardan silinmeye başladığı CNN haberi. Mikrofon aşık unutulur ve ülke paylaşılır.
Unakıtan Arap Saçı Gafı 01:17
Unakıtan Arap Saçı Gafı 2.026 izlenme - 10 yıl önce malıye bakanı arap saçı gafı:)
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 00:36
Mehmet Şimşek - İçişleri Bakanı'nı Aradım Ulaşamadım 235 izlenme - 3 yıl önce Bazen yorumlarda "Ülke, ülke değil tımarhane" yazarsınız ya yine aynı o hesap sitedaşlar. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, İçişleri Bakanı Muammer Güler'i arıyor ama ulaşamıyor. Haber Link : http://ekonomi.milliyet.com.tr/-aradim-ulasamadim-/ekonomi/detay/1809274/default.htm
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Amcasının Cenaze Törenine Katıldı 04:34
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Amcasının Cenaze Törenine Katıldı 10 izlenme - 2 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, amcasının cenaze törenine katıldıÇORUM - Maliye Bakanı Naci Ağbal, önceki gün Almanya'da hayatını kaybeden amcası Ahmet Ağbal'ın Çorum'daki cenaze törenine katıldı.
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 01:30
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 169 izlenme - 3 yıl önce 1000 odalı olarak inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili tartışmalara şimdi de 'Cumhurbaşkanlığı konutu' eklendi. Sarayın hemen yanında inşaatı devam eden rezidansın 250 odalı olması bekleniyor. İnşaat tamamlanınca Erdoğan ve ailesi bu konuta taşınacak.
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta 04:10
Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta "Demokrasi Nöbeti"Ne Katıldı 38 izlenme - 1 yıl önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu alçaklar, hainler ekmek yedikleri, nefes aldıkları, yaşadıkları bu memlekete ihanet ettiler.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 03:06
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Katma Değer Vergisi ile İlgili Kanun Çalışmasını İnşallah Yıl Bitmeden... 4 izlenme - 2 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Katma Değer Vergisi ile ilgili kanun çalışmasını inşallah yıl bitmeden önce Bakanlar Kurulu'na getirmeyi hedefliyoruz.
Maliye Bakanı Ağbal Referandumun Bütçesini Açıkladı 01:26
Maliye Bakanı Ağbal Referandumun Bütçesini Açıkladı 21 izlenme - 12 ay önce
Maliye Bakanı Ağbal'dan Şeker Sanayisiyle İlgili Açıklama 07:37
Maliye Bakanı Ağbal'dan Şeker Sanayisiyle İlgili Açıklama 5 izlenme - 2 ay önce Maliye Bakanı Ağbal'dan şeker sanayisiyle ilgili açıklama Maliye Bakanı Naci Ağbal, Çorum Şeker Fabrikasını ziyaret etti Şeker İş Sendikası Çorum Şubesi'ni ziyaret eden Bakan Ağbal'a, geçici mevsimlik işçilerin kadro sorunları şeker sanayinde yaşanan temel sorunları aktarıldı Maliye Bakanı...
BBC Bülteni Sırasında Avlanan Örümcek 2 00:37
BBC Bülteni Sırasında Avlanan Örümcek 2 81 izlenme - 3 yıl önce İngiltere'de muhalefetteki İşçi Partisi'nin gölge maliye bakanı Ed Balls BBC televizyonunun haber kanalının konuğuydu. Hükümetin maliye politikalarının tartışıldığı röportaj sırasında kameranın objektifi önünde bir örümcek belirdi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/215352/bbc-bulteni-sirasinda-avlanan-orumcek
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta 02:37
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta 35 izlenme - 2 yıl önce Naci Ağbal'ın esnaf ziyaretinden görseller Ağbal'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile telefonla görüşmesi Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta Ağbal, vatandaşların Bayburt ile İstanbul'un kardeş şehir olması isteğini, cep telefonundan ulaştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'a ileterek, bu konuda çalışma başlatılmasını sağladı Maliye Bakanı Naci Ağbal, vatandaşların Bayburt ile İstanbul'un kardeş şehir olması isteğini, cep telefonundan ulaştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a ileterek, bu konuda çalışma başlatılmasını sağladı.
Bakan Ağbal: 03:14
Bakan Ağbal: "Umutları Türkiye, Umutları Recep Tayyip Erdoğan" 1 izlenme - 3 hafta önce Bakan Ağbal: "Umutları Türkiye, umutları Recep Tayyip Erdoğan" "Cumhurbaşkanımıza öyle bir sevgi gösteriyorlar ki gerçekten gözlerimiz yaşardı"BAYBURT - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Ne mutlu ki biz Recep Tayyip Erdoğan'ın liderlik yaptığı bu ülkenin vatandaşlarıyız.
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek İle Orta Vadeli Program Canlı Yayında Açıklandı 01:10:14
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek İle Orta Vadeli Program Canlı Yayında Açıklandı 34 izlenme - 2 yıl önce 2016-2018 dönemi Orta Vadeli Programı, Başbakan Yardımcısı Mehmet ŞİMŞEK, Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ ve Maliye Bakanı Naci AĞBAL'ın katılımları ile Kalkınma Bakanlığında açıklandı.
Bakan Ağbal: 05:29
Bakan Ağbal: "Vergi Bürokrasisini Kökünden Kazıyacağız" 10 izlenme - 10 ay önce Bakan Ağbal: "Vergi bürokrasisini kökünden kazıyacağız" Bakan Ağbal, Konya SMMMO'nun düzenlediği istişare toplantısına katıldıKONYA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının düzenlediği "Meslekte İtibar, Ülkede İstikrar" konulu istişare toplantısına katıldı.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 06:41
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Getirdiğimiz Sistem Sizi Çok Daha Güçlü Kılacak" 10 izlenme - 10 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Getirdiğimiz sistem sizi çok daha güçlü kılacak" "Türkiye bu yapılanları karşılıksız bırakmaz, yapılanların karşılığını misliyle verir"KONYA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, AK Parti Konya İl Teşkilatının referandum çalışmaları kapsamında Akören, Güneysınır ve Çumra...
Bakan Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi 11'inci Bilgi Evinin Açılışını Yaptı 04:59
Bakan Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi 11'inci Bilgi Evinin Açılışını Yaptı 8 izlenme - 9 ay önce Bakan Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi 11'inci bilgi evinin açılışını yaptı Başkan Temel Karadeniz: "Çocuklara yatırım yapmamız gerektiğinin farkındayız"İSTANBUL - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 11'inci bilgi evi olan Kanarya Bilgi Evi, Aile...
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 02:56
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Emlak Vergisi'nde En Çok Yüzde Elli Farkla Karşılaşacak Vatandaş" 3 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Emlak Vergisi'nde en çok yüzde elli farkla karşılaşacak vatandaş"ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "2018 yılında Motorlu Taşıt Vergisi'ni arttırıyoruz.
01:51
"Bakan Amca Bana 20 Tl Verir Misin?" 60 izlenme - 5 yıl önce Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, çeşitli incelemelerde bulunmak üzere geldikleri Hakkari'den ayrıldı.
Bakan Naci Ağbal, Demirözü İlçesinde Vatandaşlarla Buluştu 06:05
Bakan Naci Ağbal, Demirözü İlçesinde Vatandaşlarla Buluştu 7 izlenme - 10 ay önce Bakan Naci Ağbal, Demirözü ilçesinde vatandaşlarla buluştuBAYBURT - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'un Demirözü İlçesinde vatandaşlarla buluştu.
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını Ziyaret Etti 06:25
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını Ziyaret Etti 7 izlenme - 11 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını ziyaret etti "Global kriz sonrasında Türkiye'nin büyüme oranları olağanüstü" "Hükümetin tarafında bir yargı istemiyoruz, herkese karşı tarafsız olsun"KOCAELİ - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Mevcut anayasada olağanüstü yetkileri olan bir...
Maliye Bakanı Naci Ağbal Hastanede Tedavi Altına Alındı 00:46
Maliye Bakanı Naci Ağbal Hastanede Tedavi Altına Alındı 2 izlenme - 4 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, idrar yolları enfeksiyonu nedeniyle hastanede tedavi altına alındı. Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Ağbal’ın yarın yapılacak doktor kontrollerinin ardından taburcu edileceği bildirildi.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 02:03
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Asgari Ücretlinin Gelirinin Düşüşünü Engellemek İçin Yasal Düzenleme... 2 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Asgari ücretlinin gelirinin düşüşünü engellemek için yasal düzenleme önerimiz var" Maliye Bakanı Naci Ağbal: - " Asgari ücretlinin gelirinin bin 404 liranın altına düştüğü için bu düşüşü engellemek ve Asgari Ücretlinin gelirini hiç bir şekilde bin 404 liranın...
Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta 05:12
Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta 4 izlenme - 6 ay önce Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'taBAYBURT - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Jandarma Genel Komutanı Yaşar Güler bir takım temaslarda bulunmak üzere Bayburt'a geldi.
Ağbal: 04:48
Ağbal: "Gelir Idaresi Başkanlığına 3 Milyon 413.757 Başvuruyu Aldık" 7 izlenme - 1 yıl önce Salondan detay -Naci Ağbal'ın konuşması ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, TÜRMOB'un 22. Olağan Genel Kuruluna katıldı.
Bakan Ağbal Bayburt'ta Vatandaşlarla Bayramlaştı 05:20
Bakan Ağbal Bayburt'ta Vatandaşlarla Bayramlaştı 2 izlenme - 5 ay önce Bakan Ağbal Bayburt'ta vatandaşlarla bayramlaştı "Sağduyuyu, birlik ve beraberliği aramızda kalıcı bir şekilde tesis ettik"BAYBURT – Maliye Bakanı Naci Ağbal, memleketi Bayburt'ta vatandaşlarla bayramlaştı.