Hoşgeldiniz!

Malkoçoğlu Videoları İzle

25 Nisan Seviyorsan Aç Konuşu Günü'ne Çok Az Kaldı 00:34
25 Nisan Seviyorsan Aç Konuşu Günü'ne Çok Az Kaldı 421.012 izlenme - 3 yıl önce PEPSI ile Seviyorsan Aç Konuş Günü çok yakında. O büyük geldiğinde hazır olman için Seviyorsanackonus.com seni bekliyor. Burak Özçivit’in yardımlarıyla açıp konuşamayan kimse kalmıyor.
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv :D 01:11
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv :D 66.487 izlenme - 2 yıl önce Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv, Ayı Gibi Giriyorsunuz Lan, Kimi Ağza Giriyor, Kimi Burna Giriyor, Malkoçoğlu Firar Filmi, Sönmez Alev
Cennete Gitmenin En Kolay Yolu - Sivas Avm 02:37
Cennete Gitmenin En Kolay Yolu - Sivas Avm 12.698 izlenme - 4 ay önce Sivas avm röportajında vatandaşlara cennete gitmenin en kolay yolu sorusu sorulmuş.Diğerlerine nazaran 1:30 daki mahlukatın verdiği cevap çok aydınlatıcı olmuş.İyi seyirler
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Amerika'da! - Hayrettin 01:25
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Amerika'da! - Hayrettin 49.255 izlenme - 2 yıl önce "Hayvan gibi şey yapıyorsunuz!" diyen Malkoçoğlu Amerika'da olsaydı nasıl davranırdı? Yaptığı videolar ile milyonlara ulaşıp, güldürebilen Hayrettin'in resmi İzlesene kanalıdır.
Malkoçoğlu Firar - Sönmez Alev (10dk) 10:43
Malkoçoğlu Firar - Sönmez Alev (10dk) 11.653 izlenme - 2 yıl önce Film kesitleri 1995 yılında Almanya'dan memleketi Sivas, Yapalı köyüne dönen Sönmez Alev'in arşivinden alınmıştır. Sönmez Alev köye dönerken yanında bir video kamera getirir ve bununla köyde bir film çekmek ister. Malkoçoğlu Firar adını verdiği film için başrole kendisi geçer, diğer oyuncular da köyün delikanlıları ve birkaç dostudur. Volkswagen ile adamı çektileri mi dersiniz yada Mahsun Kırmızıgül şarkısına mı gülsem bilemedim ama bayağı uğraşmışlar köy halkı olarak.
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv :D (Uzun Video) 06:49
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Yavv :D (Uzun Video) 14.885 izlenme - 2 yıl önce Malkoçoğlu Soharım Yapacağınız İşe, Hayvan gibi dalıyorsunuz lan, kimi ağzına giriyor, kimi burnuna giriyor, Sönmez Alev, Malkoçoğlu Firar Uzun Video.
Malkoçoğlu -Yapalı Köyü Versiyon (Kamera Arkası / Çekim Hataları) 01:33
Malkoçoğlu -Yapalı Köyü Versiyon (Kamera Arkası / Çekim Hataları) 12.160 izlenme - 2 yıl önce Sönmez Alev yine bir video çekimi sırasında figüranların aşırı kuvvet uygulamasıyla yere yığılır. Ve artık olacaklar kaçınılmazdır. Gerçek hikayesi ise; alamancı olan sönmez alev vakti zamanında köye ilk kamerayı getirir ve daha elektriğin yeni geldiği köye çekimleriyle ortamı şenlendirir...
Malkoç Oğlu Firar - Fragman (Hayvan Gibi Şii Yapıyosunuz!) 01:20
Malkoç Oğlu Firar - Fragman (Hayvan Gibi Şii Yapıyosunuz!) 13.696 izlenme - 1 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Evet arkadaşlar bu haftaki bonus videomuz malkoç oğlu firar ismiyle ünlenen Sönmez Alevin yıllar öncetiği görüntülere bizler el attık ve güzel bir fragman ortaya çıkarttık! Umarım beğenirsiniz haydi iyi seyirler! =) Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz - İntikam 03:21
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz - İntikam 6.139 izlenme - 2 yıl önce Electro house bir şarkı yaptım. Şarkıda ve klipte sönmez reyizin dramatik hikayesini elimden geldiğince anlatmaya çalıştım. tüm çizimler, animasyonlar ve müzik bana aittir. keyifli izlemeler Müzik - Çizim - Animasyon: Orkun Doğanay Kömürgöz
İmkansızı Mümkün Kılıp Duvar Delmek - Cüneyt Arkın 01:09
İmkansızı Mümkün Kılıp Duvar Delmek - Cüneyt Arkın 5.337 izlenme - 1 yıl önce İmkansızı mümkün kılıp atıyla duvar delen Cüneyt Arkın Türklein Çin Seddini aşamadığı konusundaki hurafelere gerekli cevabı vermiştir.
Malkoçoğlu (Yapalı Köyü Versiyon) 01:09
Malkoçoğlu (Yapalı Köyü Versiyon) 7.940 izlenme - 2 yıl önce Filmin yönetmeni ve başrol oyuncusu, daha önce amatör tezek reklamıyla tanıdığınız Sönmez Alev. Bu videoda çekim esnansında, bir yılmaz güney, bir ibrahim tatlıses gibi çocuk oyunculara oyunculuğu öğretmeye çalışan Sönmez Alev'i izleyeceksiniz...
Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri - Cüneyt Arkın (1971 - 89 dk) 01:29:23
Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri - Cüneyt Arkın (1971 - 89 dk) 10.689 izlenme - 2 yıl önce Malkoçoglu Ölüm Fedaileri Ypaım Yılı: 1971 Süre: 89 dk Tür: Macera, Aksiyon, Fantastik Yönetmen: Remzi Jöntürk Senarist: Remzi Jöntürk Oyuncular: Cüneyt Arkın, Leyla Selimi, Oya Peri, Talat Hüseyin, Tuncer Necmioğlu, Ahmet Danyal Topatan, Yaşar Güçlü, Aydın Tezel, Kamyab Kasravi, Adnan Mersinli, Hakan Bahadır, Yaman Coşkun, Yusuf Sezer, Haydar Karaer, Sohban Koloğlu Konu: Prens Arnold(Tuncer Necmioğlu) ve Sırp prensesi Elzanın(Leyla Selimi) izdivacının engellemek için gönderilen Türk elçileri Arnoldun emriyle sarayda öldürülür ve Elzaya babanızı Türkler öldürdüler denip saraydan kaçırılır. Malkoçoğlu(Cüneyt Arkın) ve yanındaki ölüm fedaileri Koca Kurt Samsa(Kami Kasravi), İlbey-Zorbey kardeşler(Adnan Mersinli-Hakan Bahadır) ve bıçakçı Polat(Talat Hüseyin) prensesi ve tahtın genç veliahtı Enricoyu(Yaman Coşkun) Arnoldun elinden kurtarırlar..Sandorun(Yusuf Sezer) ani bir baskınıyla uğraşan fedailerin arkadan gelen Arnoldun ordusuna yakalanmasını istemeyen Elza Arnoldun yanına kaçar.. Malkoçoğlu ve fedaileri Elzayı kurtarmak için Arnoldun kalesine giderler ve mücadelenin sonunda sadece Malkoçoğlu ve Elza ayakta kalabilmiştir.
Atmaca ile Adam Öldürmek 00:33
Atmaca ile Adam Öldürmek 2.311 izlenme - 1 yıl önce 1971 yapımı Tarkan Viking Kanı isimli sahneden "sıra dışı" bir infaz tekniği.
Sivaslı Malkoçoğlu ve  Her Daim Savaşa Hazır  Ordusu 01:08
Sivaslı Malkoçoğlu ve Her Daim Savaşa Hazır Ordusu 3.967 izlenme - 2 yıl önce Yapalı Köyü'nün yetiştirdiği en büyük yetenek, Yapalı sinemasının gelmiş geçmiş en büyük oyuncusu Sönmez Alev nam-ı diğer Sivaslı Malkoçoğlu'nun her türlü şartlarda görev yapmak üzere özel olarak eğitilmiş karda kışta yağmurda çamurda havada karada her daim savaşa hazır korkusuz ordusunu izliyoruz.
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Malkoçoğlu Firarda Full 07:12
Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Malkoçoğlu Firarda Full 1.827 izlenme - 2 yıl önce Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Hayvan gibi iş yapıyorsunuz Sönmez Abimizin Malkoçoğlu Firar Oyunu (Bağımlılık Yapar) https://play.google.com/store/apps/de... Sönmez Abimizin Malkoçoğlu Firarda Filmlerini Sizin İçin Birleştirdik Son zamanların popüler insanı Malkoçoğlu Sönmez Alevin Ronaldo ile imtihanı --video küfür içerir-- IMDB Puanı: 5 Yönetmen Adı:Sönmez Alev Oyuncular:Sönmez Alev ve Köylüler Tür:2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dövüş Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri, Türk Filmleri, Vizyon Filmleri Yapım Yılı:1995 - Sivas Senaryo:Sönmez Alev Süre: Kaset Dolana Kadar Orjinal İsim: Malkoçoğlu Efsanesi İyi Seyirler.... vah babam vay garibim vay, ecik yatsın yatsın, öldür la vurun la, hıh ıagh ıagh ıagh ıagh ıagh işte geberdi alçak, nasihat verirsin ha bize, kaldırak la, adam kaçavır la, sikhecem yapacanız işin yav amıha soharım ya, Hayvan gibi şiy yapıyosunuz yav, dinime imanıma hepinize bi depik vursam yovarlanır atarım ha ayı gibi giriyosunuz ya, kim duttu la kim duttu la kimi ağza giriyo kimi burrrna giriyo sönmezleri kim duttu kim duttu la kim kim ağzımıza burnumuza giriyo kimi şiiydiyo ben ağzından duttum ne golundan duttum la sikecem yapacanız şiyinde şiyininde yav ahahahahahavv şiyinde şiysinninde diyo cuk cuk cuk Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz Malkoçoğlu Firarda Full İzle title Malkoçoğlu Firarda 'Author' content='abe TR' Language' content='TR 'Distribution' content='Global 'Robots' content='All 'Copyright' content='abe TR
Malkoçoğlu Cem Sultan - Cüneyt Arkın (1969 - 64 dk) 01:04:25
Malkoçoğlu Cem Sultan - Cüneyt Arkın (1969 - 64 dk) 3.746 izlenme - 2 yıl önce Malkoçoğlu - Cem Sultan (1969) filminin tüm ekibi Malkoçoğlu Cem Sultan Yapım Yılı: 1969 Süre: 64 dk Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik Yönetmen: Remzi Jöntürk Senaristler: Ayhan Basoğlu, Remzi Jöntürk, Bülent Oran Oyuncular: Cüneyt Arkın, Gülnaz Huri, Cihangir Gaffari, Feri Cansel, Suzan Avcı, Behçet Nacar, Özdemir Han, Aytekin Akkaya, Ayton Sert, Levent Çakır, Adnan Mersinli Konusu: Malkoçoğlu Ali Bey yapmış olduğu bir seferde Homero'nun tutsağı olmuş ve yıllarca işkencelerle dolu bir zindan hayatı yaşamıştır. Sonunda oradan kurtulur. Sevdiği eşinden ve bilmediği çocuğu Polattan ayrı, hayatını at sırtında akıncı reisi olarak sürdürür. Oğlunun akıncı olma isteği, birbirini tanımayan baba ve oğulun buluşmasını sağlar. Onlara bir görev verilmiştir. Fatih Sultan Mehmet'in oğlu ve Malkoçoğlu Ali Beyin kan kardeşi Cem Sultanı, Venediklilerin eline düşürmemek. Bu film, Fatih Sultan Mehmed Han'ın kurdurmuş olduğu, Enderun-ı Hümayün adlı Saray Üniversitesinde yetişen meşhur akıncı Malkoçoğlu Bali Beyin oğlu Malkoçoğlu Ali Beyin hikayesidir. Sofya Sancakbeyliği yapmış, 1514 Çaldıran Savaşında şehit düşmüştür.
Malkoçoğlu Reloaded - Fragman 00:50
Malkoçoğlu Reloaded - Fragman 2.502 izlenme - 2 yıl önce Efenim öncelikle bu videonun esin kaynağını ve de asıl kaynağını izlemenizi tavsiye ederim. Ahanda link: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/70668/malkocoglu-yapali-koyu-versiyon-kamera-arkasi-cekim-hatalari Video 1995 yılında bir köyde çekilmiş. Videodaki abimiz malkoçoğlu filminden etkilenmiş olacak ki eline kamera geçmesinin de verdiği heyecanla kendisi de bir malkoçoğlu filmi çekmeye karar vermiş. Fakat abimiz figüranlarına çok sinirlenmiş olacak ki; onun bu sinirli hali ve şivesi de beni bir hayli etkiledi.
Psikopat Cüneyt Arkın 06:28
Psikopat Cüneyt Arkın 1.746 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın filmlerinden derlenmiş en psikopat sahneler. Cüneyt'in yaptıkları akla hayale sığmıyor.
Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor - Cüneyt Arkın (1969 - 79 dk) 01:19:47
Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor - Cüneyt Arkın (1969 - 79 dk) 3.179 izlenme - 2 yıl önce Malkoçoğlu Akıncılar Geliyor Yapım Yıl: 1969 Süre: 79 dk Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik Yönetmen: Süreyya Duru Senaristler: Ayhan Basoğlu, Remzi Jöntürk Oyuncular: Cüneyt Arkın, Esen Püsküllü, Feri Cansel, Meltem Mete, Kayhan Yıldızoğlu, Behçet Nacar, Leman Öztürk Konu: Sırp ülkesi Osmanlı Devleti'nin dostudur ama Bizans ülkesi bu dostluğu bozmak istemektedir bunun için bizans şovalyesi nikolayı Sırp kralının kızı ile evlendirecektir ve ayrıca Osmanlı Topçu Bey'ini kaçırmıştır, Malkoçoğlu ise harekete geçip topçu beyini kurtarıp evliliği engellemektedir.
Malkoçoğlu - Cüneyt Arkın (1966 - 87 dk) 01:26:42
Malkoçoğlu - Cüneyt Arkın (1966 - 87 dk) 2.971 izlenme - 2 yıl önce Malkoçoğlu Yapım Yılı: 1966 Süre. 87 dk Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik Yönetmen: Süreyya Duru Senarist: Ayhan Basoğlu Oyuncular: Cüneyt Arkın, Selma Güneri, Semih Sergen, Gülbin Eray, Yılmaz Köksal, Nurtekin Odabaşı, Leman Öztük, Tuncer Necmioğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Toron Karacaoğlu, Necip Tekçe Konusu: Sırp Kralı'nın ölümünden sonra oğulları arasında çıkan taht kavgasına son vermek isteyen Fatih Sultan Mehmet bu iş için Akıncı beyi Malkoçoğlu Ali Beyi görevlendirir.Ancak Sadrazam Mehmet Paşa, İshak Paşa ve Beluşi gibi içten hainler Prens Greguvar yerine Hain,zalim ve gaddar müslüman türk düşmanı olan prens Lazarın başa geçmesi için çalışmalara başlamışlardır..Malkoçoğlu ve arkadaşı Ejderi büyük bir mücadele beklemektedir...Sonradan gördüğü büyük ilgi üzerine seriye dönüşecek Malkoçoğlunun ilk filmi..İzlemeye değer bir tarihi yapım.
''Seni Seviyorum'' Sosyal Deney 03:30
''Seni Seviyorum'' Sosyal Deney 1.960 izlenme - 2 yıl önce Diğer arkadaşlara nazaran biraz daha eğlenceli ve samimi bulduğum arkadaşların sosyal deneyi. ''Seni Seviyorum'' cümlesinin ülke insanı üzerindeki etkisini izliyoruz efendim, iyi seyirler.
Tuhaf Bir Fİlm: Malkoçoğlu Firar 01:33
Tuhaf Bir Fİlm: Malkoçoğlu Firar 1.178 izlenme - 2 yıl önce İlk izlenildiğinde hiçbir şey anlaşılamayan tuhaf bir film. İsmi Malkoçoğlu Firar. Filmin hikayesi şöyle. 1995 yılında, yıllarca Almanya'da yaşayan Aslen Sivaslı Sönmez memleketi Sivas'a geldiğinde yanında bir kamera getirir. O zamanlar köyde kimsede kamera yoktur. Sönmez, kendi kamerası ile Malkoçoğlu filmini çekmek ister, Başrol Malkoçoğlu'nu da kendi oynar. Rol arkadaşları ise, Sönmez'in istediği gibi rol yapamayınca, ortaya bu absürt görüntüler çıkar. Bu görüntüler Çekilmesi muhtemel filmin önüne geçer ve Sönmez, değeri yıllar sonra anlaşılan bir filme imza atar.
Yiğit Olan Sevdasından Ağlamaz - Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri (1971) 02:32
Yiğit Olan Sevdasından Ağlamaz - Malkoçoğlu Ölüm Fedaileri (1971) 1.243 izlenme - 2 yıl önce Genel olarak bu film hakkında akıllarda kalan iki şey vardır. Biri bu Türkü, diğeri ise, adeta Age of Empires'dan fırlamış Samsa karakteridir. Tıpkı Age of Empires da ki Türklerde olduğu gibi Samsa da taşınabilir, gülle atan mini bir top'a sahiptir bu filmde, ve o dönemde bu teknoloji kimsede yoktur.
Malkoçoğlu Firar Filmi'nin Gizemi - Serin Sesler 02:42
Malkoçoğlu Firar Filmi'nin Gizemi - Serin Sesler 1.334 izlenme - 2 yıl önce İlk izlenildiğinde hiçbir şey anlaşılamayan tuhaf bir film. İsmi Malkoçoğlu Firar. Filmin hikayesi şöyle. 1995 yılında, yıllarca Almanya'da yaşayan Aslen Sivaslı Sönmez memleketi Sivas'a geldiğinde yanında bir kamera getirir. O zamanlar köyde kimsede kamera yoktur. Sönmez, kendi kamerası ile Malkoçoğlu filmini çekmek ister, Başrol Malkoçoğlu'nu da kendi oynar. Rol arkadaşları ise, Sönmez'in istediği gibi rol yapamayınca, ortaya bu absürt görüntüler çıkar. Bu görüntüler Çekilmesi muhtemel filmin önüne geçer ve Sönmez, değeri yıllar sonra anlaşılan bir filme imza atar.
Saltanat Mt2 Boldest Malkoçoğlu 23 03:41
Saltanat Mt2 Boldest Malkoçoğlu 23 2.276 izlenme - 5 yıl önce Saltanatmt2 Boldest Malkocoglu23
Malkoçoğlu Kurtbey - Serdar Gökhan (1972 - 91 dk) 01:31:18
Malkoçoğlu Kurtbey - Serdar Gökhan (1972 - 91 dk) 1.609 izlenme - 2 yıl önce Malkoçoğlu Kurt Bey Yapım Yılı: 1972 Süre: 91 dk Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik Yönetmen: Süreyya Duru Senarist: Vedat Türkali Oyuncular: Serdar Gökhan, Perihan Savaş, Hayati Hamzaoğlu, Tufan Giray, Tuncer Necmioğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Nedret Güvenç Konusu: Cüneyt Arkın’ın Malkoçoğlu serisinin ardından devam filmleri çekilir. Malkoçoğlu Kurt Bey’de bunların başlangıcıdır. Artık malkoçoğlu efsanesi bitmek üzeredir. Mahmut Bey tüm Malkoçoğlu sülalesini tamamen yok etmek üzere yemin etmiştir. Malkoçoğlu’nun ikiz oğulları vardır. Mahmut Haçlılar ile bu çocukları alıkoymak üzere anlaşırlar. Bir baskı yapıp çocukları kaçırırlar ama çocukların bir tanesi Türkler’in elinde kalır. İki ayrı yerde iki ayrı kültürle yetişen son iki Malkoçoğlu birbirlerini ancık boyunlarındaki kolyeden tanıyabilecektir.
Malkoçoğlu Kara Korsan - Cüneyt Arkın (1968 - 85 dk) 01:25:01
Malkoçoğlu Kara Korsan - Cüneyt Arkın (1968 - 85 dk) 1.314 izlenme - 2 yıl önce Malkoçoğlu Kara Korsan Yapım Yılı:1968 Süre: 85 dk Yönetmen: Süreyya Duru, Remzi Jöntürk Senaristler: Ayhan Başoğlu, Bülent Oran Oyuncular: Cüneyt Arkın, Nebahat Çehre, Tanju Gürsu, Birsen Ayda, Kayhan Yıldızoğlu, Ferhan Tanseli, Behçet Nacar, Sevgi Can, Remzi Jöntürk, Nuri Candaş, Leman Özipek, Necip Tekçe, Bahri Özkan, Can Odabaşı, Polat A. Jöntürk Konu: Avrupa'nın birçok kentinde baskı ve zulümunu gösteren engizisyon mahkemesine karşı şavaş açan ve de Kara Korsan adıyla bilinen bir korsanı yok eden bir savaşçının hikayesi anlatılmaktadır.
Malkoçoğlu - Ölüm Fedaileri (Trailer) 01:37
Malkoçoğlu - Ölüm Fedaileri (Trailer) 649 izlenme - 2 yıl önce Uç beyimiz Malkoçoğlu'na ferman; Arnold nam hamisi , prensle prensesi, sırp hazinesini de yanlarına alıp bi arabayla, Toronto'ya, Arnold'da götürmektedirler. Bu arabanın içindekilerin ya bize döndürülmesi ya da yokedilmesi a-li osman yararınadır. Gereği yapılsın... Avatar Paşa Trailer: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/33035/avatar-pasa-trailer
yaysız ok atan adam!! 00:36
yaysız ok atan adam!! 2.505 izlenme - 8 yıl önce yaysız ok atıyor :D
Cüneyt Arkın Röportaj 06:23
Cüneyt Arkın Röportaj 697 izlenme - 2 yıl önce Dünyayı Kurtaran Adam filmiyle dünyayı sallayan Cüney Arkın ile yapılmış bir röportaj. İçinde +18'lik kısımlar ve Cüneyt Arkın filmlerinden müthiş sahneler var. Merak etmeyin tamamen İngilizce değil.