Hoşgeldiniz!

mamba

Bukelamun İle Kara Mamba Yılanı Kapışırsa 01:59
Bukelamun İle Kara Mamba Yılanı Kapışırsa 21.656 izlenme - 3 yıl önce Bukelamun İle Kara Mamba Yılanı Kapışırsa Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Yeni Razer Mamba Kutu Açılımı Ve İnceleme 13:15
Yeni Razer Mamba Kutu Açılımı Ve İnceleme 12.143 izlenme - 2 yıl önce Ucuz Ve Güvenilir Minecraft Satın Almak İçin Hemen Tıkla ! http://www.minecraftpazari.com/ Burak Oyunda T-Shirt: http://www.tisho.com/dukkan/burak-oyunda_58 Burak Oyunda Mobil Uygulaması: http://izl.sn/2x6396 İnternet Sitem : http://burakoyunda.net Flash Oyun : http://oyunasi.com Minecraft Hakkında Her Şey : http://minecraftevi.com
Firavun Faresi vs Kara Mamba 02:25
Firavun Faresi vs Kara Mamba 4.319 izlenme - 2 yıl önce Hayvanlar aleminin ışid'i olabilecek türlerden olan firavun faresi ve kara mambanın kapışması.. Firavun faresinin bal porsuğuyla karşılaşmasını görmek isterdim.
Kara Mamba Yılanı İle Firavun Faresi Karşılaşırsa 01:28
Kara Mamba Yılanı İle Firavun Faresi Karşılaşırsa 1.098 izlenme - 5 ay önce Kara mamba yılanı, firavun faresiyle mücadele ediyor. Tabi bu kapışmaların sonucu kara mamba yılanı için hep ölümcül... Çünkü firavun farelerini diğer farelerden ayıran özellik, yılan avcısı olması.
Ölümüne Kapışan Kara Mambalar 01:04
Ölümüne Kapışan Kara Mambalar 2.873 izlenme - 1 yıl önce National Geographic, dünyanın en ölümcül yılanlarından olan kara mambaların dişi kara mamba için birbirleriyle kavga eden iki erkek kara mambaların görüntülerini yayınladı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kill Bill Vol. 3 00:52
Kill Bill Vol. 3 20.210 izlenme - 4 yıl önce Kill Bill Vol. 3
the black mamba- kısa film 05:47
the black mamba- kısa film 3.911 izlenme - 6 yıl önce kobe bryant kanye west ve jamal duff'ın oynadığı robert rodriguez'in yönettiği the black mamba kısa filminin tümü...
Kobe Bryant'ın 3 Çeyrekte 62 Sayı Atması (Kobe 62 - 61 Dallas) (2005) 04:07
Kobe Bryant'ın 3 Çeyrekte 62 Sayı Atması (Kobe 62 - 61 Dallas) (2005) 1.316 izlenme - 2 yıl önce Veda sezonu sürerken, sizlere 2005 senesinde Kobe Bryant'ın 3. çeyrek sonunda 62 sayı atarak kendi başına Dallas takımının tamamından daha fazla sayı ürettiği maçı paylaşmak istedim. 4. çeyrek hiç oyuna girmemişti kendisi... Sondaki röportajın altyazısı yok ama özetle "Dallas'ın anasını avradını siktim" diyor.
iki Tane Kara Mamba Yılanının Golf Sahasında Büyük Kavgası 01:11
iki Tane Kara Mamba Yılanının Golf Sahasında Büyük Kavgası 82 izlenme - 2 ay önce Güney Afrika kruger ulusal parkında bulunan golf sahasında kavgaya tutuşan 2 kara mamba yılanın kavgası amatör kameraya böyle yansıdı.
Firavun Faresi Ve Kara Mamba 02:25
Firavun Faresi Ve Kara Mamba 1.065 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Kobe Bryant - Övgü (Emekliliğini Açıklayan Efsaneye Saygı) 01:55
Kobe Bryant - Övgü (Emekliliğini Açıklayan Efsaneye Saygı) 958 izlenme - 2 yıl önce 30 Kasım 2015 ve bir basketbol idolü bu sezon sonunda emekli olacağını açıkladı. Jordan'dan sonra onun kadar etkileyici bir rol gelmedi ve gelmeyecek. Onun bizim neslimize basketbolu sevdirişi daima kalacak. Basketbola olan sevgisini şu şiirle anlatmış usta sporcu. “Sevgili Basketbol, Babamın çoraplarını kıvırıp top yaptığım Andan itibaren Ve hayali şutlarla Maçı kazandıran basketleri attığımda Great Western Forum’da* Tek bir şeyin gerçek olduğunu biliyordum: Sana aşık olmuştum. Öyle derin bir aşktı ki sana her şeyimi verdim- Aklımdan, vücuduma Tabiatımdan ruhuma. Sana delice aşık 6 yaşında bir çocukken Tünelin bitişini asla göremedim. Sadece kendimi, Tünellerden kaçarken görüyordum O yüzden koştum. Sahanın bir ucundan bir ucuna, Her topun ardından. Benden mücadele istedin Ben yüreğimi verdim Çünkü her zaman daha fazlası geldi geri Tere ve acıya rağmen oynadım Mücadele beni çağırdığı için değil SEN çağırdığın için Her şeyi SENİN için yaptım Çünkü bu Biri senin bana yaptığın gibi bu kadar yaşıyor hissettirdiğinde Yapacağın şeydir. Sen 6 yaşında bir çocuğun Laker hayalini gerçekleştirdin Ve bu yüzden seni her zaman seveceğim. Ama seni bu kadar saplantıyla sevemeyeceğim daha fazla. Bu sezon benim verebileceğim son şey. Kalbim yaralanmalara dayanabilir, Aklım eziyeti kaldırabilir Ancak vücudum elveda demenin zamanı geldiğini biliyor. Ve bunda bir sorun yok. Seni bırakmaya hazırım Böylece ikimiz de birlikte geçireceğimiz son zamanların tadını çıkarabiliriz. İyisiyle kötüsüyle. Birbirimize Verebileceğimiz her şeyi verdik. Ve ikimiz de biliyoruz ki, sonrasında ne yaparsam yapayım Ben hep o çocuk olacağım Çoraplardan top yapan Köşede bir çöp kovası Maçın bitimine 5 saniye Top benim ellerimde 5.. 4.. 3.. 2.. 1. Seni her zaman seveceğim, Kobe” *Los Angeles’a yakın bir kentteki spor salonu. Sen bırakınca basketbol biraz daha yalnız kalacak Kara Mamba
the black mamba türkçe altyazılı 05:47
the black mamba türkçe altyazılı 1.316 izlenme - 6 yıl önce
Seafıght Kings 2010 10:34
Seafıght Kings 2010 1.309 izlenme - 7 yıl önce seafight katliam harbi katliamm
Best Latin Music (Salsa Mambo) Mix By Dj Benicio Del Lo Pez Part1 14:58
Best Latin Music (Salsa Mambo) Mix By Dj Benicio Del Lo Pez Part1 578 izlenme - 3 yıl önce Best Latin Music (salsa & Mambo)
nike ve kobe bryant black mamba 05:44
nike ve kobe bryant black mamba 938 izlenme - 6 yıl önce www.kulecanbazi.com nike ve kobe bryant black mambayı sunar
Kara Mamba 02:41
Kara Mamba 475 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Kara Mamba Yılanının Yumurtadan Çıkış Anı 03:54
Kara Mamba Yılanının Yumurtadan Çıkış Anı 66 izlenme - 6 ay önce Kara mamba (Dendroaspis polylepis), Elapidae familyasından son derece saldırgan ve zehirli bir yılan türü. Anavatanı Afrika olup, dünyanın ikinci en uzun zehirli yılanıdır. Erişkin kara mambaların ortalama boyu 2,5 metre civarındadır. En büyükleri ise 4,5 metre kadar olabilirler. Kara mambalar isimlerini zeytin yeşiline çalan vücut renklerinden değil, ağızlarının içindeki siyah renkden alırlar. Kara mambanın karada yaşayan en hızlı yılan olduğu bilinmektedir. İddialara göre saatte 20 km. civarı bir hıza ulaşabilir. Kara mambanın tek bir ısırığı 100 civarı insanı öldürmeye yetecek kadar zehir içerir. Gerekli panzehir uygulanmadığı zaman ölüm kesindir. Ölüm oranı yüzde yüz olan tek yılandır. Kara mamba son derece agresif bir yılandır. Kendini tehdit altında hissettiği zaman çoğu yılanın aksine kaçmak yerine saldıracaktır. Kara mamba saldırı pozisyonu aldığı zaman boynunu düzleştirir, yüksek sesle tıslar ve siyah ağzı ile dişlerini gösterir. Vücudunun üçte biri kadar uzaklığa saldırabilir. Bu da yaklaşık olarak 1.20 metreye denk gelmektedir. Bu sayede birçok yılanın aksine kafa ve vücuda saldırır. Rahatsız edilmedikleri sürece inlerinde uzun zaman kalırlar. Kara mambalar hem gündüz hem gece aktif olarak avlanan yılanlardır. Kara mamba küçük hayvanları avlarken bir kez ısırır ve geri çekilerek avının felç geçirmesini bekler. Fakat avı bir kuş olduğu zaman ısırır ve avının uçmasına engel olmak için avını bırakmaz. Kara mamba'nın nörotoksik zehri doğadaki en etkili zehirlerden biridir. Sinir sistemini etkiler ve kişiyi paralize eder. Birey bilek ya da parmaktan ısırıldıysa, zehir insanı dört saatte öldürebilir, ama yüz ya da gövdeden alınan bir ısırık insanı 20 dakikada öldürebilir. Tek bir ısırıkta zerk edilen zehir devasa boyutlarda olabilir, acilen panzehirle tedavi edilmezse, 10 ila 20 mg. arası insanlar için öldürücü olabilir. Kara mamba bir ısırışta 100 ila 400 mg. arası zehir zerk edebilir. Yol kenarında duran bir kara mamba, seyahat halindeki arabalara saldırabilmekte, araç sürücüsü camı açık seyahat ediyorsa ne olduğunu bile anlamadan ısırılabilmektedir. Yumurtayla ürerler yavruları 36-60 cm arasıdır ve bir sıçanı yutabilir. Dişi kara mamba 9-14 yumurta bırakır, yumurtaların uzunluğu 7.5 cm dir. Yavrular çok çabuk büyür, Kara mamba'nın 1 yılda 1.8 m ye çıktığı görülmüştür.
Kobe Bryant Türküsü - Beyaz Giyme Toz Olur 01:43
Kobe Bryant Türküsü - Beyaz Giyme Toz Olur 345 izlenme - 2 yıl önce kobe bryant için hazırlanan türkü, hoş olmuş. çok şut atma ne olur, kaçırırsın söz olur gerçi sen kaçırmazsın, konuşanlar göt olur crossover, crossover şut hadi mambam; post up ve fade away şut double team'ler yaparlar, duracaksın sanarlar çünkü herkes farkında, ısınırsan yanarlar crossover, crossover şut, hadi mambam post up ve fadeaway şut
requal - tek başıma 01:36
requal - tek başıma 459 izlenme - 6 yıl önce söz rıdvan baysal mix&mastering batuhan emir
Dj Mamba Appacı Remıx 03:39
Dj Mamba Appacı Remıx 557 izlenme - 6 yıl önce dj mamba appacı remıx
hazarmt2 pk 01:16
hazarmt2 pk 455 izlenme - 6 yıl önce hazarmt2pk
İki Tane Kara Mamba Yılanının Golf Sahasında Büyük Kavgası 00:57
İki Tane Kara Mamba Yılanının Golf Sahasında Büyük Kavgası 21 izlenme - 2 ay önce Bir konuda anlaşamayan iki yakın arkadaş gibi kavga eden Kara mamba yılanlarının kavgasını izliyoruz
Kobe Bryant - Sen Bize Gösterdin - You Showed Us - Nike 2013 04:29
Kobe Bryant - Sen Bize Gösterdin - You Showed Us - Nike 2013 364 izlenme - 2 yıl önce Kobe Bryant'ın 18 yaşında NBA'e direkt olarak adım atmasından itibaren bugüne kadar bize yaşattığı ve tarihe kazıdığı anları izliyoruz. Nike; Playoff öncesi sakatlanan ve uzun süre takımını yalnız bırakacak efsane basketbolcu için harika bir video hazırladı. Kariyerinin başından bugüne kadar bizi heyecanlandırdığı ve tarih yazdığı anları izliyoruz.
Dünyanın En Zehirli 10 Hayvanı 02:40
Dünyanın En Zehirli 10 Hayvanı 346 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın En Zehirli 10 Hayvanı
Dj Mamba Slow Time 06:06
Dj Mamba Slow Time 425 izlenme - 6 yıl önce dj mamba slow time
Kara Mamba Yılanları Hakkında Bilmeniz Gereken 10 İlginç Bilgi 06:52
Kara Mamba Yılanları Hakkında Bilmeniz Gereken 10 İlginç Bilgi 244 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Kobe Bryant'ın Michael Jordan'ı Geçmesi (32.310 sayı) 02:00
Kobe Bryant'ın Michael Jordan'ı Geçmesi (32.310 sayı) 214 izlenme - 2 yıl önce 1996 yılından beri Los Angeles Lakers forması giyen Kobe Braynt, takımının Minnesota Timberwolves ile oynadığı maçta attığı 26 sayı ile kariyerinde 32 bin 310 sayıya ulaşarak NBA efsanesi Michael Jordan'ı geçmeyi başardı. Michael Jordan: 24.537 şut (22.5) Kobe Bryant: 24.866 şut (19.6) Kobe Bryant, Michael Jordan'ın 15 yılda denediği şut sayısını 19. sezonunda daha yeni geçti. Michael Jordan, 2 yılı sakatlıktan dolayı kapadı. Kobe Bryant, ilk 2 yılı bench'te geçirdi. 1.5 yılı sakatlıktan dolayı kaçırdı. Buna rağmen neredeyse eşit zamanda maç başına daha az şut deneyerek Jordan'ın sayısını geçti. Basketbol tarihinde tartışılmaz yeri olan MJ'yle kıyaslanmayı hakeden Kobe Bryant tüm zamanların skorerleri listesinde majestelerini 4. sıraya itmeyi başardı.Ağır sakatlıktan sonra yeniden sahalara dönen Black Mamba yine adını tarihe kazıdı.Yorumlarda trollerin olacağını düşünerek açıklamayı uzun tuttum, burada önemli olan büyük bir basketbol efsanesinin başarısıdır. NBA'de tüm zamanların en skorer 10 ismi şöyle: Oyuncu Sayı 1 Kareem Abdul-Jabbar 38 bin 387 2 Karl Malone 36 bin 928 3 Kobe Bryant 32 bin 310 4 Michael Jordan 32 bin 292 5 Wilt Chamberlain 31 bin 419 6 Shaquille O'Neal 28 bin 596 7 Moses Malone 27 bin 409 8 Elvin Hayes 27 bin 313 9 Dirk Nowitzki 27 bin 223 10 Hakeem Olajuwon 26 bin 946
GTA 5 / BOL VİTAMİNLİ BÖLÜM [KARMA] 23:57
GTA 5 / BOL VİTAMİNLİ BÖLÜM [KARMA] 220 izlenme - 2 yıl önce Oyunları Ucuza Almak İçin: https://www.g2a.com/r/yabancioyuncu Diğer GTA 5 Videoları https://www.youtube.com/playlist?list=PL_VqOeAEQqbXBDdkf374BS0cQUxaY1geH Abone Olmak İçin http://goo.gl/H0M8qa Takipte Kalmak İçin: • izlesene https://izlesene.com/kashyk# • twitter https://twitter.com/kashykcy • facebook https://www.facebook.com/cekinmeyingelin • google plus https://plus.google.com/u/0/+MrKashyk • twitch http://www.twitch.tv/yabancioyuncu • younow http://www.younow.com/yabancioyuncu • instagram http://www.instagram.com/kashykcy
Mamba 09 04:38
Mamba 09 98 izlenme - 3 yıl önce
Razer Deathstalker Chroma - Razer Mamba İncelemesi (Hediyeli) 14:28
Razer Deathstalker Chroma - Razer Mamba İncelemesi (Hediyeli) 47 izlenme - 2 yıl önce Kampanyaya katılmak için http://goo.gl/AtzOg2 Bu videomuzda sizler için oyuncu ekipmanlarından Razer'ın Mamba ve Deathstalker Chroma modellerini inceledik. Ayrıca bizim emekliye ayırdığımız klavye ve fareyi de içinizden bir kişiye hatıra olsun diye gönderiyoruz. Facebook sayfamızı beğenin http://fb.com/oyuntekno