Hoşgeldiniz!

man of steel

Man of Steel 02:16
Man of Steel 102.089 izlenme - 5 yıl önce Tüm insanlık adına umudun simgesi, ‘Man of Steel’ 14 Haziran’da sinemalarda!
Batman Vs. Superman (Man of Steel 2) Trailer 2015 03:06
Batman Vs. Superman (Man of Steel 2) Trailer 2015 95.658 izlenme - 4 yıl önce Batman Vs. Superman (Man of Steel 2) Filminden Yepyeni Detaylar Geldi Man of Steel 2 için düzenlenen bir panelde konuşan yönetmen Zack Snyder ve Kevin Smith, Ben Affleck'li Batman Vs. Superman hakkında ipuçları verdi. Man of Steel filminin DVD ve Blu-ray'lerinin raflara gelmesi şerefine gerçekleşen bir etkinlikte konuşan filmin yönetmeni Zack Snyder, Man of Steel 2 için konuştu. Bir diğer adı ile Batman vs Superman filminden bahseden sinemacı geçtiğimiz haftalarda adı geçen Nightwing ve Wonder Woman karakterlerinden sonra bir yeni isimden bahsetti. Superman'in ezeli düşmanı olarak bilinen Lex Luthor'da Batman Vs. Superman filminin karakterlerinden biri olacak. Superman'i her daim bir uzaylı olarak gördüğünü ve bunu her fırsatta dile getireceğini söylediği filmin kötü karakteri Lex Luthor için daha fazla detay vermek isteyen yönetmene, panelin yöneticisi ve projenin yetkili ismi Kevin Smith engel oldu. Batman Vs. Superman filminden bahseden Smith ise Batman'i canlandıracak olan Ben Affleck için konuştu. Aktörü yeni Batsuit içinde gördüğünü ve şok olduğunu belirten isim, daha fazla bilgi vermek istemezken, kostümün Fran Miller'ın "The Dark Knight Returns" adlı çizgi romanından esinlenmiş farklı bir tasarım olacağının ipuçlarını verdi.
Man Of Steel Türkçe Fragman 02:55
Man Of Steel Türkçe Fragman 94.388 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Russell Crowe, Henry Cavill, Amy Adams gibi isimlerin yer aldığı Türkçe Altyazılı Man Of Steel fragmanı.
Man Of Steel Dövüş Sahnesi 01:17
Man Of Steel Dövüş Sahnesi 7.076 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminde Superman ve General Zod arasındaki dövüşten bir sahne.
Superman / Man of Steel / Altyazılı 3. Fragman 01:46
Superman / Man of Steel / Altyazılı 3. Fragman 10.572 izlenme - 5 yıl önce Superman Filmi 14 Haziran'da Sinemalarda! Clark, ne olduğu ve nasıl kullanacağını hiç bilmediği, birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza geçirip, içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine göz yumamayan Clark, güçlerini kullanarak herkesi kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça "farklı" bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır. Kendisini keşfestmek için çıktığı yolculuk, dünya insanları için umut sembolü olması için atacağı ilk adımdır... DC Comics'in en meşhur süper kahramanı olan Superman'in köklerine, geçmişine dönerek kahramana farklı bir bakış açısı getiren filmin yönetmenliğini Zack Snyder üstlenirken, bu zorlu senaryo David S. Goyer'e ait. Filmde Clark Kent'i Henry Cavill, kötü adamı General Zod'u Michael Shannon canlandırırken kadrodaki diğer isimler arasında Lois Lane rolünde Amy Adams, Martha Kent rolünde Diane Lane, Jonathan Kent rolünde Kevin Costner ve Jor-El rolünde de Russell Crowe yer alıyor.
Man Of Steel 2 Resmi Olmayan Fragman 01:53
Man Of Steel 2 Resmi Olmayan Fragman 5.824 izlenme - 4 yıl önce Man Of Steel 2 Resmi Olmayan Fragman
Batman v Superman: Adaletin Şafağı Filminden Son Fragman Yayınlandı 02:12
Batman v Superman: Adaletin Şafağı Filminden Son Fragman Yayınlandı 2.345 izlenme - 2 yıl önce Ayrıca Man of steel'inde yönetmeni olan Zack Snyder'in elinden kötü bir şey çıkmayacağını tahmin ediyoruz. ''Final Trailer'' adı altında yayınlanan son fragman ilgi çekmeye başladı. Böyle bir yapımla bizi heyecanlandırmayı başaran Zack Snyder'i tebrik ediyoruz.
'Man Of Steel'  Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:16
'Man Of Steel' Türkçe Altyazılı Fragmanı 4.249 izlenme - 5 yıl önce Warner Bros Pictures ve Legendary Pictures'ın ortak çalışması olan 'Man of Steel' filminde Zack Snyder yönetmen koltuğunda. Vizyon Tarihi:21 Haziran 2013
Man of Steel Kamera Arkası 01:04
Man of Steel Kamera Arkası 4.499 izlenme - 4 yıl önce Superman'in nasıl uçtuğunu mu merak ediyorsunuz? İşte size cevabı...
Man of Steel - Kamera Arkası 03:30
Man of Steel - Kamera Arkası 2.867 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel setinden görüntülerin yer aldığı kamera arkası özel videosu.
Man Of Steel Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 02:55
Man Of Steel Türkçe Altyazılı Yeni Fragmanı 2.792 izlenme - 5 yıl önce Yeni Superman Filmi 14 Haziran'da Sinemalarda! Warner Bros Pictures ve Legendary Pictures'ın ortak çalışması olan 'Man of Steel' filminde Zack Snyder ("300," "Watchmen") yönetmenliğinde, Clark Kent/Superman rolünde Henry Cavill ("Immortals," TV's "The Tudors'') yer alıyor. Filmde ayrıca üç defa Oscar®'a aday olmuş Amy Adams ("The Fighter") gazeteci Lois Lane'i, Oscar® adayı Laurence Fishburne ("What's Love Got to Do with It") genel yayın yönetmeni Perry White'ı, Clark Kent'in üvey ailesi Martha ve Jonathan Kent'i Oscar® adayı Diane Lane ("Unfaithful") ve Akademi ödüllü® Kevin Costner ("Dances with Wolves") canlandırıyorlar. Süper kahramanın Kripton'dan kurtulan düşmanlarından General Zod rolünü Oscar® adayı Michael Shannon ("Revolutionary Road") ve Zod'un şeytani ortağı Foara'yı ise Antje Traue canlandırıyor. Ayrıca Superman'in Kripton'lu öz annesi Lara Lor-Van'u Ayelet Zurer ("Angels and Demons") ve öz babası Jor-El'i Akademi ödüllü® Russell Crowe ("Gladiator") canlandırıyor. Filmin diğer oyuncularından General Swanwick rolünde Harry Lennix, Albay Hardy rolünde Christopher Meloni ve Dr. Emil Hamilton rolünde ise Richard Schiff karşımıza çıkıyorlar. Man of Steel'in yapımcılığını Charles Roven, Christopher Nolan, Emma Thomas ve Deborah Snyder üstlendiler. Senaryosu David S. Goyer tarafından, Goyer ve Nolan hikayesine dayanılarak yazılan filmdeki karakterler DC Comics tarafından yayınlanan çizgi romandan uyarlandı. Superman, Jerry Siegel ve Joe Shuster tarafından yaratıldı. Thomas Tull, Lloyd Phillips ve Jon Peters ise filmin baş yapımcılığını üstleniyorlar. Zack Snyder'a kamera arkasında görüntü yönetmeni Amir Mokri ("Transformers: Dark of the Moon"); yapım tasarımcısı Alex McDowell ("Watchmen"); editör David Brenner ("Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides") ile birçok defa Akademi Ödülü® kazamış kostüm tasarımcısı James Acheson ("Restoration," the "Spider-Man" films) ve kostum tasarımcısı Michael Wilkinson ("The Twilight Saga: Breaking Dawn -- Part 1 and 2," "Watchmen," "300") eşlik ediyorlar. 14 Haziran 2013 tarihinden itibaren vizyona girmesi planlanan filmin dağıtımı, bir Warner Bros Entertainment şirketi olan Warner Bros Pictures tarafından yapılacaktır.
Superman - Man Of Steel Türkçe Altyazılı Fragman 02:55
Superman - Man Of Steel Türkçe Altyazılı Fragman 1.838 izlenme - 5 yıl önce 14 Haziran'da Cinemaximum'larda vizyona girecek olan ''Man Of Steel'' ile Clark Kent'i daha yakından tanıma fırsatı bulacağız!
Man of Steel - Henry Cavill Antreman Videosu 02:38
Man of Steel - Henry Cavill Antreman Videosu 1.719 izlenme - 5 yıl önce Man Of Steel filminin başrol oyuncusu Henry Cavill'ın film için yaptığı ağırlık programı.
Superman - Man of Steel Türkçe Altyazılı Fragman 02:32
Superman - Man of Steel Türkçe Altyazılı Fragman 1.886 izlenme - 5 yıl önce Vizyon tarihi: 21 Haziran 2013 Yeni Superman'de Clark Kent'i Henry Cavill, filmin kötü adamı General Zod'u Michael Shannon canlandırıyor. Ana kadrodaki diğer isimlerse şöyle; Lois Lane rolünde Amy Adams, Martha Kent rolünde Diane Lane, Jonathan Kent rolünde Kevin Costner ve Jor-El rolünde de Russell Crowe rol alıyor. Senaryosu Nolan'la Batman serisinde çalışmış olan senarist David S. Goyer'e ait olan 'Man of Steel'in 14 Haziran 2013'te vizyona girmesi planlanıyor.
Man of Steel 2: Superman vs Batman Trailer 2015 03:06
Man of Steel 2: Superman vs Batman Trailer 2015 810 izlenme - 4 yıl önce Man of Steel 2
Süpermen'in İlk Uçuşu - Man of Steel 03:10
Süpermen'in İlk Uçuşu - Man of Steel 140 izlenme - 7 ay önce Meşhur Süpermen'imiz Clark Hulusi Kent'in gerçek adının Kal-el ve memleketinin de Kripton olduğunu öğrenir öğrenmez aldığı gaz ile yaptığı uçuş denemelerini izliyoruz. Eved dünya onu kıskanıyor. İyi seyirler..
Man of Steel Özel Video (13 Dakika) 13:01
Man of Steel Özel Video (13 Dakika) 1.023 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filmi için özel olarak hazırlanmış film içi sahnelerde ve röportajlardan oluşan 13 dakikalık özel video.
Man of Steel - Superman Özel Video 00:56
Man of Steel - Superman Özel Video 674 izlenme - 5 yıl önce Man Of Steel filminin süper karakteri Superman hakkında oyuncuların ve yönetmenin yaptığı açıklamalardan oluşan özel video.
Man Of Steel Trailer 3 - Türkçe Altyazılı 02:55
Man Of Steel Trailer 3 - Türkçe Altyazılı 526 izlenme - 5 yıl önce Man Of Steel Superman (2013) Trailer Fragman 3 Türkçe Altyazı
Man Of Steel - Kalkış Sahnesi 00:49
Man Of Steel - Kalkış Sahnesi 493 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin kalkış isimli sahnesinin fragmanı.
Man of Steel TV Fragman 7 00:33
Man of Steel TV Fragman 7 595 izlenme - 5 yıl önce Başrolünde Henry Cavill'ın yer aldığı Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan yedinci resmi fragmanı.
Man Of Steel - Official Nokia Exclusive Trailer 02:13
Man Of Steel - Official Nokia Exclusive Trailer 330 izlenme - 5 yıl önce Man Of Steel - Official Nokia Exclusive Trailer
Man of Steel - Nokia Fragman 02:09
Man of Steel - Nokia Fragman 570 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin Nokia isimli fragmanı.
Man Of Steel - Kamera Arkası 02:26
Man Of Steel - Kamera Arkası 430 izlenme - 5 yıl önce Man of Steel filminin kamera arkası görüntüleriyle birlikte, oyuncularla yapılan röportajların yer aldığı özel video.
Man of steel fragmanı 01:33
Man of steel fragmanı 315 izlenme - 6 yıl önce MAN OF STEEL fragmanı
Man of Steel TV Fragman 3 00:32
Man of Steel TV Fragman 3 600 izlenme - 5 yıl önce Henry Cavill'in başrolünde yer aldığı ve Amy Adams, Diane Lane, Kevin Costner, Michael Shannon, Russell Crowe, Antje Traue, Ayelet Zurer, Henry Lennix, Christopher Meloni, Laurence Fishburne gibi isimlerin yer aldığı Man of Steel filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Man of Steel 2013 | Çelik Adam Türkçe Altyazılı İlk Fragman HD 02:32
Man of Steel 2013 | Çelik Adam Türkçe Altyazılı İlk Fragman HD 242 izlenme - 3 yıl önce 30.07.2015 günü BestİnTheWORLD kanalına yüklediğim "Man of Steel 2013 | Çelik Adam Türkçe Altyazılı İlk Fragman HD" başlıklı videoyu izleyin. 30.07.2015 günü BestİnTheWORLD kanalına yüklediğim "Man of Steel 2013 | Çelik Adam Türkçe Altyazılı İlk Fragman HD" başlıklı videoyu izleyin. 30.07.2015 günü BestİnTheWORLD kanalına yüklediğim "Man of Steel 2013 | Çelik Adam Türkçe Altyazılı İlk Fragman HD" başlıklı videoyu izleyin. 30.07.2015 günü BestİnTheWORLD kanalına yüklediğim "Man of Steel 2013 | Çelik Adam Türkçe Altyazılı İlk Fragman HD" başlıklı videoyu izleyin. 30.07.2015 günü BestİnTheWORLD kanalına yüklediğim "Man of Steel 2013 | Çelik Adam Türkçe Altyazılı İlk Fragman HD" başlıklı videoyu izleyin.
Superman 75. Yıl Kısa Animasyonu 02:13
Superman 75. Yıl Kısa Animasyonu 244 izlenme - 3 yıl önce Süper kahramanların reyizi mertebesindeki Superman'in yaratılışının 75. yılı şerefine çekilen kısa animasyon (Superman 75th Anniversary Animated Short). Karakterin başlangıcından günümüze kadar olan evrimi başarılı bir şekilde özetlenmiş.
Superman: Man of Steel Fragman 02:32
Superman: Man of Steel Fragman 421 izlenme - 5 yıl önce Yönetmen:Zack Snyder, Oyuncular:Russell Crowe, Amy Adams, Kevin Costner, Laurence Fishburne, Henry Cavill, Tüm KadroSenaryo:Christopher Nolan, Jonathan Nolan, David S. Goyer, Joe Shuster, Jerry Siegel,
Bebeğin Süperman İle İmtihanı 01:43
Bebeğin Süperman İle İmtihanı 254 izlenme - 4 yıl önce 16 aylık oğluna Süperman in uçuşunu seyrettiren baba,oğlununun tepkilerini kameraya almış ve bu inanılmaz video ortaya çıkmıs :D Dad: ''My 16 month old son reacts to the First Flight sequence from Man of Steel. I've spawned another fan!'' All copyrights for Man of Steel are held by Warner Brothers and Legendary Pictures.