Hoşgeldiniz!

manastırı

Sümela Manastırı 03:39
Sümela Manastırı 1.346 izlenme - 9 yıl önce
Aşağı Koyunlu Köyü Süles - Şavşat 03:59
Aşağı Koyunlu Köyü Süles - Şavşat 2.352 izlenme - 8 yıl önce
Trabzon 03:34
Trabzon 901 izlenme - 8 yıl önce trabzon ve sümela manastırı
Trabzon Tanıtım Filmi 11:08
Trabzon Tanıtım Filmi 242 izlenme - 4 yıl önce Trabzon şehri tarihten bu yana birçok medeniyetin yaşadığı bir diyar olmuş.Trabzon şehri;kiliseleri,manastırları,Uzungöl'ü ve camileri ile birçok ülkeden insanın dikkatini çekiyor. İran'dan,Gürcistan'dan,Almanya'dan.Rusya'dan,Yunanistan'dan ve daha birçok Avrupa ülkesinden gelen insanlar Sümela Manastırı'nı,Ayasofya Müzesi'ni,Santa Harabeleri'ni ve Uzungöl'ü görünce gözlerine inanamıyorlar.
Rekor! Su üstünde 125 metre... 01:02
Rekor! Su üstünde 125 metre... 107 izlenme - 3 yıl önce Çin'de bulunan Shaolin manastırından bir keşiş su üzerinde 125 metre koşarak kendi rekorunu kırdı. Su üzerine yerleştirilen 200 kontraplağın üzerinden koşarak geçen Shi Liliang adlı keşiş 118 metrelik derecesini geliştirmiş oldu.
Doğa Kampı 06:48
Doğa Kampı 424 izlenme - 9 yıl önce gsgm-gençlik hizmetleri dairesi başkanlığı'nın düzenlediği gençlik kampları'ndan trabzon'da gerçekleşen kampa ait tanıtım videosudur. ayrıntılı bilgi: www.genclikkamplari.gov.tr
Kızlar Manastırı'nın Dokusu Ortaya Çıkarılıyor 01:49
Kızlar Manastırı'nın Dokusu Ortaya Çıkarılıyor 19 izlenme - 10 ay önce Trabzon'un Ortahisar ilçesindeki Kızlar Manastırı'nın, restorasyon ve rölöve çalışmalarıyla tarihi dokusu ortaya çıkarılıyor.
Gezimanya.com - Portekiz Batalha Manastırı 01:00
Gezimanya.com - Portekiz Batalha Manastırı 60 izlenme - 3 yıl önce Portekiz Leiria Bolgesi - Batalha Manastiri Tanitim Videosu.
Deyrulzafaran Manastırı Mardin Metropoliti Filüksinos Saliba Özmen 01:58
Deyrulzafaran Manastırı Mardin Metropoliti Filüksinos Saliba Özmen 59 izlenme - 3 yıl önce İSTANBUL EYÜP FESHANEDE DÜZENLENEN MARDİN TANITIM FUARINDA MARDİN DEYRULZAFARAN MANASTIRI MARDİN METROPOLİTİ FİLÜKSİNOS SALİBA ÖZMEN CESUR HABER GÖKHAN GÜLMEZİN YAPMIŞ BULUNDUĞU ROPÖRTAJ
Sümela Manastırı'nda Tartışmalara Neden Olan Restorasyon Çalışmalarını İha Görüntüledi 09:17
Sümela Manastırı'nda Tartışmalara Neden Olan Restorasyon Çalışmalarını İha Görüntüledi 6 izlenme - 6 ay önce Sümela Manastırı'nda tartışmalara neden olan restorasyon çalışmalarını İHA görüntüledi Restorasyon çalışmaları nedeniyle 2 yıl önce ziyarete kapatılan manastırın tamamındaki tüm kaya güçlendirme ve düşürme çalışmalarının şuana kadar yüzde 50'si tamamlandıTRABZON - Trabzon'un Maçka ilçesi...
Sümela Manastırı'nı ABD'li NATO Askerleri Yağmalamış 06:13
Sümela Manastırı'nı ABD'li NATO Askerleri Yağmalamış 4 izlenme - 3 ay önce Sümela Manastırı'nı ABD'li NATO askerleri yağmalamış KTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü Siyasi Tarih Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr.
Sümela Manastırı'nın Bir Bilinmeyeni Daha Ortaya Çıktı 03:37
Sümela Manastırı'nın Bir Bilinmeyeni Daha Ortaya Çıktı 2 izlenme - 3 ay önce Sümela Manastırı'nın bir bilinmeyeni daha ortaya çıktı Bin 600 yıllık tarihe sahip Sümela Manastırı'nın her geçen gün bir sırrı daha ortaya çıkıyor Sümela Manastırı'nın karşısındaki çam ve defne ağaçlarının bulunduğu yamaca kurulan "Gözetleme Şapeli" yıllarca manastıra gelecek saldırılar için...
anlasana 04:49
anlasana 48 izlenme - 9 yıl önce
Gezimanya.com - Paro Taktsang Manastırı 01:31
Gezimanya.com - Paro Taktsang Manastırı 26 izlenme - 3 yıl önce Bhutan Paro Taktsang Manastırı Tanıtım Videosu.
Gezimanya.com - Paro Drepung Manastırı - Rahiplerin Ayini 02:37
Gezimanya.com - Paro Drepung Manastırı - Rahiplerin Ayini 24 izlenme - 3 yıl önce Bhutan Paro Drepung Manastırı - Rahiplerin Ayini Videosu.
Batman'daki Mor Kiryakus Manastırı Turizme Açılacak 03:09
Batman'daki Mor Kiryakus Manastırı Turizme Açılacak 6 izlenme - 9 ay önce Batman'daki Mor Kiryakus Manastırı turizme açılacakBATMAN - Batman'ın Beşiri ilçesinde bulunan Mor Kiryakus Manastırı'nın turizme açılması için çalışmalar başladı.