Hoşgeldiniz!

Mandalin Videoları İzle

Çizgi Film iş makineleri yol silindiri bahçe yapıyor 04:48
Çizgi Film iş makineleri yol silindiri bahçe yapıyor 68.440 izlenme - 1 yıl önce Yaz mevsiminde çocukların en çok sevdiği oyunlardan olsa gerek kumda oynamak. Aynı zamanda neşesidir, renkleridir çocuklar sahillerin.İş makinesi operatörü kendine yol silindiri ile bahçe yapıyor. Bahçesine ağaç dikme kararı alıyor. Ona ağaç fidanlarını getirenkamyona teşekür ediyor. Kamyon ona meyve fidanlarını bırakıyor Silindir operatörü ise fidanları bize tanıtıp bahçeye dikiyor. Tabiki bahçelerin olmazsa olmazı sinekler böcekler arıları unutmuyor. Neden mi? Çünkü onlar bir çiçekten bir çiçeğe polen taşıyıp meyve çiöeklerini döllüyor. Yani aşılıyor. Bu arada ne görüyoruz ? Bahçenin hemen yanında ördekler suya nasıl dalıyor inanılmaz. Ördekler su altında ,çamurda yiyecek arıyor. Haydi birlikte izleyelim Sorular sormayı unutmayın.
Yılmaz Güney Baba - Mandalin (Mandolin) Sahnesi 01:11
Yılmaz Güney Baba - Mandalin (Mandolin) Sahnesi 441 izlenme - 2 yıl önce Yılmaz Güney Baba filminden unutulmaz mandolin sahnesi, İbrahim Tatlıses'in aynı senaryoyla çektiği filmde mandolin yerine flüt kullanılmıştır.
Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in Bar Performansı 16:37
Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in Bar Performansı 336 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz elemanlar şarkı söylerken birden kendini atmış sahneye, ardından Ozan Güven çıkmış e bıde sarhoş olunca böyle bır ambiyans oluşmuş.
Ara Kazan - Paramı Alamadım 00:48
Ara Kazan - Paramı Alamadım 313 izlenme - 2 yıl önce "Ara Kazan" tarzı bir programdan ikidir muzdarip olan bir izleyici... Derdine derman bulmak için yine telefona sarılıyor ama sunucudan azarı işitince kuzu kuzu cevabını veriyor. Yine olmadı be Halil...
Muhabbet Kuşuna Diş Temizletmek 01:39
Muhabbet Kuşuna Diş Temizletmek 248 izlenme - 2 yıl önce Diş tedavisi yapan, dişteki mandalinleri temizleyen muhabbet kuşu.. Aman Allah'ım nidaları ile, biricik muhabbet kuşlarını yemekten sonra ağızda kalan kurban eti ile besleyen bir aileyi izleyeceğiz.
Adamın Karesi Mandalin - İsmail Baki Tuncer 01:45
Adamın Karesi Mandalin - İsmail Baki Tuncer 225 izlenme - 4 yıl önce Adamın Karesi Mandalin- İsmail Baki Tuncer
vay vay vay zurnacı 02:38
vay vay vay zurnacı 235 izlenme - 8 yıl önce ne olmuş hemide len