Hoşgeldiniz!

Mangal Keyfi Videoları İzle

Rus Arabası ile Mangal Keyfi 01:24
Rus Arabası ile Mangal Keyfi 395 izlenme - 4 ay önce İçlerinden birisinin Gaziantepli olduğundan şüphelendiğimiz oto tamircileri, otomobile öyle bir düzenek kurdu ki görenler gözlerine inanamadı.
Derin Futbol'daki Mangala RTÜK'ten inceleme (Derin Futbol- 01 Kasım 2016) 00:59
Derin Futbol'daki Mangala RTÜK'ten inceleme (Derin Futbol- 01 Kasım 2016) 770 izlenme - 8 ay önce Beyaz TV'de ekranlara gelen Derin Futbol'da dün akşam şaşkına çeviren görüntüler yaşandı, sosyal medyada yorum yağdı. RTÜK'ün programla ilgili inceleme başlattığı öğrenildi. Öte yandan programın sunucusu Ertem Şener, eleştirilerle ilgili twitter'dan açıklama yaptı. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu dün akşam Beyaz TV’de yayımlanan Derin Futbol programına vatandaştan gelen tepkiler üzerine harekete geçti. Çok sayıda vatandaşın telefonla aradığı ve sosyal medyadan tepki gösterdiği programa ilişkin RTÜK inceleme başlattı. RTÜK Üyesi Süleyman Demirkan, “Programla ilgili kamuoyundan çok tepki geldi. Kurul olarak biz de bu konularda hassasız. Kurul toplantılarında gündeme getirip, kanalları uyarıyoruz. Toplantı seminerlerde karşılaştıkça uyarıyoruz. Aklı başında spor yazarları da köşelerinde dile getirerek uyarıyorlar. Düzeyi düşüren bu tür yayınlar konusunda gereken neyse yapıyoruz, yapacağız. Bu programı da öncelikle İzleme ve Değerlendirme Dairesindeki arkadaşlar değerlendirecekler. İhlal varsa gereği yapılacak. Biz üyeler de ayrıca takip ediyoruz” dedi. PROGRAMDA İLGİNÇ DİYALOGLAR Ertem Şener'in sunduğu, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar ve Abdülkerim Durmaz'ın yorumcu olarak katıldığı programda, gece saatlerinde konuklara et servisi yapıldı, dikkat çeken diyaloglar yaşandı. Sinan Engin, 'Gutum var, ben yarın yiyeceğim' dedi. 'ÖKÜZ GİBİ YİYORSUN' Abdülkerim Durmaz'ın "Biz bunu reklam arasında yiyelim" demesi üzerine Rasim Ozan Kütahyalı "Yok canlı yayında yiyeceğiz, abi herkes gelsin. Beyaz TV'de et servisi" diye yanıt verdi. Kütahyalı daha sonra ise "Parası olmayan direkt gitsin bir yarım ekmek döner, biz öyle yapardık öğrenciyken" diye konuştu. Kütahyalı, 'Kameraman arkadaşlar yedi mi?' sorusuna ise 'Onlar öküz gibi yedi bizden önce' diye yanıt verdi. Abdülkerim Durmaz'ın 'Öküz gibi yiyorsun' demesi üzerine ise Kütahyalı'nın 'Ne gibi yiyeyim, kedi gibi mi?' dediği duyuldu. ERTEM ŞENER AÇIKLAMA YAPTI Ertem Şener ise eleştirilerle ilgili twitter'dan açıklama yaptı. Açıklama şöyle: Dün gece Derin Futbol'da "yemek yediler millet baktı" şeklinde eleştiriler var. Madem rahatsız olundu TV'lerde yemek programları kaldırılsın. Yarışma programlarında ki bence doğru yapılıyor YEMEK ÖDÜLLÜ yarışmalar yapılıyor . Yani anlayacağınız insanlar bahane arıyor. Derin Futbol'da yemek yediler vs vs diye eleştiride bulunan dostlarımıza az önce yazdıklarımı da göz önüne almalarını rica ediyorum. Evet yine de yemek konusunda hassas olan izleyenlerimizden özür dilerim. Hakkınızı helal edin. Bu arada Sinan Engin ağzına tek lokma et vs koymadı dün gece programda. Sinan Abiye haksızlık yapmasın kimse. O DA REKLAM ARASINDA YEDİ Ertem Şener, 'Abdülkerim Durmaz'ın da yayında yemek yemediğine' yönelik bir mesaj üzerine ise "Yedi yedi reklam arasında Ahmet Hoca'nın sağ koluna kadar yedi" diye yanıt verdi.
Harmanlıköyü 01:11
Harmanlıköyü 2.522 izlenme - 10 yıl önce HARMANLIKÖYÜ GEZİLERİNDEN
Kayseri Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 03:28
Kayseri Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 1.674 izlenme - 6 yıl önce kayseri erciyes sucuk mangal keyfi yozgat yenifakılı
Mangal Keyfi Budur  ))) 00:09
Mangal Keyfi Budur ))) 1.600 izlenme - 8 yıl önce adam işi biliyor
Mangal Keyfi 02:32
Mangal Keyfi 2.937 izlenme - 10 yıl önce mangal keyfi
Mangal Keyfi 00:27
Mangal Keyfi 895 izlenme - 4 yıl önce Mangal Keyfi
Emekli Adamın 3 Yılda Yaptığı Lokomotif Şeklinde Barbekü 01:52
Emekli Adamın 3 Yılda Yaptığı Lokomotif Şeklinde Barbekü 526 izlenme - 2 yıl önce Bu sıradışı buharlı lokomotif bahçede sadece süs olarak durmuyor, aynı zamanda ette kızartabiliyor, üstelik dayı içine girip çuf çuf yapıp buhar çıkartabiliyor.
mangal keyfi budur :)) 00:09
mangal keyfi budur :)) 1.148 izlenme - 8 yıl önce keyfi budur
Böyle Mangal Görülmedi.. 02:06
Böyle Mangal Görülmedi.. 2.013 izlenme - 9 yıl önce mangal yaparken yaşananlar....
Denizin Ortasında Mangal 01:00
Denizin Ortasında Mangal 408 izlenme - 3 yıl önce Türk insanının mangal aşkının tavan yaptığı noktadır.Seviyorum ulen bu özelliğimizi.Her şart ve her koşulda mangal yakabiliyoruz.Sadece mangalın 4 ayağı yere basacak kadar alan olsun yeter.Abiyi kutluyor başarılarının devamını okyanuslara taşımasını ve bizi dünyaya tanıtmasını diliyorum...
Arabada Mangal Keyfi Yaptılar 01:24
Arabada Mangal Keyfi Yaptılar 329 izlenme - 3 yıl önce Bir sanayi dükkanında çalışan pratik zekalı ustalar hurda bir arabanın kaputunda mangal keyfi yaptılar.
Mangal Keyfi 01:07
Mangal Keyfi 239 izlenme - 4 yıl önce Mangal Keyfi
Mangal Keyfi 01:04
Mangal Keyfi 125 izlenme - 3 yıl önce Mangal Keyfi
mangal keyfi 06:41
mangal keyfi 351 izlenme - 7 yıl önce
Mangal Keyfi 00:29
Mangal Keyfi 106 izlenme - 3 yıl önce Mangalda Köfte
Mangal Keyfi 05:34
Mangal Keyfi 158 izlenme - 4 yıl önce Ercan Köselli
Mangal Keyfi 04:55
Mangal Keyfi 151 izlenme - 6 yıl önce amcaoğlumehmet
Mangal Keyfi 02:32
Mangal Keyfi 194 izlenme - 4 yıl önce Mangal Keyfi
Volkanik Dağın Lavlarını Kamp Ateşi Niyetine Kullanmak 01:28
Volkanik Dağın Lavlarını Kamp Ateşi Niyetine Kullanmak 102 izlenme - 2 yıl önce İçeceğin yanında yiyeceği marşmelovu lavın ateşinde ısıtıyor. Afiyet olsun.
Kayseri Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 03:28
Kayseri Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 139 izlenme - 5 yıl önce
Mangal Keyfi Metin Pektaş 01:03
Mangal Keyfi Metin Pektaş 162 izlenme - 8 yıl önce mangal diye buna denir
Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 1 05:00
Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 1 105 izlenme - 6 yıl önce erciyes sucuk mangal keyfi 1
Mangal Yelpazesi 02:00
Mangal Yelpazesi 95 izlenme - 3 yıl önce Mangalcılara Ve Mangal Kömürcülerine Toptan Mangal Yelpazesi 05315957182 Www.karakayalarplastik.com
Doyuran1 02:54
Doyuran1 263 izlenme - 9 yıl önce kastamonulu arkadaşlar hayati kütükoğlu cevdet özbay ve ben çetin kütük
Kar Bogazı 04:53
Kar Bogazı 82 izlenme - 6 yıl önce kar bogazı
Tuner67, Radarda, Mangal, Keyfi* 04:49
Tuner67, Radarda, Mangal, Keyfi* 103 izlenme - 8 yıl önce tuner67 radarda mangal keyfi*
Mangal Keyfi 07:32
Mangal Keyfi 55 izlenme - 4 yıl önce Mangal Keyfi
Mangal Akademisi'ne Hoşgeldiniz! 04:21
Mangal Akademisi'ne Hoşgeldiniz! 18 izlenme - 4 yıl önce Yaz aylarıyla birlikte artan mangal keyfi yeni bir boyut kazanıyor. Özellikle de Almanya'da mangal kültürü oldukça gelişmiş durumda. Ancak yine de bu konuda kendisini geliştirmek isteyenler için bazı imkânlar da var. Örneğin, "Mangal Akademisi'nde" verilen kurslarla, mangalın biftek ve sosisten çok daha fazlası olduğu gösteriliyor.