Hoşgeldiniz!

mangal keyfi

Derin Futbol'daki Mangala RTÜK'ten inceleme (Derin Futbol- 01 Kasım 2016) 00:59
Derin Futbol'daki Mangala RTÜK'ten inceleme (Derin Futbol- 01 Kasım 2016) 858 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV'de ekranlara gelen Derin Futbol'da dün akşam şaşkına çeviren görüntüler yaşandı, sosyal medyada yorum yağdı. RTÜK'ün programla ilgili inceleme başlattığı öğrenildi. Öte yandan programın sunucusu Ertem Şener, eleştirilerle ilgili twitter'dan açıklama yaptı. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu dün akşam Beyaz TV’de yayımlanan Derin Futbol programına vatandaştan gelen tepkiler üzerine harekete geçti. Çok sayıda vatandaşın telefonla aradığı ve sosyal medyadan tepki gösterdiği programa ilişkin RTÜK inceleme başlattı. RTÜK Üyesi Süleyman Demirkan, “Programla ilgili kamuoyundan çok tepki geldi. Kurul olarak biz de bu konularda hassasız. Kurul toplantılarında gündeme getirip, kanalları uyarıyoruz. Toplantı seminerlerde karşılaştıkça uyarıyoruz. Aklı başında spor yazarları da köşelerinde dile getirerek uyarıyorlar. Düzeyi düşüren bu tür yayınlar konusunda gereken neyse yapıyoruz, yapacağız. Bu programı da öncelikle İzleme ve Değerlendirme Dairesindeki arkadaşlar değerlendirecekler. İhlal varsa gereği yapılacak. Biz üyeler de ayrıca takip ediyoruz” dedi. PROGRAMDA İLGİNÇ DİYALOGLAR Ertem Şener'in sunduğu, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Ahmet Çakar ve Abdülkerim Durmaz'ın yorumcu olarak katıldığı programda, gece saatlerinde konuklara et servisi yapıldı, dikkat çeken diyaloglar yaşandı. Sinan Engin, 'Gutum var, ben yarın yiyeceğim' dedi. 'ÖKÜZ GİBİ YİYORSUN' Abdülkerim Durmaz'ın "Biz bunu reklam arasında yiyelim" demesi üzerine Rasim Ozan Kütahyalı "Yok canlı yayında yiyeceğiz, abi herkes gelsin. Beyaz TV'de et servisi" diye yanıt verdi. Kütahyalı daha sonra ise "Parası olmayan direkt gitsin bir yarım ekmek döner, biz öyle yapardık öğrenciyken" diye konuştu. Kütahyalı, 'Kameraman arkadaşlar yedi mi?' sorusuna ise 'Onlar öküz gibi yedi bizden önce' diye yanıt verdi. Abdülkerim Durmaz'ın 'Öküz gibi yiyorsun' demesi üzerine ise Kütahyalı'nın 'Ne gibi yiyeyim, kedi gibi mi?' dediği duyuldu. ERTEM ŞENER AÇIKLAMA YAPTI Ertem Şener ise eleştirilerle ilgili twitter'dan açıklama yaptı. Açıklama şöyle: Dün gece Derin Futbol'da "yemek yediler millet baktı" şeklinde eleştiriler var. Madem rahatsız olundu TV'lerde yemek programları kaldırılsın. Yarışma programlarında ki bence doğru yapılıyor YEMEK ÖDÜLLÜ yarışmalar yapılıyor . Yani anlayacağınız insanlar bahane arıyor. Derin Futbol'da yemek yediler vs vs diye eleştiride bulunan dostlarımıza az önce yazdıklarımı da göz önüne almalarını rica ediyorum. Evet yine de yemek konusunda hassas olan izleyenlerimizden özür dilerim. Hakkınızı helal edin. Bu arada Sinan Engin ağzına tek lokma et vs koymadı dün gece programda. Sinan Abiye haksızlık yapmasın kimse. O DA REKLAM ARASINDA YEDİ Ertem Şener, 'Abdülkerim Durmaz'ın da yayında yemek yemediğine' yönelik bir mesaj üzerine ise "Yedi yedi reklam arasında Ahmet Hoca'nın sağ koluna kadar yedi" diye yanıt verdi.
Harmanlıköyü 01:11
Harmanlıköyü 2.524 izlenme - 11 yıl önce HARMANLIKÖYÜ GEZİLERİNDEN
Rus Arabası ile Mangal Keyfi 01:24
Rus Arabası ile Mangal Keyfi 417 izlenme - 11 ay önce İçlerinden birisinin Gaziantepli olduğundan şüphelendiğimiz oto tamircileri, otomobile öyle bir düzenek kurdu ki görenler gözlerine inanamadı.
Kayseri Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 03:28
Kayseri Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 1.720 izlenme - 6 yıl önce kayseri erciyes sucuk mangal keyfi yozgat yenifakılı
Mangal Keyfi Budur  ))) 00:09
Mangal Keyfi Budur ))) 1.601 izlenme - 8 yıl önce adam işi biliyor
Mangal Keyfi 02:32
Mangal Keyfi 2.938 izlenme - 11 yıl önce mangal keyfi
Mangal Keyfi 00:27
Mangal Keyfi 899 izlenme - 5 yıl önce Mangal Keyfi
Emekli Adamın 3 Yılda Yaptığı Lokomotif Şeklinde Barbekü 01:52
Emekli Adamın 3 Yılda Yaptığı Lokomotif Şeklinde Barbekü 628 izlenme - 3 yıl önce Bu sıradışı buharlı lokomotif bahçede sadece süs olarak durmuyor, aynı zamanda ette kızartabiliyor, üstelik dayı içine girip çuf çuf yapıp buhar çıkartabiliyor.
mangal keyfi budur :)) 00:09
mangal keyfi budur :)) 1.149 izlenme - 8 yıl önce keyfi budur
Böyle Mangal Görülmedi.. 02:06
Böyle Mangal Görülmedi.. 2.014 izlenme - 9 yıl önce mangal yaparken yaşananlar....
Denizin Ortasında Mangal 01:00
Denizin Ortasında Mangal 486 izlenme - 3 yıl önce Türk insanının mangal aşkının tavan yaptığı noktadır.Seviyorum ulen bu özelliğimizi.Her şart ve her koşulda mangal yakabiliyoruz.Sadece mangalın 4 ayağı yere basacak kadar alan olsun yeter.Abiyi kutluyor başarılarının devamını okyanuslara taşımasını ve bizi dünyaya tanıtmasını diliyorum...
Arabada Mangal Keyfi Yaptılar 01:24
Arabada Mangal Keyfi Yaptılar 341 izlenme - 3 yıl önce Bir sanayi dükkanında çalışan pratik zekalı ustalar hurda bir arabanın kaputunda mangal keyfi yaptılar.
Mangal yapmanın püf noktaları - Can'lı Tatlar 05.08.2017 Cumartesi 33:09
Mangal yapmanın püf noktaları - Can'lı Tatlar 05.08.2017 Cumartesi 104 izlenme - 7 ay önce Can'lı Tatlar, bu hafta Polonezköy'den ekranlara geldi. Şef Can Oba, mangal yapmanın püf noktalarını anlattı. Daha sonra ise biftek, çilek salatası ve çikolatalı muz hazırladı.
Mangal Keyfi Yeniden Oynadık, Eğlenceli Çocuk Videosu 12:03
Mangal Keyfi Yeniden Oynadık, Eğlenceli Çocuk Videosu 55 izlenme - 7 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
mangal keyfi 06:41
mangal keyfi 352 izlenme - 8 yıl önce
Mangal Keyfi 01:07
Mangal Keyfi 242 izlenme - 5 yıl önce Mangal Keyfi
Mangal Keyfi 01:04
Mangal Keyfi 126 izlenme - 4 yıl önce Mangal Keyfi
Mangal Keyfi 00:29
Mangal Keyfi 106 izlenme - 3 yıl önce Mangalda Köfte
Mangal Keyfi 05:34
Mangal Keyfi 158 izlenme - 4 yıl önce Ercan Köselli
Mangal Keyfi 04:55
Mangal Keyfi 151 izlenme - 6 yıl önce amcaoğlumehmet
Mangal Keyfi 02:32
Mangal Keyfi 194 izlenme - 5 yıl önce Mangal Keyfi
Volkanik Dağın Lavlarını Kamp Ateşi Niyetine Kullanmak 01:28
Volkanik Dağın Lavlarını Kamp Ateşi Niyetine Kullanmak 116 izlenme - 2 yıl önce İçeceğin yanında yiyeceği marşmelovu lavın ateşinde ısıtıyor. Afiyet olsun.
Mangalda Karpuz Nasıl Yapılır? 02:40
Mangalda Karpuz Nasıl Yapılır? 28 izlenme - 5 ay önce Ünlü Şef Can Oba daha önce denenmemiş tarifler vermeye devam ediyor. Can Oba bu kez izleyicilere mangalda karpuz yaptı.
Kayseri Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 03:28
Kayseri Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 140 izlenme - 6 yıl önce
Mangal Keyfi Metin Pektaş 01:03
Mangal Keyfi Metin Pektaş 164 izlenme - 8 yıl önce mangal diye buna denir
Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 1 05:00
Erciyes Sucuk Mangal Keyfi 1 105 izlenme - 6 yıl önce erciyes sucuk mangal keyfi 1
Doyuran1 02:54
Doyuran1 265 izlenme - 10 yıl önce kastamonulu arkadaşlar hayati kütükoğlu cevdet özbay ve ben çetin kütük
Mangal Yelpazesi 02:00
Mangal Yelpazesi 98 izlenme - 4 yıl önce Mangalcılara Ve Mangal Kömürcülerine Toptan Mangal Yelpazesi 05315957182 Www.karakayalarplastik.com
Saç Tava Tarifi - Can'lı Tatlar 04.09.2017 Pazartesi 30:16
Saç Tava Tarifi - Can'lı Tatlar 04.09.2017 Pazartesi 23 izlenme - 6 ay önce Şef Can Oba, Kurban Bayramı'nın son gününde Can'lı Tatlar'da sac tava hazırladı. Kremalı ayran, mozzarella peynirli domates adası, mangalda peynirli biber, mangalda kaymaklı meyve salatası tarifi verdi.
Kar Bogazı 04:53
Kar Bogazı 83 izlenme - 7 yıl önce kar bogazı