Hoşgeldiniz!

manisa belediye

Kütahyaspor & Manisa Bld.:4-0 İlk Yarısından 14:15
Kütahyaspor & Manisa Bld.:4-0 İlk Yarısından 530 izlenme - 4 yıl önce İlk yarısı 2-0 ERSİN Golleri
Manisa Belediye 2-4 Çaykur Rizespor - Maçı Özeti izle (21 Eylül 2016) 03:14
Manisa Belediye 2-4 Çaykur Rizespor - Maçı Özeti izle (21 Eylül 2016) 186 izlenme - 1 yıl önce Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçında Çaykur Rizespor konuk olduğu Manisa Belediye deplasmanında 4-2 kazandı.
Kütahyaspor &manisa Bld.=4-0 Maç Sonundan 05:36
Kütahyaspor &manisa Bld.=4-0 Maç Sonundan 322 izlenme - 4 yıl önce ersin,kutahyasporum,kütahya,manisa,
Kütahyaspor & Manisa Bld=4-0 İkinci Yarıdan 16:26
Kütahyaspor & Manisa Bld=4-0 İkinci Yarıdan 273 izlenme - 4 yıl önce Manisa'nın 45 Maçlık Yenilmezliği Ve Liderliği Gitti ersin Aksaç 22 Maçta 31 Gole Ulaştı.
Serdar Ortaç, Sahneye Atılan Taşı Belediye Başkanına Verdi 03:54
Serdar Ortaç, Sahneye Atılan Taşı Belediye Başkanına Verdi 173 izlenme - 4 yıl önce Serdar Ortaç Konserinde Çıkan Olaylarla İlgili Olarak," Bunun Ahmet Kaya Ne De Kürt Vatandaşlarla Hiç Bir İlgisi Yok. Bu Kesinlikle 29 Ekim 90. Yılı Nasıl Provoke Ederizdir" Dedi. türkiye Cumhuriyeti ' Nin Kuruluşunun 90. Yıldönümü Nedeniyle Manisa Belediyesi Tarafından Düzenlenen Serdar Ortaç Konseri, Bir Grup Tarafından Cisimlerin Atılmasının Ardından Arbede Çıkarak Yarıda Kalmıştı. Sanatçının Sahneye Çıkmasından Kısa Süre Sonra Sahneyi Taş Yağmuruna Tutan Bir Grup Ortalığı Savaş Alanına Çevirdi. Özellikle Sahnenin Ön Tarafında Bulunan Kadın Ve Çocuklar Çıkan Olaylar Nedeniyle Ezilme Tehlikesi Geçirdi. Çıkan Olaylar Nedeniyle Sanatçı Serdar Ortaç, Konser Alanını Terk Etmek Zorunda Kaldı. Daha Sonra Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Konser Alanına Geldi. Türkiye Cumhuriyeti ' Nin 90. Kuruluş Yıldönümünü Manisa ' Da Coşku İçerisinde Kutladıklarını İfade Eden Başkan Ergün, "bu Gece Cumhuriyetimizin Kutlama Törenlerinde Manisa ' Da Yer Yerinden Oynadı. Çok Coşkulu Bir Kutlama Yapıldı. Ancak Çıkan Bu Olaylar Kutlamalara Gölge Düşürmüştür. Bu Cumhuriyeti Çekememezliktir. Atatürk ' Ün İlke Ve İnkılâplarını Kabullenmemektir" Diye Konuştu. yapılanlar Manisa Halkına Mal Edilmemeli manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 30 Ağustos Zafer Bayramı ' Nın Ardından Aynı Kişilerin Cumhuriyet Bayramı ' Nda Da Ortaya Çıktığını Hatırlatarak, "bu Yapılanlar Manisa Halkına Mal Edilmemeli. Biz Manisa Halkının Her Zaman Yanındayız. Manisa Halkının Da Bizim Yanımızda Olduğunu Bugün Gördük" Dedi. başkan Ergün Serdar Ortaç İle Buluştu manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Cumhuriyet Meydanı ' Nda Yaptığı Açıklamaların Ardından Sanatçı Serdar Ortaç İle Anemon Otel ' De Bir Araya Geldi. Sanatçıdan Konserin En Kısa Zamanda Yeniden Yapılması Talebinde Bulunan Başkan Ergün, Yaşanan Olaylardan Duyduğu Üzüntüyü Dile Getirdi. serdar Ortaç İse "bunun Ahmet Kaya Ne De Kürt Vatandaşlarla Hiç Bir İlgisi Yok. Bu Kesinlikle 29 Ekim 90. Yıl Nasıl Provoke Ederizdir. Ben Zaten Taş Yemeye Alışığım Taş Yemeye. Ben Zamanında 10. Yıl Marşı ' Nı Okudum Başım Belaya Girdi. Demek Ki Rus Marşı Okuyacağız"dedi
Manisa Belediye 2-4 Çaykur Rizespor - Maçı Özeti izle (21 Eylül 2016) 03:13
Manisa Belediye 2-4 Çaykur Rizespor - Maçı Özeti izle (21 Eylül 2016) 26 izlenme - 1 yıl önce Ziraat Türkiye Kupası 2. tur maçında Çaykur Rizespor konuk olduğu Manisa Belediye deplasmanında 4-2 kazandı.