Hoşgeldiniz!

Mankenlik

Nasıl Manken Olunur? - Mankenlik Dersi Aldık 12:17
Nasıl Manken Olunur? - Mankenlik Dersi Aldık 997 izlenme - 10 ay önce Ayça Kuru Akademi: http://www.aycakuru.com.tr Sosyal Medya Hesapları: http://instagram.com/aycakurumedyaokulu & http://instagram.com/aycakuruakademi Bu videoda mankenlik dersi alıyoruz. Öğretmenimiz Ayça Hanım elinden geleni yapıyor ama bizden ne kadar manken olacağı gayet tartışmalı bir konu. YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Sunuculuktan mankenliğe: Layla Anna-Lee 01:20
Sunuculuktan mankenliğe: Layla Anna-Lee 1.521 izlenme - 5 yıl önce 2012 yılında Londra'da düzenlenen Olimpiyatlarda ve KICK TV'de sunuculuk yapan Layla Anna-Lee şimdilerde kariyerini hem sunucu hem de manken olarak sürdürüyor.
Güzellik Kavramına Hastalığıyla Meydan Okuyan Kadın 04:53
Güzellik Kavramına Hastalığıyla Meydan Okuyan Kadın 230 izlenme - 10 ay önce On yıldır yaşlanmasını sağlayan nadir bir duruma sahip 26 yaşındaki bir kadın, bir model haline gelmek suretiyle güzellik standartlarına meydan okuyor. Minnesota Minneapolis'ten Sara Geurts, modelleme endüstrisine girmeyi umut ederek, onu aşırı derecede sarkık cilt bırakan bir genetik rahatsızlık olan Dermatosparaxis Ehlers-Danlos sendromu (EDS) ile savaşa rağmen başarılı bir modelleme kariyeri hazırlamaya kararlı.
1950'lerin Mankenlik Okulu 02:50
1950'lerin Mankenlik Okulu 486 izlenme - 3 yıl önce Televolesiz yıllarda; narin ,kibar , asil manken kızlarımızın eğitimleri Londra'da nasıl yapılıyormuş bu videoda onu göreceğiz efendim .Spordan,saç bakımına;podyum yürüyüşünden ,kameralar önündeki duruşlarına kadar çeşitli konularda eğitilmekteler.Ülkemizdeki mankenler bu tarz eğitimden ziyade ;frikik verme teknikleri,haberim yokmuş gibi çek pampa pozları verme ile ilgili eğitim almaktalar.
Big Bang - Theory Peny / Mankenlik Çekimleri ( Kaley Cuoco ) 01:54
Big Bang - Theory Peny / Mankenlik Çekimleri ( Kaley Cuoco ) 706 izlenme - 5 yıl önce MAXIM Australia Kaley Cuoco
Dünyanın En Salak Mankeni 01:12
Dünyanın En Salak Mankeni 354 izlenme - 5 yıl önce Bir Manken bu kadar salak olabilir mi...İşte Dünyanın en salak mankeni...
Metehan Ceylan- Modelliği 00:51
Metehan Ceylan- Modelliği 356 izlenme - 10 yıl önce 2002 - metehan ceylan
Mankenlik Hayaliyle İstanbul'a Geldi, Çalışmaya Başladığı Fırın Sonu Oldu 01:36
Mankenlik Hayaliyle İstanbul'a Geldi, Çalışmaya Başladığı Fırın Sonu Oldu 4 izlenme - 3 ay önce İstanbul Başakşehir'de önceki gün çalıştıkları fırında yedikleri tavuktan zehirlenerek ölen 4 işçiden geriye hikayeleri kaldı.
Camekanda Mankenlik Yapan Ufaklık 00:04
Camekanda Mankenlik Yapan Ufaklık 8 izlenme - 7 ay önce Tatlı kız, camekanlarda duran mankenlere fazla özenmiş galiba. Şu tatlılığa bir bakar mısınız ya? Muazzam bir duruş.
Mankenlik Yarışması 03:24
Mankenlik Yarışması 14 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/mankenlikyarismasi.htm Hepimizin bildiği üzere mankenlik denildiği zaman akla gelen güzelliktir. Çok sıkı bir güzellik diyeti takip edip en son moda trendlerine güncel kalabiliyorlar. Bu oyunda stilistlik yaparak seçtiğiniz karakteri manken yapmak için uğraşın. Bakalım seçtiğiniz manken adayını uygun koşullara getirebilecek misiniz? Bol şanslar..