Hoşgeldiniz!

Mankenlik

Sunuculuktan mankenliğe: Layla Anna-Lee 01:20
Sunuculuktan mankenliğe: Layla Anna-Lee 1.454 izlenme - 3 yıl önce 2012 yılında Londra'da düzenlenen Olimpiyatlarda ve KICK TV'de sunuculuk yapan Layla Anna-Lee şimdilerde kariyerini hem sunucu hem de manken olarak sürdürüyor.
1950'lerin Mankenlik Okulu 02:50
1950'lerin Mankenlik Okulu 361 izlenme - 2 yıl önce Televolesiz yıllarda; narin ,kibar , asil manken kızlarımızın eğitimleri Londra'da nasıl yapılıyormuş bu videoda onu göreceğiz efendim .Spordan,saç bakımına;podyum yürüyüşünden ,kameralar önündeki duruşlarına kadar çeşitli konularda eğitilmekteler.Ülkemizdeki mankenler bu tarz eğitimden ziyade ;frikik verme teknikleri,haberim yokmuş gibi çek pampa pozları verme ile ilgili eğitim almaktalar.
Big Bang - Theory Peny / Mankenlik Çekimleri ( Kaley Cuoco ) 01:54
Big Bang - Theory Peny / Mankenlik Çekimleri ( Kaley Cuoco ) 641 izlenme - 4 yıl önce MAXIM Australia Kaley Cuoco
Dünyanın En Salak Mankeni 01:12
Dünyanın En Salak Mankeni 350 izlenme - 4 yıl önce Bir Manken bu kadar salak olabilir mi...İşte Dünyanın en salak mankeni...
metehan ceylan- modelliği 00:51
metehan ceylan- modelliği 356 izlenme - 8 yıl önce 2002 - metehan ceylan
Mankenlik Yarışması 03:24
Mankenlik Yarışması 13 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/mankenlikyarismasi.htm Hepimizin bildiği üzere mankenlik denildiği zaman akla gelen güzelliktir. Çok sıkı bir güzellik diyeti takip edip en son moda trendlerine güncel kalabiliyorlar. Bu oyunda stilistlik yaparak seçtiğiniz karakteri manken yapmak için uğraşın. Bakalım seçtiğiniz manken adayını uygun koşullara getirebilecek misiniz? Bol şanslar..