Hoşgeldiniz!

Mankenlik Videoları İzle

Sunuculuktan mankenliğe: Layla Anna-Lee 01:20
Sunuculuktan mankenliğe: Layla Anna-Lee 1.470 izlenme - 4 yıl önce 2012 yılında Londra'da düzenlenen Olimpiyatlarda ve KICK TV'de sunuculuk yapan Layla Anna-Lee şimdilerde kariyerini hem sunucu hem de manken olarak sürdürüyor.
1950'lerin Mankenlik Okulu 02:50
1950'lerin Mankenlik Okulu 428 izlenme - 2 yıl önce Televolesiz yıllarda; narin ,kibar , asil manken kızlarımızın eğitimleri Londra'da nasıl yapılıyormuş bu videoda onu göreceğiz efendim .Spordan,saç bakımına;podyum yürüyüşünden ,kameralar önündeki duruşlarına kadar çeşitli konularda eğitilmekteler.Ülkemizdeki mankenler bu tarz eğitimden ziyade ;frikik verme teknikleri,haberim yokmuş gibi çek pampa pozları verme ile ilgili eğitim almaktalar.
Big Bang - Theory Peny / Mankenlik Çekimleri ( Kaley Cuoco ) 01:54
Big Bang - Theory Peny / Mankenlik Çekimleri ( Kaley Cuoco ) 661 izlenme - 4 yıl önce MAXIM Australia Kaley Cuoco
Dünyanın En Salak Mankeni 01:12
Dünyanın En Salak Mankeni 352 izlenme - 4 yıl önce Bir Manken bu kadar salak olabilir mi...İşte Dünyanın en salak mankeni...
Metehan Ceylan- Modelliği 00:51
Metehan Ceylan- Modelliği 356 izlenme - 9 yıl önce 2002 - metehan ceylan
Mankenlik Yarışması 03:24
Mankenlik Yarışması 14 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/mankenlikyarismasi.htm Hepimizin bildiği üzere mankenlik denildiği zaman akla gelen güzelliktir. Çok sıkı bir güzellik diyeti takip edip en son moda trendlerine güncel kalabiliyorlar. Bu oyunda stilistlik yaparak seçtiğiniz karakteri manken yapmak için uğraşın. Bakalım seçtiğiniz manken adayını uygun koşullara getirebilecek misiniz? Bol şanslar..