Hoşgeldiniz!

mannequin

Striptiz Clup'da Mannequin Challenge Yapmak! 01:21
Striptiz Clup'da Mannequin Challenge Yapmak! 21.978 izlenme - 2 hafta önce Vegas Strip Club 'da son zamanların popiler saçmalığı "Mannequin Challenge" yapıldı. Böyle yerlerde görüceksek böyle saçmalığı, razıyız efendim. İzliyelim.
Bayanların Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapması! 00:59
Bayanların Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapması! 28.134 izlenme - 2 hafta önce Seksi bayan sporcuların yer aldığı salon'da son zamanların her yerde sıkca gözüken 'Mannequin Challenge' isimli saçmalığı yapıldı. İzliyoruz efendim.
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 12.267 izlenme - 3 hafta önce Nusret yeni akıma seyirci kalmadı. Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Mannequin Challenge Yaparken Sakata Gelmek 00:10
Mannequin Challenge Yaparken Sakata Gelmek 5.195 izlenme - 3 hafta önce Bu devirde köpeğine bile güvenmeyeceksin.
Phoenix Suns Taraftarları - Mannequin Challenge Rekoru 00:56
Phoenix Suns Taraftarları - Mannequin Challenge Rekoru 4.543 izlenme - 4 gün önce Amerika Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Phoenix Suns'ın taraftarları, kendi evlerinde Portland Trail Blazers ile 9 Kasım 2016 tarihinde oynadıkları maçta, son zamanların virüs gibi yayılan akımlarından birisi olan ''Mannequin Challenge''ı bütün salonca deneyip ''Dünya'daki En Kalabalık Mannequin Challenge'' rekorunu kırmaya çalışıyorlar.
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 01:00
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 7.846 izlenme - 4 hafta önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Portekiz Milli Takımı da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu. Vitrin mankeni düellosu olarak çevirebileceğimiz bu akım hızlı bir şekilde yayılırken Borussia Dortmund'a kadar ulaşmış durumda.
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:48
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 6.127 izlenme - 3 hafta önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Adriana Lima'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Defilede Gerçek Mankenlerden Mannequin Challenge Çılgınlığı 01:19
Defilede Gerçek Mankenlerden Mannequin Challenge Çılgınlığı 2.473 izlenme - 2 hafta önce Antalya'da yeni modellerini tanıtan bir gelinlik firmasının defilesinde ünlü manken Şebnem Schaefer ve arkadaşları, dünyada bir akım yaratan Mannequin Challenge (donup kalma) yaptı.
Mannequin Challenge Şakası 04:15
Mannequin Challenge Şakası 1.993 izlenme - 1 hafta önce Halkın arasına karıştık ve son günlerin popüler videosu olan mannequin challenge 'ı insanların yanına giderek yaptık, bizler çok eğlendik umarım izlerken sizlerde eğlenirsiniz, İyi seyirler :)
Mannequin Challenge Akımıyla Coştukça Coşan İnsanlar 00:52
Mannequin Challenge Akımıyla Coştukça Coşan İnsanlar 2.419 izlenme - 2 hafta önce Mannequin Challenge videoları içerisinde katılımı en yüksek, atmosferi en şahane videolardan birisi. Eğlencenin tavan yaptığı gecenin Mannequin Challenge ile taçlandırıldığı o anlar.
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 00:58
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 3.748 izlenme - 3 hafta önce Sosyal medyada hızla yayılan ve günlük hayatın donması olarak bilinen Mannequin Challenge akımının etkileri giderek büyüyor. YENİ SOSYAL MEDYA AKIMI MANNEQUİN CHALLENGE NEDİR? Mannequin, manken anlamına geliyor. Bu yeni akım Amerika'nın Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başladı. Daha sonra hızla yayılarak Mannequin Challenge (meydan okuma, düello) haline dönüşerek sosyal medyada sıkça yer almaya başladı.
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 00:55
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 3.439 izlenme - 3 hafta önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Emre Mor'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Miami Dolphins Ponpon Kızları - Mannequin Challenge 00:54
Miami Dolphins Ponpon Kızları - Mannequin Challenge 3.208 izlenme - 3 hafta önce Amerikan futbolu ekiplerinden Miami Dolphins'in ponpon kızları son günlerde sosyal medyanın yeni akımı olan "Mannequin Challenge" yani günlük hayatın donması anlamına gelen sosyal medya akımına katılıp soyunma odasında o renkli görüntüleri paylaştılar....
Gençlerbirliği Futbolcularından Mannequin Challenge 00:51
Gençlerbirliği Futbolcularından Mannequin Challenge 2.743 izlenme - 2 hafta önce Kayserispor galibiyetinden sonra, Gençlerbirliği futbolcuları soyunma odasında mannequin challenge akımına uyarak bir video çektiler. İyi seyirler olsun.
Seksi Mankenlerden Mannequin Challenge 01:12
Seksi Mankenlerden Mannequin Challenge 609 izlenme - 6 gün önce Seksi mankenler sosyal medyada son dönemde gündemde olan Mannequin Challenge(donup kalma) akımına katıldı.
Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapan Kadınlar 03:49
Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapan Kadınlar 1.310 izlenme - 2 hafta önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Spor salonunda bulunan kadınlar ve erkeklerde katıldı.
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:59
Beşiktaş Kadın Futbol Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 451 izlenme - 7 gün önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
THY'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:41
THY'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı 467 izlenme - 1 hafta önce Sosyal Medyada son dönemde gündemde olan Mannequin Challenge, İGA’dan sonra THY’de katıldı. Türk Hava Yolları kabin ekipleri Mannequin Challenge’a uçak içinde çekilmiş videosunu paylaşarak cevap verdi.
Gençlerbirliği Oyuncularından Mannequin Challenge 00:51
Gençlerbirliği Oyuncularından Mannequin Challenge 536 izlenme - 2 hafta önce Gençlerbirliği Oyuncularından Mannequin Challenge Futbolcular soyunma odasında zamanı böyle dondurdu.Yeni akıma Gençlerbirliği oyuncularıda dahil oldu.
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 776 izlenme - 3 hafta önce Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Potanın Perileri'nden Mannequin Challenge 00:42
Potanın Perileri'nden Mannequin Challenge 768 izlenme - 3 hafta önce 2017 Avrupa Şampiyonası Elemeleri için Ankara'daki çalışmalarını sürdüren ve 19 Kasım’da Bosna Hersek, 23 Kasım’da da Romanya ile karşılaşacak olan Potanın Perileri, son günlerin trend video akımı Mannequin Challenge'daki yerini aldı.
Zaman Bu Sefer Striptiz Kulübünde Durdu! 01:41
Zaman Bu Sefer Striptiz Kulübünde Durdu! 677 izlenme - 4 hafta önce Zaman Bu Sefer Striptiz Kulübünde Durdu! Son günlerin popüler akımı Mannequin Challenge, bu sefer de bir striptiz kulübünde gerçekleşti.
Anllela Sagra Mannequin Challenge Akımına Deste Verdi 00:53
Anllela Sagra Mannequin Challenge Akımına Deste Verdi 454 izlenme - 2 hafta önce 22 yaşındaki Kolombiyalı seksi model Anllela Sagra, katalog çekimi sırasında sosyal medya hesabından Mannequin Challenge akımına böyle destek verdi.
Striptiz Kulübünde Mannequin Challenge Akımına Katılan Seksi Kızlar 01:21
Striptiz Kulübünde Mannequin Challenge Akımına Katılan Seksi Kızlar 397 izlenme - 2 hafta önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Striptiz Kulübünde çalışan kızlarda uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Adriana Lima Dondu Kaldı - Mannequin Challenge 00:48
Adriana Lima Dondu Kaldı - Mannequin Challenge 661 izlenme - 3 hafta önce Sosyal medyanın yeni akımı "Mannequin Challenge" yani günlük hayatın donması anlamına gelen bu akıma Victoriasport çekimleri yapan Adriana Lima'da katıldı. Boks yaparken donup kalan Adriana'nın bu görüntüleri oldukça ilgi gördü...
Jamie Vardy Golünü Attı Dondu Kaldı 01:27
Jamie Vardy Golünü Attı Dondu Kaldı 521 izlenme - 3 hafta önce İngiltere ve İspanya arasında oynanan hazırlık maçı 2-2 beraberlik ile sonuçlandı. Maçta takımını 2-0 öne geçiren golü atan Jamie Vardy attığı gol sonrasında sosyal medyanın yeni akımı olan "Günlük hayatın donması" hareketsizliğiyle gole sevindi. İşte o görüntüler...
Kocası Tarafından Basılan Hatun ve Çapkın - Mannequin Challenge 01:00
Kocası Tarafından Basılan Hatun ve Çapkın - Mannequin Challenge 333 izlenme - 4 hafta önce Millet artık iyice kafayı yemiş.
Allen Iverson Mannequin Challenge Denemesine Katıldı 00:57
Allen Iverson Mannequin Challenge Denemesine Katıldı 318 izlenme - 3 hafta önce Mannequin Challenge akımına katılmayan kalmadı galiba
Michelle Obama ve Cleveland Cavaliers Mannequin Challenge 00:30
Michelle Obama ve Cleveland Cavaliers Mannequin Challenge 353 izlenme - 3 hafta önce Geçen sozunun NBA şampiyonu Cleveland Cavaliers'ın beyaz saray ziyarete sırasında ABD First Lady'si Michelle Obama ile yapmış oldukları mannequin challenge izliyoruz...
Türk Usulü Mannequin Challenge Yapmak 01:00
Türk Usulü Mannequin Challenge Yapmak 171 izlenme - 3 hafta önce Yine piyasaya sürülmüş saçma bir akım videosu sizlerle! Liseli kardeşlerimiz'den Mannequin Challenge izliyoruz efendim.