Hoşgeldiniz!

Mannequin Videoları İzle

Striptiz Clup'da Mannequin Challenge Yapmak! 01:21
Striptiz Clup'da Mannequin Challenge Yapmak! 28.966 izlenme - 2 ay önce Vegas Strip Club 'da son zamanların popiler saçmalığı "Mannequin Challenge" yapıldı. Böyle yerlerde görüceksek böyle saçmalığı, razıyız efendim. İzliyelim.
Bayanların Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapması! 00:59
Bayanların Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapması! 36.465 izlenme - 2 ay önce Seksi bayan sporcuların yer aldığı salon'da son zamanların her yerde sıkca gözüken 'Mannequin Challenge' isimli saçmalığı yapıldı. İzliyoruz efendim.
Tarihteki İkinci Mannequin Challenge 04:43
Tarihteki İkinci Mannequin Challenge 5.741 izlenme - 2 hafta önce Tarihteki ilk Selfie'ye şahit olmuştuk... Sırada tarihin ilk Mannequin Challenge'ı var. Olaya yıllar önce el atılmış zaten. İzliyoruz...
Türk Askerinden -15 Derecede Mannequin Challenge 00:59
Türk Askerinden -15 Derecede Mannequin Challenge 8.509 izlenme - 4 hafta önce Hakkari'nin dağlarında -15 derecede Mannequin Challenge akımına katılan kahramanlarımız!
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 12.568 izlenme - 2 ay önce Nusret yeni akıma seyirci kalmadı. Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Dünyada Yapılmış İlk Mannequin Challenge - Güneşten de Sıcak (1978) 00:15
Dünyada Yapılmış İlk Mannequin Challenge - Güneşten de Sıcak (1978) 2.849 izlenme - 2 hafta önce Bugün PlanetTürk kanalında farkettim bir anlığına, Dünyada Mannequin Challenge konuşulacaksa bu, 1978 Yılında yapılan Güneşten De Sıcak Filmi. İyi Seyirler Efendim.
Mannequin Challenge Yaparken Sakata Gelmek 00:10
Mannequin Challenge Yaparken Sakata Gelmek 5.410 izlenme - 2 ay önce Bu devirde köpeğine bile güvenmeyeceksin.
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 01:00
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 8.663 izlenme - 2 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Portekiz Milli Takımı da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu. Vitrin mankeni düellosu olarak çevirebileceğimiz bu akım hızlı bir şekilde yayılırken Borussia Dortmund'a kadar ulaşmış durumda.
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:48
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 6.797 izlenme - 2 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Adriana Lima'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Türk Düğünü Esnasında  Mannequin Challenge Yapmak 01:30
Türk Düğünü Esnasında Mannequin Challenge Yapmak 2.549 izlenme - 1 ay önce Çiftimize teyzeler misali bir yastıkta kocasın diyoruz. Konser gibi düğünleri güzel olmuş her telden insan var. İzliyoruz
Samsun Fen Lisesi #Mannequin Challenge 05:44
Samsun Fen Lisesi #Mannequin Challenge 1.910 izlenme - 1 ay önce Samsun ve Türkiye'nin lise bazında en büyük Mannequin Challenge'ı.
Phoenix Suns Taraftarları - Mannequin Challenge Rekoru 00:56
Phoenix Suns Taraftarları - Mannequin Challenge Rekoru 4.953 izlenme - 1 ay önce Amerika Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Phoenix Suns'ın taraftarları, kendi evlerinde Portland Trail Blazers ile 9 Kasım 2016 tarihinde oynadıkları maçta, son zamanların virüs gibi yayılan akımlarından birisi olan ''Mannequin Challenge''ı bütün salonca deneyip ''Dünya'daki En Kalabalık Mannequin Challenge'' rekorunu kırmaya çalışıyorlar.
Miami Dolphins Ponpon Kızları - Mannequin Challenge 00:54
Miami Dolphins Ponpon Kızları - Mannequin Challenge 3.993 izlenme - 2 ay önce Amerikan futbolu ekiplerinden Miami Dolphins'in ponpon kızları son günlerde sosyal medyanın yeni akımı olan "Mannequin Challenge" yani günlük hayatın donması anlamına gelen sosyal medya akımına katılıp soyunma odasında o renkli görüntüleri paylaştılar....
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 00:58
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 3.957 izlenme - 2 ay önce Sosyal medyada hızla yayılan ve günlük hayatın donması olarak bilinen Mannequin Challenge akımının etkileri giderek büyüyor. YENİ SOSYAL MEDYA AKIMI MANNEQUİN CHALLENGE NEDİR? Mannequin, manken anlamına geliyor. Bu yeni akım Amerika'nın Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başladı. Daha sonra hızla yayılarak Mannequin Challenge (meydan okuma, düello) haline dönüşerek sosyal medyada sıkça yer almaya başladı.
Mannequin Challenge Şakası 04:15
Mannequin Challenge Şakası 2.220 izlenme - 2 ay önce Halkın arasına karıştık ve son günlerin popüler videosu olan mannequin challenge 'ı insanların yanına giderek yaptık, bizler çok eğlendik umarım izlerken sizlerde eğlenirsiniz, İyi seyirler :)
Mannequin Challenge Akımıyla Coştukça Coşan İnsanlar 00:52
Mannequin Challenge Akımıyla Coştukça Coşan İnsanlar 2.702 izlenme - 2 ay önce Mannequin Challenge videoları içerisinde katılımı en yüksek, atmosferi en şahane videolardan birisi. Eğlencenin tavan yaptığı gecenin Mannequin Challenge ile taçlandırıldığı o anlar.
Defilede Gerçek Mankenlerden Mannequin Challenge Çılgınlığı 01:19
Defilede Gerçek Mankenlerden Mannequin Challenge Çılgınlığı 2.553 izlenme - 2 ay önce Antalya'da yeni modellerini tanıtan bir gelinlik firmasının defilesinde ünlü manken Şebnem Schaefer ve arkadaşları, dünyada bir akım yaratan Mannequin Challenge (donup kalma) yaptı.
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 00:55
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 3.555 izlenme - 2 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Emre Mor'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Gençlerbirliği Futbolcularından Mannequin Challenge 00:51
Gençlerbirliği Futbolcularından Mannequin Challenge 3.061 izlenme - 2 ay önce Kayserispor galibiyetinden sonra, Gençlerbirliği futbolcuları soyunma odasında mannequin challenge akımına uyarak bir video çektiler. İyi seyirler olsun.
Seksi Mankenlerden Mannequin Challenge 01:12
Seksi Mankenlerden Mannequin Challenge 1.945 izlenme - 2 ay önce Seksi mankenler sosyal medyada son dönemde gündemde olan Mannequin Challenge(donup kalma) akımına katıldı.
Çiftetelli Sırasında Mannequin Challenge Yapan Parisli Türkler 01:29
Çiftetelli Sırasında Mannequin Challenge Yapan Parisli Türkler 1.526 izlenme - 1 ay önce 'Mannequin Challenge' her yerde! Evde, okulda hatta düğünde! Paris'te yaşayan Türkler düğün sırasında çiftetelli oynarlarken 'Mannequin Challenge' yaptılar. Sonrasında ise yine çiftetelli ile göbek atmaya devam ettiler.
Çıplak Mannequin Challenge Videosu 01:03
Çıplak Mannequin Challenge Videosu 851 izlenme - 3 hafta önce Bitmek bilmeyen Mannequin Challenge akımına şimdi de Micaela Schäfer ve onun seksi arkadaşları dahil oldu
Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapan Kadınlar 03:49
Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapan Kadınlar 1.429 izlenme - 2 ay önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Spor salonunda bulunan kadınlar ve erkeklerde katıldı.
Paris turk dugununde Mannequin Challenge 01:29
Paris turk dugununde Mannequin Challenge 613 izlenme - 1 ay önce Pariste yaşayan Türk vatandaşları, bildiğiniz çiftetellili müzikten sonra Mannequin Challenge yaparak kültürler arası şoklara bir yenisini daha ekliyorlar.
Zaman Bu Sefer Striptiz Kulübünde Durdu! 01:41
Zaman Bu Sefer Striptiz Kulübünde Durdu! 1.245 izlenme - 2 ay önce Zaman Bu Sefer Striptiz Kulübünde Durdu! Son günlerin popüler akımı Mannequin Challenge, bu sefer de bir striptiz kulübünde gerçekleşti.
THY'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:41
THY'de Mannequin Challenge Akımına Katıldı 775 izlenme - 2 ay önce Sosyal Medyada son dönemde gündemde olan Mannequin Challenge, İGA’dan sonra THY’de katıldı. Türk Hava Yolları kabin ekipleri Mannequin Challenge’a uçak içinde çekilmiş videosunu paylaşarak cevap verdi.
Jandarmadan Mannequin Challenge Çılgınlığı 00:43
Jandarmadan Mannequin Challenge Çılgınlığı 94 izlenme - 1 hafta önce Sosyal medyadan tüm dünyaya yayılan Mannequin Challenge (donup kalma) çılgınlığına jandarma ekipleri de katıldı. Kayseri'de jandarma ekipleri de Mannequin Challenge çılgınlığına katıldı. İki gün önce Kayseri'de etkili olan yoğun kar yağışı sonrasında devriye görevine çıktığı tahmin edilen 10 kişilik jandarma ekibi, şiddetli rüzgara rağmen Mannequin Challenge çekimi yaptı. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler 27 bin kişi tarafından görüntülendi ve beğenildi. ===================================================== Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/Turkiye-Gazetesi Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/turkiyegazetesi https://twitter.com/turkiyegazetesi https://plus.google.com/+turkiyegazetesi https://instagram.com/turkiyegazetesi... Türkiye Gazetesi Haber Akışı http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss...
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 808 izlenme - 2 ay önce Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Allen Iverson Mannequin Challenge Denemesine Katıldı 00:57
Allen Iverson Mannequin Challenge Denemesine Katıldı 787 izlenme - 2 ay önce Mannequin Challenge akımına katılmayan kalmadı galiba