Hoşgeldiniz!

mannequin

Striptiz Clup'da Mannequin Challenge Yapmak! 01:21
Striptiz Clup'da Mannequin Challenge Yapmak! 54.594 izlenme - 1 yıl önce Vegas Strip Club 'da son zamanların popiler saçmalığı "Mannequin Challenge" yapıldı. Böyle yerlerde görüceksek böyle saçmalığı, razıyız efendim. İzliyelim.
MANNEQUIN CHALLENGE BASE LIFE CLUB 00:55
MANNEQUIN CHALLENGE BASE LIFE CLUB 36.970 izlenme - 10 ay önce Mannequin Challenge çılgınlığı Base Life Club'ta! Kulübe Kaç!
Bayanların Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapması! 00:59
Bayanların Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapması! 49.406 izlenme - 1 yıl önce Seksi bayan sporcuların yer aldığı salon'da son zamanların her yerde sıkca gözüken 'Mannequin Challenge' isimli saçmalığı yapıldı. İzliyoruz efendim.
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 00:26
Nusret Mannequin Challange Modasına Uydu 16.214 izlenme - 1 yıl önce Nusret yeni akıma seyirci kalmadı. Nusret, son dönemin popüler hareketi Mannequin Challange modasına uydu.
Seksi Mankenlerden Mannequin Challenge 01:12
Seksi Mankenlerden Mannequin Challenge 9.216 izlenme - 1 yıl önce Seksi mankenler sosyal medyada son dönemde gündemde olan Mannequin Challenge(donup kalma) akımına katıldı.
Ukraynalı Kızlarla Mannequin Challenge - Hayrettin 06:39
Ukraynalı Kızlarla Mannequin Challenge - Hayrettin 7.569 izlenme - 12 ay önce Bu videoda çiçek vererek whatsapp numarasını aldığı kızlarla çok farklı bir mannequin challenge yapmış
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 01:00
Portekiz Milli Takımıda Mannequin Challenge Akımına Katıldı 9.812 izlenme - 1 yıl önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Portekiz Milli Takımı da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu. Vitrin mankeni düellosu olarak çevirebileceğimiz bu akım hızlı bir şekilde yayılırken Borussia Dortmund'a kadar ulaşmış durumda.
Mannequin Challenge Yaparken Sakata Gelmek 00:10
Mannequin Challenge Yaparken Sakata Gelmek 5.495 izlenme - 1 yıl önce Bu devirde köpeğine bile güvenmeyeceksin.
Miami Dolphins Ponpon Kızları - Mannequin Challenge 00:54
Miami Dolphins Ponpon Kızları - Mannequin Challenge 8.921 izlenme - 1 yıl önce Amerikan futbolu ekiplerinden Miami Dolphins'in ponpon kızları son günlerde sosyal medyanın yeni akımı olan "Mannequin Challenge" yani günlük hayatın donması anlamına gelen sosyal medya akımına katılıp soyunma odasında o renkli görüntüleri paylaştılar....
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 00:48
Adriana Lima'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 7.876 izlenme - 1 yıl önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Adriana Lima'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Tarihteki İkinci Mannequin Challenge 04:43
Tarihteki İkinci Mannequin Challenge 7.170 izlenme - 1 yıl önce Tarihteki ilk Selfie'ye şahit olmuştuk... Sırada tarihin ilk Mannequin Challenge'ı var. Olaya yıllar önce el atılmış zaten. İzliyoruz...
Türk Askerinden -15 Derecede Mannequin Challenge 00:59
Türk Askerinden -15 Derecede Mannequin Challenge 8.670 izlenme - 1 yıl önce Hakkari'nin dağlarında -15 derecede Mannequin Challenge akımına katılan kahramanlarımız!
Beyaz Show'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 01:16
Beyaz Show'da Mannequin Challenge Akımına Katıldı 6.294 izlenme - 11 ay önce Mannequin Challenge (Canlı Heykel) trendine Beyaz'dan büyük katkı! Bu haftanın konukları İrem Derici, Tuvana Türkay, Mustafa Ceceli, Oğuz Özyaral ve Beyaz Show'u izlemeye gelen seyircilerin de dahil olduğu bu büyük organizasyon görülmeye değerdi! Tüm stüdyo dondu kaldı! İşte o eğlenceli anlar...
Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapan Kadınlar 03:49
Spor Salonunda Mannequin Challenge Yapan Kadınlar 5.245 izlenme - 1 yıl önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Spor salonunda bulunan kadınlar ve erkeklerde katıldı.
Zaman Bu Sefer Striptiz Kulübünde Durdu! 01:41
Zaman Bu Sefer Striptiz Kulübünde Durdu! 4.870 izlenme - 1 yıl önce Zaman Bu Sefer Striptiz Kulübünde Durdu! Son günlerin popüler akımı Mannequin Challenge, bu sefer de bir striptiz kulübünde gerçekleşti.
Blac Chyna Doğum Esnasında Mannequin Challenge Akımına Uydu 00:18
Blac Chyna Doğum Esnasında Mannequin Challenge Akımına Uydu 5.824 izlenme - 1 yıl önce Rob Kardashian'ın sevgilisi Blac Chyna, Amerika'da özel bir sağlık merkezinde doğum yaptı. Doğum öncesi sancıları tutan ve doğum sedyesi üzerine oturtulan Blac Chyna çektiği sancılardan dolayı çığlık atarken, Rob ise sevgilinin önünde diz çökerek doğacak çocuğu tutmak için ellerini açarak bekledi. DOĞUM ANINI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI Kardashian ailesinin tüm üyelerinin katıldığı doğumdan sonra Blac Chyna Dream ismini verdikleri kız çocuğu ile ilk videosunu perşembe günü SnapChat'ten takipçileri ile paylaştı. Kız çocuğunun kendi aile fertlerine benzediğini gören baba Rob Kardashian ise mutluluktan çılgına döndü. ÇELENK TAKTI Doğumdan bir kaç saat sonra bebeği ile paylaştığı videoda ise 28 yaşındaki Chyna'nin kendi kafasına ve kızının kafasına çiçeklerden yapılmış bir çelenk taktığı görülüyor.
Phoenix Suns Taraftarları - Mannequin Challenge Rekoru 00:56
Phoenix Suns Taraftarları - Mannequin Challenge Rekoru 5.233 izlenme - 1 yıl önce Amerika Profesyonel Basketbol Ligi (NBA) takımlarından Phoenix Suns'ın taraftarları, kendi evlerinde Portland Trail Blazers ile 9 Kasım 2016 tarihinde oynadıkları maçta, son zamanların virüs gibi yayılan akımlarından birisi olan ''Mannequin Challenge''ı bütün salonca deneyip ''Dünya'daki En Kalabalık Mannequin Challenge'' rekorunu kırmaya çalışıyorlar.
Samsun Fen Lisesi #Mannequin Challenge 05:44
Samsun Fen Lisesi #Mannequin Challenge 2.485 izlenme - 1 yıl önce Samsun ve Türkiye'nin lise bazında en büyük Mannequin Challenge'ı.
Türk Düğünü Esnasında  Mannequin Challenge Yapmak 01:30
Türk Düğünü Esnasında Mannequin Challenge Yapmak 2.955 izlenme - 1 yıl önce Çiftimize teyzeler misali bir yastıkta kocasın diyoruz. Konser gibi düğünleri güzel olmuş her telden insan var. İzliyoruz
Dünyada Yapılmış İlk Mannequin Challenge - Güneşten de Sıcak (1978) 00:15
Dünyada Yapılmış İlk Mannequin Challenge - Güneşten de Sıcak (1978) 3.352 izlenme - 1 yıl önce Bugün PlanetTürk kanalında farkettim bir anlığına, Dünyada Mannequin Challenge konuşulacaksa bu, 1978 Yılında yapılan Güneşten De Sıcak Filmi. İyi Seyirler Efendim.
Çıplak Mannequin Challenge Videosu 01:03
Çıplak Mannequin Challenge Videosu 3.173 izlenme - 1 yıl önce Bitmek bilmeyen Mannequin Challenge akımına şimdi de Micaela Schäfer ve onun seksi arkadaşları dahil oldu
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 00:58
Adanalı Gençlerden Mannequin Challenge 4.088 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada hızla yayılan ve günlük hayatın donması olarak bilinen Mannequin Challenge akımının etkileri giderek büyüyor. YENİ SOSYAL MEDYA AKIMI MANNEQUİN CHALLENGE NEDİR? Mannequin, manken anlamına geliyor. Bu yeni akım Amerika'nın Florida'daki Edward H. White Lisesi'nde başladı. Daha sonra hızla yayılarak Mannequin Challenge (meydan okuma, düello) haline dönüşerek sosyal medyada sıkça yer almaya başladı.
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 00:55
Emre Mor Ve Ailesi Mannequin Challenge Akımana Katıldı 3.700 izlenme - 1 yıl önce Son dönemin popüler "Mannequin (manken) Challenge" modasına Emre Mor'da uydu. Günlük hayatın rutin akışı hiç bu kadar eğlenceli olmamıştır. Uzun zamandır sağlam bir akım çıkarma konusunda sıkıntı yaşayan sosyal medyanın son denemesi Mannequin Challenge. Gençler arasında son günlerde epeyce popüler olan Mannequin Challenge günlük hayatın dona kalması üzerine kurulu.
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 01:03
Justin Bieber Cansız Mankenle Öpüştü 23.693 izlenme - 5 yıl önce Jimmy Fallon, Justin Bieber'den masanın üzerinde bulunan cansız mankenleri basketbol potasına atmasını istedi. SUNUCUNUN İKAZINI DUYMADI Justin Bieber, cansız mankeni eline aldığı anda öpmeye başladı. Jimmy Fallon bu durumu sonlandırmaya çalışsa da pek başarılı olamadı. Bieber, kendini o kadar kaptırdı ki sunucunun ikazını duymadı. HAYRANLARI ÇILGINA DÖNDÜ Justin Bieber'in ateşli öpüşmesi karşısında stüdyoda bulunan hayranları kıskançlıktan çılgına döndü ve bağırmaya başladılar. Cansız mankeni öptükten sonra basketbol potasına atan Justin'in atışı başarılı olmadı.
Mannequin Challenge Şakası 04:15
Mannequin Challenge Şakası 2.346 izlenme - 1 yıl önce Halkın arasına karıştık ve son günlerin popüler videosu olan mannequin challenge 'ı insanların yanına giderek yaptık, bizler çok eğlendik umarım izlerken sizlerde eğlenirsiniz, İyi seyirler :)
Mannequin Challenge Akımıyla Coştukça Coşan İnsanlar 00:52
Mannequin Challenge Akımıyla Coştukça Coşan İnsanlar 2.765 izlenme - 1 yıl önce Mannequin Challenge videoları içerisinde katılımı en yüksek, atmosferi en şahane videolardan birisi. Eğlencenin tavan yaptığı gecenin Mannequin Challenge ile taçlandırıldığı o anlar.
Striptiz Kulübünde Mannequin Challenge 02:23
Striptiz Kulübünde Mannequin Challenge 2.697 izlenme - 11 ay önce Son günlerin yeni akımı Mannequin Challenge, striptiz kulübünde gerçekleştirilince ortaya ilgin görüntüler çıkmış.
Gençlerbirliği Futbolcularından Mannequin Challenge 00:51
Gençlerbirliği Futbolcularından Mannequin Challenge 3.298 izlenme - 1 yıl önce Kayserispor galibiyetinden sonra, Gençlerbirliği futbolcuları soyunma odasında mannequin challenge akımına uyarak bir video çektiler. İyi seyirler olsun.
Defilede Gerçek Mankenlerden Mannequin Challenge Çılgınlığı 01:19
Defilede Gerçek Mankenlerden Mannequin Challenge Çılgınlığı 2.600 izlenme - 1 yıl önce Antalya'da yeni modellerini tanıtan bir gelinlik firmasının defilesinde ünlü manken Şebnem Schaefer ve arkadaşları, dünyada bir akım yaratan Mannequin Challenge (donup kalma) yaptı.
İstanbul Metrosu’nda Mannequin Challenge 00:49
İstanbul Metrosu’nda Mannequin Challenge 2.070 izlenme - 12 ay önce Dünyada hızla yayılan Mannequin Challenge (donup kalma) çılgınlığına İstanbul Metrosu çalışanları ve yolcular da dahil oldu. Sarı çizgiye dikkat çekmek için çekilen video sosyal medyada izlenme rekoru kırdı.Dünyada çok sayıda ünlü kişinin yaptığı Mannequin Challenge akımına metro çalışanları ve yolcular da katıldı. İstanbul Metrosu'nun Twitter hesabından paylaşılan video yoğun ilgi gördü. Videoda güvenlik görevlileri, çalışanlar ve yolcular durarak Mannequin Challenge yaptı. Sarı çizgiye dikkat çekmek için yapılan klibin sonunda ise, "Lütfen sarı çizgiyi geçmeyiniz. Hayat durur metro durmaz" yazısı yer aldı.