Hoşgeldiniz!

Maraş Dondurmacısı Videoları İzle

Mr Bean'in Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı 03:14
Mr Bean'in Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı 8.141 izlenme - 12 ay önce Tayland’ın turizm şehri Pattaya’nın ünlü Türk dondurmacısı Şahin Öztürk yüzlerce izleyicinin önünde gerçekleşen gösteride Mr. Bean adıyla tanınan komedyen Rowan Atkinson’ı klasik numaralarla şakaladı.
Maraş Dondurmacısının Karadenizli İle İmtihanı 01:22
Maraş Dondurmacısının Karadenizli İle İmtihanı 850 izlenme - 2 yıl önce Yurdum insanına yakışan en güzel mesleklerden olan esnaflık,ve mesleğini gırgıra döken maraş dondurmacısı amcaları hepimiz biliriz ki çoğumuz, bunaltıcı sıcaklarda bu amcalar ile uğraşmışızdır. Bu sefer bir laz gencinin kısa bir uğraş sonucu dondurmasını aldıktan sonra laz kafası ile esnaf amcamıza yaptığı şaka, çoğumuzun aklında 'Ben de yapsam mı ki ?' diye bir soru getireceğinden eminim.
herkese şaka yapılmaz maraş dondurmacısı 00:15
herkese şaka yapılmaz maraş dondurmacısı 1.256 izlenme - 8 yıl önce herkese şaka yapılmaz maraş dondurmacısı
Sevimli Minik Turistin Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı! 01:09
Sevimli Minik Turistin Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı! 269 izlenme - 1 yıl önce Ailesi önceden tecrübeli olmalı ki bu sefer çocuklarını dondurmacı abimize yönlendirip bir de üstüne videoya almışlar.
Maraş Dondurmacısını Trollemek 00:12
Maraş Dondurmacısını Trollemek 371 izlenme - 2 yıl önce Olay Ağustos 2014'de İstiklal Caddesi üzerinde bulunan dondurmacıda meydana geliyor. Çeşit çeşit numaralarla elindeki uzun metal kaşık ile dondurmayı müşterilere vermemekte ısrar eden bu güzel kardeşimizin bana yaptığının karşılıksız kalmaması gerektiğini düşündüğüm için böyle birşey yaptım. Yalnız iki eli ile saldırıp alamadığını gördüğünde verdiği tepkiye çok dikkat ediniz. İyi seyirler. :)
maraş dondurmacısı ve turist kızlar 01:08
maraş dondurmacısı ve turist kızlar 359 izlenme - 6 yıl önce
Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist 01:47
Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist 230 izlenme - 5 yıl önce Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist