Hoşgeldiniz!

maraş dondurmacısı

Mr Bean'in Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı 03:14
Mr Bean'in Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı 8.247 izlenme - 1 yıl önce Tayland’ın turizm şehri Pattaya’nın ünlü Türk dondurmacısı Şahin Öztürk yüzlerce izleyicinin önünde gerçekleşen gösteride Mr. Bean adıyla tanınan komedyen Rowan Atkinson’ı klasik numaralarla şakaladı.
Maraş Dondurmacısının Karadenizli İle İmtihanı 01:22
Maraş Dondurmacısının Karadenizli İle İmtihanı 872 izlenme - 3 yıl önce Yurdum insanına yakışan en güzel mesleklerden olan esnaflık,ve mesleğini gırgıra döken maraş dondurmacısı amcaları hepimiz biliriz ki çoğumuz, bunaltıcı sıcaklarda bu amcalar ile uğraşmışızdır. Bu sefer bir laz gencinin kısa bir uğraş sonucu dondurmasını aldıktan sonra laz kafası ile esnaf amcamıza yaptığı şaka, çoğumuzun aklında 'Ben de yapsam mı ki ?' diye bir soru getireceğinden eminim.
herkese şaka yapılmaz maraş dondurmacısı 00:15
herkese şaka yapılmaz maraş dondurmacısı 1.258 izlenme - 8 yıl önce herkese şaka yapılmaz maraş dondurmacısı
Sevimli Minik Turistin Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı! 01:09
Sevimli Minik Turistin Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı! 278 izlenme - 1 yıl önce Ailesi önceden tecrübeli olmalı ki bu sefer çocuklarını dondurmacı abimize yönlendirip bir de üstüne videoya almışlar.
Maraş Dondurmacısını Trollemek 00:12
Maraş Dondurmacısını Trollemek 379 izlenme - 3 yıl önce Olay Ağustos 2014'de İstiklal Caddesi üzerinde bulunan dondurmacıda meydana geliyor. Çeşit çeşit numaralarla elindeki uzun metal kaşık ile dondurmayı müşterilere vermemekte ısrar eden bu güzel kardeşimizin bana yaptığının karşılıksız kalmaması gerektiğini düşündüğüm için böyle birşey yaptım. Yalnız iki eli ile saldırıp alamadığını gördüğünde verdiği tepkiye çok dikkat ediniz. İyi seyirler. :)
Küçük Kızı Canından Bezdiren Kahramanmaraş Dondurmacısı 02:57
Küçük Kızı Canından Bezdiren Kahramanmaraş Dondurmacısı 12 izlenme - 1 ay önce Küçük kız kahramanmaraş dondurmacısının mizahını bilmiyor ve ondan dondurma almaya gidiyor. Dondurmacı sevimli kıza inatla bir türlü dondurmayı vermiyor.
maraş dondurmacısı ve turist kızlar 01:08
maraş dondurmacısı ve turist kızlar 364 izlenme - 6 yıl önce
Çocuğu Sinir Küpü Yapan Maraş 02:50
Çocuğu Sinir Küpü Yapan Maraş 7 izlenme - 1 ay önce Maraş dondurmacıları herkesin sinirini hoplatmaya devam ediyor. Bu isyanı dile getiren minik çocuğun dondurmadan soğumasını izliyoruz.
Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist 01:47
Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist 230 izlenme - 5 yıl önce Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist