Hoşgeldiniz!

maraş dondurmacısı

Dondurmacıya Atarlanan Ufaklık 00:29
Dondurmacıya Atarlanan Ufaklık 3.212 izlenme - 2 hafta önce Bu çekikler bizim maraş dondurmacısı abilerimizin rolünü mü çalmış? Yoksa bu onlarda da olan bir şey mi? Vay arkadaş ya...
Aamir Khan'ın Maraş Dondurmacısı İle İmtihanı 01:01
Aamir Khan'ın Maraş Dondurmacısı İle İmtihanı 8.842 izlenme - 5 ay önce Geçtiğimiz gün Türkiye'ye gelen Ünlü Bollywood yıldızı Aamir Khan, Maraş dondurmacısından dondurma almak isteyince ortaya bu eğlenceli görüntüler çıkmış.
Japon Turistin Maraş Dondurmacısından İntikam Alması 00:13
Japon Turistin Maraş Dondurmacısından İntikam Alması 5.259 izlenme - 5 ay önce Tüm turistlerin yükü sırtında olan bu Japon turist, aldığı dondurmanın parasını verirken Maraş dondurmacısını bir hayli uğraştırmış.
Japon Turisti Çıldırtan Maraş Dondurmacısı 00:58
Japon Turisti Çıldırtan Maraş Dondurmacısı 3.801 izlenme - 6 ay önce Japon turisti Türkiye'ye geldiğine pişman eden Maraş dondurmacısının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
Mr Bean'in Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı 03:14
Mr Bean'in Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı 8.715 izlenme - 2 yıl önce Tayland’ın turizm şehri Pattaya’nın ünlü Türk dondurmacısı Şahin Öztürk yüzlerce izleyicinin önünde gerçekleşen gösteride Mr. Bean adıyla tanınan komedyen Rowan Atkinson’ı klasik numaralarla şakaladı.
İlber Ortaylı - Kahvehane Tarihçilerine İtibar Etmeyin 01:58
İlber Ortaylı - Kahvehane Tarihçilerine İtibar Etmeyin 4.024 izlenme - 8 ay önce İlber Hoca Çanakkale Destanı 'nı küçültmeye çalışan maraş dondurmacısının ağzına sıçıyor.
Ufaklığı Sinir Krizine Sokan Maraş Dondurmacısı 01:38
Ufaklığı Sinir Krizine Sokan Maraş Dondurmacısı 53 izlenme - 1 ay önce Ailesi ile birlikte dondurma almak için Maraş dondurmacısının önüne gelen ufaklık, dondurmacının oyunlarıyla adeta sinir krizi geçirmiş efendim.
Maraş Dondurmacısının Karadenizli İle İmtihanı 01:22
Maraş Dondurmacısının Karadenizli İle İmtihanı 1.007 izlenme - 3 yıl önce Yurdum insanına yakışan en güzel mesleklerden olan esnaflık,ve mesleğini gırgıra döken maraş dondurmacısı amcaları hepimiz biliriz ki çoğumuz, bunaltıcı sıcaklarda bu amcalar ile uğraşmışızdır. Bu sefer bir laz gencinin kısa bir uğraş sonucu dondurmasını aldıktan sonra laz kafası ile esnaf amcamıza yaptığı şaka, çoğumuzun aklında 'Ben de yapsam mı ki ?' diye bir soru getireceğinden eminim.
herkese şaka yapılmaz maraş dondurmacısı 00:15
herkese şaka yapılmaz maraş dondurmacısı 1.261 izlenme - 9 yıl önce herkese şaka yapılmaz maraş dondurmacısı
Sevimli Minik Turistin Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı! 01:09
Sevimli Minik Turistin Maraş Dondurmacısı ile İmtihanı! 340 izlenme - 2 yıl önce Ailesi önceden tecrübeli olmalı ki bu sefer çocuklarını dondurmacı abimize yönlendirip bir de üstüne videoya almışlar.
Çekik Gözün Maraş Dondurmacısıyla İmtihanı  00:58
Çekik Gözün Maraş Dondurmacısıyla İmtihanı 76 izlenme - 5 ay önce Zavallı turist dondurmacının karşısında neye uğradığını şaşırdı. Ne olumlu ne de olumsuz tepki veren çekik gözün şaşkalozluğunu izliyoruz.
Maraş Dondurmacısını Trollemek 00:12
Maraş Dondurmacısını Trollemek 437 izlenme - 3 yıl önce Olay Ağustos 2014'de İstiklal Caddesi üzerinde bulunan dondurmacıda meydana geliyor. Çeşit çeşit numaralarla elindeki uzun metal kaşık ile dondurmayı müşterilere vermemekte ısrar eden bu güzel kardeşimizin bana yaptığının karşılıksız kalmaması gerektiğini düşündüğüm için böyle birşey yaptım. Yalnız iki eli ile saldırıp alamadığını gördüğünde verdiği tepkiye çok dikkat ediniz. İyi seyirler. :)
maraş dondurmacısı ve turist kızlar 01:08
maraş dondurmacısı ve turist kızlar 369 izlenme - 7 yıl önce
Küçük Kızı Canından Bezdiren Kahramanmaraş Dondurmacısı 02:57
Küçük Kızı Canından Bezdiren Kahramanmaraş Dondurmacısı 40 izlenme - 9 ay önce Küçük kız kahramanmaraş dondurmacısının mizahını bilmiyor ve ondan dondurma almaya gidiyor. Dondurmacı sevimli kıza inatla bir türlü dondurmayı vermiyor.
Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist 01:47
Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist 231 izlenme - 5 yıl önce Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist
Koniçivalı Elemanın Maraş Dondurmacısıyla İmtihanı 00:58
Koniçivalı Elemanın Maraş Dondurmacısıyla İmtihanı 14 izlenme - 6 ay önce Maraş dondurmacısında dondurma almak meziyet ister.Görüntüde genç koniçiva dondurma alabilmek için iyi sabretti Maraşlıya
Çocuğu Sinir Küpü Yapan Maraş 02:50
Çocuğu Sinir Küpü Yapan Maraş 8 izlenme - 9 ay önce Maraş dondurmacıları herkesin sinirini hoplatmaya devam ediyor. Bu isyanı dile getiren minik çocuğun dondurmadan soğumasını izliyoruz.