Hoşgeldiniz!

Maraş Dondurması Videoları İzle

Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 00:45
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 30.876 izlenme - 11 ay önce Fulin Arıkan ile Haber Tadında programında ünlü 'Maraş Dondurması'nın tanıtımını yapan dondurmacı şov yapmak isterken dondurmayı yere düşürdü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Limonlu Dondurma Tarifi 02:41
Limonlu Dondurma Tarifi 13.045 izlenme - 4 yıl önce Limonlu dondurma için gereken malzemeler nelerdir? Limonların suyu sıkılmalı mıdır? Ne kadar limon suyuna ihtiyaç var?
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 00:45
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 1.954 izlenme - 11 ay önce Fulin Arıkan ile Haber Tadında programında ünlü 'Maraş Dondurması'nın tanıtımını yapan dondurmacı şov yapmak isterken dondurmayı yere düşürdü.
kolay mı maraş dondurması yemek:) 01:47
kolay mı maraş dondurması yemek:) 3.070 izlenme - 8 yıl önce maraşlı abimizin japona yaptıgı show işte biz türklerin marifetleri...... çok komik:))))))))
Maraş Dondurması İle Çocuk Çıldırtmak 01:38
Maraş Dondurması İle Çocuk Çıldırtmak 770 izlenme - 2 yıl önce Bir çocuk için pazarda kaybolmak kadar korkutucu, bu geleneksel şovun böyle de yan etkileri olabiliyor. Bir dondurma yiyeceğiz sinir harbine sürükledin, ufak çaplı travmalar yarattın çocukta be usta.
Çinli Kızların Maraş Dondurmasıyla İmtihanı 02:58
Çinli Kızların Maraş Dondurmasıyla İmtihanı 1.092 izlenme - 2 yıl önce Yıllardır çin işkencesi videolarını izleyerek ömür törpüledik. İntikam soğuk yenmesi gereken bir yemek olduğu için maraş dondurmacılarımız biz onlara soğuk birşey yediririz dedi, bana da bu derlemeyi yapmak düştü. Not: Fonda arada bir çalan mehter marşı duyduğum en gayriciddi versiyon olmuş. Sizden de bu beklenir zaten.
maraş dondurması almanın en kolay yolu 00:15
maraş dondurması almanın en kolay yolu 1.470 izlenme - 8 yıl önce bundan sonra maraş dondurmacılarıda gardını alsın :)
Koreli Kızı Ayar Eden Türk Dondurmacı 00:48
Koreli Kızı Ayar Eden Türk Dondurmacı 388 izlenme - 2 yıl önce Bu uzak doğular taksime gelip dondurma alırlar bizim dondurmacılarda bizim uyuz olduğumuz ama onların sevdiği bu trolluğu yapar. Bakmışlar git gel masraflı oluyor bir tanesini alıp koreye getirmişler. Ne yaparsın adam mesleğini mekandan bağımsız yapmaya devam ediyor. Sonuç olarak oğlum bana yapmayın adam gibi verin şu dondurmamı
Koreli Kızın Maraş Dondurması İle İmtihanı 00:48
Koreli Kızın Maraş Dondurması İle İmtihanı 269 izlenme - 3 yıl önce Koreli Kızın Maraş Dondurması İle İmtihanı
Japonların Maraş Dondurması İle İmtihanı 01:38
Japonların Maraş Dondurması İle İmtihanı 191 izlenme - 4 yıl önce Yer Japonya'nın Osaka Kenti.girişimci Türk Esnaf Kardeşlerimiz Ekonominin Merkezlerinden Olan Bu Şehirde Hem Kültürümüzü Tanıtıyor Hem De Türklerin Ne Kadar Eğlenceli İnsanlar Olduğunu Gösteriyor.