Hoşgeldiniz!

Maraş Dondurması

Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 00:45
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 31.949 izlenme - 2 yıl önce Fulin Arıkan ile Haber Tadında programında ünlü 'Maraş Dondurması'nın tanıtımını yapan dondurmacı şov yapmak isterken dondurmayı yere düşürdü. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Limonlu Dondurma Tarifi 02:41
Limonlu Dondurma Tarifi 13.332 izlenme - 5 yıl önce Limonlu dondurma için gereken malzemeler nelerdir? Limonların suyu sıkılmalı mıdır? Ne kadar limon suyuna ihtiyaç var?
Maraş Dondurmacısı Faka Bastı 01:47
Maraş Dondurmacısı Faka Bastı 529 izlenme - 4 ay önce Müşterilerine şaka yaptıktan sonra dondurmayı veren Kahramanmaraş dondurmacısı, Özbek bir turist tarafından şakalandı ve parayı alması hiç kolay olmadı. Kadın turistin parayı dondurmacı gibi şaka yaparak vermesi izleyenleri gülümsetti.
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 00:45
Canlı Yayında Dondurma Şovu Kötü Bitti 1.984 izlenme - 2 yıl önce Fulin Arıkan ile Haber Tadında programında ünlü 'Maraş Dondurması'nın tanıtımını yapan dondurmacı şov yapmak isterken dondurmayı yere düşürdü.
Maraş Dondurması İle Çocuk Çıldırtmak 01:38
Maraş Dondurması İle Çocuk Çıldırtmak 863 izlenme - 3 yıl önce Bir çocuk için pazarda kaybolmak kadar korkutucu, bu geleneksel şovun böyle de yan etkileri olabiliyor. Bir dondurma yiyeceğiz sinir harbine sürükledin, ufak çaplı travmalar yarattın çocukta be usta.
Çinli Kızların Maraş Dondurmasıyla İmtihanı 02:58
Çinli Kızların Maraş Dondurmasıyla İmtihanı 1.254 izlenme - 3 yıl önce Yıllardır çin işkencesi videolarını izleyerek ömür törpüledik. İntikam soğuk yenmesi gereken bir yemek olduğu için maraş dondurmacılarımız biz onlara soğuk birşey yediririz dedi, bana da bu derlemeyi yapmak düştü. Not: Fonda arada bir çalan mehter marşı duyduğum en gayriciddi versiyon olmuş. Sizden de bu beklenir zaten.
maraş dondurması almanın en kolay yolu 00:15
maraş dondurması almanın en kolay yolu 1.472 izlenme - 9 yıl önce bundan sonra maraş dondurmacılarıda gardını alsın :)
Koreli Kızı Ayar Eden Türk Dondurmacı 00:48
Koreli Kızı Ayar Eden Türk Dondurmacı 444 izlenme - 3 yıl önce Bu uzak doğular taksime gelip dondurma alırlar bizim dondurmacılarda bizim uyuz olduğumuz ama onların sevdiği bu trolluğu yapar. Bakmışlar git gel masraflı oluyor bir tanesini alıp koreye getirmişler. Ne yaparsın adam mesleğini mekandan bağımsız yapmaya devam ediyor. Sonuç olarak oğlum bana yapmayın adam gibi verin şu dondurmamı
Cavani'ye Maraş Dondurmacısı Şoku 00:15
Cavani'ye Maraş Dondurmacısı Şoku 36 izlenme - 4 ay önce PSG'nin golcüsü Cavani, Maraş dondurmacısından dondurma almak istedi ama...
Koreli Kızın Maraş Dondurması İle İmtihanı 00:48
Koreli Kızın Maraş Dondurması İle İmtihanı 288 izlenme - 4 yıl önce Koreli Kızın Maraş Dondurması İle İmtihanı
Japonların Maraş Dondurması İle İmtihanı 01:38
Japonların Maraş Dondurması İle İmtihanı 193 izlenme - 5 yıl önce Yer Japonya'nın Osaka Kenti.girişimci Türk Esnaf Kardeşlerimiz Ekonominin Merkezlerinden Olan Bu Şehirde Hem Kültürümüzü Tanıtıyor Hem De Türklerin Ne Kadar Eğlenceli İnsanlar Olduğunu Gösteriyor.