Hoşgeldiniz!

Mariano Rajoy Videoları İzle

İspanya Başbakanı'na İnen Yumruk 00:36
İspanya Başbakanı'na İnen Yumruk 2.403 izlenme - 1 yıl önce 20 aralık genel seçimlerine az gün kalmışken, memleketi Pontevedra'da bulunan İspanya başbakanı Mariano Rajoy yanına fotoğraf çekmek için gelen bir gencin yumruğuyla sarsıldı. Gözlükleri yere düşen ve kırılan Rajoy programını iptal etmezken 17 yaşındaki genç tutuklandı. Gencin Galiçya bölgesinin bağımsızlığı yanlısı bir grup üyesi olduğu ortaya çıktı.
 İspanya Başbakanı Rajoy'a yumruklu saldırı 00:25
İspanya Başbakanı Rajoy'a yumruklu saldırı 10 izlenme - 1 yıl önce İspanya Başbakanı Mariano Rajoy, seçim kampanyasında yumruklu saldırıya uğradı.
İspanya Başbakanı Rajoy Canlı Yayında Oğluna Vurdu 00:42
İspanya Başbakanı Rajoy Canlı Yayında Oğluna Vurdu 8 izlenme - 1 yıl önce Radyo Cope’nin Tiempo de Juego programında maç yorumlayan İspanya Başbakanı Mariano Rajoy, oğlunun FIFA 16 oyununa ilişkin yaptığı yoruma tatlı sert tepki verdi. "ÇOK DAHA İYİ OLABİLİR" Stüdyoda bulunan Manolo Lama adlı bir gazeteci, FIFA 2016 oyununda yaptığı yoruma dair genç Juan’ın değerlendirmesini almak istedi. Genç Juan ise “Bence çok daha iyi olabilir” dedi ve babası Rajoy’un şaşkınlığı karşısında daha da ileri giderek “Buna çöp dememek için, öyle dedim” ifadelerini kullandı.
NATO Devlet Ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde İspanya Başbakanı Brey İle Görüştü 00:21
NATO Devlet Ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nde İspanya Başbakanı Brey İle Görüştü 17 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Zirvede, İspanya Başbakanı Mariano Rajoy Brey ile bir araya gelerek görüşme yaptı..
Casillas'a Liyakat Nişanı! 00:44
Casillas'a Liyakat Nişanı! 9 izlenme - 1 yıl önce İspanya ile Dünya Kupası zaferi yaşayan Real Madrid'in eski kalecisi Iker Casillas, İspanya Başbakanı Mariano Rajoy tarafından "Sporda Liyakat Nişanı" ödülüne layık görüldü.
İspanya Başbakanı Mariano Rajoy Oy Kullandı 02:29
İspanya Başbakanı Mariano Rajoy Oy Kullandı 2 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İspanya Başbakanı Mariano Rajoy'un oy kullanıcağı salona gelişi- Rajoy'un oy kullanması- Rajoy'un açıklaması- Vatandaşlarla fotoğraf çektirmesi İspanya'da, genel seçimde oy kullanma işlemleri başladı.
İspanya Başbakanı'na Yumruklu Saldırı 00:41
İspanya Başbakanı'na Yumruklu Saldırı 2 izlenme - 1 yıl önce İspanya Başbakanı Mariano Rajoy, seçim kampanyasında yumruklu saldırıya uğradı. Pontevedra kentinde yürüyüş yapan Rajoy’la fotoğraf çektirmek için yaklaşan saldırganın, Başbakan’ın yüzüne yumruk attığı ve gözlüğünü kırdığı bildirildi. Güvenlik güçleri tarafından anından müdahale edilen gencin kelepçelenerek gözaltına alınmadan önce polislerden birine daha vurduğu belirtildi. Vatandaşları selamlama ve fotoğraf çektirme yürüyüşüne gözlüksüz devam eden Başbakan Mariano Rajoy, alkışlar eşliğinde A Coruna kentine doğru yola çıktı. 20 Aralık seçimleri öncesi tüm anketler, iktidardaki muhafazakar Halk Partisi’nin (PP) lideri Mariano Rajoy’un yeniden seçileceğine işaret ediyor.
İspanya Başbakanının Yumruklanması 00:41
İspanya Başbakanının Yumruklanması 1 izlenme - 1 yıl önce İspanya Başbakanı Mariano Rajoy, seçim kampanyasında yumruklu saldırıya uğradı. Pontevedra kentindeki bir etkinliğe katılan 60 yaşındaki Rajoy’la fotoğraf çektirmek için yaklaşan saldırgan, İspanyol Başbakan’ın yüzüne yumruk atarak, gözlüğünü kırdı. Güvenlik güçleri tarafından anında müdahale edilen gencin kelepçelenerek gözaltına alınmadan önce polislerden birine daha vurduğu belirtildi. Vatandaşları selamlama ve fotoğraf çektirme yürüyüşüne gözlüksüz devam eden Başbakan Mariano Rajoy, alkışlar eşliğinde Coruna kentine doğru yola çıktı. Rajoy, saldırı öncesi oldukça keyifliydi. Saldırıda gözlüğü kırılan Rajoy, Coruna'daki etkinliğe gözlüksüz katılmak zorunda kaldı. "BİR DAHA OLSA YİNE YAPARIM" Rajoy'a fiziksel saldırıda bulunan 17 yaşındaki gencin, Pontevedra takımının holigan grubu Mocidade Granate'ye üye olduğu belirtildi. Galiçya milliyetçisi olarak tanımlanan Andres adlı saldırganın, polise ifadesinde "Bir daha olsa yine yaparım" şeklinde konuştuğu belirtildi. Reşit olmadığından çocuk mahkemesine çıkarılacak olan saldırganın tutuklanacağı tahmin ediliyor. Söz konusu kişinin yasalara göre, "Başbakan'a saldırma" suçundan altı yıla kadar hapsinin istenebileceği ancak yaşından dolayı daha az ceza almasının ön görüldüğü ifade edildi. Basın mensuplarına "Çok iyiyim, harikayım. Hiçbir sorun yok" diyen Rajoy, Twitter hesabından gerek diğer siyasi parti liderlerinden gerekse kendi partisinden gelen geçmiş olsun mesajlarına teşekkür etti. Rajoy'a İspanya Kralı 6. Felipe'nin de bizzat telefon ederek, "Geçmiş olsun" dediği belirtildi. Saldırının Rajoy'un doğum yeri ve en fazla destek aldığı bölgelerden biri olan Galiçya'da meydana gelmesi dikkat çekti. İspanya Başbakanı'nın saldırı sonrası güvenlik görevlilerine dönerek, "Nasıl böyle bir şey olabilir?" diyerek sitem ettiği belirtildi.