Hoşgeldiniz!

marifet

İdo Tatlıses - Marifet 03:53
İdo Tatlıses - Marifet 46.632 izlenme - 2 yıl önce İdo Tatlıses - Marifet (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Aşkın İçinde Hayat Çok Kısa kalır Sorgulanmaz Zaman Bile Bize Ağır Nedir Bu Haller Sende ki Tavır Yakışmıyor O Bunu Marifet Sanır Ben Yanarım Yanarım Bugünlerde Sorun Değil Yaşarım Bu Bedende Evelallah Atlatırım Koyarım Bir Köşeye Varsın Boş Kalsın Kalbim Vermem Kimseye
Beykoz'da Mahmut Efendi Külliyesi'nde Yıkım 00:35
Beykoz'da Mahmut Efendi Külliyesi'nde Yıkım 5.689 izlenme - 1 yıl önce Beykoz'da, orman arazisine kaçak yapıldığı gerekçesiyle yıkım kararı alınan Mahmut Efendi Külliyesinin yıkımına bu sabah başlandı. Marifet Derneğinin yaptırdığı külliyenin kaçak olduğu iddia edilirken, binaların yıkımı için Çavuşbaşı mahallesine sabahın erken saatlerinde çok sayıda belediye ve çevik kuvvet ekibinin geldiği görüldü. Yıkım başlarken, bölgede gerginlik devam ediyor.
Mahmud Efendi'nin Sefere Çıkması (At ve Silah Sesi İçerir) 02:04
Mahmud Efendi'nin Sefere Çıkması (At ve Silah Sesi İçerir) 4.537 izlenme - 1 yıl önce Mahmud Efendi'nin kurduğu Marifet Derneği isimli derneğin facebook sayfasında bu başlıkla yayınlanan ve anlam veremediğim video. Buyrun hep beraber anlam veremeyelim.
Kate Upton - 10 Parmağında 10 Marifet 01:49
Kate Upton - 10 Parmağında 10 Marifet 15.262 izlenme - 5 yıl önce
Marifet Derneği: İlim İrfan Yuvasına Dozer Sokarsan Allah da  Seni Yıkar 03:14
Marifet Derneği: İlim İrfan Yuvasına Dozer Sokarsan Allah da Seni Yıkar 3.728 izlenme - 1 yıl önce Marifet Derneği'nin sosyal medya hesabından yayınlanan bir videoda Şefik Kocaman yıkım kararı verilen külliye ile ilgili karar aşamasındayken değerlendirmede bulunuyor. Yıkım üzerine karar verilmesine tepki veren Şefik Kocaman, kararın çözülebilir olduğunu ancak yetkililerin bu yönde hareket etmediğini söylüyor. Verilen kararı yakışmaz olarak yorumlayan Şefik Kocaman, "böyle bir ilim irfan yuvasına sen dozer sokarsan Allah seni yıkar" dedi. Allah'a tevekkülü olan adamın üzerine gitmeyeceksin yetkilileri de bu kadar ikaz etmiş olalım bizim maddi bir tehdit unsurumuz yok Allah'ımız var bizim" diye konuştu.
İdo Tatlıses - Marifet 03:53
İdo Tatlıses - Marifet 3.084 izlenme - 2 yıl önce İdo Tatlıses - Marifet (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri: Aşkın İçinde Hayat Çok Kısa kalır Sorgulanmaz Zaman Bile Bize Ağır Nedir Bu Haller Sende ki Tavır Yakışmıyor O Bunu Marifet Sanır Ben Yanarım Yanarım Bugünlerde Sorun Değil Yaşarım Bu Bedende Evelallah Atlatırım Koyarım Bir Köşeye Varsın Boş Kalsın Kalbim Vermem Kimseye
Ferrari F40 ile Kar Üzerinde Drift Yapma 04:17
Ferrari F40 ile Kar Üzerinde Drift Yapma 1.937 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en ünlü spor arabası olarak bilinen Ferrari F40'ın kar üzerindeki marifetlerine inanamayacaksınız. Enzo Ferrari'nin yaratım sürecinde 0 bulunduğu ve 40. yıla özel olarak üretilen F40'ın kendine has duruşu ile kar üzerindeki marifetleri nelermiş görelim... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kurabiyeler Üzerinde Ameliyat Marifetlerini Gösteren Adam 04:45
Kurabiyeler Üzerinde Ameliyat Marifetlerini Gösteren Adam 1.791 izlenme - 1 yıl önce Ameliyat serisi tüm ilginçliğiyle devam ediyor. Abimiz bu seferde iki kurabiyeyi birbiriyle birleştirmeye çalışıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Baştan Aşağıya Yetenek Kaynayan Kadın 00:50
Baştan Aşağıya Yetenek Kaynayan Kadın 247 izlenme - 5 ay önce 10 elinde 10 marifet denilen olay bu olsa gerek. Ablanın her yerinden fırlıyor desem yeri. Keyifli seyirler fazla da övmeyelim.
10 Parmağında 11 Marifet 01:33
10 Parmağında 11 Marifet 1.207 izlenme - 6 yıl önce shara lin
MUHAMMED KESKİN KAFİRDİR MARİFET DERNEĞİ VE CÜBBELİ AHMETDE KAFİRDİR HEPSİ DARBE TARAFTARI ÇIKTI 00:17
MUHAMMED KESKİN KAFİRDİR MARİFET DERNEĞİ VE CÜBBELİ AHMETDE KAFİRDİR HEPSİ DARBE TARAFTARI ÇIKTI 665 izlenme - 11 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
İdo Tatlıses - Marifet 03:53
İdo Tatlıses - Marifet 463 izlenme - 2 yıl önce İdo Tatlıses - Marifet Şarkı Sözleri: Aşkın içinde hayat çok kısa kalır Sorgulanmaz zaman bile bize ağır Nedir bu haller sendeki tavır Yakışmıyor o bunu marifet sanır Ben yanarım yanarım bu günlerde Sorun değil yaşarım bu bedende Evelallah atlatırım koyarım bir köşeye Varsın boş kalsın kalbim vermem kimseye
gördünmü kaynananın marifetini xd 00:11
gördünmü kaynananın marifetini xd 1.136 izlenme - 7 yıl önce gördünmü kaynananın marifetini xd
Aslan Gibi Kükreme Marifeti Olan Dayı 01:17
Aslan Gibi Kükreme Marifeti Olan Dayı 974 izlenme - 3 yıl önce Songül Karlı ve Uğur Arslan'ın programına katılan ve evlenmek niyetinde olan abimiz gelin adaylarına gayet dogal bir yoldan sesleniyor..Ve kükrüyor..Ne demiş Aristotoles ' insan düsünen bir hayvandır ' Sanırım biz düşünme kısmını es geçiyoruz..
ellerle yapılan gösteri!!! 05:54
ellerle yapılan gösteri!!! 3.011 izlenme - 9 yıl önce hayret kaldım valla...
İdo Tatlıses - Marifet (2016) Remix by ÇILGINDJ Özkan 03:32
İdo Tatlıses - Marifet (2016) Remix by ÇILGINDJ Özkan 254 izlenme - 2 yıl önce
Making a Homemade Bandsaw (drill powered)  - El Yapımı Şerit Testere 07:59
Making a Homemade Bandsaw (drill powered) - El Yapımı Şerit Testere 120 izlenme - 9 ay önce Make your own bandsaw. Powered by a drill. - Ahşaptan çok uygun bir maliyetle yapabileceğiniz mini şerit testere yapımını izleyin.
Marifetli İnek - Çeşmeden Su İçmek 00:54
Marifetli İnek - Çeşmeden Su İçmek 327 izlenme - 3 yıl önce Susayan inek, çeşmenin başına gidiyor. Kimsenin yardımı olmadan suyu pompalamaya başlıyor.
akıllı köpek 00:33
akıllı köpek 716 izlenme - 9 yıl önce akıllı köpeğin marifetleri
Tugçe San - Marifet [yeni Klip 2009]h.q. 04:11
Tugçe San - Marifet [yeni Klip 2009]h.q. 1.277 izlenme - 8 yıl önce tugçe san - marifet [yeni klip 2009]h.q.
Gizlim Duygusal Şiir 01:09
Gizlim Duygusal Şiir 856 izlenme - 8 yıl önce olurda seversen gizli ama söylüyemessen ona ve birde başkasının olmuşsa bunu mutlaka izle mikail kaya
Hozan Besir - Saklasam Seni 03:30
Hozan Besir - Saklasam Seni 522 izlenme - 2 yıl önce Hozan Besir - Saklasam Seni şarkı sözleri siyah zülfün saçlarını tarasam marifet yoluyla aklasam seni gizli gizli sırlarını arasam gahi ara sıra yoklasam seni gözüm yoktur siyahında alında mor menekşe yaylasında dağında sen bir gonca gülsün gülşen bağında bağban olsam koklasam seni metiniyem her can menzil alamaz aşk katına binen yolda kalamaz iki cihan arasada bulamaz kalbimin içine saklasam seni hey dost hey dost hey dost saklasam seni.
İdo Tatlıses - Marifet - Fresh Records Present /remix 03:53
İdo Tatlıses - Marifet - Fresh Records Present /remix 128 izlenme - 2 yıl önce ido tatlıses - marifet - Fresh Records Present /Remix\ Şarkı Sözleri: Aşkın içinde hayat çok kısa kalır Sorgulanmaz zaman bile bize ağır Nedir bu haller sendeki tavır Yakışmıyor o bunu marifet sanır Ben yanarım yanarım bu günlerde Sorun değil yaşarım bu bedende Evelallah atlatırım koyarım bir köşeye Varsın boş kalsın kalbim vermem kimseye Aşkın içinde hayat çok kısa kalır Sorgulanmaz zaman bile bize ağır Nedir bu haller sendeki tavır Yakışmıyor o bunu marifet sanır Ben yanarım yanarım bu günlerde Sorun değil yaşarım bu bedende Evelallah atlatırım koyarım bir köşeye Varsın boş kalsın kalbim vermem kimseye
Baykon Feat Crafty-Marifet Amatör Yeni Rap 02:39
Baykon Feat Crafty-Marifet Amatör Yeni Rap 513 izlenme - 8 yıl önce albüm yolda
tüğçe Şan - marifet [yeni klip 2009] 04:11
tüğçe Şan - marifet [yeni klip 2009] 454 izlenme - 8 yıl önce [orjinal yeni klip 2009]
Kendi Küçük Ama Marifeti Büyük 03:36
Kendi Küçük Ama Marifeti Büyük 370 izlenme - 8 yıl önce Şiirin tümünü ezberlemiş......
marifetli köpekler 01:34
marifetli köpekler 371 izlenme - 8 yıl önce
Hasanın Marifetleri 03:59
Hasanın Marifetleri 440 izlenme - 10 yıl önce ses budur
Bu Adamlar Gerçekten Çok Marifetli - Şişe Çalarak Müzik Yapıyorlar 02:44
Bu Adamlar Gerçekten Çok Marifetli - Şişe Çalarak Müzik Yapıyorlar 163 izlenme - 3 yıl önce Süper Ötesi Bir Şey
Minik Köpek 00:33
Minik Köpek 377 izlenme - 10 yıl önce