Hoşgeldiniz!

marihuana

Uyuşturucu Yasağının Etkileri 06:25
Uyuşturucu Yasağının Etkileri 2.911 izlenme - 1 yıl önce
Bağımlılık Hakkında Bildiklerinizi Unutunuz 05:41
Bağımlılık Hakkında Bildiklerinizi Unutunuz 3.357 izlenme - 1 yıl önce Dünya bu geri zekalı yasaklarla kafayı o kadar bozdu ki,bildiğiniz mazoşist takılıyor herkes bu konuda. Bu köprü altında ki geri zekalı torbacılar uyuşturucu içmesin diye yapılan müdahaleler sonucu dünyada ki şiddetin Yüzde 75 ila Yüzde 25 arttığı söyleniyor.Yasakların her türlüsü çok saçma,bu daha da saçma. Tek bir yasağı savunmalıyız,hepimiz. Yasaklamayı yasaklamayı. Bu arada bu videoyu Açık Toplum Enstitüsü hazırlamıştı.Hani şu ünlü Soros'un vakfı :) https://www.youtube.com/watch?v=ao8L-0nSYzg
Arıları Marihuanadan Bal Üretmek Üzere Eğitmek 00:30
Arıları Marihuanadan Bal Üretmek Üzere Eğitmek 2.435 izlenme - 2 yıl önce Bir çok insanın dahi gözüyle baktığı arıcı Nicolas Trainerbees, arıları eğitip halk arasında esrar olarak bilinen marihuana bitkisinden bal üretti. Aslında bir çilingir olan Trainerbees, 20 yıldır arıcılıkla uğraşıyor. Marihuananın medikal kullanımı ve yasallaştırılması konusunda yıllardır mücadele veren 39 yaşındaki adam, daha önce arılara çiçek yerine meyvelerden şeker toplamaları için eğiterek değişik ballar ürettiğini dile getiriyor. Çocukluğundan beri doğaya tutkun olan Nicholas, arıların marihuana bitkisinin reçinesini toplamasını ve bal haline getirmesini sağladığı eğitimle elde ettiği esrar balına, ‘cannahoney’, ‘canna balı’ adını vermiş.
Ot Kafası VS Alkol Kafası 03:21
Ot Kafası VS Alkol Kafası 3.609 izlenme - 3 yıl önce İzleyeceğiniz videoda otun ve alkolün aynı kişi üzerinde etkilerini göreceğiz. Deney içinde değişik sınamalar mevcut. Dans etme, resim yapmak, spor yapmak gibi. Oldukça eğlenceli bir video olmuş.
Uyuşturucu 03:27
Uyuşturucu 9.207 izlenme - 8 yıl önce
Marilyn Monroe Yu Hiç Böyle Görmediniz 00:53
Marilyn Monroe Yu Hiç Böyle Görmediniz 4.572 izlenme - 8 yıl önce dünya kamuoyu bugünlerde bundan yaklaşık 50 yıl önce çekilen bir video görüntüsünü konuşuyor. yarım asır sonra gün ışığına çıkan görüntülerde ünlü aktris marilyn monroe marihuana içerken görülüyor.
Dün Kiliseye mi Gittiniz Ot mu İçtiniz? 03:28
Dün Kiliseye mi Gittiniz Ot mu İçtiniz? 215 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Kimmel ve ekibi paskalya ile 4/20'nin aynı zamana denk gelmesi üzerine Hollywood Bulvarında yoldan geçenlere şu iki soruyu yöneltiyor: Dün kiliseye gittiniz mi, dün ot içtiniz mi?
Ma-ri-hu-ana ! Jamaikalı Eurovizyon Jürisi 03:43
Ma-ri-hu-ana ! Jamaikalı Eurovizyon Jürisi 113 izlenme - 3 yıl önce Avrupa ülkelerinin katıldığı Erovizyon Şarkı Yarışmasında Jamaika Jürisi olursa n'olur? Başarılı makyajlarla Türk animatörlerin yaptığı kısa bir parodi.. Masanın üzerindeki maydonoz dikkat çekiyor, bu arada isimler de ''cuk'' oturmuş...
marihuana fragmanı 2 01:43
marihuana fragmanı 2 95 izlenme - 7 yıl önce
marihuana fragmanı 1 01:43
marihuana fragmanı 1 93 izlenme - 7 yıl önce
Bağışlanan Kıyafetlerin İçinden Marihuana Çıkması  00:51
Bağışlanan Kıyafetlerin İçinden Marihuana Çıkması 13 izlenme - 11 ay önce İyilik yapmayı fazla abartan bir vatandaşın bağışladığı kıyafetlerin arasından marihuana çıkmış. Yanlışlıkla koymuş galiba ama polis çoktan aramaya başlamış.