Hoşgeldiniz!

marilyn

Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 02:04
Evet Oy'u Toplayan Mardinli Marilyn Monroe 11.790 izlenme - 4 ay önce Mardin’de yaşayan ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle tanınan Melek Akarmut, kolları “Evet” için sıvadı. Kentteki esnafları dolaşan ve kapıları çalan Akarmut, vatandaşlardan referandumda “Evet” oyu kullanmalarını istedi. Akarmut, referandumun Türkiye için kritik olduğunu belirterek, ülkenin geçmişte yaşadığı acıları yaşamaması için sandıktan “Evet”in çıkması gerektiğini ifade etti. Mardin’de ikamet eden ve Hollywood yıldızı Marilyn Monroe’ye benzerliğiyle vatandaşların dikkatini çeken 4 çocuk annesi Afyonlu Melek Akarmut, “Evet” için sokağa çıktı. Referandum için bireysel kampanya başlatan Akarmut, kentteki tüm esnafları dolaşıp, kapıları çalarak, “Evet”e destek istedi. Vatandaşlara, referandumda neden “Evet” demeleri gerektiğini anlatan Akarmut, sandıktan çıkacak sonucun Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu dile etirdi. Akarmut, nisanda yapılacak referandumun Türkiye için çok kritik olduğunu belirterek, “Türkiye geçmişte çok büyük acılar çekti. Ülkemiz cenderelerden geçti. 15 Temmuz’da yaşananlar bunun en büyük örneğidir. 15 Temmuz’dan önce de çok darbe gördü bu ülke. Binlerce masum insan zindanlara atıldı. Binlerce insan faili meçhul cinayetlere kurban gitti. Ekonomik olarak çok büyük acılar yaşadık. Büyük krizlerden geçtik. Terör olaylarıyla kentlerimiz yıkıldı, insanlarımız göç etmek zorunda kaldı. Ekonomimizin devamı için ‘Evet’ demenin, sandıktan ‘Evet’ çıkmasının ülkeme daha faydalı olacağını düşünüyorum. Bu yüzden de insanları ikna etmek için şehrimizde geziyorum. İnsanlara bunu anlatabilmek için kendi çabamla çıkıp ‘Evet’i anlatmaya çalışıyorum. İnsanlara ‘Evet’in ne olduğunu anlatabilmek için sokak sokak kendi imkanlarımla geziyorum. Buradan da tüm ülkeye, Mardin halkına çağrıda bulunmak istiyorum, Herkesi ‘Evet’te birleşmeye çağırıyorum” dedi.
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 107.347 izlenme - 3 yıl önce Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video) 2014 Şarkı Sözleri (Lyrics): [Intro:] Different [Verse 1:] This one goes out to all the lovers What can we do? We're helpless romantics We can not help who we're attracted to So let's all dance, and elevate each other [Chorus:] Dear diary, it's happenin' again This energy, like I'm 'bout to win I just close my eyes and visions appear She's everything I want, and it's crystal clear Not even Marilyn Monroe Who Cleopatra pleas Not even Joan of Arc That don't mean nothin' to me I just want a different girl Girl, girl, girl, girl Girl, girl, can't another good boy keep it this thorough [Verse 2:] Why, why do I have to lie Pretend, make believe or hide her? When I love what I've described But then again, I don't need no adjectives for this girl [Chorus x2] [Bridge:] What's wrong with that? What's wrong with that? Yeah What's wrong with that? [Interlude: Girl] In honor of the groove and all who's surrendered to it We say thank you, and we take it back [Verse 3:] Wished so hard, I wished so hard that it came true Then my lucky star, I guess you came from behind the moon I put my arms around her, and I promise not to abuse you Since now I found you, why the hell would I want to lose you? [Chorus x2]
Adnan Oktar'ın Yeni Kedisi 00:25
Adnan Oktar'ın Yeni Kedisi 55.253 izlenme - 4 yıl önce Adnan Hoca'nın maşallah ve inşallah korosunda Marilyn Monroe benzeri bir hatun
Avril Lavigne - Bad Girl Ft. Marilyn Manson 02:56
Avril Lavigne - Bad Girl Ft. Marilyn Manson 66.273 izlenme - 4 yıl önce Avril Lavigne - Bad Girl Ft. Marilyn Manson
Sayko Kamu Spotu 00:18
Sayko Kamu Spotu 5.649 izlenme - 7 ay önce BUSKİ Genel Müdürlüğü'nün youtube'a yüklediği kamu spotuda fon müziği olarak Marilyn Manson -this is the new shit'i tercih etmiş.
Marilyn Manson - Deep Six 04:10
Marilyn Manson - Deep Six 20.052 izlenme - 3 yıl önce Marilyn Manson - Deep Six (Explicit) (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (lyrics): You want to know what Zeus said to Narcissus? "You'd better watch yourself" You want to know what Zeus said to Narcissus "You'd better watch yourself" "You'd better watch yourself" YEAH It's like a stranger had a key, came inside of my mind And moved all my things around He didn't know snakes can't eat a brain Can't try to break the psyche down YEAH It's in my half-frozen wax And your artillery lead Do you like our plan? Do you like our plan? DEEP SIX, SIX, SIX FEET DEEP DEEP SIX, SIX, SIX FEET DEEP YEAH It's like a stranger had a key, came inside of my mind And moved all my things around He didn't know snakes can't eat a brain Can't try to break the psyche down It's in my half-frozen wax And your artillery lead Do you like our plan? Do you like our plan? YEAH It's in my half-frozen wax And your artillery lead Do you like our plan? Do you like our plan? DEEP SIX, SIX, SIX FEET DEEP DEEP SIX, SIX, SIX FEET DEEP YEAH You want to know what Zeus said to Narcissus? "You'd better watch yourself" You want to know what Zeus said to Narcissus? "You'd better watch yourself" "You'd better watch yourself" LOVE IS EVOL CON IS CONFIDENCE EROS IS SORE SIN IS SINCERE SIN IS SINCERE SIN IS SINCERE SIN IS SINCERE DEEP SIX, SIX, SIX FEET DEEP DEEP SIX, SIX, SIX FEET DEEP THE PALE EMPEROR is available in stores Jan 19 (ROW) / Jan 20 (US), 2015. Pre-order now at iTunes and get "Deep Six" and "Third Day of a Seven Day Binge" instantly.
Marilyn Manson - Sweet Dreams 04:42
Marilyn Manson - Sweet Dreams 35.490 izlenme - 8 yıl önce classic of a marilyn manson. lc aka marjinal.lord
Marilyn  Manson - Heart Shaped Glasses 07:24
Marilyn Manson - Heart Shaped Glasses 28.387 izlenme - 9 yıl önce marİlyn manson - heart shaped glasses)))))bu metalci erkek deil de kadın diyenlere izlemesini tavsiye ederim.adamın harbi erkek olduğunu öğrenin:d:d:d
Marilyn Manson - Sweet Dreams 04:40
Marilyn Manson - Sweet Dreams 18.556 izlenme - 5 yıl önce
Marilyn Manson - Sweet Dreams 04:40
Marilyn Manson - Sweet Dreams 28.401 izlenme - 9 yıl önce tatlı rüyalar
Marilyn Manson - This İs The New Shit 04:20
Marilyn Manson - This İs The New Shit 21.454 izlenme - 6 yıl önce marilyn manson - this is the new shit
Marilyn Manson - Sweet Dreams 04:39
Marilyn Manson - Sweet Dreams 16.884 izlenme - 6 yıl önce marilyn manson - sweet dreams are made of this
Lana Del Rey'in Tacize Uğradığı Yayınlanmayan Klip 02:40
Lana Del Rey'in Tacize Uğradığı Yayınlanmayan Klip 8.207 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz ay ortaya çıkan ve herkesi şaşkınlık denizinde yıkayan Marilyn Manson videosunu hatırlıyorsunuzdur. Marilyn Manson’ın müzik videosu olduğu iddia edilen kısa filmde, yönetmen koltuğunda Eli Roth vardı ve Lana Del Rey tecavüze uğruyordu. Videonun Marilyn Manson için çekildiğinin en büyük kanıtı ise Eli Roth’un bir sene önce yaptığı; "Lana Del Rey ve Marilyn Manson ile bir video çekmiştik. Ama video o kadar hastalıklıydı ki, kullanmamaya karar verdik. Umarım raflarda çürür." açıklamasıydı. İşte o klipten yayınlanan sahneler.
Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video) 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video) 9.339 izlenme - 3 yıl önce Pharrell Williams - Marilyn Monroe (Official Video)
kotu yonde elestirdiginiz o adam marilyn manson mt 09:10
kotu yonde elestirdiginiz o adam marilyn manson mt 15.156 izlenme - 9 yıl önce sizin o travesti,top dediginiz adam size harika insanlar diyor duyun adii herifler.adam turkiyeyi begendim diyor,turkler ii insanlar diyor,turkiyede dolasirken dikkat ederek gidiyorum guzellikleri kacirmiyorum diyor,daha once dunyanin gelmedigim farklı bi yer diyor,ama siz ne anlarsiniz,tipi elestirmekle ayni anda milyonlarca sanatci gider ama yasantilari ve duygularini elestirmek bambaska bise,bir kere de beni dinleyin gerizekalilar,marilyn manson buyuk karakter....admirer of marilyn manson....
Marilyn Manson Saint 04:08
Marilyn Manson Saint 14.056 izlenme - 9 yıl önce marilyn mansonun yasaklanan kliplerinden biri....
marilyn manson 03:41
marilyn manson 11.557 izlenme - 9 yıl önce marilyn manson
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 04:50
Pharrell Williams - Marilyn Monroe 6.244 izlenme - 3 yıl önce Pharrell Williams - Marilyn Monroe
Marilyn Manson - This İs The New Shit Live 04:36
Marilyn Manson - This İs The New Shit Live 14.411 izlenme - 9 yıl önce konser
Marilyn Manson - Personal Jesus 02:54
Marilyn Manson - Personal Jesus 15.983 izlenme - 11 yıl önce depeche mode klasiği personal jesus cover
Marilyn Manson Lunchbox Live 04:40
Marilyn Manson Lunchbox Live 11.470 izlenme - 9 yıl önce marilyn manson
Marilyn Manson Tainted Love 03:38
Marilyn Manson Tainted Love 13.043 izlenme - 9 yıl önce high school party...
Marilyn Monroe'nin Mardin Şubesi 01:57
Marilyn Monroe'nin Mardin Şubesi 685 izlenme - 7 ay önce Mardin’de hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Marliyn Monroe’ye benzerliğiyle dikkat çeken ev kadını Melek Akarmut vatandaşların ilgi odağı haline geliyor. Monroe hayranları, Akarmut ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarışıyor. Bazı firmalardan modellik teklifleri alan Akarmut, Monroe’nin hayatını konu alan bir filmde oynamak istiyor. Mardin’de yaşayan 4 çocuk annesi ve ev hanımı Melek Akarmut, hayatını kaybeden ünlü sinema sanatçısı Marliyn Monroe’ye olan benzerliğiyle şaşkınlık oluşturuyor. Akarmut, her sokağa çıktığında şaşkın bakışlarıyla karşılaştığı vatandaşların ilgi odağı haline geliyor.
Marilyn Manson This İs The New Shit 04:21
Marilyn Manson This İs The New Shit 5.228 izlenme - 5 yıl önce Marliyn Manson The New Shit
Ceza Fark Var Çalıntı 02:16
Ceza Fark Var Çalıntı 13.319 izlenme - 8 yıl önce ceza fark var şarkısını marilyn manson un tainted love şarkısından çalmış.sadece biraz hızlandırmış..
marilyn manson - mobscene 03:53
marilyn manson - mobscene 5.755 izlenme - 7 yıl önce marilyn manson - mobscene orjanal haliyle
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 01:53
Adnan Oktar'ın Kediciği Marilyn Monroe'ye Özenirse 2.530 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar'ın gözde kediciklerinden biri olan Gülşah Güçyetmez, Hollywood'un efsane ismi Marilyn Monroe kılığına girip şarkı söyledi.
Slipknot - Killpop [OFFICIAL VIDEO] 04:04
Slipknot - Killpop [OFFICIAL VIDEO] 1.808 izlenme - 2 yıl önce Slipknot's music video for 'Killpop' from the album, .5: The Gray Chapter - available now on Roadrunner Records. Download it at http://smarturl.it/thegraychapter. Summer's Last Stand Tour with Slipknot, Lamb of God, Bullet For My Valentine, and Motionless In White: http://www.slipknot1.com/events Site: http://slipknot1.com iTunes: http://itunes.com/slipknot Facebook: http://facebook.com/slipknot Twitter: http://twitter.com/slipknot Instagram: http://instagram.com/slipknot Tumblr: http://slipknot.tumblr.com Directed by M. Shawn Crahan
Marilyn Manson - No Reflection 03:37
Marilyn Manson - No Reflection 4.251 izlenme - 5 yıl önce Marilyn Manson - No Reflection
Marilyn Manson - Columbine Lisesi Katliamı 03:50
Marilyn Manson - Columbine Lisesi Katliamı 3.183 izlenme - 2 yıl önce 20 Nisan 1999 da Eric Harris ve Dylan Klebold adlı öğrenciler yarı otomatik silahlarla Columbine Lisesi'nde 13 kişiyi öldürdüler ve 24 kişiyi yaraladılar.Michael Moore abimizin oscarlı Bowling for Columbine belgeseline konu olan bu olayda Marily Manson ile yaptığı röportajı izliyoruz.