Hoşgeldiniz!

Marimar Videoları İzle

Thalia Marimar 04:43
Thalia Marimar 24.284 izlenme - 9 yıl önce
süper ikiliden marimar klibi 02:46
süper ikiliden marimar klibi 17.703 izlenme - 8 yıl önce marimar ın jenerik müziği
Marimar 01:16
Marimar 4.427 izlenme - 2 yıl önce Fakir ama gururlu Marimar'ın insanın içini titreten aşk hikayesi.90'lara ve sonrasına damgasını vurmuş bir kült. Bildiğin Türk filmi gibi hikayesi var; birbirini deliler gibi seven fakir kız - zengin adam, yıllar sonra ortaya çıkan baba, entrikalardan sonra alınan intikam ve mutlu son... Ama aklımda kalan tek şey, esas oğlan Sergio'nun tüm montları aynı modeldi. Her renginden vardı ve yakalarını hep kaldırırdı. Ama en çok sarı olanı giyerdi.
Marimar'ın İntikamı 05:11
Marimar'ın İntikamı 3.736 izlenme - 2 yıl önce Thalia'nın başrolde oynadığı Marimar dizisinin unutulmaz bir sahnesini paylaşmak istiyorum sizlerle.dizinin ilk bölümlerinde Marimar,aşık olduğu Sergio'nun kötü kalpli üvey annesi Angelica tarafından insanlık dışı bir muameleye uğrar.Sergio'nun kötü kalpli üvey annesi Angelica çamurun içine bileziğini koyar ve Marimar'a "eğer bunu dişlerinle çıkarırsan bu bilezik senin olur" der.Marimar da bunu yapar ve çamurun içinden dişleriyle çıkarır bileziği.aradan aylar geçer.Marimar bir tesadüf sonucu çok zengin bir işadamı olan babasını bulur ve onun ölümüyle büyük bir mirasa konar.Marimar ise kendisine kötülükler yapan Angelica'dan aynı şekilde intikamını alır.şirketinin bahçesinde bir yer açtırır.o yere çamurlar ekletir ve tapu senetlerini çamurun içine koyup Angelica'dan onları dişleriyle almasını ister.Angelica ise Marimar'ın dediğini yapar.
Thalia  - Maria Mercedes 02:51
Thalia - Maria Mercedes 1.667 izlenme - 2 yıl önce Thalia'nın 1992 yılında çektiği ve 2001 yılında atv'de yayınlanan Maria Mercedes dizizinin orjinal video klibi karşınızda.dizinin hikayesinden de bahsedecek olursak,María Mercedes şehrin kenar mahallesinde yaşayan, annesi-Magnolia evi terkettiği ve babası alkolik olduğu için üç kardeşine bakmak için mücadele veren genç ve güzel bir kızdır. Evin geçimi için çeşitli işler yapmaktadır. Baba Manuel'den ayrılan Magnolia, zengin bir iş adamı olan Rodolfo ile evlenip Arjantin'e yerleştikten sonra Meksika'yla tüm ilişkilerini kesmiştir. María çoğu zaman sokaklarda insanları eğlendirerek para kazanmaya çalışır; palyaço kılığına girer. Gene palyaçoluk yaptığı günlerden birinde zengin ailenin yakışıklı oğlu Jorge Luis'le tanışır, ilk görüşte aşık olur. Jorge Luis annesi Malvina ve kız kardeşi Digna ve kuzen Santiago'nun himayesi altında yaşamaktadır. Santiago ailenin tüm mal varlığının sahibi para göz, hırslı bir adamdır. Tüm akrabalarının kalacak miras için onun ölümünü beklemekte olduğunu düşünmektedir, aslında pek de haksız sayılmaz. Jorge Luis ise sevgilisi Diana ile evlenecekleri gün büyük bir trajedi yaşar. Evlendikleri gün kiliseden dışarı çıkarlarken Diana eski erkek arkadaşı tarafından öldürülür. Bu olay üzerine her kadın ona Diana’yı hatırlatmaktadır ve bir daha kimseyi onun gibi sevemeyeceğini düşünmektedir. Annesi ve kız kardeşi ise onun yeni bir hayata başlaması gerektiğini söylemektedir ve bunun için onu bir aile dostunun kızı olan güzel Eva’yla tanıştırırlar. Bir gün Santiago sokakta María Mercedes'i piyango bileti satarken görür. Kısa tanışmanın ardından María'nın planları için uygun biri olduğunu düşünür. María'yla evlenip, Malvina'nın parasına konmasına engel olacaktır. Avukatlar aracılığıyla María evlenmeye ikna edilir. Teklifi aile ve komşularına yardım amacıyla kabul eden María Santiago'nun tek mirasçısıdır. Kısa süre sonra Santiago ölür ve tüm para María'ya kalır. Malvina parayı almanın yollarını ararken müthiş bir fikir aklına gelir. Jorge Luis'e meyli olduğunu düşündüğü María'nın Jorge Luis'le evlenerek her şeyi geri alabilirlerdi. Jorge Luis ilk başta annesinin teklifini ahlaksızca buldu. Yalnız annesinin 'asıl María'nın yaptığı'nın ahlaksızca olduğu' yönündeki telkinleri üzerine planın bir parçası olmayı kabul eder. Jorge Luis María'yı ilk öptüğünde Diana'yı ilk kez düşünmediğini farkeder; María ise ona zaten delilercesine aşıktır. Hep birlikte Del Olmo malikanesinde yaşamaya başlarlar, yalnız günler geçtikçe Malvina María'nın hayatını zehir etmeye başlar...
Luz Clarita (Jenerik) 01:34
Luz Clarita (Jenerik) 895 izlenme - 2 yıl önce Kanal D'nin akşam haberleri öncesi her daim pembe dizilerle doldurduğu kuşağın isminin aklımıza kısaca "pembe dizi kuşağı" olarak kazınmasının temel sebeplerinden biridir bu dizi. Carita de Angel'in (Küçük Melek Maria) kankasıdır.
marimar taklidi yapan filipinli 2 kafadar :) 02:45
marimar taklidi yapan filipinli 2 kafadar :) 1.020 izlenme - 7 yıl önce
Black Eyed Fish - Marimar 02:46
Black Eyed Fish - Marimar 342 izlenme - 6 yıl önce hindistan da zannediyorlar -marimar
süper ikiliden marimar 02:46
süper ikiliden marimar 384 izlenme - 8 yıl önce marimarın müziğine klip
Super Manyaklardan Marimar Klibi 02:46
Super Manyaklardan Marimar Klibi 99 izlenme - 2 yıl önce İki ruh hastası ev arkadaşı olan çekik gozlu kardeslerımızden, marimar şarkısına fevkalade bir klip
Süper Manyaklar 3 The Beach Boys Papa-Oom-Mow-Mow Klip Parodisi 02:19
Süper Manyaklar 3 The Beach Boys Papa-Oom-Mow-Mow Klip Parodisi 90 izlenme - 2 yıl önce Youtube'un efsane çocukları moymoypalaboy'dan ki zaten videoları var. 1-http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2688/super-manyaklarin-ilk-videosu 2-http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/1829/super-manyaklardan-marimar-klibi ilk defa salakça kategorisine bir video yükledim http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/161781/nineli-torunlu-duet-yapmak-total-eclipse-of-the-heart sağdaki süper manyak olur kendisi nineli torunlu klipte süper manyaklar marimar klibinde de soldaki çocuktur...(artık size nostaljik mi gelir bilemem :D )