Hoşgeldiniz!

marjinal

Makatına Dövme Yaptıran Bayan 01:24
Makatına Dövme Yaptıran Bayan 37.971 izlenme - 3 yıl önce Dövme yaptırmada son nokta ya da bokunu çıkarma da diyebiliriz.Biz de kendimizi marjinal sanırdık diyenlere özgü bir video ile karşı karşıyayız.
Türk İşi Marjinal Eğlence Ortamı 02:49
Türk İşi Marjinal Eğlence Ortamı 25.563 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki bir marjinal ortama daha ışık tutmayalım. Bu sefer gençler eğlenmek amacıyla bir tane çok yakın kız arkadaşlarına rica etmişler tabi o da kıramamış (böyle bir teklifi hangi kız reddedebilir) Onlarla bir gece eğleneyim demiş. Sizler için içeriden video çekip burada paylaşmak istemişler. İzliyoruz efenim.
Marjinal Olmaya Çalışan Spiker 01:23
Marjinal Olmaya Çalışan Spiker 8.193 izlenme - 9 ay önce Haberin haber değerinden çok spikerin yaptığı haber değeri taşıyo bence..
Özgürlük Diyerek IHH Yardım Standına Saldırı 04:27
Özgürlük Diyerek IHH Yardım Standına Saldırı 4.038 izlenme - 2 yıl önce Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde, İnsani Yardım Vakfı'nın (İHH) standı, toplanan yardımların kötü amaçlı kullanıldığını iddia eden bir grup marjinal sol eğilimli öğrenci tarafından kaldırılmak istendi. Saldırı sonrasında 9 öğrenci gözaltına alındı. Bu pisliklerin Üniversite'de ne isi var cok merak ediyorum. Özgürlügü sadece kendi özgürlügü olarak görenlerden bir örnek.
Marilyn Manson - My Monkey  (Miami - 1991) 04:54
Marilyn Manson - My Monkey (Miami - 1991) 1.131 izlenme - 6 ay önce Efendim kendisini biliyorsunuzdur. Marjinal kişiliği ile dikkat çeken biri. Yaptığı müzik de çeşitli çevrelerce beğenilir ya da beğenilmez. Ancak ünlenmesini sanırım dış görünüşüne borçludur. Bu videoda da dış görünüşü normalken olan hali mevcuttur. Akustik bir konserde kayıt edilmiştir. İzleyelim...
Penguen Dansı Müziği 06:14
Penguen Dansı Müziği 5.141 izlenme - 2 yıl önce Yaygınlaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen Penguen Dansının müziği, arkadaş ortamlarında, düğünlerde, kına gecelerinde ve sünnet organizasyonlarınızda çalınız, çaldırınız. Eğlenin işte. Sitede müzik hali yoktu, bulunsun dedim efendim, dinliyoruz.
Bu Sehir Sana Hasret Yar 03:10
Bu Sehir Sana Hasret Yar 2.683 izlenme - 7 yıl önce iyi seyirler.
Yeni Türkü & Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu 04:21
Yeni Türkü & Bulutsuzluk Özlemi - Uçtu Uçtu 2.306 izlenme - 3 yıl önce 90 larımın ve bugünlerimin müzik ve sanat anlayışına yön veren iki büyük marjinal (!) üstadı iki büyük grubu birarada görmek dinlemek muhteşem. (Her Şey Dahil Elektrik Hariç programı) *Marjinal gençliğin ruh halini yansıtan sözler içerir.
İzdivaç Çılgınları - Flash Tv 03:00
İzdivaç Çılgınları - Flash Tv 1.322 izlenme - 2 yıl önce Sürekli değişik ve marjinal konuk bulma konusunda açık ara önde giden kanalımız Flash Tv bu sefer stüdyodaki adayları azdırıyor,konukları kıvrak kıvrak oynatıyor.Bu uğurda kimi yaşlı amcalarımız son enerjilerini de dansta tüketiyor.Kısaca bir eğlence bir eğlence..
Alejandro - Lady Gaga 04:31
Alejandro - Lady Gaga 3.880 izlenme - 8 yıl önce
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk #marjinalmizah (+18) 02:00
İdeoloji Karmaşası Yaşayan Çocuk #marjinalmizah (+18) 3.371 izlenme - 3 yıl önce İstiklal caddesinde bir kardeşimiz muhtemelen kafa trilyon ülkenin içler acısı durumunu kısaca özetliyor. Akp,Chp,Mhp,Bdp 'den tutun Müslümanlık ve Hristiyanlığa kadar her konudan bir fikre sahip. Allah yardımcın olsun kardeşim,durum vahim. He unutmadan Çare Drogba. facebook.com/marjinalmizah twitter.com/marjinalmizah youtube.com/marjinalmizah İletişim: marjinalmizah@gmail.com
Çok Marjinal Şınav Çekme Metodu 00:23
Çok Marjinal Şınav Çekme Metodu 1.570 izlenme - 3 yıl önce Şınav çekme çoğu zaman espri malzemesi olmuş, fıkralarda bu görüntülere benzer durumlar betimlenmiştir, ama bu abim işi çözmüş.
Akkan_dj Marjinal_erdo 2008 Ben Sevensem Terkeden 02:59
Akkan_dj Marjinal_erdo 2008 Ben Sevensem Terkeden 6.058 izlenme - 9 yıl önce sivan17_@hotmail.com yeni msn adresim
Leman Sam-Gönül 03:34
Leman Sam-Gönül 1.130 izlenme - 8 yıl önce
Marjinalliği Çok Farklı Algılayan Anne ve Kız 00:46
Marjinalliği Çok Farklı Algılayan Anne ve Kız 1.513 izlenme - 3 yıl önce "Annen bu haline bişey demiyomu seks filan biliyo mu?" Sorusuna karşılık annenin cevabını dinliyoruz. Bana birşeyler oluyor mutlu.
Mapizela - 4x4 (2015) 01:40
Mapizela - 4x4 (2015) 719 izlenme - 3 yıl önce youtube.com/Mapizela34 soundcloud.com/mapizela facebook.com/OzgurMapizela facebook.com/marjinalmusic Şarkı Sözleri: Siz rap için dayak yediniz biz ise dövdük Ekmek yememişler falan filan ortamlarını gördük Kafiye yaparken nedense hep açıyosunn sözlük Beni o mallardan sanıyo, çünkü gözümde gözlük Ben Sansar veya Haykinin 16 yaş hali İnsanlar görünce yap bi acapella demesiydi hayalim Bazen çıkıyor öyleleri yol katettim baya bi Yaşımdan değil ama müziğime dersin lan vay abi Asarım keserim demiycem müziğim böyle gangsta Söz yazan herkes Einstein, Mike Tyson, Nikola Tesla Yapmayın sonra oluyo sözlerinizde komiklik gırla Piyasa otostopçu kaşarlar gibi ezdim ben tırla Yaşantısı bitek evde Rap hayalleri beyaz perde 15 bin izlenen direk para arıyo dandik cd'lerde Son 1 seneye bakta gör bakalım kim ilerde Yaşıtlarımın en iyisiyim oğlum hemde her bpm'de
marjinal kedi ve moda düşmanı annesi 00:08
marjinal kedi ve moda düşmanı annesi 1.373 izlenme - 8 yıl önce marjinal kedi ve moda düşmanı annesi
Grup Marjinal - Kırmızı Buğday 04:47
Grup Marjinal - Kırmızı Buğday 3.275 izlenme - 10 yıl önce manisa yöresinden güzel bir türküyle sizlerleyiz...
Marjinalliği Çok Farklı Algılayan Anne ve Kız 00:46
Marjinalliği Çok Farklı Algılayan Anne ve Kız 1.012 izlenme - 3 yıl önce "Annen bu haline bişey demiyomu seks filan biliyo mu?" Sorusuna karşılık annenin cevabını dinliyoruz. Bana birşeyler oluyor mutlu.
İzdivaçta Sıradışı Aday Talibini Bekliyor - Nedim Uzun 06:42
İzdivaçta Sıradışı Aday Talibini Bekliyor - Nedim Uzun 614 izlenme - 3 yıl önce İsmi Nedim Uzun.Hatırlayanlar olacaktır muhakkak. 2002 de çok tartışıldı ve konuşuldu.Türkiye de cinsel tercihi farklı olan bir vatandaşımız hatta her platformda konuşmalarıyla, eylemleriyle bu farklı kimliğini savunmuş biri.Fakat bizim çok sevdiğimiz İzdivaç cılar tutmuş canlı yayına çıkarmışlar bir de eş arıyorlar. Herkesin tercihi kendini ilgilendirir ve Nedim Uzun da bir yana yahu siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz? Öyleyse bilelim de yemedik yani..
Marjinal Nedir? - Sokak Röportajı 07:01
Marjinal Nedir? - Sokak Röportajı 702 izlenme - 4 yıl önce Marjinal Nedir? - Sokak Röportajı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ne Orjinal Ne Marjinal 03:06
Ne Orjinal Ne Marjinal 338 izlenme - 2 yıl önce Marjinal olma sevdasına düşen iki Türk gencine sesleniyorum ; Wolverine gibi favori uzatıp, zoraki böcek kızartması yemeyle olmaz o işler. Marjinal dediğin böceği çiğ çiğ yer ve bunu show için değil karnını doyurmak için yapar.Ayrıca tabakta yemek bırakılmaz arkanızdan ağlar.
Mapizela - Yalpala (Trap) 2015 04:30
Mapizela - Yalpala (Trap) 2015 329 izlenme - 3 yıl önce youtube.com/Mapizela34 soundcloud.com/mapizela facebook.com/OzgurMapizela facebook.com/marjinalmusic
Sualtı Gece Kulübü 01:13
Sualtı Gece Kulübü 395 izlenme - 3 yıl önce Su altında yapılan çeşitli atraksiyonlara bir yenisi daha eklendi; Sualtı Gece Kulübü.Adamlar çalışmış yapmış ama normal bir gece kulübünden çokça eksiklikleri var gibi.Mesela çok hareketli değil.Birbirleriyle nasıl iletişim kurdukları meşhul.Yeyip içme imkansız.Tuvaletle ilgili esprileri size bırakıyorum.yarı alkış
Arişa - Dayak Yiğidin Kamçısı mıdır? 01:28
Arişa - Dayak Yiğidin Kamçısı mıdır? 463 izlenme - 3 yıl önce Şöhret uğruna gözünü ağzını budaktan sakınmayan Arişa'nın bi başka sesli görseli. Şarkı demeye, ya da başka bir tanımla zikretmeye dilim varmıyor ancak maşallah onun dili her yere varıyor. Yer yer sado-mazo sahnelerle kah hüzünlendiren, arada güldürüp güldürüp vay be dedirten öğeler var içinde. O değil de Arişa'nın tek derdi rakı bence. Ne bileyim rakı beyaz peynir yese belki şevke gelip, yumruğunu masaya vurur bilemeyiz. "Adam olun laynnn" diye bağırır falan. Oluğ mu oluğ... Diğer sesli görseller için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/51533/arisadan-sampiyonluk-kutlamasi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47010/marjinallik-ile-sanatsallik-arasindaki-kalin-cizgi
Birazda siz gonuşun la - Tır Muhabbeti 10:21
Birazda siz gonuşun la - Tır Muhabbeti 283 izlenme - 2 yıl önce Gözümüzde canlandırdığımız tır şöförü karakterlerinden oldukça uzak olan marjinal bir abimiz muhabbeti oldukça güzel kendisini yutup sayfasından takip edebilirsiniz oldukça hoş muhabbet http://www.youtube.com/channel/UCVNThrbzJWkYAN9wStMVFVA Admine özel not: 720p video yu 25kb hızla yükledim elini vicdanına koy
Cem Yılmaz - Hani Lan  Biz Marjnaldik Bütün Mahalle Tren Yapıyor 03:41
Cem Yılmaz - Hani Lan Biz Marjnaldik Bütün Mahalle Tren Yapıyor 273 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın kadın ve izdivaç programlarına esprileri ile giydirmesini zevkle izliyoruz efenim.
Kendine Marjinal Jokey Ramazan 18:39
Kendine Marjinal Jokey Ramazan 263 izlenme - 2 yıl önce Hunharca gülen adamın yeni rakibi Jokey Ramazan. Sanirim marjinellik ya da modernlik nasil oldur diye sormus ona göre giyinmis. Ama gülünce tabi bütün olay dagiliyor :)
Valira Marjinal 12:29
Valira Marjinal 368 izlenme - 5 yıl önce valira marjinal
Grup Marjinal Adıyaman Konseri 03:51
Grup Marjinal Adıyaman Konseri 258 izlenme - 6 yıl önce Grup Marjinal Adıyaman konseri,İsmail yk,Gökçe,Aydilge,Arsız bela ile birlikte