Hoşgeldiniz!

marker

Moda Tasarım - Marker Kalemle Desen Çizimi 01:19
Moda Tasarım - Marker Kalemle Desen Çizimi 514 izlenme - 3 yıl önce Moda Tasarım alanında marker kalem gibi farklı tekniklerle çalışmanın püf noktalarını Atölye İzmir'de öğrenebilirsiniz. Bu videoda atölyemizde marker kalemle çizilip renklendirilen moda figürü ve desen çalışmasını izleyebilirsiniz. Kayıt için; 0232 464 48 21 - 0541 850 81 37 http://www.atolyeizmir.com
Mineceraft Marker 01:52
Mineceraft Marker 398 izlenme - 4 yıl önce Mineceraft Marker
Inna And The Marker - If You Didnt Love Me - Rock The Roof Paris 02:54
Inna And The Marker - If You Didnt Love Me - Rock The Roof Paris 913 izlenme - 5 yıl önce INNA and The Marker - If you didnt love me (Rock the Roof @ Paris)
İnsanoğlunun Akuma ile İmtihanı - Street Fighter 01:53
İnsanoğlunun Akuma ile İmtihanı - Street Fighter 146 izlenme - 2 yıl önce Jonny Lawrence'ın stop motion tekniğiyle hazırladığı ''Animator VS Animation'' kavgasını izliyoruz. Müzik Brian Sadler'a ait. Çizdiği Street Fighter karakterini belirtmemiş ama Akuma olduğuna kanaat getirdim. Akuma ile ilgili ufak bir bilgi; *Akuma genç yaşta içindeki gücün farkına varır ve ustası Goutetsu'dan kendisine öğretmesini ister. Ustası bu gücün tehlikeli olduğu ve öğretmeyeceğini söyler.(Bu güç Akuma'nın soyundan gelenlerde görülür). Fakat Akuma gizli gizli kendini geliştirir. Son olarak o gücün açığa çıkması için güçlü bir rakip bulması gerekir. Hocası Goutetsu'ya meydan okur ve sıkı bir dövüşten sonra ustasını öldürür. Ustasının boynundaki kalın ve iri olan o boncukları alır ve dövüş sanatları stilinin efendisi olur. En güçlü olmak için sürekli dövüşür. Ayrıca giysisinin arkasında bir harf vardır. İşte o harf Japonca'da tentani(insan üstü,ölümsüz) demektir.
 Güneşsiz (Sans Soleil) Fragman 04:38
Güneşsiz (Sans Soleil) Fragman 179 izlenme - 5 yıl önce Güneşsiz (Sans Soleil): !f istanbul’un artık gelenekselleşen etkinliklerinden ‘Altyazı Tartışıyor’da bu sene Chris Marker’ın tarih, zaman, bellek gibi kavramlar üzerine düşünürken antropolojik bir çalışma gibi de işleyen, sinema tarihinin en özgün işlerinden biri olan filmi Güneşsiz’i konuşuyoruz. Chris Marker hakkındaki sohbete katılmak isteyen herkesi 16 Şubat Cumartesi günü saat 15.30’da SALT Beyoğlu’ndaki etkinliğe bekliyoruz.
İnsanoğlunun Akuma ile İmtihanı - Street Fighter 01:53
İnsanoğlunun Akuma ile İmtihanı - Street Fighter 134 izlenme - 5 yıl önce Jonny Lawrence'ın stop motion tekniğiyle hazırladığı ''Animator VS Animation'' kavgasını izliyoruz. Müzik Brian Sadler'a ait. Çizdiği Street Fighter karakterini belirtmemiş ama Akuma olduğuna kanaat getirdim. Akuma ile ilgili ufak bir bilgi; *Akuma genç yaşta içindeki gücün farkına varır ve ustası Goutetsu'dan kendisine öğretmesini ister. Ustası bu gücün tehlikeli olduğu ve öğretmeyeceğini söyler.(Bu güç Akuma'nın soyundan gelenlerde görülür). Fakat Akuma gizli gizli kendini geliştirir. Son olarak o gücün açığa çıkması için güçlü bir rakip bulması gerekir. Hocası Goutetsu'ya meydan okur ve sıkı bir dövüşten sonra ustasını öldürür. Ustasının boynundaki kalın ve iri olan o boncukları alır ve dövüş sanatları stilinin efendisi olur. En güçlü olmak için sürekli dövüşür. Ayrıca giysisinin arkasında bir harf vardır. İşte o harf Japonca'da tentani(insan üstü,ölümsüz) demektir.
Inna & The Marker - If You Didn't Love Me (Live) 02:54
Inna & The Marker - If You Didn't Love Me (Live) 90 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: I walked alone for many years, I' ve made mistakes, I've cried some tears You were always there You were always there Inna: I never knew a love like yours A heart that beats with love so pure But you were always there You were always there If you didn't love Where would I be My heart was so broken I couldn't see Your love that sorrounds me And sets me free Oh oh Where would I be Oh oh If you didn't love me Inna: I never knew a love like yours A heart that beats with love so pure But you were always there You were always there Right there If you didn't love Where would I be My heart was so broken I couldn't see Your love that sorrounds me And sets me free Ohh Where would I be Oh oh If you didn't love me
Inna & The Marker - If You Didn't Love Me (Live) 02:54
Inna & The Marker - If You Didn't Love Me (Live) 87 izlenme - 4 yıl önce INNA & The Marker - If you didn't love me (Live)
Inna & The Marker - If You Didn't Love Me (Rock The Roof @ Paris) 02:54
Inna & The Marker - If You Didn't Love Me (Rock The Roof @ Paris) 90 izlenme - 5 yıl önce INNA & The Marker - If you didn't love me (Rock the Roof @ Paris)
hns block marker tuvalet d 01:05
hns block marker tuvalet d 59 izlenme - 6 yıl önce
The Marker - Primul pas 03:44
The Marker - Primul pas 8 izlenme - 3 yıl önce The Marker - Primul pas (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (Lyrics) : Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! En Yeni Şarkılar ve Klipler İçin Tıklayınız : www.izlesene.com/iz/clubnow
Pearl Jam Marker In The Sand 05:22
Pearl Jam Marker In The Sand 17 izlenme - 6 yıl önce pearl jam marker ın the sand