Hoşgeldiniz!

marlon brando

The Godfather Kesilmiş Sahneler 12:40
The Godfather Kesilmiş Sahneler 4.673 izlenme - 3 yıl önce Mario Puzo'nun aynı adlı romandan uyarlanan efsane film The Godfather'ın (Baba) kesilmiş sahnelerini izliyoruz efendim. Kesilmiş sahnelerde Marlon Brando reyizi görmek ayrı bir zevk. İyi seyirler.
The God Father - Oscar Protestosu (1973) 01:50
The God Father - Oscar Protestosu (1973) 4.061 izlenme - 3 yıl önce 1973 yılında 'The God Father' filmi ile en iyi erkek oyuncu ödülünü alan Marlon Brando, o dönemdeki Kızılderili katliamına ve Amerikan film endüstrisinin Kızılderililer'e yaptığı muamele karşısında tepkisini dile getirmek için Oscar'ı böyle protesto etmişti.
The Godfather - Baba Don Vito'dan Oğlu Michael'a Nasihatler 03:49
The Godfather - Baba Don Vito'dan Oğlu Michael'a Nasihatler 4.217 izlenme - 3 yıl önce Sinema tarihinin efsanesi, başrollerinde Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Robert Duvall ve John Cazale gibi usta oyuncuların yer aldığı 1972 yapımı The Godfather filminden,benim de en sevdiğim sahnelerden olan Don Vito Corleone'nin oğlu Michael'a nasihati.(Yönetmen Francis Ford Coppola, film gösterime girdikten sonra Marlon Brando ve Al Pacino'nun bir arada olduğu daha fazla sahne çekmediğine pişman olduğunu belirtmiştir.)
The Godfather - Final Sahnesi 05:01
The Godfather - Final Sahnesi 2.949 izlenme - 2 yıl önce Godfather, Mario Puzo'nun yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan, Francis Ford Coppola'nın yönettiği, Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı filmdir. Film, New York'ta yaşayan güçlü bir İtalyan mafya ailesinin hikâyesini anlatır. Corleone ailesi, Don Vito Corleone'nin başında olduğu, suça dayalı bir örgüt kurmuş olan İtalyan asıllı bir ailedir. Michael Corleone, babasının vurulması ve sonrasında ailenin en büyük kardeşi Sonny'nin öldürülmesi üzerine ailenin başına babası tarafından abisi Fredo yerine getirilir. Tek özelliği zekasıyken yavaş yavaş acımasız olmayı, güçlü olmayı ve kendine güvenmeyi öğrenen Micheal kısa bir süre sonra babasının içinde bulunup güçlendiği suç dünyasında, babasından daha acımasız, soğukkanlı ve daha güçlü; bu yüzden daha yalnız, daha mutsuz bir hale gelir. İlk filmin final sahnesi; Michael'in, aileye ihanet eden eniştesi Carlo Rizzi'yi öldürtmesi ve gittikçe acımasız, soğukkanlı bir Don'a dönüşünü göstermekte. İyi seyirler.
The Godfather - Genco'nun Ölümü (Türkçe Altyazılı) 03:57
The Godfather - Genco'nun Ölümü (Türkçe Altyazılı) 3.462 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar tekrardan bir Godfather videosu ile karşınızdayım. Bu seferki videomuz yine Godfather'dan kesilen bir sahne olan Genco reyizin ölüm sahnesi. Altyazıyı kendim hazırlayıp senkronladım umarım beğenirsiniz, teşekkürler.
The Godfather Kamera Arkası Çekimleri (Marlon Brando) 01:20
The Godfather Kamera Arkası Çekimleri (Marlon Brando) 3.418 izlenme - 3 yıl önce Sinema tarihinin en iyi başyapıtlarından biri olarak kabul edilen ''The Godfather'' filminin kamera arkası görüntülerinden Marlon Brando'nun olduğu kesit.(Görüntü, 1990 yapımı ''The Godfather Family: A Look Inside'' adlı belgeselden alınmıştır.)
Marlon Brando'nun Sesiyle Pepsi Reklamı (1999) 00:59
Marlon Brando'nun Sesiyle Pepsi Reklamı (1999) 2.054 izlenme - 2 yıl önce Efsane oyuncu Marlon Brando'nun sesiyle katkı yaptığı, 1999 yılında çekilen The Godfather göndermeli reklam filmi.İyi seyirler.
Marlon Brando - En İyi 10 Filmi 07:39
Marlon Brando - En İyi 10 Filmi 1.617 izlenme - 3 yıl önce Marlon Brando gözümde farklı bir yere sahiptir. Müthiş oyunculuğu ve karizmasıyla sayılı oyuncuların arasında geldiğini düşünürüm. James Deen ile beraber Hollywood''un bence karizma nedir, ne işe yarar gibi kavramların ilahıdır. Neyse efenim konuyu saptırmayayaım; bu içerik Marlon Brando'nun en iyi filmlerinden kesitler sunuyor. Ben o kadar takip etmeme rağmen rahmetlinin burada 3-4 filmini izlediğimin farkına vardım. Buyrunuz izleyiniz. Sinema güzeldir.
Superman I - Marlon Brando Süpermen'i Vaftizi (1978) 01:33
Superman I - Marlon Brando Süpermen'i Vaftizi (1978) 934 izlenme - 2 yıl önce Filmler ve filmler ekibi, Süpermen-Batman filmini parodisini yaparken, Süpermen Aleviymiş ya espirisini yapınca aklıma geldi. 1978 yapımı bu filmde Süpermen'i babası Marlon Brando vaftiz ediyor. Görüleceği gibi uzaydaki diğer gezegenleri bilemem ama Kriptonlular Hristiyan. Bu sahnede ucundan da olsa Marlon Brando'nun Rolex marka olduğu iddia edilen saati görülüyor. Film hatalarını anlatan bir programdan aklımda kalmış.
Don Juan DeMarco (1994) - Hayatta Önemli Olan Yalnızca 4 Soru Vardır 00:42
Don Juan DeMarco (1994) - Hayatta Önemli Olan Yalnızca 4 Soru Vardır 1.534 izlenme - 3 yıl önce 1994 yapımı olan başrollerinde efsane oyuncu Marlon Brando, Johnny Depp ve Faye Dunaway'in bulunduğu Don Juan DeMarco filminden güzel bir replik.(Filmin konusu:Saygın bir doktor olan psikiyatr Jack Mickler (Marlon Brando) emekliğine on gün kala zorlu bir vaka üstlenir.Bu kişi kadınları baştan çıkaran ünlü Don Juan DeMarco'dur (Johnny Depp).Mickler hastasını tedavi ederken Don Juan'ın tutku dolu muhteşem öyküleri kendi yaşamını sorgulamasını ve eşiyle olan arasındaki kıvılcımı yeniden tutuşturmasını sağlayacak aynı zamanda yavaş yavaş onun gerçek Don Juan olduğuna ikna olacaktır.)
Marlon Brando'nun Oscar Ödülünü Reddetmesi 02:21
Marlon Brando'nun Oscar Ödülünü Reddetmesi 1.460 izlenme - 3 yıl önce The Godfather filmiyle Oscar kazanan Marlon Brando, hükümetin Kızılderililere gösterdiği kötü tutumdan dolayı ödülü kabul etmemiştir. Ödül konuşmasını Sacheen Littlefeather yapmış ve Marlon Brando yerine ödülü reddetmiştir. Bu olay Oscar ödüllerinde bir kez daha yaşanmıştır. Patton filmiyle Oscar'a layık görülen George C. Scott, oyunculuğun yarışa konu olamayacak kadar saygın olduğunu belirtip ödülünü almamıştır.
Vietnam Köyüne Saldırı Sahnesi - Apocalypse Now 02:25
Vietnam Köyüne Saldırı Sahnesi - Apocalypse Now 1.536 izlenme - 3 yıl önce Gelmiş geçmiş en iyi filmlerden biri sayılan Apocalypse Now filminden efsane olan bir sahnle ile birlikteyiz. Richard Wagner'ın bestesinden alıntı olarak kullandığı bu müzik filmden sonra klasikleşti yüzlerce filmde daha kullanıldı.
The Godfather - Baba - Kamera Arkası 08:35
The Godfather - Baba - Kamera Arkası 1.388 izlenme - 3 yıl önce Filmi bilmeyenimiz yoktur diye düşünüyorum. Filmin kamera arkası görüntülerine rastlayınca sizlerle paylaşmak istedim. Görüntülerde oyuncuların film ile ilgili yorumlarına yer veriliyor. Yorum yapan oyuncular arasinda Marlon Brando da olsaydi demekten kendimi alamadım. Video da altyazılar da malesef ingilizce, şimdiden özür dilerim.
The Brave Fragmanı 00:28
The Brave Fragmanı 1.978 izlenme - 4 yıl önce Başrolünde Johnny Depp'in oynadığı 1997 ABD yapımı dram filmi The Brave 'in fragmanı. Çöp toplayıcılıkla ailesini geçindirmeye çalışan kızılderili raphael (johnny depp) in ailesine daha iyi bir hayat sunmak, durumun ümitsizliğinden kurtulmak için ırkçı bir grupla para karşılığı snuff film için anlaşması anlatılıyor. bir hafta ailesini hiç yaşamadıkları kadar iyi yaşatacak olan, onları bir haftalığına sefaletten kurtaracak olan ve bu bir haftanın sonunda kameraların önünde işkenceyle öldürülecek olan raphael'in son bir haftasındaki yaşadığı acılar, ailesiyle olan ilişkisi anlatılmaktadır.
The Godfather - Fragman 02:09
The Godfather - Fragman 1.581 izlenme - 3 yıl önce Efsane serinin, efsane filmidir. Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı, 1972 yapımı, yönetmeni Francis Ford Coppola'dır. Müziklerinden, "Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım" a kadar, Marlon Brando'nun ağzının yapılışından tutun, en ucra sahnelerine kadar net hatırlanan filmdir.
James Brown - İt's A Man's Man's Wo 03:02
James Brown - İt's A Man's Man's Wo 3.748 izlenme - 9 yıl önce the godfather
One Eyed Jacks (1961) Fragman 04:42
One Eyed Jacks (1961) Fragman 466 izlenme - 2 yıl önce 1961 yapımı One Eyed Jacks filminin fragmanı. Filmi Marlon Brandoyönetiyor, başrolde yine Brando oynuyor. Müzikler Hugo Friedhofer'e ait.
The Godfather: Part III - Intermezzo (Cavalleria Rusticana) 03:26
The Godfather: Part III - Intermezzo (Cavalleria Rusticana) 905 izlenme - 3 yıl önce Efsane The Godfather serisinin üçüncü filminde, son sahnelerinde çalan hüzünlü, duygusal bir Pietro Mascagni bestesi.Aynı zamanda bu parça, Robert De Niro'nun başrolünde olduğu Martin Scorsese yönetmenliğindeki 1980 yapımı Raging Bull (Kızgın Boğa) filminin giriş sahnesinde de kullanılmıştır.(Performans: Andre Rieu ve The Johann Strauss Orkestrası.)
Ne Yaptın Vito! - Marlon Brando 00:34
Ne Yaptın Vito! - Marlon Brando 585 izlenme - 3 yıl önce Babaların babası Don Vito Corleone Marlon Brando'nun karizmayı fena halde çizdiği bir video. Larry King'e hülyalı hülyalı bakıp dudaklarından öpen Marlon abimiz gençlik zamanında Godfather filmini izleyen herkese mafya babası olacaz diye hayaller kurdurtup milleti derin hayallere daldırırdı. Benim merak ettiğim kameralar kapandığında Larry King'e kötü birşey yapıp yapmadığıdır.
Julius Caesar (1953) Fragman 01:21
Julius Caesar (1953) Fragman 837 izlenme - 5 yıl önce 1953'te çekilen, Joseph L. Mankiewicz'in yönettiği ve başrollerinde Marlon Brando, James Mason gibi isimlerin yer aldığı Julius Caesar filminin fragmanı
Burn! (Queimada) Fragman 03:03
Burn! (Queimada) Fragman 356 izlenme - 2 yıl önce 1969 yapımı İsyan (Burn!) filminin fragmanı. Yönetmen: Gillo Pontecorvo Oyuncular: Marlon Brando, Evaristo Marquez, Norman Hill, Thomas Lyons, Renato Salvatori
*godfather* 02:53
*godfather* 946 izlenme - 8 yıl önce unutulmaz godfather müzik klibi....
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 02:50
Baba - Mary Carleone'nin Vurulma Sahnesi 686 izlenme - 4 yıl önce The Godfather serisinin 3. filminden Mary Carleone'nin vurulma sahnesi. Don Michael Corleone artık genç değildir. Ailesini bu suç zincirinin dışına taşımak ve gençleri şiddet içeren bu yeraltına dünyasından uzaklaştırmak istemektedir. Corleone ailesinin Vatikan ile olan maddi bağlarını kontrol etmeli ve çok sevdiği kızı Mary ile yeğeni Vinnie arasındaki duygusal yakınlaşmanın da önüne geçmelidir.
Michael Jackson - You Rock My World 05:44
Michael Jackson - You Rock My World 340 izlenme - 3 yıl önce Efsanenin Marlon Brando, Chris Tucker, Michael Madsen ile birlikte yer aldığı kısa filmi andıran yapıtı. MJ'nin nispeten son müzik çalışmalarından biri sayılabilecek parça, Liberian Girl ile akıllara kazınan Hollywood starları geçidini aratmayan cinsten. Para, içki, dövüş, şehvet ve dans. Ne ararsanız var. Var da anasını satayım, iyi ki de var.
The Godfather - Turkish Trailer 01:35
The Godfather - Turkish Trailer 233 izlenme - 3 yıl önce Baba filminin romantizmi de en azından dramı kadar olsaydı..? Ya da bir Türk filmi olsaydı..? Fragmanı nasıl olurdu? Böyle bir soru gerekli miydi bilinmez lakin yanıt ancak böyle olabilirdi..!
Godfather Müziğini Minörden Majöre Almak 02:55
Godfather Müziğini Minörden Majöre Almak 184 izlenme - 3 yıl önce Efendim bazı hınzır abilerimiz biz de derin etkiler bırakan Godfather müziğinin anahtarını minörden majöre alarak resmen Disney film müziğine çevirmişler. Bu çevirme işlemi aşık olduğunuz şarkıya yabancılaşmanıza neden oluyor. Yazıktır ya, nası kıydınız Marlon Brando'ya? Nası kıydınız Sicilya'ya? Dinleyelim..
Demet Sağıroğlu Hiç Özlemedin Mi 2012 Hd Klip By Meleklererkekolur 03:35
Demet Sağıroğlu Hiç Özlemedin Mi 2012 Hd Klip By Meleklererkekolur 436 izlenme - 5 yıl önce 'ihanetmiş gözlerinin rengi bilmiyordum öğrendim, bedeli sırtımdaki hançerlerin oldu yitik bir söylence midir pervane ve mum içimdeki şehirlere giremiyorum, kapılarda sorular ve mataramda su yerine bozgun var ihanetmiş gözlerinin rengi bilmiyordum yaralandı varlığım.. çok kan kaybediyorum..' rıdvan memi
The Appaloosa (1966) Fragman 02:46
The Appaloosa (1966) Fragman 95 izlenme - 2 yıl önce 1966 yapımı The Appaloosa filminin fragmanı. Filmi Sidney J. Furie yönetiyor, Marlon Brando, John Saxon, Emilio Fernandez, Alex Montoya ve Rafael Campos oynuyor.
Godfather Soundtrack - Main Title (The Godfather Waltz) 03:08
Godfather Soundtrack - Main Title (The Godfather Waltz) 194 izlenme - 3 yıl önce Unutulmaz filmin unutulmaz melodileri.
Norrda Remedy 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 04:26
Norrda Remedy 2013 Hd Klip By Meleklererkekolur 117 izlenme - 5 yıl önce 'kollarını kadının omuzlarına sardı ve gözlerinin içine baktı: 'bana direnmeyin.. bana direnmenizin anlamı yok..' bunun sonunda gerçekten de tiksintiyle biteceğinden en ufak Kuşkusu yoktu, çünkü şu anda ona yönelttiği bakışları (araştırıcı ve nüfuz eden bir bakıştı bu) belli bir iğrenme duygusundan uzak değildi ve ne gariptir, bu durum canını sıkmıyor, tersine, istediği şey bu iğrenmeymiş gibi bu duygu onu heyecanlandırıyor ve uyarıyordu: cinsel ilişki arzusu, içinde tiksinme arzusuyla birleşiyordu; bu gövde üzerinde bilmesine bunca zamandır izin verilmeyen şeyi okuma arzusuna, daha yeni keşfettiği gizi hemen lekeleme arzusu karışıyordu.. 'bana direnmeyin..' diye yineliyor ve bir yandan da kadını kendisine doğru çekmeye çalışıyordu..' milan kundera (gülünesi aşklar'dan)