Hoşgeldiniz!

marmara

Sevgililer Gününde Şanssızlığın 7 Kanıtı 01:21
Sevgililer Gününde Şanssızlığın 7 Kanıtı 91.770 izlenme - 2 yıl önce Sevgililer Gününde Şanssızlığın 7 Kanıtı! Siz işinizi şansa bırakmayın! 1. Trafikte Sıkışmış Bir Çift 2. Son Güne Bırakılmış Hediye Telaşı 3. Orta Açıktan, Müzmin Bekar Arkadaş 4. Plansız Bir Kutlama 5. Reddedilen Evlilik Teklifi 6. Hediye Anlayışında Uçurumluk Fark 7. Hayaller Steak, Gerçekte Makarna The Marmara: taksim.themarmarahotels.com/tr/?gclid=CI6_ybKSw8MCFdHMtAodrwsAWw
The Marmara Pre Roll 00:20
The Marmara Pre Roll 47.122 izlenme - 2 yıl önce The Marmara Pre Roll
Bakkal 01:15
Bakkal 111.575 izlenme - 4 yıl önce Bira dediğin soğuk olur. Ötesini aklından geçirme
RTE - Mavi Marmara Giderken Bize mi Sordu? 00:39
RTE - Mavi Marmara Giderken Bize mi Sordu? 11.412 izlenme - 4 ay önce Merhabalar, dün yasanan felaket nasıl unutturuluyor buyrun izleyin. İyi akşamlar.
Dursun Ali Erzincanlı - Sen Gidince 06:25
Dursun Ali Erzincanlı - Sen Gidince 55.259 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Sen Gidince Albüm Adı: En Sevgiliye - 2 Okuyan: Dursun Ali Erzincanlı Yapım: Marmara Müzik.
Bir Erdoğan Belgeseli 01:06
Bir Erdoğan Belgeseli 7.683 izlenme - 4 ay önce 2 yılda neler değişti izleyelim ve öğrenelim.
Mustafa Cihat - Seni Bulsam 04:27
Mustafa Cihat - Seni Bulsam 27.934 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Seni Bulsam Albüm Adı: Ve Hüzün Mısraları Okuyan: Mustafa Cihat Yapım: Marmara Müzik.
İkbal Gürpınar   -  Cennet Serçeleri 07:06
İkbal Gürpınar - Cennet Serçeleri 10.556 izlenme - 7 ay önce Cennet Serçeleri Şarkı Sözleri: O gün, o gün hayat bilgisiydi benim için İki kardeşimin gözlerine yığılan uykulardan daha ağırdı taşlar İki kardeşimin saçlarını avuçlayan siyahtan daha karanlıktı acıyan ruhum Gözyaşı sandalına binip gitmiştim onları derin ölümler içinde gördüğümde Ayakkabılarının içinde en son oynadıkları oyunların sıcağı duruyordu İkisinin de sanki saçları çekiliyordu ölüm kuyularına Ve büyüdüler bir gece içinde Diri diri gömüldüler rüyalarının içinde Odaya sığmayan iki acının iki feryadın iki serçenin ablasıydım ben…
Dursun Ali Erzincanlı - Mahşer 08:30
Dursun Ali Erzincanlı - Mahşer 24.607 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Mahşer Albüm Adı: En Sevgiliye - 8 Okuyan: Dursun Ali Erzincanlı Yapım: Marmara Müzik.
çiftetelli ( eskişehir çiftetellisi ) 04:45
çiftetelli ( eskişehir çiftetellisi ) 168.185 izlenme - 8 yıl önce çiftetelli ( marmara çiftetellisi )
Dursun Ali Erzincanlı - Miraç 06:39
Dursun Ali Erzincanlı - Miraç 21.872 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Miraç Albüm Adı: En Sevgiliye - 4 Okuyan: Dursun Ali Erzincanlı Yapım: Marmara Müzik.
Marmara İlahiyat Dekanı: Allah-U Ekber Sesi Demokrasi Sesini Bastırmasın! 01:14
Marmara İlahiyat Dekanı: Allah-U Ekber Sesi Demokrasi Sesini Bastırmasın! 2.601 izlenme - 2 ay önce Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Köse, katıldığı bir televizyon programında, 15 Temmuz kanlı darbe girişimi ve sonrasında yaşananları değerlendirdi. Prof. Köse'nin program esnasında sarf ettiği, "Allahu ekber sesi demokrasi sesini bastırmasın" sözleri çeşitli tartışmalara sebebiyet verdi. Facebook Twitter Linkedin Google Gönder
Dursun Ali Erzincanlı - Sen Yoktun 06:24
Dursun Ali Erzincanlı - Sen Yoktun 17.476 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Sen Yoktun Albüm Adı: En Sevgiliye - 2 Okuyan: Dursun Ali Erzincanlı Yapım: Marmara Müzik.
Marmara Denizi'nde Deprem 00:55
Marmara Denizi'nde Deprem 1.911 izlenme - 4 ay önce Yalova açıklarında 4.4 şiddetinde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre depremde can ya da mal kaybı olmazken halk büyük panik yaşadı. Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstütüsü tarafından açıklanan verilere göre deprem Marmara Denizi Yalova açıklarında yerin 6.8 km derinlikte meydana geldi.
Mustafa Cihat - Aldanırsın 03:52
Mustafa Cihat - Aldanırsın 12.044 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Aldanırsın Albüm Adı: Ve Hüzün Mısraları Okuyan: Mustafa Cihat Yapım: Marmara Müzik.
Dursun Ali Erzincanlı - Hz. Ali'nin Duası 05:52
Dursun Ali Erzincanlı - Hz. Ali'nin Duası 13.333 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Hz. Ali'nin Duası Albüm Adı: Af Makamına Okuyan: Dursun Ali Erzincanlı Yapım: Marmara Müzik.
Dursun Ali Erzincanlı - Veysel Karani'nin Duası 05:27
Dursun Ali Erzincanlı - Veysel Karani'nin Duası 12.939 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Veysel Karani'nin Duası Albüm Adı: Af Makamına Okuyan: Dursun Ali Erzincanlı Yapım: Marmara Müzik.
Mustafa Cihat - Bırakın 05:03
Mustafa Cihat - Bırakın 10.865 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Bırakın Albüm Adı: Ve Hüzün Mısraları Okuyan: Mustafa Cihat Yapım: Marmara Müzik.
İşte Saniye Saniye Deprem Anı 01:43
İşte Saniye Saniye Deprem Anı 11.186 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da yaşanan deprem saniye saniye kameralara böyle yansıdı
Belediye Başkanının Gazetecinin Boğazını Sıkması 02:49
Belediye Başkanının Gazetecinin Boğazını Sıkması 2.507 izlenme - 4 ay önce Haber : Belediye başkanı gazetecinin boğazını sıktı! Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın 2 yıllık faaliyetlerinin değerlendirildiği basın toplantısında olay çıktı. Bir gazetecinin belediyeyi eleştirmesi üzerine toplantıyı bitiren Başkan Albayrak salonu terk etti. Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan da, Başkan Albayrak ile tartışan gazetecinin boğazını sıktı. Not: Boğaz sıkan başkan CHP'li. Bu da yerel gazetecinin facebook adresi : https://www.facebook.com/nijat.ayvaz
Gangnamcı Kepçe - Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendislik 01:32
Gangnamcı Kepçe - Marmara Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Mekatronik Mühendislik 39.597 izlenme - 4 yıl önce gangnam style ile coşan kepçe
Umut Mürare - Ben Seni Görmeden Sevdim 07:20
Umut Mürare - Ben Seni Görmeden Sevdim 9.140 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Ben Seni Görmeden Sevdim Albüm Adı: Ben Seni Görmeden Sevdim Okuyan: Umut Mürare Yapım: Marmara Müzik.
Mustafa Cihat - Hamza Yürekliler 03:39
Mustafa Cihat - Hamza Yürekliler 9.064 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Hamza Yürekliler Albüm Adı: Ve Hüzün Mısraları Okuyan: Mustafa Cihat Yapım: Marmara Müzik.
Mustafa Cihat - Emri Olur 03:51
Mustafa Cihat - Emri Olur 8.228 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Emri Olur Albüm Adı: Mahcubuz Okuyan: Mustafa Cihat Yapım: Marmara Müzik.
Mustafa Cihat - Ne Oldu Dostum 04:36
Mustafa Cihat - Ne Oldu Dostum 8.232 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Ne Oldu Dostum Albüm Adı: Ve Hüzün Mısraları Okuyan: Mustafa Cihat Yapım: Marmara Müzik.
Dursun Ali Erzincanlı - Gelseydin 05:23
Dursun Ali Erzincanlı - Gelseydin 7.409 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Gelseydin Albüm Adı: En Sevgiliye - 4 Okuyan: Dursun Ali Erzincanlı Yapım: Marmara Müzik.
Dursun Ali Erzincanlı - Tevbe 06:26
Dursun Ali Erzincanlı - Tevbe 7.349 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Tevbe Albüm Adı: Af Makamına Okuyan: Dursun Ali Erzincanlı Yapım: Marmara Müzik.
Güldehen Marmara Terün-Dalgalandımda duruldum 04:26
Güldehen Marmara Terün-Dalgalandımda duruldum 1.835 izlenme - 5 ay önce Güldehen Marmara Terün-Dalgalandımda duruldum Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Ne olursun güzelim sevsen beni Yar deyipte sinene sarsan beni Bir gün öldüreceksin En sonunda sen beni Dalgalandım da duruldum Koştum ardından yoruldum Binlerce güzel sevdim de En son sana vuruldum Yaktın yaktın kül ettin erittin beni Mecnuna dönderdin mahvettin beni Aşık gibi sevmesen Kardeş gibi sev beni Dalgalandım da duruldum Koştum ardından yoruldum Binlerce güzel sevdim de En son sana vuruldum
Mustafa Cihat - Amenna 04:45
Mustafa Cihat - Amenna 7.146 izlenme - 2 yıl önce Eser Adı: Amenna Albüm Adı: Amenna Okuyan: Mustafa Cihat Yapım: Marmara Müzik.
Avcılar'da Müzisyenlere Yapılan Yobaz Saldırı 01:57
Avcılar'da Müzisyenlere Yapılan Yobaz Saldırı 7.741 izlenme - 1 yıl önce Işid Avcılar'da; Avcılar'da, belediye binası önünde şarkı söyleyen sokak müzisyenlerine, bir grup yobaz tarafından pitbull köpekli saldırı gerçekleştirilmek istendi. Avcılar ilçesinde çok sevilen müzisyen grubu ‘Grup Mektup’ vatandaşlar tarafından yalnız bırakılmadı. Çevredeki duyarlı vatandaşların müdahale etmesi ile yobaz kişiler müzisyen gençlerden uzaklaştırıldı. Yobaz gruba vatandaşlardan sert tepkiler geldi ‘Türküler ne zamandan beri İsrail müziği oldu, Müslümanlık bu değil’ diyerek tepki gösterdiler. Youtube açıklamasından alıntıdır. Görüntüler haberavcilar.com'a aittir.