Hoşgeldiniz!

marmaray

Marmaray'da Su Sızıntısı Görüntülendi 01:57
Marmaray'da Su Sızıntısı Görüntülendi 81.189 izlenme - 3 yıl önce Marmaray'da su sızıntısı görüntülendi 29 Ekim'de hizmete açılan Marmaray'da su sızıntısı görüntülendi.
 Ve Marmaray açılıyor 00:43
Ve Marmaray açılıyor 44.845 izlenme - 3 yıl önce Asya ve Avrupa’yı denizin altından birleştirecek Marmaray bugün açılıyor. Dev projenin açılışı Cumhuriyetin 90. yıldönümünde Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek. Sultan Abdülhamid’in 1860’ta ortaya attığı ve inşasına 2004 yılında başlanabilen, 1.5 asırlık hayal, saat 15.00’da Üsküdar’da gerçek olacak. 8 milyar liraya malolan Marmaray’ın günlük yolcu taşıma kapasitesinin 1 milyon olması bekleniyor.
Pelin Batu Hızlı Treni Kömürle Çalışıyor Sanıyor! 02:15
Pelin Batu Hızlı Treni Kömürle Çalışıyor Sanıyor! 9.350 izlenme - 6 ay önce Hükümeti eleştirirken Pamukova'daki hızlı tren kazasını örnek veren Pelin Batu, "Fazla kömür attıkları için raydan çıkmış" dedi fakat hızlandırılmış tren elektrik ya da mazotla çalışıyor. Pelin Batu hızlı treni kömürle çalışıyor sanıyor.
İstanbul'da Tarihi Gün: Asya ile Avrupa Bu Kez Suyun Altında Kavuşuyor 01:05
İstanbul'da Tarihi Gün: Asya ile Avrupa Bu Kez Suyun Altında Kavuşuyor 47.882 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de Cumhuriyetin ilanının 90. yılı kutlanırken İstanbul da tarihi bir güne ev sahipliği yapıyor. Fatih Sultan Mehmet'in gemileri karadan yürüttüğü şehirde artık trenler de suyun altından geçecek. İki köprüye ek olarak fakat bu kez suyun altından iki kıtayı birbirine bağlayan Marmaray tüp geçidi yerel saatle 15'te yapılacak olan törenle hizmete açılıyor. Yalnızca raylı sistemle işleyecek olan projenin toplam uzunluğu 76.3 kilometre. İlk olarak hizmete açılan bölümü ise 13.6 kilometre uzunluğunda. Projenin toplam maliyeti ise yaklaşık 9 milyon lira olarak açıklandı. Marmaray'ın hizmete girmesiyle Rumeli'de Sirkeci'ye Anadolu'da ise Haydarpaşa'ya kadar gelen banliyö tren hatları da entegre edilmiş olacak. Tarihi projenin açılışı da yine tarihi bir günde Cumhuriyetin kuruluş yıldönümünde yapılıyor. Sabah Anıtkabir'de yapılan törene bir süredir hasta olduğu yönünde polemik yaşanan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başta olmak üzere tüm devlet erkanı katıldı
Marmaray'da Garip Bir Kavga 01:01
Marmaray'da Garip Bir Kavga 10.608 izlenme - 11 ay önce Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağında yaşanan tekme tokat kavga, kim kime vuruyor neden vuruyor belli değil o ona bu buna sonra güvenlikciler hepsine kafa göz dalıyorlar.
Marmaray Şarkısı - Sinan Yılmaz 01:00
Marmaray Şarkısı - Sinan Yılmaz 24.197 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv'nin programı Karadeniz Show da Sinan Yılmaz'ın yazdığı şaheser. "Marmaray'la geliyom 4 dakkaya ordayım."
Marmaray Şantiyesinde Ceset Şoku! 02:33
Marmaray Şantiyesinde Ceset Şoku! 20.842 izlenme - 3 yıl önce Pendik Marmaray şantiyesinde çalışan işçiler şantiye alanı içinde bir ceset buldu.
Marmaray’daki Arıza İçin Başbakan Erdoğan’dan İlk Yorum 01:31
Marmaray’daki Arıza İçin Başbakan Erdoğan’dan İlk Yorum 17.573 izlenme - 3 yıl önce ’Vatandaşlarımız, ’İmdat’ butonunu çekiyor. İster istemez Marmaray’da sıkıntı meydana geliyor. Medya da hazırlıklı... Onlar da hemen arkadan geliyor çekim yapıyor, tweetler başlıyor’
Marmaray'da İlk Uyuyan Adam 02:10
Marmaray'da İlk Uyuyan Adam 23.118 izlenme - 3 yıl önce Marmaray'da İlk Uyuyan Adam Sosyal Medyayı Salladı
Torunu Sultan II. Abdülhamid'in Projelerini Anlattı (Pelin Çift ile Gündem Ötesi) 01:57
Torunu Sultan II. Abdülhamid'in Projelerini Anlattı (Pelin Çift ile Gündem Ötesi) 3.900 izlenme - 6 ay önce Orhan Osmanoğlu, Sultan II. Abdülhamid'in petrol çıkarma planlarının olduğunu ve bu yüzden İngilizlerin onu istemediğini söyledi. TRT 1'de ekrana gelen 'Pelin Çift ile Gündem Ötesi'ne Sultan II. Abdülhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu konuk oldu. "İNGİLİZLERİN İSTEMEMESİNİN NEDENİ BUYDU" Osmanoğlu, II. Abdülhamid'in petrol haritaları çizdiğini belirterek "Ömrü yetseydi, yapacağı en önemli şeyler Musul ve Kerkük'teki petrolü çıkarmaktı. Marmaray, Boğaz Köprüsü gibi bu da onun projesiydi, petrol çıkaracaktı. Bütün olay orada, İngilizlerin II. Abdülhamid'i istememesinin nedeni buydu." dedi.
Marmaray'da İlk Deneyim ve Kavga 02:50
Marmaray'da İlk Deneyim ve Kavga 6.944 izlenme - 1 yıl önce Marmaray'a ilk defa binecek olan arkadaşlarını videoya çeken gençler bir anda kavgaya şahit oldular. Bir kadının ittirmeyin/elleşmeyin gibi söylemleri üzerine 2 kişi arasında kavga çıktı. Olay yerine gelen güvenlik gücü/güçleri (!) adamı 5 dakikada zor çıkardı marmaray'dan.
 Marmaray çalışmadı! 01:15
Marmaray çalışmadı! 5.301 izlenme - 3 yıl önce Marmaray'ın dün yapılan açılışının ardından bu sabah 08.00'de yapılacak sefer elektrik kesintisi nedeniyle gerçekleştirilemedi. Sorun çözüldükten sonra seferler yeniden başladı. CNN TÜRK muhabiri Pınar Çıtak canlı yayında aktardı.
Marmaray'da Olaylı Haftasonu 02:29
Marmaray'da Olaylı Haftasonu 6.510 izlenme - 3 yıl önce Marmaray'da Haftasonunda Da İmdat Kollarını Çekenler, Yürüyen Merdiveni Durduranlar Oldu, Seferler Aksadı.
Marmaray'da ilk kavga! 02:36
Marmaray'da ilk kavga! 6.493 izlenme - 3 yıl önce Marmaray'da ilk kavga - "Beğenmiyorsan binmeyeceksin"
Sinan Yılmaz - Marmaray 03:18
Sinan Yılmaz - Marmaray 8.585 izlenme - 3 yıl önce 29 Ekim'de açılışı yapılan Marmaray için Sinan Yılmaz şarkı yazdı.
Troleybüsün Arkasına Asılmak 01:36
Troleybüsün Arkasına Asılmak 2.275 izlenme - 9 ay önce Tamam kardeşim biz de çocukluğumuzda adada faytonun arkasına, Beyoğlu'nda tramvaya falan asıldık da, bu ne böyle, araba ile troleybüse asılınır mı? Bir de çocukların şanssızlığı anında kadraja giren polisten belli, arasan gelmez Rus polisi, saniyesinde olay yerinde bitiyor.
Asrın Projesi Marmaray Dualarla Açıldı 04:51
Asrın Projesi Marmaray Dualarla Açıldı 5.695 izlenme - 3 yıl önce Asya İle Avrupa'yı Denizin Altından Bağlayan Ve 'asrın Projesi' Olarak Nitelendirilen Marmaray, Dualarla Açıldı. Cumhurbaşkanı Gül'ün Önerisiyle Başbakan Erdoğan, Marmaray'ın İlk 15 Gün Ücretsiz Olacağını Açıkladı.
Zeytinburnu'nda Marmaray Çalışmaları Sırasında Yol Çöktü 02:59
Zeytinburnu'nda Marmaray Çalışmaları Sırasında Yol Çöktü 3.023 izlenme - 2 yıl önce Zeytunburnu’nda Marmaray projesi kapsamında çalışmaların sürdüğü tren yolu üzerinde bulunan Zübeyda Hanım Caddesi'nde yol çöktü. Zeytunburnu’nda Marmaraya projesi kapsamında çalışmaların sürdüğü tren yolu üzerinde bulunan Zübeyda Hanım Caddesi'nde yol çöktü. Görevliler çöken yolu beton dökerek kapattı.Marmaray projesinin Kazlıçeşme-Halkalı arasındaki çalışmalar esnasında Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde çökme meydana geldi. Belediye görevlilerinin çatlayan yol üzerine beton dökerek kapattı. Olay nedeniyle çift şeritlik cadde, kısmen trafiğe kapatıldı. Trafiğin tek şeritten ilerlediği görüldü.Yetkililerin yol ile ilgili çalışmalar yaptığını yapılan çalışmalar sonucunda çökme nedenin ortaya çıkacağı bildirildi.
Başbakan Erdoğan Marmaray'da test sürüşü yaptı 03:44
Başbakan Erdoğan Marmaray'da test sürüşü yaptı 5.920 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Marmaray test sürüşünü gerçekleştirdi. Erdoğan makinist koltuğuna oturup kendi kullandığı trenle İstanbul Boğazı'nın altından Asya yakasından Avrupa yakasına geçti.
Marmaray'dan İndikten Sonra Nereye Nasıl Gidilir 02:09
Marmaray'dan İndikten Sonra Nereye Nasıl Gidilir 2.598 izlenme - 3 yıl önce Marmaray'dan İndikten Sonra Nereye Nasıl Gidilir
Zihniyetler Üzerine Kısa Söyleşi - Ehli Sünnet Tv 02:53
Zihniyetler Üzerine Kısa Söyleşi - Ehli Sünnet Tv 1.444 izlenme - 1 yıl önce Hacı abiler zihniyetler ve icraatları üzerine İstanbul'u geze geze kendi aralarında bi söyleşi yapmışlar.
Marmaray Nasıl Yapıldı 03:25
Marmaray Nasıl Yapıldı 2.010 izlenme - 3 yıl önce Marmaray Nasıl Yapıldı
Toplu Taşımada Hayatta Kalma Yöntemleri 01:40
Toplu Taşımada Hayatta Kalma Yöntemleri 1.904 izlenme - 3 yıl önce Toplu Taşımada Hayatta Kalma Yöntemleri 10.11.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Toplu Taşımada Hayatta Kalma Yöntemleri' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Zihniyetler Üzerine Kısa Söyleşi - Ehli Sünnet Tv 02:53
Zihniyetler Üzerine Kısa Söyleşi - Ehli Sünnet Tv 1.437 izlenme - 2 yıl önce Hacı abiler zihniyetler ve icraatları üzerine İstanbul'u geze geze kendi aralarında bi söyleşi yapmışlar.
Adnan Oktar - Marmaray Mehdi İçin Yapıldı 01:03
Adnan Oktar - Marmaray Mehdi İçin Yapıldı 1.039 izlenme - 1 yıl önce neymiş, denizde kuru bir yol açılır. Adnan Oktar'ın mMrmaray yorumu da fenaymış. yorumun sonundaki kediciğin manalı ve derin bakışları aslında videonun en can alıcı yerini oluşturmakta...
01:03
"marmaray Mehdi İçin Yapıldı'' - Adnan Oktar 1.397 izlenme - 3 yıl önce ''Marmaray Mehdi için yapıldı'' Adnan Oktar, dün açılışı yapılan Marmaray'ın Mehdi için yapıldığını iddia etti.
 Marmaray heralde marmaray bozuk olan 00:06
Marmaray heralde marmaray bozuk olan 647 izlenme - 3 yıl önce Marmaray heralde marmaray bozuk olan
Tramvay Nasıl Kullanılır? 03:05
Tramvay Nasıl Kullanılır? 593 izlenme - 2 yıl önce Efendim demirden korksam trene binmezdim diyorsanız önce bu videoyu izleyin öyle trene binin, binmeyin demiyorum hobi olarak yine binin, hiç değilse nasıl oluyor bu iş onu bilin.
Marmaray Kısa Film 08:48
Marmaray Kısa Film 863 izlenme - 3 yıl önce Marmaray, Temelleri 2004 Yılında Atılan Ve Yapımı Devam Eden, Avrupa Ve Asya Yakasını İstanbul Boğazı'nın Altından Birleştirecek, Üç Bölümden Oluşan Banliyö Hattı İyileştirme Projesidir. Marmaray, Manş Denizi'ndeki Eurotunnel Benzeri Bir Demiryolu Projesidir.halkalı İle Gebze Arasında Çalışacaktır. Bununla Beraber İstanbul Metrosuna Bağlantıları Vardır. 1,2 Milyon Kişinin Ulaşım Süresini Kısaltacak, Enerji Ve Zaman Tasarrufu Yaptıracak Proje, Motorize Araçların Kullanımının Da Azalması İle Hava Kalitesinin İyileştirilmesine Büyük Fayda Sağlayacaktır. Boğaziçi Köprüsü Ve Fsm Köprüsü'nün De İş Yükünü Azaltacaktır. inşaat Tamamlandığında Marmaray'a Bağlı Hat, 1,4 Km. (tüp Tünel) Ve 12,2 Km. (delme Tünel) Tbm Boğaz Geçişi Ve Avrupa Yakasında Halkalı-sirkeci, Anadolu Yakasında Gebze-haydarpaşa Arasındaki Kısımlar Olmak Üzere Yaklaşık Olarak 76 Km Uzunluğunda Olması Planlanmaktadır. Farklı Kıtalardaki Demiryolları İstanbul Boğazı'nın Altından Batırma Tüp Tüneller İle Birleştirilecektir. Marmaray Projesi 60,46 Metre İle, Raylı Sistemler Tarafından Kullanılan Dünyanın En Derin Batırma Tüp Tüneline Sahiptir. Projenin Kullanım Ömrü 100 Yıldır.
Marmaray Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? - Sokak Röportajları 05:27
Marmaray Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? - Sokak Röportajları 1.099 izlenme - 3 yıl önce Marmaray Hakkında Neler Düşünüyorsunuz ? - Sokak Röportajları