Hoşgeldiniz!

married

Troy Ave - Married To The Game 02:39
Troy Ave - Married To The Game 528 izlenme - 3 gün önce Troy Ave - Married To The Game Şarkı Sözleri: Niggas movin' strange Married to the game Feelin' kinda... dopeboy Trillin' kinda [Hook] Married to the game Where my diamond rings at? Cookin' cocain, trappin' at a bang house Niggas movin' strange, saw 'em pull their things out I don't play with fuck niggas, we gon' have a bang out Married to the game [Verse 1] Maserati T, drippin' like a Sosa Unidentifly, this niggas is salsa Used to be a time you play with me, I just vulture And I got the cheat codes, sh-sh-stutta Hatas lookin' at my instagram, it be torture See me with a lotta Benjamins, I'm a brotha See me with a chick I took from him, and he called her askin' questions like he writin' a fuckin' book but ain't no other [Hook] Married to the game Where my diamond rings at? Cookin' cocain, trappin' at a bang house Niggas movin' strange, saw 'em pull their things out I don't play with fuck niggas, we gon' have a bang out Married to the game [Verse 2] Dope boy Troy got hisself, got a rock Makin' moves in shoes with the matching $100 socks Gucci Lucci's what I got, hatas don't want me with guac they want me stopped they want me dropped But I did it, see the top? Spend and plot B-b-b-boom, rip the aves I just stained somethin', the police on my tail I'm hittin' the cops Real nigga timin' they don't got shit to do with a watch I provide for my family and pray a lot [Hook] Married to the game Where my diamond rings at? Cookin' cocain, trappin' at a bang house Niggas movin' strange, saw 'em pull their things out I don't play with fuck niggas, we gon' have a bang out Married to the game
rachel getting married 02:25
rachel getting married 14.026 izlenme - 7 yıl önce evinden uzaklaşmış 10 yıl içinde sürekli rehabilitasyona girip çıkan eski model kym kız kardeşi rachel'ın düğünü için eve geri döner. kız kardeşler arasında anlaşmazlıklar yaşanır. bu kalabalık büyük düğünde kym tansiyonu yükselten hareketlerde bulunur.
just married 02:23
just married 7.260 izlenme - 7 yıl önce tom ve sarah birlikte olmaktan son derece mutlu olan örnek bir çifttir. tom radyo muhabiridir sarah ise özgür ruhlu bir yazardır farklılıkları onlar için bir sorun yaratmamasına rağmen çevreleri tarafından tepki çekmektedir.çift arkadaşlarına ve ailelerine inat evlenirler. geleceğe dair güzel planları vardır ve başlangıç olarak balayını geçirmek italyaya doğru bir yolculuğa çıkarlar fakat ilişkilerinden rahatsız olanlar balaylarını cehenneme çevirmek için ellerinden geleni ardına koymazlar.
Al Bundy ve Ailesi (Married With Children) 15:42
Al Bundy ve Ailesi (Married With Children) 3.006 izlenme - 3 yıl önce Married With Children 1987-1997 yılları arasında yayınlanmış; başarısız, şanssız, bir türlü huzur bulamayan Al Bundy ve onun umursamaz, tembel ailesinin başından geçen olayları anlatan bir sitkom dizisidir. Bu bölümde ailenin en küçüğü Bud Bundy'nin eve bir kız getirmesiyle gelişen olayları izleyeceğiz.
 Oz - Jefferson Keane Simon Adebisi Evliliği 00:41
Oz - Jefferson Keane Simon Adebisi Evliliği 2.088 izlenme - 3 yıl önce OZ dizisinin en eğlenceli sahnelerinden biri.. Siyahilerin lideri Jefferson Keane evlenmek istediği insanla malum hapishane şartlarından dolayı biraraya gelemediği için vekaleten Simon Adebisi ona eşlik eder ibretle izliyoruz..
Married With Children (Evli ve Çocuklu) 01:14
Married With Children (Evli ve Çocuklu) 2.961 izlenme - 3 yıl önce Eski unutulmaz dizilerden Baba Al’ın reisliğindeki aile anne Peggy, kızları Kelly ve oğulları Bud’dan oluşuyor. Bir de Buck adlı köpekleri vardı çocuktum o zamanlar. diziyi severdim ve her bölümda Kelly bu sefer etek giyer diye beklerdim... Ses dosyası için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3391/frank-sinatra-love-and-marriage
I Marrıed A Dumbass- Sinematv 00:40
I Marrıed A Dumbass- Sinematv 1.692 izlenme - 2 yıl önce Bir kadın oyuncu, çalıştığı filmdeki başrol oyuncusuna aşık olur. Bir süre sonra hayalleri gerçekleşir ve adamla evlenir. Ancak çok geçmeden kadın, aslında filmdeki karaktere aşık olduğunu anlar. Aktör ise tüm oyunculuk yeteneklerini kullanarak karısını elinde tutmak için mücadeleye başlar.
A-nae-ga kyeol-hon-haet-da / My Wife Got Married Fragman 03:12
A-nae-ga kyeol-hon-haet-da / My Wife Got Married Fragman 2.866 izlenme - 5 yıl önce Her şey futbolla başlar. Daek-hoon, spora olan aşkını ve tutkusunu paylaşan In-ah\'a aşık olur. Kısa sürede sevgili olurlar ve çok geçmeden de Daek-hoon\'dan evlenme teklifi gelir. In-ah başta bunu reddetse de, ikili nihayetinde mutlu bir şekilde evlenir. Evlilikleri rüya gibidir, ta ki In-ah başka bir erkekle evlenmek istediğini açıklayana kadar. Aslında In-ah, Deok-hoon\'u terk etmek istemez, çünkü onu hala eskisi kadar sevmektedir. Farklı olan tek şey, hayatına giren yeni adamı da onun kadar seviyor olmasıdır. Sonuç olarak da kendisini arada bırakmak istemeyen Deok-hoon\'u terk eder ve yoluna devam edip yeni aşkıyla evlenir. Böylelikle de, iki eşli tuhaf bir ilişki başlamış olur.
jagged edge lets get married 02:58
jagged edge lets get married 1.886 izlenme - 6 yıl önce jagged edge lets get married
'up' filmi evlilik hayatı 04:21
'up' filmi evlilik hayatı 1.203 izlenme - 6 yıl önce
Married Life 02:01
Married Life 1.471 izlenme - 10 yıl önce Married Life fragman
Al Bundy - Psycho Dad 01:47
Al Bundy - Psycho Dad 557 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim nickimin geldiği yer. Married With Children dizisinde, tv de yayınlanan Al Bundy'nin en sevdiği program. Adından da anlaşılacağı gibi sapık bir babanın aile eşrafı ile olan sağlıklı ilişkisini anlatır. Çok da geyik bir şarkısı vardır. Sözleri şöyledir: Who's that riding in the sun? Who's the man with the itchy gun? Who's the man who kills for fun? Psycho Dad, Psycho Dad, Psycho Dad.
Al Bundy - Bundy Baba'nın Bir Çifliği Var 01:20
Al Bundy - Bundy Baba'nın Bir Çifliği Var 587 izlenme - 3 yıl önce Bana göre gelmiş geçmiş en komik dizidir.Neredeyse espiri olmayan tek bir diyalog bile yoktur. Her izlediğimde ilk kez izlemiş gibi gülerim. Al Bundy unutulmaz bir karakterdir.
Frank Sinatra - Love and Marriage 02:39
Frank Sinatra - Love and Marriage 706 izlenme - 3 yıl önce 90'lı yılların başında yayınlanmaya başlayan ve tüm dünyada beğeni toplayan,ülkemizde 3 ayrı kanalda gösterilip bir başka kanal tarafından taklidi bile yapılan Amerikan sitcom'u ''married with children''nın müziği..dizinin çekiminden 45-50 yıl önce yapılan bir şarkının bu kadar uyum sağlaması da ayrı güzellik..bende Frank gibi söylerim diyenler için: love and marriage, love and marriage go together like a horse and carriage this i tell you brother you can´t have one without the other love and marriage, love and marriage it´s an institute you can´t disparage ask the local gentry and they will say it´s elementary try, try, try to separate them it´s an illusion try, try, try and you will only come to this conclusion love and marriage, love and marriage go together like a horse and carriage dad was told by mother you can´t have one without the other..
rachel getting married fragmanı 2 02:24
rachel getting married fragmanı 2 991 izlenme - 7 yıl önce evinden uzaklaşmış 10 yıl içinde sürekli rehabilitasyona girip çıkan eski model kym kız kardeşi rachel'ın düğünü için eve geri döner. kız kardeşler arasında anlaşmazlıklar yaşanır. bu kalabalık büyük düğünde kym tansiyonu yükselten hareketlerde bulunur.
The Woman Who Married Three Times Fragman 00:33
The Woman Who Married Three Times Fragman 908 izlenme - 4 yıl önce SBS televizyonunda 2013 yılında yayınlanan Güney Kore dizisi The Woman Who Married Three Times'a ait fragman. Dizide Lee Ji-ah, Song Chang Ui ve Jo Han-sun başroldeler.
Evli ve Çocuklu - Bölüm 1 55:03
Evli ve Çocuklu - Bölüm 1 469 izlenme - 3 yıl önce Sadece 6 bölüm yayınlanan Evli ve Çocuklu'da Al Bundy rolünü Ege Aydan, Peggy'yi Yıldız Kaplan oynamıştı. Tutulmamıştı belki ama hoş uyarlamaydı.
Hadise Married Men / Pop Arşiv 03:04
Hadise Married Men / Pop Arşiv 1.010 izlenme - 8 yıl önce hadise married men / pop arşiv
Hadise Married Men 03:04
Hadise Married Men 645 izlenme - 9 yıl önce yeni 2009
just married fragmanı 2 01:03
just married fragmanı 2 767 izlenme - 7 yıl önce tom ve sarah birlikte olmaktan son derece mutlu olan örnek bir çifttir. tom radyo muhabiridir sarah ise özgür ruhlu bir yazardır farklılıkları onlar için bir sorun yaratmamasına rağmen çevreleri tarafından tepki çekmektedir.çift arkadaşlarına ve ailelerine inat evlenirler. geleceğe dair güzel planları vardır ve başlangıç olarak balayını geçirmek italyaya doğru bir yolculuğa çıkarlar fakat ilişkilerinden rahatsız olanlar balaylarını cehenneme çevirmek için ellerinden geleni ardına koymazlar.
hadise - married men 03:08
hadise - married men 816 izlenme - 9 yıl önce
Let's Get Married  Jagged Edge Lyrics 04:23
Let's Get Married Jagged Edge Lyrics 360 izlenme - 7 yıl önce i do not own anything no copyright infringement intended all credits to jagged edge love their voices blend well.. exemplified by this song.. sweet..
Dj Esco - Married To The Game feat. Future 06:41
Dj Esco - Married To The Game feat. Future 201 izlenme - 2 yıl önce Dj Esco feat. Future - Married To The Game (Video Klip 2016) – Official Music Video Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Directed by GT Films. Şarkı Sözleri (lyrics): [Intro: DJ Esco] DJ Esco E.T Esco Terrestrial [Verse: Future] More money, more problems More guns, more violence I beat a couple cases, I feel like John Gotti Hop out a Benz baby, I feel like thug life I feel like taking some drink right now and pouring it up with my niggas We ain't never turned down, I'm a Big Dipper Big tipper You wanted your bag?, you get it Cash on deliver, Rosé on my liver Headshots, head shots for my enemies She got a money machine clicking You know how I kick it, hey Even the witness gon' send you the penitentiary The way he get it, she get it, they get it too Lay on ya, spray on ya, hop in the Coupe You didn't know about Molly world 'til I introduced you You can be sober as fuck, this money is gon' seduce you My hustle is gonna seduce you My vibe, ain't none of these niggas comparing to me No none of these niggas compare to me Most of these niggas are fans of me I really appreciate it I really, I really, I really, I really I do Majority of these bitches ain't loyal to y'all, done been ran through I stay at it, get at it, work on it, count up and count up and count up Payback, the Maybach, I sit back and lay back and flip through the channels I flip through the channels, I'm watching the streets and I know I ain't Desiigner I'm seeing the animosity, the riots is on CNN I got some homies that just got out, some ones that just went in [Outro: Future] The deeper the ocean, the deeper the pain Blow out their brains, switch through lanes Ain't gotta call out no names They know I'm married to the game
Lucy Sullivan ıs Getting Married 02:45
Lucy Sullivan ıs Getting Married 304 izlenme - 5 yıl önce Lucy Sullivan ıs Getting Married
Jean-Luc Godard Une Femme Mariee - Trailer 03:47
Jean-Luc Godard Une Femme Mariee - Trailer 173 izlenme - 3 yıl önce Godard'ın halk arasında ''Evli bir kadın'' olarak bilinen 64 yapımı filmine ait trailer.(Canım halkım benim). Godard kadını olarak bu sefer Macha Méril'i görüyoruz.
Al Green - Let's Get Married 05:34
Al Green - Let's Get Married 72 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Sitting here Wasting my time for you And I'm not too crazy about the idea Having nothing to do I'm tired of playing around Girl in every town I want to settle down And stop foolin' around (Let's get married) I've got to stop foolin' around (Let's get married) Stop foolin around (Let's get married) You don't believe me but I want to stop foolin around Let me say it I didn't mean to say all the things I said (Oh no) The way I felt in my heart It came out that way Let me tell you one thing Don't want to say anything to drive you away Let's get married today (Let's get married) Yeeaaah (Let's get married) (Let's get married) Alright Alright (Let's get married) Let's get married today Might as well Might as well 'Cause take you in my arms and hold you Take you in arms and squeeze you Take you in my arms and love you every night Just make everything alright alright I wanna soothe you baby Let me soothe you baby (again) Soothe you baby So I can wipe all your tears away So I can wipe all your tears away So I can wipe all your tears away So I can wipe all your tears away Yeah Yeah You can know me You don't believe me Let's get married today I found out I didn't, I don't love nobody anyway Let's get married today
we're not married! 02:55
we're not married! 189 izlenme - 7 yıl önce
frankie and johnny are married 02:08
frankie and johnny are married 209 izlenme - 7 yıl önce
just married fragmanı 1 02:23
just married fragmanı 1 159 izlenme - 7 yıl önce tom ve sarah birlikte olmaktan son derece mutlu olan örnek bir çifttir. tom radyo muhabiridir sarah ise özgür ruhlu bir yazardır farklılıkları onlar için bir sorun yaratmamasına rağmen çevreleri tarafından tepki çekmektedir.çift arkadaşlarına ve ailelerine inat evlenirler. geleceğe dair güzel planları vardır ve başlangıç olarak balayını geçirmek italyaya doğru bir yolculuğa çıkarlar fakat ilişkilerinden rahatsız olanlar balaylarını cehenneme çevirmek için ellerinden geleni ardına koymazlar.
Naxsy - Frontin x Burn (Pharrell Williams & Ellie Goulding 03:36
Naxsy - Frontin x Burn (Pharrell Williams & Ellie Goulding "Married") 65 izlenme - 3 yıl önce Naxsy - Frontin x Burn (Pharrell Williams & Ellie Goulding "Married") Audio 2015 Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Naxsy - Frontin x Burn (Pharrell Williams & Ellie Goulding "Married") Naxsy - Frontin / Burn (Pharrell Williams & Ellie Goulding "Married")