Hoşgeldiniz!

Mars Athletic Club

Mac Ekibinden İstasyon Performansı 02:52
Mac Ekibinden İstasyon Performansı 3.850 izlenme - 4 yıl önce Mars Athletic Club eğitmenlerinden Murat Demirci ile MAC GMall’da buluştuk. MAC ekibinden Erdi Yetgin de bize katıldı. Hem eğlenelim, hem sizleri eğlendirelim, hem de bilgilendirelim ve cesaretlendirelim istedik. Ortaya bu görüntüler çıktı. Bu videoda yine Murat Demirci’nin teşvikiyle, Erdi Yetgin, dört farklı hareketten ve setten oluşan bir istasyon performansı sergiliyor. Swing’den, push-up’a pek çok şey var. Hem ilham verici, hem zorlu! Siz de deneyin, skorunuzu bizimle paylaşın! (Erdi Yetgin çıtayı çok yükseltti, ona göre!)
Mac Ekibinden Bir Dakikalık Burpees Performansı 01:43
Mac Ekibinden Bir Dakikalık Burpees Performansı 1.120 izlenme - 4 yıl önce Mars Athletic Club eğitmenlerinden Murat Demirci ile MAC GMall’da buluştuk. MAC ekibinden Erdi Yetgin de bize katıldı. Hem eğlenelim, hem sizleri eğlendirelim, hem de bilgilendirelim ve cesaretlendirelim istedik. Ortaya bu görüntüler çıktı. Bu videoda Murat Demirci’nin teşvikiyle, Erdi Yetgin bir dakikalık bir burpees performansı sergiliyor. Hem ilham verici, hem zorlu! Bakalım siz neler düşünecek, hatta bir dakikalık bir sürede nasıl bir performans sergileyeceksiniz?
Mac Ekibinden Bir Dakikalık Squat Performansı 02:53
Mac Ekibinden Bir Dakikalık Squat Performansı 1.340 izlenme - 4 yıl önce MAC eğitmenlerinden Murat Demirci ile birlikte bu kez kulübün eğitmenlerinden Hasan Karaduman’ı da kattık yanımıza ve spor salonunda ve hatta evinizde dahi katılım sağlayabileceğiniz küçük bir yarışma ortamı yarattık. İzleyin, siz de deneyin ve skorunuzu bizlerle paylaşın. Hep söyledik, söylüyoruz: Hep birlikte ne kadar sağlıklı bir rekabet ortamı kurarsak, başarılarımızı ve başarısızlıklarımızı açık yüreklilikle paylaşırsak, o kadar canla başla çalışacak, daha da inanacağız!