Hoşgeldiniz!

Marşmelov

Marşmelov Cezalı - Parkurlu Ejderhalardan Kaçıyoruz ! 12:47
Marşmelov Cezalı - Parkurlu Ejderhalardan Kaçıyoruz ! 2.220 izlenme - 2 yıl önce Çok ucuz fiyatlara Minecraft - https://minecraftity.com Oyunu indirmek için - http://oyun.tamindir.com/minecraft/ Hey Tişört Dükkanıma Baktın mı (Yeni Ürünler Eklendi)- http://goo.gl/8YqkLn Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftevi.com Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - bugrakazanci@gmail.com Server ip - eu.mineplex.com Bu Serilerime Bakmış mıydınız ? Minecraft GTA V - https://goo.gl/PZzE9A Şans Blokları - https://goo.gl/lzWZPZ Game of Mods - https://goo.gl/JEd6NQ World in Jar - https://goo.gl/60p5kA İletişim Bilgileri Instagram Hesabım : http://instagram.com/bugrakazanci Facebook Sayfamız : http://facebook.com/minecraftevi Kişisel İnternet Sitem : http://bugrakazanci.com Twitter Hesabım : http://twitter.com/bugrakazanci
Nostaljik Çokomel Reklamı 00:19
Nostaljik Çokomel Reklamı 565 izlenme - 2 yıl önce Bitirdikten sonra folyosunu itinayla düzleştirip sakladığımız, üstteki çikolatalı kısmını dişleyerek kremasını tek seferde yemeye çalıştığımız efsane çikolatanın nostaljik reklamı. Sadece renkli ambalajı ve üstündeki çizgi karakterler bile Çokomel almamız için bir sebepken, vazgeçilmez tadı için her gün bakkala giderdik. Alkışlarla yaşatıyoruz.
Marshmallow Tatlısı 02:04
Marshmallow Tatlısı 1.191 izlenme - 2 yıl önce Bu videomuzda marshmallow tatlısı basıl yapılır onu öğreneceğiz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayınız. http://www.youtube.com/channel/UCxkYet_pRNcvPrVeioWM1hA?sub_confirmation=1 Diğer Kanalım https://www.youtube.com/channel/UCI0zr5YY1Vk_w2ZA9gxysjQ?sub_confirmation=1 Sosyal Medya Hesaplarım https://www.facebook.com/resmiemcey https://www.twitter.com/resmiemcey https://www.instagram.com/resmiemcey
 Marşmelov Testi 03:44
Marşmelov Testi 224 izlenme - 4 yıl önce Bu videoda 4 yaşındaki çocukların önüne bir adet marşmelov konuluyor, eğer 15 dakika beklerlerse kendilerine bir tane marşmelov daha verileceği söyleniyor. Geçen 15 dakikada ise çocuklar için çok zor fakat biz izleyenler için çok eğlenceli anlar yaşanıyor.
Marşmelov Testi 03:44
Marşmelov Testi 171 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda 4 yaşındaki çocukların önüne bir adet marşmelov konuluyor, eğer 15 dakika beklerlerse kendilerine bir tane marşmelov daha verileceği söyleniyor. Geçen 15 dakikada ise çocuklar için çok zor fakat biz izleyenler için çok eğlenceli anlar yaşanıyor.
Bu Maymun Evrim Geçirmeyi Unutmuş! 01:09
Bu Maymun Evrim Geçirmeyi Unutmuş! 164 izlenme - 4 yıl önce Kamp ateşi yakıp ateşte marşmelov kızartan bonobonun, kostüm giymiş bir insan olmasından şüpheleniyoruz.
Marşmelov Piknik Oyunu Nasıl Oynanır 01:09
Marşmelov Piknik Oyunu Nasıl Oynanır 133 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/2-kisilik-oyunlar/marsmelov-piknik.html 2 Kişilik Oyunlar Oyna http://www.oyunkolu.com/2-kisilik-oyunlar/ Arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile birlikte oynayabilecek olduğunuz oyun içerisinde macera keyfini birbirlerinize yardımlaşarak görevlerinizi tamamlayacak ve sonraki zorlu görevlere geçiş yapabileceksiniz.
Volkanik Dağın Lavlarını Kamp Ateşi Niyetine Kullanmak 01:28
Volkanik Dağın Lavlarını Kamp Ateşi Niyetine Kullanmak 113 izlenme - 2 yıl önce İçeceğin yanında yiyeceği marşmelovu lavın ateşinde ısıtıyor. Afiyet olsun.
Çocuklara Acımasız Sabır Testi 03:44
Çocuklara Acımasız Sabır Testi 57 izlenme - 4 yıl önce Çocukların önüne marşmelov koyan kadın kendisi gelmeden yemezlerse bir tane daha getireceğini söylüyor. Ortaya çıkan kareler yüz gülümseten bir görüntü oluşturuyor. Sabrın sınırı ancak bu kadar zorlanabilir.
Marşmelov ile Kule Yapma Rekoru 03:29
Marşmelov ile Kule Yapma Rekoru 59 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Tuğçe ve Cem yeni bir rekor denemesi yapıyor. Süre yok. Amaç en fazla marşelovu kulanarak kule yapmak. Dünya rekoru 9 tane marşmelov. Bakalım bizimkiler bu rekoru geçebilecek mi? OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Süper Marşmelov 01:10
Süper Marşmelov 28 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/supermarsmelov.htm Süper marşmelov oyunumuzda kral marşmelovun testinden geçmeye çalışıyoruz. Kral yukardan yağdırdığı engeller ile bizim hızımızı ve çevikliğimizi ölçmektedir. Yön tuşları ile marşmelov karakterimizi kontrol ederek bu engellerden sıyrılmaya çalışmalısınız. Topladığınız altınlar ile shop bölümünden özelliklerinizi update edebilirsiniz. Dilerseniz oyunu 2 kişilik mod ile arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Marşmelov Dolu Ağız İle Gülmeme Düellosu 10:02
Marşmelov Dolu Ağız İle Gülmeme Düellosu 3 izlenme - 4 ay önce Serinin Bütün Bölümlerini İzle : https://goo.gl/WjydPz Kanala Abone OL : http://goo.gl/1rDcXB Ağzımıza dolana kadar marşmelov doldurduk ve kaybedenler tokadı ağzının ortasına yedi :D , Daha Fazlası için videoyu BEĞEN butonuna basın!! Sosyal Medya: Facebook Sayfası http://goo.gl/g7EZUN Facebook Grubu http://goo.gl/IKiFFe Twitter https://goo.gl/uHUUEF İnstagram https://goo.gl/WfrpOG ----------------------------------------­­--- İZLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM SÜPERSİNİZ!!