Hoşgeldiniz!

martı

Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 02:10
Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 20.592 izlenme - 3 ay önce Vapurda çoğu kişinin yapmak istediği ama tırstığı şeyi abimiz yapıyor. Simit atmayı ihmal etmeyelim martılara..
Martı ile Karganın Et Kavgası 02:09
Martı ile Karganın Et Kavgası 2.518 izlenme - 2 hafta önce Taksim Meydanı’nda martıyla karganın et parçasını kazanma mücadelesi komik görüntüler oluşturmuş.
Sarışın Bayanın Kafasına Çarpan Kuşa Sönmez Dayı Derlemesi 00:06
Sarışın Bayanın Kafasına Çarpan Kuşa Sönmez Dayı Derlemesi 8.407 izlenme - 5 ay önce Sönmez Dayının Ahı tuttu sanırım. Allah beni kuş edicek senin yakınına konucam.
Martı ile kedinin ekmek savaşı 00:46
Martı ile kedinin ekmek savaşı 44.362 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş Dolmabahçe sahilindeki bir çay bahçesinde martı ve kedinin vatandaşların verdiği ekmeği kapma savaşı görenleri şaşkına çevirdi.
Kavgada Kopan Kulağını Martı Kaptı 03:49
Kavgada Kopan Kulağını Martı Kaptı 2.362 izlenme - 3 ay önce 25 yaşındaki Eyüp Çelik öyle bir talihsiz olay yaşadı ki sol kulağını kaybetti. Kavga ettiği genç boğuşma sırasında onun kulağına ısırdı. Yere düşen kulak parçasını ise bir martı kaptı.
Yakaladığı Hayvanı Yemekten Vazgeçen Vicdanlı Balina 00:41
Yakaladığı Hayvanı Yemekten Vazgeçen Vicdanlı Balina 6.958 izlenme - 1 yıl önce Deniz'de kucağına düşen martıyı yakalayıp yemekten vazgeçen balina,her halde tadını kötü bukldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Gözlerinize İnanamayacaksınız 03:54
Gözlerinize İnanamayacaksınız 9.287 izlenme - 3 yıl önce Sahilden 2000 km uzakta Okyanus ortasında bir adadaki görüntüler inanılmaz. İnsanoğlu doğayı nasıl katlediyor bunun ispatı. Videoyu izleyin ve Denize çöp atarken can çekişen martıların görüntülerini gözünüzün önüne getirip tekrar düşünün!
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 00:24
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 12.713 izlenme - 2 yıl önce Mecidiyeköy'de trafiğin ortasında kalan martı zincirleme kazaya sebep olmuş. Martıya çarpmamak için kaza pahasına fren yapan abiye alkışlıyoruz.
Akşam Yemeğine Dadanan Martı 01:10
Akşam Yemeğine Dadanan Martı 2.233 izlenme - 9 ay önce Martının davetsiz yemeğe gelmesi olayını izliyoruz.
Martıların Kanadında Uçur Beni 06:21
Martıların Kanadında Uçur Beni 16.510 izlenme - 7 yıl önce kimbilir yıldızdır belki geceleri düştür akar nehirleri kimbilir kimbilir umuttur açar sözleri düştür akar nehirleri kimbilir martıların kanadında uçur beni denizlerin dalgasında aşır beni rüzgarlara bulutlara sar beni güneş kokan adalara sür beni kimbilir sessizdir belki denizleri uçurumdur dalar gider gözleri yalnızlıktır aça kır çicekleri umut beni sevda beni düş beni martıların kanadında uçur beni denizlerin dalgasında aşır beni rüzgarlara bulutlara sar beni
Ekmeği Alınca Sevindirik Olan Martı 01:36
Ekmeği Alınca Sevindirik Olan Martı 5.992 izlenme - 2 yıl önce Çok sevimli yapıyor ha kerata. o ayak uyumu nedir be martı kardeş.
MotoGP'de İlginç Martı Kazası 00:33
MotoGP'de İlginç Martı Kazası 7.657 izlenme - 2 yıl önce MotoGP Dünya Şampiyonası'nın Avustralya Grand Prix'sinde düzenlenen yarışlarda Andrea Iannone'nin başına çarpan martı, telef oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
martı balığı kapıyor ağır çekim 00:24
martı balığı kapıyor ağır çekim 17.278 izlenme - 8 yıl önce martı balığı kapıyor - ağır çekim
Orkinos’un Şaşkına Döndüğü Anlar 00:43
Orkinos’un Şaşkına Döndüğü Anlar 3.741 izlenme - 1 yıl önce Orkinos, yemine ortak olan martıyı önce yuttu, onun asıl yemi olmadığını anlayınca da tükürdü. İşte ortaya bu ilginç görüntüler çıktı. Kıyıda bulunanlar sudaki orkinosu balıkla besliyordu. Bu sırada bir martı koca balığın yemine ortak oldu. Orkinos ise yemini avlayan kuşu farkına varmadan bir anda ağzına aldı. Yutmak istedi. Ancak martı orkinosun damak tadına uygun değildi. Kendinden küçük balıklarla beslenen orkinos, kuşu tükürdü. Bir anda suyun yüzeyine çıkan martı yem olmaktan kurtuldu.
Yunusların Martılarla Balık Kapma Yarışına Girmesi 01:26
Yunusların Martılarla Balık Kapma Yarışına Girmesi 168 izlenme - 3 hafta önce İstanbul Boğazı'nda yunus balıklarının martılarla balık kapma yarışına girmesi ve yaşanan görsel şölen vatandaşları hayran bıraktı.
Evrimin Sonuna Gelen Uçan Balıklar 02:17
Evrimin Sonuna Gelen Uçan Balıklar 3.978 izlenme - 2 yıl önce Bu balıklar bir harika dostum. Çok zevkli lan izlemesi, ibnelerin özellikler on numara.
Turan Şengül - Martı 06:21
Turan Şengül - Martı 7.979 izlenme - 5 yıl önce
Abdullah Çelik Vine Videoları 01:36
Abdullah Çelik Vine Videoları 5.061 izlenme - 2 yıl önce Sitede en iyi vınecı olarak bildiğimiz Abdullah Çelik'in tüm vine videolarını beğenize sunuyorum. İyi seyirler.
Papa'nın Barış Güvercinlerine Karga ve Martı Saldırdı 01:13
Papa'nın Barış Güvercinlerine Karga ve Martı Saldırdı 4.330 izlenme - 3 yıl önce Vatikan'da haftalık yapılan Angelus duası sırasında Apostol Sarayı'ndan salınan 2 barış güvercinine martı ve karga saldırdı. Karganın saldırdığı güvercin ağır yaralanırken martının saldırdığı güvercin ise birkaç tüyünü kaybetti. Apostol Sarayı'nda 2 çocuk tarafından salınan güvercinlere sonradan ne olduğu ise bilinmiyor.
Karnı Acıkan Martı Cama Vurarak Yemek İstedi 01:41
Karnı Acıkan Martı Cama Vurarak Yemek İstedi 690 izlenme - 6 ay önce Fatih'te karnı her acıktığında geldiği evin camına vuran sevimli martı renkli görüntüler oluşturuyor. Yaklaşık bir ay önce ilk kez bir evin penceresine gelen sevimli martı, evde yaşayanların ilgi odağı oldu. Sevimli martı karnı her acıktığında eve gelerek yemek istiyor. Evde yaşayanlar tarafından kameraya alınan martının bu halleri görenlerinin içini ısıtıyor. Geldiğini ve karnının acıktığını evin camına vurarak haber veren sevimli martının cep telefonuna yansıyan görüntülerinde pencereye gelerek kendisine yemek verilmesini beklediği görülüyor. Geldiğini haber vermek isteyen martı pencere camına gagasıyla vuruyor. Daha sonra pencereyi açan ev halkı sevimli misafirlerine yemek uzatıyor. Martı uzatılan yemeği yiyerek pencereden uzaklaşıyor.
Martıyı Havada Yakalayan Balıkçı 00:38
Martıyı Havada Yakalayan Balıkçı 2.864 izlenme - 4 yıl önce
Dön Gel Birtanem 05:13
Dön Gel Birtanem 15.640 izlenme - 8 yıl önce harika arkadaşlar mutlaka dinleyin ...
cesur martı makas show istanbul 2010 01:28
cesur martı makas show istanbul 2010 3.753 izlenme - 7 yıl önce cesur martı makas show istanbul 2010
The Secret of Seagull Island - Martı Adası (Tv Mini- Dizi 1981) 10:11
The Secret of Seagull Island - Martı Adası (Tv Mini- Dizi 1981) 2.512 izlenme - 2 yıl önce Yaklaşık 10 yaşlarımda iken Trt de izlediğim hayal meyal hatırladığım 5 bölümden oluşan dram, korku gerilim dizisi.İnsanın kanını donduran bu dizi o dönemlerin en korkunç dizisiydi. Geç saatlerde yayımlanırdı. Ailelerimiz bizi zorla uyutmaya çalışırdı.Buna rağmen izlemekte direnirdik. Biz hiç korkmuyoruz ki diyip ayak yapsak da aslında altımıza ederdik. Bu dizideki martı sesleri seksenlerde çocuk olan büyük bir kitleyi hasta edip martı fobisine sebebiyet vermişti. Bu görüntüleri dün gibi hatırlasam da konusunu net olarak hatırlayamadığım için ufak bir araştırma yaptım. Alıntıdır: Barbara'nın kör kızkardeşi Marianne İtalya'da bir yerlerde kaybolmuştu. Barbara kızkardeşinin izini sürmeye karar verip yola koyuldu fakat, bu arada ardı arkasına kör kızların cesetleri ortaya çıkmaya başlamıştı. İpuçlarını takip eden Barbara Martı Adası'na geldi, tabii çeşitli badireleri atlattıktan sonra! Adada sürekli cıyak cıyak bağıran korkunç martılar Barbara'ya saldırmış, başına çorap örmüşlerdi. Fakat martılardan kurtulmayı başaran kahramanımız adanın altında denize dalarak gidilebilecek bir yer bulup kızkardeşini kurtarmıştı.
Günde 6 Kez Aynı Eve Giden Samimi Martı 00:58
Günde 6 Kez Aynı Eve Giden Samimi Martı 749 izlenme - 1 yıl önce Martı Beakie bu evi günde 6 kez ziyaret ediyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Çeşitli Sanatçılar - 5.bap - 920'nin 16 Martı Ve Manastırlı Hamdi Efendi Ve Reşadiyeli Veli Oğlu Meh 05:11
Çeşitli Sanatçılar - 5.bap - 920'nin 16 Martı Ve Manastırlı Hamdi Efendi Ve Reşadiyeli Veli Oğlu Meh 7.451 izlenme - 5 yıl önce
Bana Özelsin 05:17
Bana Özelsin 4.747 izlenme - 6 yıl önce grup kankiler erdinc atif bana özelsin canlı performans
Farenin Hayatta Kalma Mücadelesi 00:53
Farenin Hayatta Kalma Mücadelesi 1.228 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Sultanahmet’te önce karga, ardından da bir martı tarafından çevresi sarılan farenin hayatla kalma mücadelesi amatör bir kamera tarafından saniye saniye görüntülendi. Tarihi Sultanahmet Meydanı’nda gezintiye çıkan vatandaşlar karga ile martının minik bir fareyi kapma yarışına şahitlik etti. Çevredeki bir vatandaş, çevresini önce bir karga, ardından da martı tarafından sarılan minik farenin hayatta kalma mücadelesini cep telefonuyla kaydetti.
Martının Hayatını Tadını Beğenmediği İçin Bağışlayan Aç Ton Balığı 00:41
Martının Hayatını Tadını Beğenmediği İçin Bağışlayan Aç Ton Balığı 877 izlenme - 1 yıl önce Şans martıdan yana. İspanya'nın L'Escala limanında kaydedilen görüntülerde suyun üzerinde gezinen bir martı, ton balığı tarafından afiyetle yeniliyor. Fakat ton balığı, tadını beğenmediği martıyı bir süre ağzında gezdirdikten sonra geri çıkartıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Volkan Konak.. Martı Yüzlü.. 03:36
Volkan Konak.. Martı Yüzlü.. 3.794 izlenme - 8 yıl önce deniz kıyısında bir martıyla konuşurken görüyomuş dostlarım beni sürekli bir kaptanım çünkü kağıt gemilerden emekli..