Hoşgeldiniz!

martı

Yakaladığı Hayvanı Yemekten Vazgeçen Vicdanlı Balina 00:41
Yakaladığı Hayvanı Yemekten Vazgeçen Vicdanlı Balina 6.807 izlenme - 6 ay önce Deniz'de kucağına düşen martıyı yakalayıp yemekten vazgeçen balina,her halde tadını kötü bukldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Martı ile kedinin ekmek savaşı 00:46
Martı ile kedinin ekmek savaşı 44.270 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Dolmabahçe sahilindeki bir çay bahçesinde martı ve kedinin vatandaşların verdiği ekmeği kapma savaşı görenleri şaşkına çevirdi.
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 00:24
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 12.020 izlenme - 1 yıl önce Mecidiyeköy'de trafiğin ortasında kalan martı zincirleme kazaya sebep olmuş. Martıya çarpmamak için kaza pahasına fren yapan abiye alkışlıyoruz.
MotoGP'de İlginç Martı Kazası 00:33
MotoGP'de İlginç Martı Kazası 6.714 izlenme - 1 yıl önce MotoGP Dünya Şampiyonası'nın Avustralya Grand Prix'sinde düzenlenen yarışlarda Andrea Iannone'nin başına çarpan martı, telef oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ekmeği Alınca Sevindirik Olan Martı 01:36
Ekmeği Alınca Sevindirik Olan Martı 5.899 izlenme - 1 yıl önce Çok sevimli yapıyor ha kerata. o ayak uyumu nedir be martı kardeş.
Orkinos’un Şaşkına Döndüğü Anlar 00:43
Orkinos’un Şaşkına Döndüğü Anlar 3.083 izlenme - 6 ay önce Orkinos, yemine ortak olan martıyı önce yuttu, onun asıl yemi olmadığını anlayınca da tükürdü. İşte ortaya bu ilginç görüntüler çıktı. Kıyıda bulunanlar sudaki orkinosu balıkla besliyordu. Bu sırada bir martı koca balığın yemine ortak oldu. Orkinos ise yemini avlayan kuşu farkına varmadan bir anda ağzına aldı. Yutmak istedi. Ancak martı orkinosun damak tadına uygun değildi. Kendinden küçük balıklarla beslenen orkinos, kuşu tükürdü. Bir anda suyun yüzeyine çıkan martı yem olmaktan kurtuldu.
Gözlerinize İnanamayacaksınız 03:54
Gözlerinize İnanamayacaksınız 9.181 izlenme - 2 yıl önce Sahilden 2000 km uzakta Okyanus ortasında bir adadaki görüntüler inanılmaz. İnsanoğlu doğayı nasıl katlediyor bunun ispatı. Videoyu izleyin ve Denize çöp atarken can çekişen martıların görüntülerini gözünüzün önüne getirip tekrar düşünün!
Evrimin Sonuna Gelen Uçan Balıklar 02:17
Evrimin Sonuna Gelen Uçan Balıklar 3.927 izlenme - 11 ay önce Bu balıklar bir harika dostum. Çok zevkli lan izlemesi, ibnelerin özellikler on numara.
martıların kanadında uçur beni 06:21
martıların kanadında uçur beni 16.416 izlenme - 6 yıl önce kimbilir yıldızdır belki geceleri düştür akar nehirleri kimbilir kimbilir umuttur açar sözleri düştür akar nehirleri kimbilir martıların kanadında uçur beni denizlerin dalgasında aşır beni rüzgarlara bulutlara sar beni güneş kokan adalara sür beni kimbilir sessizdir belki denizleri uçurumdur dalar gider gözleri yalnızlıktır aça kır çicekleri umut beni sevda beni düş beni martıların kanadında uçur beni denizlerin dalgasında aşır beni rüzgarlara bulutlara sar beni
martı balığı kapıyor ağır çekim 00:24
martı balığı kapıyor ağır çekim 17.261 izlenme - 8 yıl önce martı balığı kapıyor - ağır çekim
Turan Şengül - Martı 06:21
Turan Şengül - Martı 7.877 izlenme - 5 yıl önce
Günde 6 Kez Aynı Eve Giden Samimi Martı 00:58
Günde 6 Kez Aynı Eve Giden Samimi Martı 738 izlenme - 6 ay önce Martı Beakie bu evi günde 6 kez ziyaret ediyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Martının Hayatını Tadını Beğenmediği İçin Bağışlayan Aç Ton Balığı 00:41
Martının Hayatını Tadını Beğenmediği İçin Bağışlayan Aç Ton Balığı 849 izlenme - 6 ay önce Şans martıdan yana. İspanya'nın L'Escala limanında kaydedilen görüntülerde suyun üzerinde gezinen bir martı, ton balığı tarafından afiyetle yeniliyor. Fakat ton balığı, tadını beğenmediği martıyı bir süre ağzında gezdirdikten sonra geri çıkartıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Farenin Hayatta Kalma Mücadelesi 00:53
Farenin Hayatta Kalma Mücadelesi 1.088 izlenme - 7 ay önce İstanbul Sultanahmet’te önce karga, ardından da bir martı tarafından çevresi sarılan farenin hayatla kalma mücadelesi amatör bir kamera tarafından saniye saniye görüntülendi. Tarihi Sultanahmet Meydanı’nda gezintiye çıkan vatandaşlar karga ile martının minik bir fareyi kapma yarışına şahitlik etti. Çevredeki bir vatandaş, çevresini önce bir karga, ardından da martı tarafından sarılan minik farenin hayatta kalma mücadelesini cep telefonuyla kaydetti.
Papa'nın Barış Güvercinlerine Karga ve Martı Saldırdı 01:13
Papa'nın Barış Güvercinlerine Karga ve Martı Saldırdı 4.205 izlenme - 3 yıl önce Vatikan'da haftalık yapılan Angelus duası sırasında Apostol Sarayı'ndan salınan 2 barış güvercinine martı ve karga saldırdı. Karganın saldırdığı güvercin ağır yaralanırken martının saldırdığı güvercin ise birkaç tüyünü kaybetti. Apostol Sarayı'nda 2 çocuk tarafından salınan güvercinlere sonradan ne olduğu ise bilinmiyor.
Martıyı Havada Yakalayan Balıkçı 00:38
Martıyı Havada Yakalayan Balıkçı 2.860 izlenme - 3 yıl önce
Yiyecek Hırsızı Martı 00:19
Yiyecek Hırsızı Martı 462 izlenme - 6 ay önce Yiyecek Hırsızı Martı
dön gel birtanem 05:13
dön gel birtanem 15.604 izlenme - 8 yıl önce harika arkadaşlar mutlaka dinleyin ...
cesur martı makas show istanbul 2010 01:28
cesur martı makas show istanbul 2010 3.728 izlenme - 6 yıl önce cesur martı makas show istanbul 2010
Zincirleme Trafik Kazasına Sebep Olan Martı (  MECİDİYEKÖY ) 00:24
Zincirleme Trafik Kazasına Sebep Olan Martı ( MECİDİYEKÖY ) 414 izlenme - 4 ay önce Mecidiyeköy'de kayda geçen bu görüntülerde duyarlı sürücü, sol şeritte duran martıyı ezmemek için sert fren yapıyor. Arkadaki sürücülerinde takip mesafesi doğru olmadığı için zincirleme kaza gerçekleşiyor. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın :)
Çeşitli Sanatçılar - 5.bap - 920'nin 16 Martı Ve Manastırlı Hamdi Efendi Ve Reşadiyeli Veli Oğlu Meh 05:11
Çeşitli Sanatçılar - 5.bap - 920'nin 16 Martı Ve Manastırlı Hamdi Efendi Ve Reşadiyeli Veli Oğlu Meh 7.429 izlenme - 5 yıl önce
bana özelsin 05:17
bana özelsin 4.747 izlenme - 5 yıl önce grup kankiler erdinc atif bana özelsin canlı performans
The Secret of Seagull Island - Martı Adası (Tv Mini- Dizi 1981) 10:11
The Secret of Seagull Island - Martı Adası (Tv Mini- Dizi 1981) 1.334 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık 10 yaşlarımda iken Trt de izlediğim hayal meyal hatırladığım 5 bölümden oluşan dram, korku gerilim dizisi.İnsanın kanını donduran bu dizi o dönemlerin en korkunç dizisiydi. Geç saatlerde yayımlanırdı. Ailelerimiz bizi zorla uyutmaya çalışırdı.Buna rağmen izlemekte direnirdik. Biz hiç korkmuyoruz ki diyip ayak yapsak da aslında altımıza ederdik. Bu dizideki martı sesleri seksenlerde çocuk olan büyük bir kitleyi hasta edip martı fobisine sebebiyet vermişti. Bu görüntüleri dün gibi hatırlasam da konusunu net olarak hatırlayamadığım için ufak bir araştırma yaptım. Alıntıdır: Barbara'nın kör kızkardeşi Marianne İtalya'da bir yerlerde kaybolmuştu. Barbara kızkardeşinin izini sürmeye karar verip yola koyuldu fakat, bu arada ardı arkasına kör kızların cesetleri ortaya çıkmaya başlamıştı. İpuçlarını takip eden Barbara Martı Adası'na geldi, tabii çeşitli badireleri atlattıktan sonra! Adada sürekli cıyak cıyak bağıran korkunç martılar Barbara'ya saldırmış, başına çorap örmüşlerdi. Fakat martılardan kurtulmayı başaran kahramanımız adanın altında denize dalarak gidilebilecek bir yer bulup kızkardeşini kurtarmıştı.
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk 3 -  Dans Gösterisi 01:59
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk 3 - Dans Gösterisi 1.014 izlenme - 2 yıl önce Tipiyle dalga geçildiği için bilgisayarının kamerasını yumruklayan genç, şimdide anlam verilemeyen şekilde garip figürlerle dans ediyor. Önceki videoları; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80482/tipiyle-dalga-gecilen-cocuk-2-kufur-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80475/abi-senin-tipinle-neden-dalga-geciyorlar-kufur-icerir
Selçuk Küpçük - Mona Roza 05:34
Selçuk Küpçük - Mona Roza 2.163 izlenme - 3 yıl önce Selçuk Küpçük / Mona Roza
volkan konak.. martı yüzlü.. 03:36
volkan konak.. martı yüzlü.. 3.778 izlenme - 7 yıl önce deniz kıyısında bir martıyla konuşurken görüyomuş dostlarım beni sürekli bir kaptanım çünkü kağıt gemilerden emekli..
volkan konak - martı yüzü  şiir  - 2010 03:33
volkan konak - martı yüzü şiir - 2010 3.227 izlenme - 6 yıl önce volkan konak - martı yüzü şiir - 2010 volkanik şarkılar isimli albümünden
Abdullah Çelik Vine Videoları 01:36
Abdullah Çelik Vine Videoları 1.037 izlenme - 1 yıl önce Sitede en iyi vınecı olarak bildiğimiz Abdullah Çelik'in tüm vine videolarını beğenize sunuyorum. İyi seyirler.
Gelincik, Martının Sırtına Çıkıp Hayatı Zindan Etti 02:04
Gelincik, Martının Sırtına Çıkıp Hayatı Zindan Etti 1.044 izlenme - 2 yıl önce Gelincik, zavallı martıya dakikalarca işte böyle saldırdı. Bir gelincik, denize girerek martının üzerine çıkarak saldırdı. Martı uzun mücadeleler sonrası kurtulmayı başardı.
cesur martı drag yarışı 00:29
cesur martı drag yarışı 2.760 izlenme - 6 yıl önce cesur martı honda civic drag