Hoşgeldiniz!

martı

Martılara Yem Vermek İsterken Yem Olan Kadın 00:21
Martılara Yem Vermek İsterken Yem Olan Kadın 21.549 izlenme - 3 ay önce Sahildeki martılara yemek vermek isteyen kadın beklemediği sürprizle karşılaşmış efendim. Kameraya yansıyan eğlenceli görüntüleri izliyoruz.
Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 02:10
Vapurda Eliyle Martı Yakalayan Adam 20.848 izlenme - 11 ay önce Vapurda çoğu kişinin yapmak istediği ama tırstığı şeyi abimiz yapıyor. Simit atmayı ihmal etmeyelim martılara..
Gün Geçmiyor Ki Youtube'da Bir Aile Daha Çıkmasın, Sizin İçin Youtube Çöplüğünden Çekip Çıkardığım B 04:39
Gün Geçmiyor Ki Youtube'da Bir Aile Daha Çıkmasın, Sizin İçin Youtube Çöplüğünden Çekip Çıkardığım B 3.228 izlenme - 3 ay önce gün geçmiyor ki youtube'da bir aile daha çıkmasın, sizin için youtube çöplüğünden çekip çıkardığım bir video.. keyifli izlemeler not: kaç dakika dayanabilirsiniz ?
Martı ile kedinin ekmek savaşı 00:46
Martı ile kedinin ekmek savaşı 44.395 izlenme - 4 yıl önce Beşiktaş Dolmabahçe sahilindeki bir çay bahçesinde martı ve kedinin vatandaşların verdiği ekmeği kapma savaşı görenleri şaşkına çevirdi.
Martı Fragman (23 Mart'ta Sinemalarda) 00:59
Martı Fragman (23 Mart'ta Sinemalarda) 290 izlenme - 5 gün önce Hikayemiz İzmir Torbalı’da bi tavuk çiftliğinde geçer. Çiftlikte bakıcı olarak çalışan Yakup ve ondan yaşça genç karısı Mediha’nın sıkıcı hayatları ile çiftliğe yardımcı olarak gelen Rıza ve karısı Nurgül’ün görünürde eğlenceli olan hayatları bu dar ve boğucu bir mekanda bir araya gelecek ve karakterlerin iç dünyalarının ortaya çıkmasına, kendileriyle yüzleşmelerine vesile olacaktır.
Sarışın Bayanın Kafasına Çarpan Kuşa Sönmez Dayı Derlemesi 00:06
Sarışın Bayanın Kafasına Çarpan Kuşa Sönmez Dayı Derlemesi 8.498 izlenme - 1 yıl önce Sönmez Dayının Ahı tuttu sanırım. Allah beni kuş edicek senin yakınına konucam.
Yakaladığı Hayvanı Yemekten Vazgeçen Vicdanlı Balina 00:41
Yakaladığı Hayvanı Yemekten Vazgeçen Vicdanlı Balina 7.039 izlenme - 2 yıl önce Deniz'de kucağına düşen martıyı yakalayıp yemekten vazgeçen balina,her halde tadını kötü bukldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Gözlerinize İnanamayacaksınız 03:54
Gözlerinize İnanamayacaksınız 9.334 izlenme - 4 yıl önce Sahilden 2000 km uzakta Okyanus ortasında bir adadaki görüntüler inanılmaz. İnsanoğlu doğayı nasıl katlediyor bunun ispatı. Videoyu izleyin ve Denize çöp atarken can çekişen martıların görüntülerini gözünüzün önüne getirip tekrar düşünün!
Martı ile Karganın Et Kavgası 02:09
Martı ile Karganın Et Kavgası 2.608 izlenme - 8 ay önce Taksim Meydanı’nda martıyla karganın et parçasını kazanma mücadelesi komik görüntüler oluşturmuş.
Martıların Kanadında Uçur Beni 06:21
Martıların Kanadında Uçur Beni 16.563 izlenme - 8 yıl önce kimbilir yıldızdır belki geceleri düştür akar nehirleri kimbilir kimbilir umuttur açar sözleri düştür akar nehirleri kimbilir martıların kanadında uçur beni denizlerin dalgasında aşır beni rüzgarlara bulutlara sar beni güneş kokan adalara sür beni kimbilir sessizdir belki denizleri uçurumdur dalar gider gözleri yalnızlıktır aça kır çicekleri umut beni sevda beni düş beni martıların kanadında uçur beni denizlerin dalgasında aşır beni rüzgarlara bulutlara sar beni
Hava Durumuna Martı Müdahalesi 00:33
Hava Durumuna Martı Müdahalesi 1.983 izlenme - 7 ay önce Kanada'da yayınlanan sabah programı Breakfast Television'ın sunucusu Tara Jean Stevens hava durumunu anlatırken ekran başındakilerle birlikte ilginç anlar yaşadı. Stevens'in arkasındaki ekranda dev bir martı belirdi. Stevens, dikkatinin dağılması nedeniyle programa ara vermek zorunda kaldı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
martı balığı kapıyor ağır çekim 00:24
martı balığı kapıyor ağır çekim 17.289 izlenme - 9 yıl önce martı balığı kapıyor - ağır çekim
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 00:24
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 13.383 izlenme - 3 yıl önce Mecidiyeköy'de trafiğin ortasında kalan martı zincirleme kazaya sebep olmuş. Martıya çarpmamak için kaza pahasına fren yapan abiye alkışlıyoruz.
Kavgada Kopan Kulağını Martı Kaptı 03:49
Kavgada Kopan Kulağını Martı Kaptı 2.498 izlenme - 10 ay önce 25 yaşındaki Eyüp Çelik öyle bir talihsiz olay yaşadı ki sol kulağını kaybetti. Kavga ettiği genç boğuşma sırasında onun kulağına ısırdı. Yere düşen kulak parçasını ise bir martı kaptı.
Ekmeği Alınca Sevindirik Olan Martı 01:36
Ekmeği Alınca Sevindirik Olan Martı 6.043 izlenme - 3 yıl önce Çok sevimli yapıyor ha kerata. o ayak uyumu nedir be martı kardeş.
MotoGP'de İlginç Martı Kazası 00:33
MotoGP'de İlginç Martı Kazası 8.121 izlenme - 2 yıl önce MotoGP Dünya Şampiyonası'nın Avustralya Grand Prix'sinde düzenlenen yarışlarda Andrea Iannone'nin başına çarpan martı, telef oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kartal ve Martının Kavgası 01:10
Kartal ve Martının Kavgası 388 izlenme - 3 ay önce Şehir çöplüğünde martıya dayılanan şahini izliyoruz. Zavallı martı kendi mekanında dayak yeyince ''etraftan yardım gelir mi acaba?'' diye bakınıyor.
Akşam Yemeğine Dadanan Martı 01:10
Akşam Yemeğine Dadanan Martı 2.244 izlenme - 1 yıl önce Martının davetsiz yemeğe gelmesi olayını izliyoruz.
Orkinos’un Şaşkına Döndüğü Anlar 00:43
Orkinos’un Şaşkına Döndüğü Anlar 4.175 izlenme - 2 yıl önce Orkinos, yemine ortak olan martıyı önce yuttu, onun asıl yemi olmadığını anlayınca da tükürdü. İşte ortaya bu ilginç görüntüler çıktı. Kıyıda bulunanlar sudaki orkinosu balıkla besliyordu. Bu sırada bir martı koca balığın yemine ortak oldu. Orkinos ise yemini avlayan kuşu farkına varmadan bir anda ağzına aldı. Yutmak istedi. Ancak martı orkinosun damak tadına uygun değildi. Kendinden küçük balıklarla beslenen orkinos, kuşu tükürdü. Bir anda suyun yüzeyine çıkan martı yem olmaktan kurtuldu.
Turan Şengül - Martı 06:21
Turan Şengül - Martı 8.045 izlenme - 6 yıl önce
Evrimin Sonuna Gelen Uçan Balıklar 02:17
Evrimin Sonuna Gelen Uçan Balıklar 4.022 izlenme - 2 yıl önce Bu balıklar bir harika dostum. Çok zevkli lan izlemesi, ibnelerin özellikler on numara.
Havada Drone İle Karşı Karşıya Gelen Martının Tepkisi 00:33
Havada Drone İle Karşı Karşıya Gelen Martının Tepkisi 567 izlenme - 4 ay önce Gökyüzünde süzülen martının drone görünce verdiği tepkiyi hep birlikte izliyoruz efendim. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Abdullah Çelik Vine Videoları 01:36
Abdullah Çelik Vine Videoları 5.202 izlenme - 3 yıl önce Sitede en iyi vınecı olarak bildiğimiz Abdullah Çelik'in tüm vine videolarını beğenize sunuyorum. İyi seyirler.
Papa'nın Barış Güvercinlerine Karga ve Martı Saldırdı 01:13
Papa'nın Barış Güvercinlerine Karga ve Martı Saldırdı 4.392 izlenme - 4 yıl önce Vatikan'da haftalık yapılan Angelus duası sırasında Apostol Sarayı'ndan salınan 2 barış güvercinine martı ve karga saldırdı. Karganın saldırdığı güvercin ağır yaralanırken martının saldırdığı güvercin ise birkaç tüyünü kaybetti. Apostol Sarayı'nda 2 çocuk tarafından salınan güvercinlere sonradan ne olduğu ise bilinmiyor.
The Secret of Seagull Island - Martı Adası (Tv Mini- Dizi 1981) 10:11
The Secret of Seagull Island - Martı Adası (Tv Mini- Dizi 1981) 3.631 izlenme - 3 yıl önce Yaklaşık 10 yaşlarımda iken Trt de izlediğim hayal meyal hatırladığım 5 bölümden oluşan dram, korku gerilim dizisi.İnsanın kanını donduran bu dizi o dönemlerin en korkunç dizisiydi. Geç saatlerde yayımlanırdı. Ailelerimiz bizi zorla uyutmaya çalışırdı.Buna rağmen izlemekte direnirdik. Biz hiç korkmuyoruz ki diyip ayak yapsak da aslında altımıza ederdik. Bu dizideki martı sesleri seksenlerde çocuk olan büyük bir kitleyi hasta edip martı fobisine sebebiyet vermişti. Bu görüntüleri dün gibi hatırlasam da konusunu net olarak hatırlayamadığım için ufak bir araştırma yaptım. Alıntıdır: Barbara'nın kör kızkardeşi Marianne İtalya'da bir yerlerde kaybolmuştu. Barbara kızkardeşinin izini sürmeye karar verip yola koyuldu fakat, bu arada ardı arkasına kör kızların cesetleri ortaya çıkmaya başlamıştı. İpuçlarını takip eden Barbara Martı Adası'na geldi, tabii çeşitli badireleri atlattıktan sonra! Adada sürekli cıyak cıyak bağıran korkunç martılar Barbara'ya saldırmış, başına çorap örmüşlerdi. Fakat martılardan kurtulmayı başaran kahramanımız adanın altında denize dalarak gidilebilecek bir yer bulup kızkardeşini kurtarmıştı.
Martıyı Havada Yakalayan Balıkçı 00:38
Martıyı Havada Yakalayan Balıkçı 2.864 izlenme - 5 yıl önce
Dön Gel Birtanem 05:13
Dön Gel Birtanem 15.664 izlenme - 9 yıl önce harika arkadaşlar mutlaka dinleyin ...
İniş Sırasında Martı Sürüsüne Çarpan Uçak 01:17
İniş Sırasında Martı Sürüsüne Çarpan Uçak 130 izlenme - 1 ay önce Sen o kadar uçuşu sorunsuz yap ''ineceğim artık. Oh çok rahatım'' dediğin esnada gelsin martılar seni bulsun...
cesur martı makas show istanbul 2010 01:28
cesur martı makas show istanbul 2010 3.759 izlenme - 8 yıl önce cesur martı makas show istanbul 2010
Baca Filtresiyle Mesneviye Bağlayan Martı 00:14
Baca Filtresiyle Mesneviye Bağlayan Martı 80 izlenme - 4 hafta önce Bacalara takılan filtrelerden birine konan martı etrafı daha rahat süzüyor zannımca. Yada mesneviden der salıyor.