Hoşgeldiniz!

Martı Videoları

Martı ile kedinin ekmek savaşı 00:46
Martı ile kedinin ekmek savaşı 44.301 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Dolmabahçe sahilindeki bir çay bahçesinde martı ve kedinin vatandaşların verdiği ekmeği kapma savaşı görenleri şaşkına çevirdi.
Akşam Yemeğine Dadanan Martı 01:10
Akşam Yemeğine Dadanan Martı 2.173 izlenme - 3 ay önce Martının davetsiz yemeğe gelmesi olayını izliyoruz.
Yakaladığı Hayvanı Yemekten Vazgeçen Vicdanlı Balina 00:41
Yakaladığı Hayvanı Yemekten Vazgeçen Vicdanlı Balina 6.859 izlenme - 9 ay önce Deniz'de kucağına düşen martıyı yakalayıp yemekten vazgeçen balina,her halde tadını kötü bukldu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 00:24
Martının Sebep Olduğu Zincirleme Kaza - Mecidiyeköy 12.199 izlenme - 2 yıl önce Mecidiyeköy'de trafiğin ortasında kalan martı zincirleme kazaya sebep olmuş. Martıya çarpmamak için kaza pahasına fren yapan abiye alkışlıyoruz.
MotoGP'de İlginç Martı Kazası 00:33
MotoGP'de İlginç Martı Kazası 7.036 izlenme - 1 yıl önce MotoGP Dünya Şampiyonası'nın Avustralya Grand Prix'sinde düzenlenen yarışlarda Andrea Iannone'nin başına çarpan martı, telef oldu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gözlerinize İnanamayacaksınız 03:54
Gözlerinize İnanamayacaksınız 9.215 izlenme - 3 yıl önce Sahilden 2000 km uzakta Okyanus ortasında bir adadaki görüntüler inanılmaz. İnsanoğlu doğayı nasıl katlediyor bunun ispatı. Videoyu izleyin ve Denize çöp atarken can çekişen martıların görüntülerini gözünüzün önüne getirip tekrar düşünün!
Ekmeği Alınca Sevindirik Olan Martı 01:36
Ekmeği Alınca Sevindirik Olan Martı 5.936 izlenme - 2 yıl önce Çok sevimli yapıyor ha kerata. o ayak uyumu nedir be martı kardeş.
Orkinos’un Şaşkına Döndüğü Anlar 00:43
Orkinos’un Şaşkına Döndüğü Anlar 3.303 izlenme - 9 ay önce Orkinos, yemine ortak olan martıyı önce yuttu, onun asıl yemi olmadığını anlayınca da tükürdü. İşte ortaya bu ilginç görüntüler çıktı. Kıyıda bulunanlar sudaki orkinosu balıkla besliyordu. Bu sırada bir martı koca balığın yemine ortak oldu. Orkinos ise yemini avlayan kuşu farkına varmadan bir anda ağzına aldı. Yutmak istedi. Ancak martı orkinosun damak tadına uygun değildi. Kendinden küçük balıklarla beslenen orkinos, kuşu tükürdü. Bir anda suyun yüzeyine çıkan martı yem olmaktan kurtuldu.
Martıların Kanadında Uçur Beni 06:21
Martıların Kanadında Uçur Beni 16.456 izlenme - 6 yıl önce kimbilir yıldızdır belki geceleri düştür akar nehirleri kimbilir kimbilir umuttur açar sözleri düştür akar nehirleri kimbilir martıların kanadında uçur beni denizlerin dalgasında aşır beni rüzgarlara bulutlara sar beni güneş kokan adalara sür beni kimbilir sessizdir belki denizleri uçurumdur dalar gider gözleri yalnızlıktır aça kır çicekleri umut beni sevda beni düş beni martıların kanadında uçur beni denizlerin dalgasında aşır beni rüzgarlara bulutlara sar beni
martı balığı kapıyor ağır çekim 00:24
martı balığı kapıyor ağır çekim 17.268 izlenme - 8 yıl önce martı balığı kapıyor - ağır çekim
Evrimin Sonuna Gelen Uçan Balıklar 02:17
Evrimin Sonuna Gelen Uçan Balıklar 3.948 izlenme - 1 yıl önce Bu balıklar bir harika dostum. Çok zevkli lan izlemesi, ibnelerin özellikler on numara.
Turan Şengül - Martı 06:21
Turan Şengül - Martı 7.910 izlenme - 5 yıl önce
Papa'nın Barış Güvercinlerine Karga ve Martı Saldırdı 01:13
Papa'nın Barış Güvercinlerine Karga ve Martı Saldırdı 4.238 izlenme - 3 yıl önce Vatikan'da haftalık yapılan Angelus duası sırasında Apostol Sarayı'ndan salınan 2 barış güvercinine martı ve karga saldırdı. Karganın saldırdığı güvercin ağır yaralanırken martının saldırdığı güvercin ise birkaç tüyünü kaybetti. Apostol Sarayı'nda 2 çocuk tarafından salınan güvercinlere sonradan ne olduğu ise bilinmiyor.
Günde 6 Kez Aynı Eve Giden Samimi Martı 00:58
Günde 6 Kez Aynı Eve Giden Samimi Martı 744 izlenme - 8 ay önce Martı Beakie bu evi günde 6 kez ziyaret ediyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Yüksek Gerilim Tellerine Takılan Martıyı Kurtaran Güzel İnsanlar 01:45
Yüksek Gerilim Tellerine Takılan Martıyı Kurtaran Güzel İnsanlar 272 izlenme - 2 ay önce Helikopterler ile birçok kurtarma operasyonu yapılıyor ancak bir kuş türü için örneklerine rastlamak pek mümkün değil. Elektrik tellerine takılan bir martı ihbarı alan kurtarma ekipleri acı içinde bırakmak istemedikleri hayvan için seferber oldular ve sonucunda başarılı bir operasyon gerçekleştirdiler. Kanadı kırık bir şekilde beklerken yardımına gelen güzel insanlar tarafından kurtarılan martının o anları...
Farenin Hayatta Kalma Mücadelesi 00:53
Farenin Hayatta Kalma Mücadelesi 1.142 izlenme - 9 ay önce İstanbul Sultanahmet’te önce karga, ardından da bir martı tarafından çevresi sarılan farenin hayatla kalma mücadelesi amatör bir kamera tarafından saniye saniye görüntülendi. Tarihi Sultanahmet Meydanı’nda gezintiye çıkan vatandaşlar karga ile martının minik bir fareyi kapma yarışına şahitlik etti. Çevredeki bir vatandaş, çevresini önce bir karga, ardından da martı tarafından sarılan minik farenin hayatta kalma mücadelesini cep telefonuyla kaydetti.
Martıyı Havada Yakalayan Balıkçı 00:38
Martıyı Havada Yakalayan Balıkçı 2.861 izlenme - 3 yıl önce
Martının Hayatını Tadını Beğenmediği İçin Bağışlayan Aç Ton Balığı 00:41
Martının Hayatını Tadını Beğenmediği İçin Bağışlayan Aç Ton Balığı 858 izlenme - 9 ay önce Şans martıdan yana. İspanya'nın L'Escala limanında kaydedilen görüntülerde suyun üzerinde gezinen bir martı, ton balığı tarafından afiyetle yeniliyor. Fakat ton balığı, tadını beğenmediği martıyı bir süre ağzında gezdirdikten sonra geri çıkartıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dön Gel Birtanem 05:13
Dön Gel Birtanem 15.609 izlenme - 8 yıl önce harika arkadaşlar mutlaka dinleyin ...
cesur martı makas show istanbul 2010 01:28
cesur martı makas show istanbul 2010 3.739 izlenme - 6 yıl önce cesur martı makas show istanbul 2010
Çeşitli Sanatçılar - 5.bap - 920'nin 16 Martı Ve Manastırlı Hamdi Efendi Ve Reşadiyeli Veli Oğlu Meh 05:11
Çeşitli Sanatçılar - 5.bap - 920'nin 16 Martı Ve Manastırlı Hamdi Efendi Ve Reşadiyeli Veli Oğlu Meh 7.441 izlenme - 5 yıl önce
Yiyecek Hırsızı Martı 00:19
Yiyecek Hırsızı Martı 467 izlenme - 9 ay önce Yiyecek Hırsızı Martı
Bana Özelsin 05:17
Bana Özelsin 4.747 izlenme - 6 yıl önce grup kankiler erdinc atif bana özelsin canlı performans
The Secret of Seagull Island - Martı Adası (Tv Mini- Dizi 1981) 10:11
The Secret of Seagull Island - Martı Adası (Tv Mini- Dizi 1981) 1.680 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık 10 yaşlarımda iken Trt de izlediğim hayal meyal hatırladığım 5 bölümden oluşan dram, korku gerilim dizisi.İnsanın kanını donduran bu dizi o dönemlerin en korkunç dizisiydi. Geç saatlerde yayımlanırdı. Ailelerimiz bizi zorla uyutmaya çalışırdı.Buna rağmen izlemekte direnirdik. Biz hiç korkmuyoruz ki diyip ayak yapsak da aslında altımıza ederdik. Bu dizideki martı sesleri seksenlerde çocuk olan büyük bir kitleyi hasta edip martı fobisine sebebiyet vermişti. Bu görüntüleri dün gibi hatırlasam da konusunu net olarak hatırlayamadığım için ufak bir araştırma yaptım. Alıntıdır: Barbara'nın kör kızkardeşi Marianne İtalya'da bir yerlerde kaybolmuştu. Barbara kızkardeşinin izini sürmeye karar verip yola koyuldu fakat, bu arada ardı arkasına kör kızların cesetleri ortaya çıkmaya başlamıştı. İpuçlarını takip eden Barbara Martı Adası'na geldi, tabii çeşitli badireleri atlattıktan sonra! Adada sürekli cıyak cıyak bağıran korkunç martılar Barbara'ya saldırmış, başına çorap örmüşlerdi. Fakat martılardan kurtulmayı başaran kahramanımız adanın altında denize dalarak gidilebilecek bir yer bulup kızkardeşini kurtarmıştı.
Kalecinin Vurduğu Topun Martıya Çarpması 00:18
Kalecinin Vurduğu Topun Martıya Çarpması 109 izlenme - 2 ay önce İskoç futbol takımı Alloa Athletic FC kalecisi vuruşunu yaptığı anda topun uçan martıya çarpması ile martı aşağı doru düşüyor gibi yapıyor ve sonrasında tekrar havalanıyor.
Volkan Konak.. Martı Yüzlü.. 03:36
Volkan Konak.. Martı Yüzlü.. 3.787 izlenme - 7 yıl önce deniz kıyısında bir martıyla konuşurken görüyomuş dostlarım beni sürekli bir kaptanım çünkü kağıt gemilerden emekli..
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk 3 -  Dans Gösterisi 01:59
Tipiyle Dalga Geçilen Çocuk 3 - Dans Gösterisi 1.084 izlenme - 2 yıl önce Tipiyle dalga geçildiği için bilgisayarının kamerasını yumruklayan genç, şimdide anlam verilemeyen şekilde garip figürlerle dans ediyor. Önceki videoları; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80482/tipiyle-dalga-gecilen-cocuk-2-kufur-icerir http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/80475/abi-senin-tipinle-neden-dalga-geciyorlar-kufur-icerir
Selçuk Küpçük - Mona Roza 05:34
Selçuk Küpçük - Mona Roza 2.187 izlenme - 3 yıl önce Selçuk Küpçük / Mona Roza
Zincirleme Trafik Kazasına Sebep Olan Martı (  MECİDİYEKÖY ) 00:24
Zincirleme Trafik Kazasına Sebep Olan Martı ( MECİDİYEKÖY ) 444 izlenme - 7 ay önce Mecidiyeköy'de kayda geçen bu görüntülerde duyarlı sürücü, sol şeritte duran martıyı ezmemek için sert fren yapıyor. Arkadaki sürücülerinde takip mesafesi doğru olmadığı için zincirleme kaza gerçekleşiyor. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın :)
Volkan Konak - Martı Yüzü  Şiir  - 2010 03:33
Volkan Konak - Martı Yüzü Şiir - 2010 3.227 izlenme - 6 yıl önce volkan konak - martı yüzü şiir - 2010 volkanik şarkılar isimli albümünden