Hoşgeldiniz!

Marwin Hitz

Almanya'da Yaşanan Bilica Vakası 00:44
Almanya'da Yaşanan Bilica Vakası 7.833 izlenme - 2 yıl önce Bundesliga'da Augsburg'un deplasmanda Köln'ü 1-0 mağlup ettiği maçta Augsburg kalecisi Marwin Hitz, Athony Modeste'nin kullanacağı penaltı öncesinde penaltı noktasına zarar verdi. Hitz daha sonra kullanılan penaltıyı kurtararak galibiyette büyük rol oynadı. Bu görüntüler eski Fenerbahçeli oyuncu Bilica'nın Beşiktaş maçında penaltı noktasını kazdığı görüntüleri anımsattı. İzliyoruz efendim
Almanya'ya Damga Vuran Gol 00:09
Almanya'ya Damga Vuran Gol 558 izlenme - 3 yıl önce Kaleci Marwin Hitz'in son dakika golü Almanya 1. Futbol Ligi Bundesliga'da Augsburg, Bayern Leverkusen'i ağırladı. Almanya 1. Futbol Ligi Bundesliga'da Augsburg, Bayern Leverkusen'i ağırladı. Bu zorlu maça Augsburg kalecisi Marwin Hitz'in golü damga vurdu. Son dakikalarda gol için Leverkusen ceza sahasına gelen Augsburg kalecisi Marwin Hitz, 90+3'de attığı golle skoru 2-2 yaptı ve takımına 1 puan kazandıran isim oldu. Hitz'in attığı gol Augsburg taraftarını sevince boğdu.
Augsburg kalecisine 12292 Euro fatura' Nedeni ise bu görüntüler.. 00:45
Augsburg kalecisine 12292 Euro fatura' Nedeni ise bu görüntüler.. 190 izlenme - 2 yıl önce Bundesliga takımlarından FC Augsburg'un kalecisi Marwin Hitz'e, sahanın çimlerine zarar verdiği gerekçesiyle 122,92 Euro fatura gönderildi. İşte o görüntü..
Almanya'da bir Bilica vakası 00:23
Almanya'da bir Bilica vakası 165 izlenme - 2 yıl önce Bundesliga'da Augsburg'un deplasmanda Köln'ü 1-0 mağlup ettiği maçta Augsburg kalecisi Marwin Hitz, Athony Modeste'nin kullanacağı penaltı öncesinde penaltı noktasına zarar verdi. Hitz daha sonra kullanılan penaltıyı kurtararak galibiyette büyük rol oynadı. Bu görüntülen eski Fenerbahçeli oyuncu Bilica'nın Beşktaş maçında penaltı noktasını kazdığı görüntüleri akıllara getirdi.
Kaleciden Hayat Kurtaran Son Dakika Golü! 01:44
Kaleciden Hayat Kurtaran Son Dakika Golü! 101 izlenme - 3 yıl önce Almanya 1. Futbol Ligi Bundesliga'da Augsburg, Bayern Leverkusen'i ağırladı. Bu zorlu maça Augsburg kalecisi Marwin Hitz'in golü damga vurdu.
Kaleci attı, Leverkusen şokta!.. 00:12
Kaleci attı, Leverkusen şokta!.. 23 izlenme - 3 yıl önce Almanya Bundesliga'da 22. hafta mücadelesinde Augsburg ile Bayer Leverkusen karşı karşıya gelirken Augsburg kalecisi Marwin Hitz son dakikada attığı golle takımına 1 puanı getiren isim oldu.
Almanya'da bir Bilica vakası 00:23
Almanya'da bir Bilica vakası 10 izlenme - 2 yıl önce Bundesliga'da Augsburg'un deplasmanda Köln'ü 1-0 mağlup ettiği maçta Augsburg kalecisi Marwin Hitz, Athony Modeste'nin kullanacağı penaltı öncesinde penaltı noktasına zarar verdi. Hitz daha sonra kullanılan penaltıyı kurtararak galibiyette büyük rol oynadı. Bu görüntülen eski Fenerbahçeli oyuncu Bilica'nın Beşktaş maçında penaltı noktasını kazdığı görüntüleri akıllara getirdi.