Hoşgeldiniz!

masa örtüsü

Masa Örtüsü Çekmede Son Deneme 00:13
Masa Örtüsü Çekmede Son Deneme 4.163 izlenme - 2 yıl önce Gençler internette gezerken, masadaki tabakları, bardakları, hatta içeçekleri dahi devirmeden, masa örtüsünü çeken bir elemanın vidyosunu izlemişler ve bu mal bunu yapıyorsa biz de yaparız demişler ve başlamışlar denemeye. Aşağıda ilk denemeleri, ikinci denemeleri ve izleyeceğiniz vidyoda son denemeleri mevcuttur. Neden son deneme diye sormayın izleyin. ilk deneme için https://www.youtube.com/watch?v=vrsSve8zTV4 ikinci deneme için https://www.youtube.com/watch?v=NIHGEdG8ljM herkese iyi seyirler dilerim.
Masa Örtüsü Takımı Brisse Set - 26 Parça 00:50
Masa Örtüsü Takımı Brisse Set - 26 Parça 204 izlenme - 1 yıl önce Brisse Masa Örtüsü Takımı 12 Kişilik (Turkuaz) ÜRÜN İÇERİĞİ ; MASA ÖRTÜSÜ : 1 Adet - 160 X 220 cm. Dertsiz Leke Tutmaz Özel Teflon Kumaştan Üretilmiştir. RUNNER : 1 Adet - 45 X 120 cm. Dertsiz Leke Tutmaz Özel Teflon Kumaştan Üretilmiştir. PEÇETE : 12 Adet - 40 X 40 cm. Dertsiz Leke Tutmaz Özel Teflon Kumaştan Üretilmiştir. PEÇETE HALKASI : 12 Adet (Peçetelik)
Şahane Pazar Neden Şahanedir? 03:37
Şahane Pazar Neden Şahanedir? 398 izlenme - 2 yıl önce Bunca içerik ekledim alkışlarlayaşıyorum'a, bu kadar kelimelerin anlamsız kaldı bir şeye denk gelmemiştim. Uzun yıllar pazar akşamları Şahane Pazar izlemeye mahkum kalmış bir ademevladı olarak ne Süheyl'in ceketine, ne de kendini durduk yere maymun etmeyi seçen yarşmacılar hakkında bir yorum yapmıyorum ve izninile "şölebel şölebeeel" diye koşarak uzaklaşıyorum. Video sahibi oxygeme85 nickli YouTube kullanıcısına da Kök Tengri'den sabır diliyorum.
Masa Örtüsü Nano Mov 01:08
Masa Örtüsü Nano Mov 297 izlenme - 5 yıl önce tertemiz leke tutmayan masa örtüleri lokanta tekstilinde markariva dan büyük hamle.soğuk suyla tertemiz.leke tutmayan masa örtüsü.şarap yağ,ketçap,hardal,yağ lekelerine son.
Masa Örtüsü Takımı İncili 12 Kişilik 01:09
Masa Örtüsü Takımı İncili 12 Kişilik 63 izlenme - 1 yıl önce www.sofratakimlari.com Masa Örtüsü Takımı İncili 12 Kişilik ÜRÜN İÇERİĞİ ; MASA ÖRTÜSÜ : 1 Adet - 160 X 220 cm. Etrafıında İnci ve Geniş Fransız Danteli İşlenmiştir . RUNNER : 1 Adet - 45 X 120 cm. Etrafıında İnci ve Geniş Fransız Danteli İşlenmiştir . PEÇETE : 12 Adet - 40 X 40 cm. Uc Kısmında Fransız Danteli İşlenmiştir . PEÇETE HALKASI : 12 Adet (Peçetelik) KUMAŞ ÖZELLİKLERİ ; - Dertsiz Leke Tutmaz . - Su İticilik Özelliğine Sahiptir. ( Kumaş Üzerine Dökülen Maddeyi Emmeden Üzerinden Kaydırma Özelliği ) - Günlük Kullanıma Uygun ve Sık Yıkanabilen Kumaş Türüdür. - Lüx Zone Kumaştan Üretilmiştir.
Sofra Setleri 01:42
Sofra Setleri 96 izlenme - 2 yıl önce Gün geçiyor, zaman ilerliyor. Peki sen bu esnada ne yapıyorsun? Türk mutfaklarına yakışan ince ve yüksek ölçekli, şatafatlı, bir birinden şık masa örtüleri ve sofra setleri senin sofranda birleşiyor. Sana layık komşularınıza, eşe dosta ve akrabaya “vay beee” dedirten öğeleri senin sofrana taşı ve eşyalarını konuştur. Senin sofran da ana an kat ve ailenle olabildiğince sohbet et. Senin sofranı hazırlamak için hemen sofratakimlari.com’a gir güvenli alışverişin tadını çıkararak kapında eşyalarını bul! Kendi tarzına ait bütün sofra takımlarını ve masa örtülerini bulabileceğin sofratakimlari.com seni bekliyor. Masa örtüleri için hemen sipariş ver!