Hoşgeldiniz!

masalcı

Tatilya'dan Nostaljik Görüntüler 04:35
Tatilya'dan Nostaljik Görüntüler 1.972 izlenme - 1 ay önce Zamanında ülkemizi ziyarete gelen Slav kökenli bir turistin kayda aldığı görüntülerle çocukluğumuzu tekrardan yaşıyoruz. Hayatımda 1 kez gidebildim, onda da yaşım tutmuyor diye alaboraya binememiştim. İçimde kalmıştı.
Adile Naşit'in Gençliği 02:04
Adile Naşit'in Gençliği 16.558 izlenme - 3 yıl önce Rahmetli Adile Naşit' in (Hababam Sınıfının Hafize anası, Bir kuşağın masalcı teyzesi) Lüküs Hayat, Kahpe Kurşun Filmlerinden gençliğine ait görüntüler. Adile Naşit ya da gerçek adıyla Adela Özcan, (d. 17 Haziran 1930 - ö. 11 Aralık 1987). Kaynak : Vikipedia. Aynı ve pek de seçilemeyen görüntülüsü için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/75535/lukus-hayat-1950-adile-nasit-20-yasinda
Adile Naşit Anısına... 01:34
Adile Naşit Anısına... 1.402 izlenme - 2 yıl önce Adile naşit in doğum gününde onun için hazırlanan mini belgesel. Çoçukluğumda bendede masal kaseti vardı çevirip çevirip dinlerdim saygı ve rahmetle anıyoruz, mekanı cennet olsun.
Esra Can - Masalcı 04:46
Esra Can - Masalcı 679 izlenme - 5 yıl önce Esra Can'ın "Utan" albümünden "Masalcı" şarkısının yeni video klibi. Utan (2012) - TAŞKIN MÜZİK PRODÜKSİYON Şarkı Sözleri; Esra Can Masalcı Şarkı Sözü Bir düş gördüm de uyandım Gözü kapkara bir isyandım Bunca zaman nasıl dayandım Olmadı canım Son kurşunu sık kendine Aşka engel taş kalbine Dön de bir bak şu haline Korkaksın canım Çevir kazı yanmasın şu durumun Tek celsede bitti bak oturumun Aşk hüküm verdi ve seni sattı Kalp seni yeniden çöpe attı Ey Allahın masalcısı Malum köyün kavalcısı İnsanın en zavallısı sensin Sana rast gelsin Ey Allahın masalcısı Malum köyün kavalcısı İnsanın en zavallısı sensin Sana rast gelsin Bir düş gördüm de uyandım Gözü kapkara bir isyandım Bunca zaman nasıl dayandım Olmadı canım Son kurşunu sık kendine Aşka engel taş kalbine Dön de bir bak şu haline Korkaksın canım Çevir kazı yanmasın şu durumun Tek celsede bitti bak oturumun Aşk hüküm verdi ve seni sattı Kalp seni yeniden çöpe attı Ey Allahın masalcısı Malum köyün kavalcısı İnsanın en zavallısı sensin Sana rast gelsin Ey Allahın masalcısı Malum köyün kavalcısı İnsanın en zavallısı sensin Sana rast gelsin Ey Allahın masalcısı Malum köyün kavalcısı İnsanın en zavallısı sensin Sana rast gelsin
Zeynep Reklamda 00:39
Zeynep Reklamda 359 izlenme - 6 yıl önce Hürriyet promosyon reklamı
Esra Can - Masalcı 04:46
Esra Can - Masalcı 256 izlenme - 5 yıl önce Utan (2012) - Taşkın Müzik Prodüksiyon
Masalcı Herif - Hansel ile Gratel - 3. Bölüm 09:00
Masalcı Herif - Hansel ile Gratel - 3. Bölüm 73 izlenme - 2 yıl önce Masalcı Herif 3. Bölümüyle yeniden karşınızda.Bu bölümde anlattığımız masal meşur Hansel ile Gratel ama tabikide gerçeği bu değil. Masalcı Herif sizlere asıl hikayeyi yani Hamza ile Gülazer'in hikayesini anltıyor.
Şiir; Masalcı 03:32
Şiir; Masalcı 138 izlenme - 9 yıl önce sadece izleyin, gerisi biraz boş...
Masalcı Olmak Marifet İster 03:18
Masalcı Olmak Marifet İster 77 izlenme - 7 yıl önce hep bana masal anlatıyorlar birazda ben anlatayım
Esra Can - Masalcı 04:46
Esra Can - Masalcı 61 izlenme - 5 yıl önce Esra Can - Masalcı (video klip) Utan (2012) - TAŞKIN MÜZİK PRODÜKSİYON
Esra Can - Masalcı 04:46
Esra Can - Masalcı 26 izlenme - 5 yıl önce Utan (2012) - TAŞKIN MÜZİK PRODÜKSİYON
Harry Potter Şeyh Ewliye-E Ü El-Lehi Hawada 90 Km Hızla Uçuyormuş Masalcı Hayalcı Ke-Efir Suwfiyler 02:30
Harry Potter Şeyh Ewliye-E Ü El-Lehi Hawada 90 Km Hızla Uçuyormuş Masalcı Hayalcı Ke-Efir Suwfiyler 4 izlenme - 6 ay önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİYİ'LERE, RASÜWLE'RE SAVAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI VİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI VİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TAWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN FORUM’LARIN VİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAM’LARI RED İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HALİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM VİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR VİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU VİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK VEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TAVSİYE EDİN. RENK’Lİ HALDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HIDAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE VİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TAVSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 2.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.VİDEO: www.izlesene.com/kanal/sunethadiys . 8.VİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.VİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.
Masalcı -Esra Can 04:46
Masalcı -Esra Can 13 izlenme - 5 yıl önce Utan (2012) - TAŞKIN MÜZİK PRODÜKSİYON