Hoşgeldiniz!

mashar

MFÖ - Sarı Laleler (Beyaz Show) 03:17
MFÖ - Sarı Laleler (Beyaz Show) 5.569 izlenme - 5 yıl önce MFÖ - Sarı Laleler Şarkı Sözleri Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan, Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından... Sen olmasan.. buralara gelemezdim ben... Sevemezdim bu şehri, anlamazdım dilinden... Nasıl bir sevdaysa bu, karşı koyamam... Dayanamam, kıskanırım seni, paylaşamam... Satırlar uçar gider aklımdan... Sana sarı laleler aldım, çiçek pazarından... Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan, Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından... Sen olmasan.. buralara gelemezdim ben... Sevemezdim bu şehri, anlamazdım dilinden... Yeniden başlasam, bu sefer korkmadan... Koklayıp birbirimizi çöpe atmadan... Satırlar uçar gider aklımdan... Sana sarı laleler aldım, çiçek pazarından... Uykulu gözlerle döndüm rüyamdan, Sana sarı laleler aldım çiçek pazarından... Sen olmasan.. buralara gelemezdim ben... Sevemezdim bu şehri, anlamazdım dilinden... Nasıl bir sevdaysa bu, karşı koyamam... Dayanamam, kıskanırım seni, paylaşamam... Satırlar uçar gider aklımdan... Sana sarı laleler aldım, çiçek pazarından... Sana sarı laleler aldım, çiçek pazarından... (Melikem Sen Hep Kalbimdesin)
Mfö - Ele Güne Karşı (Beyaz Show) 03:36
Mfö - Ele Güne Karşı (Beyaz Show) 2.340 izlenme - 5 yıl önce
Veysel Mashar Yavaş Hicaz Ud Taksimi 01:28
Veysel Mashar Yavaş Hicaz Ud Taksimi 863 izlenme - 4 yıl önce Ud İle Süper Hicaz Taksim. icrada Kullanılan Ud Lutier Nuri Tutupınar Özel Yapımıdır..
Veysel Mashar Yavaş Nihavent Taksim 01:40
Veysel Mashar Yavaş Nihavent Taksim 1.617 izlenme - 8 yıl önce veysel mashar yavaş nihavent taksim ud ile muhteşem
Mashar Alanson Kaşar Gafı (Beyaz Show) 00:58
Mashar Alanson Kaşar Gafı (Beyaz Show) 640 izlenme - 4 yıl önce .Mashar Alanson Kaşar Gafı (Beyaz Show)
Her Şey Çok Güzel Olacak - Fragman 01:55
Her Şey Çok Güzel Olacak - Fragman 241 izlenme - 3 yıl önce Her Şey Çok Güzel Olacak, 1998 Türkiye yapımı güldürü filmidir. Ömer Vargı'nın yönettiği filmin yapımcılığını Filma-Cass adına Mine Vargı üstlenmiş, görüntülerini ise Garry Turnbul çekmiştir. Cem Yılmaz'ın Mazhar Alanson ile başrollerini paylaştığı ilk sinema deneyimidir. Ayrıca Cem Yılmaz bu filmin senaryosunda da yer almıştır. -Bilemiyorum Altan bilemiyorum..
Mashar Alanson Beyaz Show Kıyamet Yorumu 02:09
Mashar Alanson Beyaz Show Kıyamet Yorumu 407 izlenme - 5 yıl önce Mashar Alanson Beyaz Show Kıyamet Yorumu
Akustik Cafe - Ah Bu Ben 03:41
Akustik Cafe - Ah Bu Ben 138 izlenme - 4 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk